تعمیر لباسشویی آاگ در اهواز

تعمیر لباسشویی آاگ در اهواز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

به جرات میتونم بگم امروز یکی از گرم ترین روزای اهواز بود . در حالیکه از شدت خستگی نا نداشتم راه برم ، به سختی سمت ماشینم رفتم تا یکمی استراحت کنم .

این سومین تعمیرگاهی بود که رفتم . آخه ماشین لباسشوییم خراب شده و هر جا که میرفتم با بهونه های مختلف از جانب تعمیرکارا مواجه میشدم .

یکی میگفت : قطعات لباسشویی آاگ رو نداریم و باید خودت بگردی دنبالشون .

یکی دیگه میگفت : سیستم لباسشوییتون خیلی پیچیدس و کار من نیس تعمیر این دستگاها .

با ناراحتی سمت یه آدرس دیگه رفتم و مشکل لباسشویی رو با تکنسین اون تعمیرگاه در میون گذاشتم .

گفت : برای بررسی لباسشویی باید با باربری هماهنگ کنید تا دستگاه رو بیارن کارگاه ؛ چون وقت کافی نداریم که تعمیر رو در منزل انجام بدیم .

ازشون خواهش کردم و گفتم آخه خونه ی ما طبقه ی چهارمه و متأسفانه آسانسور نداره . اگر ممکنه تشریف بیارید منزل .

تعمیرکار در جوابم گفت: همینی که هست . اگه نمیتونید ماشین لباسشویی رو بیارید کارگاه پس لطفا وقت مارو نگیرید .

درحالیکه برخورد بد تعمیرکار اعصابمو به شدت خورد کرده بود ، داخل کیفمو میگشتم تا شماره ی شرکت حامی سرویس رو پیدا کنم . این دیگه آخرین امیدم بود .

تماس گرفتم . با احترام مشخصات و درخواستمو ثبت کردن.

گفتن چند دقیقه بعد نزدیک ترین تعمیرکار به محل زندگی شما جهت تنظیم قرار ملاقات با شما تماس میگیره . سریع برگشتم خونه و در مسیر برگشت با تعمیرکار تعمیر لباسشویی آاگ در اهواز هماهنگی های لازم رو انجام دادم .

بدون فوت وقت تعمیر رو شروع کرد . قطعات فرسوده رو تعویض کرد و گفت قطعاتی که نصب میشه تا ۲۰ روز گارانتی داره . بابت هر کاری که انجام میداد قبلش با حوصله راجع به اون کار یک توضیح مختصر میداد .

خیلی منظم و حساب شده همه ی کار هارو انجام میداد و حین تعمیر در رابطه با گارانتی خدمات تعمیر که به مدت دو ماه هست نکاتی بیان کرد .

بعد از پایان تعمیر ، پیامک لینک فاکتور آنلاین به گوشیم ارسال شد و به راحتی تمامی قیمت ها رو چک کردم بدون اینکه مشکلی در این زمینه واسم بوجود بیاد .

اینکه میگن برای شرکت حامی سرویس اعتماد و رضایت مشتری خیلی اهمیت داره واقعا درسته .

تعمیر لباسشویی آاگ در اهواز

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در اهواز :

 شرکت حامی سرویس  با وجود اینکه در زمینه ی تعمیر لباسشویی آاگ در اهواز از مهارت و تجربه ی بالایی برخورداره ، اما نمایندگی تعمیر لباسشویی آاگ در اهواز نیست .

 

علامت ها و برنامه های ماشین لباسشویی آاگ :

قبل ازروشن کردن ماشین لباسشویی،آگاهی وشناخت کامل شماازنحوه ی اجرای برنامه هاوعملکرد دکمه هامیتونه روی کیفیت شستشوی البسه تاثیرات مثبتی داشته باشه .

شرکت حامی سرویس در اهواز،به عنوان ارائه دهنده ی خدمات مربوط به تعمیر لباسشویی آاگ در اهواز ،راهنمای زیرروبرای کمک به کاربران عزیز آماده کرده.

درادامه قصدداریم به معرفی دکمه های ماشین لباسشویی آاگ بپردازیم.

باماهمراه باشید.

دکمه  Ein /Aus در ماشین لباسشویی آاگ :

  • جهت روشن وخاموش کردن ماشین لباسشویی میتونیدازاین دکمه استفاده کنید.

دکمه  Sensortaste Zeit Sparen در ماشین لباسشویی آاگ :