تعمیر ماشین لباسشویی بکو در اصفهان

تعمیر ماشین لباسشویی بکو در اصفهان

برند بکو با تولید انواع محصولات خانگی یکی از برندهای محبوب دنیا از سال 1955 است . آمار مشتریان راضی این شرکت 440 میلیون نفر است که برای یه برند تولید لوازم خانگی رقمی مطلوب به شمار می آید.
بکو طی سالیان فعالیت خود این شعار را سرلوحه عملکرد و اهداف خود قرار داده است :
شریک مصرف کنندگان بکو، در نیازهای روزانه زندگی شان هستیم.
از سال 1388 نماینده رسمی لوازم خانگی بکو شرکت بهستان تجارت ارس در ایران است . این شرکت مجموعه کاملی از انواع محصولات این برندمحبوب ترکیه ای  از جمله  انواع یخچال و یخچال فریزر ،ماشین  لباسشویی و ظرف شویی، اجاق گاز،  خرده ریز، محصولات توکار و کولر گازی است.
یکی از تولیدات این برند ماشین های لباسشویی اتوماتیک است . انواع ماشین های لباسشویی از 5 تا 14 کیلوگرم و با تکنولوژی های روز دنیا .

جهت هر گونه تعمیر ماشین لباسشویی بکو در اصفهان با تماس با شماره تلفن های شرکت حامی سرویس از تکنسین های متخصص این مجموعه کمک بگیرید.

09130279241

برای بهره مندی از خدمات گروه حامی سرویس در زمینه تعمیر یخچال بکو در اصفهان و تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در اصفهان بر روی عبارت مربوطه کلیک کنید. 


ویژگی ها و آپشن های ماشین لباسشویی بکو

رده انرژی A+++
در دنیای امروز به دلیل حفاظت از انرژی بر صرفه جویی در آن توضیه می شسود . بکو به این منظور اکثر تولیدات خود از جمله ماشین های لباسشویی را برخوردار از سطح انرژی A+++  ساخته است.
موتور بدون سایش
نوعی از موتور که عمرو گشتاوری و سرعت بیشتری دارند در ماشین های لباسشویی بکو استفاده شده است.
 تکنولوژی AquaWave
این تکنولوژی برای جلوگیری از فرسودگی لباس هاست . برای رسیدن به این هدف شبیه سازی حرکت آب به صورت موجی برای شستشویی بهتر و ملایم تر صورت می گیرد.
هیتر Hi-Tech+
در ماشین های لباسشویی بکو از هیتر Hi-Tech+  استفاده شده است. مزیت آن این است که رسوبات بسیار کمی جمع می کند و بسیار راحت تر از سایر هیتر ها گرم می شود که این باعث صرفه جویی نیز خواهد شد .
شستشوی بدون صدا
دیواره‌های کناری ماشین لباسشویی‌های بکو طوری طراحی شده‌اند که  می توانند  تا حد زیادی از صدا و لرزش در حین شستشو جلوگیری کند . طی تحقیقات و آزمایش های انجام شده صدای ماشین لباسشویی‌های بکو تا 65 دسیبل نیز کم شده است.

برای آموزش و تعمیر ماشین لباسشویی بکو در اصفهان تکنسین های شرکت حامی سرویس آماده سرویس دهی و ارائه خدمات به همشهریان عزیز هستند.

تعمیرات لباسشویی بکو در اصفهان

تعمیرات لباسشویی بکو در اصفهان

منوی برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی بکو

این برنامه ها با اندکی تفاوت در تمامی مدل ها یکسان است
1- برنامه Eco Clean 20 ºC
این برنامه برای شستن لباس های روزانه که حجم و کثیفی زیادی ندارند لباس‌هایی که خیلی کثیف نیستندمناسب است .
2- برنامه‌ی شستشوی روزانه‌ی سریع
از این برنامه هم برای شستشوی لباس های روزانه کم حجم و با کثیفی کم استفاده کنید . این برنامه لباس هایتان را در دمای 30 درجه و طی 39 دقیقه می شوید.
3- برنامه‌ی شستشو با دست
یک سری از لباس ها هستند که حساسند و مثل لباسهای ابریشمی که بافت ظریفی دارند . برای شستشوی ملایم اینها طوری که چروک نشوند و آسیب نبینند از این برنامه استفاده کنید.
4- برنامه‌ی تازه کردن لباس
از این برنامه برای شستشوی لباس ها استفاده نکنید برای برای رفع بوی نامطبوع لباس ها مورد استفاده قرار می گیرد.
تعمیر ماشین لباسشویی بکو در اصفهان
5- برنامه‌ی شستشوی لباس‌های پشمی (Wool)
بهتر است لباس‌های پشمی را به صورت جداگانه در دیگِ ماشین انداخته و از این برنامه استفاده کنید.
6- برنامه‌ی شستشوی لباس‌های تیره
با این برنامه لباس های تیره را در دما و سرعت چرخش پایین بشویید تا آسیب نبینند و بور نشوند.

ریست کردن ماشین لباسشویی


اغلب ماشین های لباسشویی جدید قابلیت Reset شدن دارند که به مصرف کننده  این امکان را می دهد که اگر زمانی که مشکلی پیش آمد و توانست متوجه علت مشکل شود لباسشویی را ریست کند. علت عمده بروز چنین مشکلی می تواند به دلیل بار اضافی داخل ماشین یا ولتاژ نامناسب یا متغیر برق باشد.
برای این کار ابتدا حتما دست های خود را خشک کنید . سپس با توجه به نوع ماشین لباسشویی ممکن ایت دکمه ریست روی دیستگاه باشد و یا چنین دکمه ای نداشته باشد. در این صورت می توانید سیم برق را از پریز جدا کرده و مجددا وصل کنید .
البته تمام مشکلات مربوط به ماشین لباسشویی با ریست کردن حل نخواهد شد و در غیر این صورت شما می توانید برای تعمیر ماشین لباسشویی بکو در اصفهان با متخصصین شرکت حامی سرویس تماس بگیرید .
متوقف شدن ماشین لباسشویی
در صورت بروز چنین مشکلی ابتدا از جریان ورود برق به داخل دستگاه مطمئن شوید . برای این کار یک چراغ شب تاب را به پریز وصل کنید و ببینید آیا پریز برق دارد یا خیر ؟
پس از آن درب ماشین را یک بار باز و بسته کنید. لباس ها را کمی جا به جا کنید تا به طور موزون و متناسب در ماشین قرار بگیرند . لوله خروجی آب را بررسی کنید که انسداد و گرفتگی نداشته باشد.
اگر با هیچ کدام از اقدامات بالا وسیله شما شروع به کار  نکرد برق را به طور کامل قطع کنید ماشین لباسشویی را به برق بزنید و آن را ریست کنید. در برخی مدل ها شاید دکمه ریست را باید به شیوه ی خاصی فشار دهید تا کار کند. در برخی لباسشویی ها دکمه ای که نوشته ی “Start-Pause” یا “Start” را دارد به مدت ۵ ثانیه فشار داده و  نگه دارید. بعد از آن، لباسشویی را روشن کنید. یک چرخه شستشو را انجام دهید و ببینید که ماشین به خوبی کار می کند و پیام خطایی که قبلا نمایش می داده محو شده باشد.

اگر در صورت امکان این مراحل باز هم لباسشویی شما شروع به کار نکرد قبل از انجام هر اقدام غیرتخصصی دیگری برای تعمیر ماشین لباسشویی بکو در اصفهان با حامی سرویس تماس بگیرید.

تماس فوری 09130279241

نحوه ریست لباسشویی های بکو بدون دکمه ریست


بسته به مدل ماشین لباسشویی یا راهنمای مصرف کننده همراه آن برق را از ۳۰ ثانیه تا ۱ دقیقه قطع کنید. برای ماشین های لباسشویی با کنترل دکمه ای، چرخنده را ساعتگرد بچرخانید و به هیچ وجه آن را روی حالت Final Spin یا همان نهایت چرخش قرار ندهید. با دکمه های کنترل لباسشویی چرخه شستشو را روی هر چیری بجز Spin قرار دهید. بررسی کنید که آب وارد ماشین لباسشویی می شود. برق را مجددا وصل کنید، ماشین لباسشویی را روشن کنید. در برخی مدل ها نیاز است که درپوش را پس از وصل کردن ماشین لباسشویی ۶ بار باز و بسته کنید.

چند مورد از خدمات ویژه  گروه حامی سرویس

شرکت حامی سرویس با بهره گیری از  نیروهای متخصص و پاسخگویی 24 ساعته برای تعمیر ماشین لباسشویی بکو در اصفهان با تجهیزات کامل و قطعات اورجینال در اسرع وقت آماده ارائه خدمات به همشهریان خود است.
مبنای کار سرویسکاران  شرکت حامی سرویس این است که  تعمیر ماشین لباسشویی بکو در اصفهان را حتی الامکان در مکان شما انجام میدهد  این اقدام برای راحتی مشتریان عزیز  است که هزینه های اضافی حمل و نقل و اتلاف زمان زیاد برای تعمیرات را متحمل نشوند. و اگر امکان تعمیر در محل نبود و نیاز به تجهیزات و امکانات کارگاه باشد توسط شرکت دستگاه شما به کارگاه منتقل شده و در کارگاه تعمیر و سپس به محل آورده و نصب و راه اندازی خواهد شد.
شرکت حامی سرویس خدمات سرویسکاران خود برای تعمیر ماشین لباسشویی بکو در اصفهان را  به مدت 60 روز  و قطعات استفاده شده توسط تکنسین ها را 20 روز گارانتی  میکند.