تعمیر ماشین ظرفشویی در اهواز

تعمیر ماشین ظرفشویی در اهواز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

ماشین های ظرفشویی که ازنقاط قوت آشپزخانه های امروزی به شمار می رود دارای خصوصیات ظریفی هستند که برای خریدو مراقبت از آنها باید به این نکات دقت کنید .

مادربزرگم وقتی شنید برای خانه ماشین ظرفشویی خریده ام،پشت چشمی برایم نازک کرد و گفت: واه واه،جوونای این روزهادیگه نمی دونن چه طور روزشونو بگذرونن؛همه کاراشونو که دیگه ماشینا دارن انجام میدن.اصلا این ماشینا بلدن ظرف رو خوب آبکشی کنن؟…می تونن مثل ما ظرف ها رو برق بندازن ؟

خلاصه کلی ناراحت بود و می‌گفت ظرفهایش را خودش می شوید و به هیچ عنوان حاضر نیست از ظروفی که در ماشین ظرفشویی شسته شده،استفاده کند.

ولی امروزباچنان دقتی بشقابش رادرون ماشین ظرفشویی قرارمی دهد وبعدازشستشو ازبراق بودن آن لذت می بردکه اگرروزی ماشین ظرفشویی دچار مشکل شودحتم دارم کلی دلخور می شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی در اهواز

چندروزپیش شماره ای رابه من داد وگفت:مادراینو تو دفترچه تلفن برامن بنویس می خوام اگرماشین ظرفشوییم خراب شد …زودی بهشون بگم بیان درستش کنن.

با خنده به شماره نگاه کردم و گفتم:

مطالعه

حالا شماره کجا هست؟

ولی مادربزرگم جواب داد: تو به اون کاراش ،کاری نداشته باش ،آشنای خودمه …

ولی من در اینترنت با یک جستجوی ساده متوجه شدم که شماره حامی سرویس است .

شرکت حامی سرویس پیشرو در تعمیرات تمامی برندهای لوازم خانگی،با سابقه ای درخشان موجب شده،تمامی مصرف کنندگان لوازم خانگی به خدمات آن تکیه کرده وباحس اطمینان ازلوازم خود استفاده کنند .

گروه حامی سرویس آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در زمینه تعمیر ظرفشویی در اهواز می باشد.

مزیت های فاکتور آنلاین:

شرکت حامی سرویس پس از انجام خدمات لازم لینک فاکتور آنلاین شما را برایتان پیامک می کند؛که از مزایای آن می توان به احتمال خطای کمتر اشاره کرد.

وقتی فاکتور در محیطی دیجیتال ایجاد میشود به معنی کم شدن مراحل طی شده و کاهش خطای انسانی می باشد ،همچنین از استفاده بی رویه از کاغذ هم جلوگیری می کند .از مزیت های دیگر فاکتور آنلاین امنیت بیشتر آن بوده ،از آنجا که ارسال فاکتور به صورت فیزیکی نمی باشد نظارت بیشتری بر آن وجود دارد.

حامی سرویس حامی تعمیر ظرفشویی در اهواز.

 

در اینجا ارورهای لباسشویی پاکشوما و دلیل آن ها را ذکر می کنیم. با مطالعه این مطلب، ممکن است خودتان متوجه مشکل شده و رفع کنید. در اینصورت در هزینه ها بسیار صرفه جویی می شود: دانلود ارورهای ماشین لباسشویی پاکشوما

ایرادات مشترک ماشین های ظرفشویی:

۱- اگر ماشین ظرفشویی شما آبگیری را به طور کامل انجام نمی دهد ، باید به دنبال دلیل ایجاد آن در شیر ورودی آب یا مسدودیت مسیر شناور آب با ذرات چربی و مواد غذایی بوده و در نهایت ممکن است مشکل از خراب بودن تایمر و سوئیچ شناور ماشین ظرفشویی باشد.

برای برطرف کردن این مشکل باید ابتدا گرفتگی و خم شدگی شیر ورودی آب را بررسی کنید و اگر مسدود شده بود ،آن را تمیز کنید.اگر مشکل آن رفع نشد با کمک تعمیرکاران ماشین ظرفشویی حامی سرویس در اهواز تایمر و سوئیچ شناور را بررسی کنید.

۲- از مشکلات متداول ماشین ظرفشویی روشن نشدن آن می  باشد ،دلیل آن می تواند وجود مشکل در مدارها و فیوزهای ماشین ظرفشویی یا ایراد در سیم برق دوشاخه باشد ،البته ممکن است درب ماشین ظرفشویی درست بسته نشده باشد.

جهت برطرف کردن این مشکل از تعمیرکار ماشین ظرفشویی حامی سرویس در اهواز کمک گرفته و مدارها و فیوزها را بررسی کنید سپس سیم های برق را چک کرده و از سالم بودن دو شاخه برق مطمئن شوید .

در نهایت از کامل بسته شدن درب ماشین ظرفشویی اطمینان حاصل کنید.

۳- در صورتی که بوی بد ماشین ظرفشویی شما را آزار می دهد باید بدانید علت آن کثیف بودن اسپری آبپاش ،صفحه صافی و لبه پایین درب ماشین ظرفشویی می باشد .برای برطرف کردن این مشکل باید محیط داخلی آن را با شوینده های خوشبو تمیز کرده و اجازه دهید  بدون ظرف خود را ب