نمایندگی ماشین ظرفشویی بکو در اصفهان کجاست؟

جهت تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو شما میتوانید از دو روش انتخاب نمایندگی ماشین ظرفشویی بکو در اصفهان و بهترین مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو استفاده نمایید.

گروه حامی سرویس اعلام میدارد که نمایندگی ماشین ظرفشویی بکو در اصفهان نمیباشد اما تعمیرات این محصولات را در منزل شما انجام خواهد داد.

0313833

چنانچه میخواهید تعمیر ماشین ظرفشویی بکو خود را به غیر از نمایندگی بسپارید با شماره تلفن :0313833 و یا شماره تماس:03191002003 گروه حامی سرویس در ارتباط باشید.

و چنانچه میخواهید با شرکت بکو در ارتباط باشید با شماره تماس : 02174805 تماس بگیرید.

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

 • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در اصفهان

تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو در اصفهان باید توسط تیمی متخصص صورت پذیرد که ما گروه حامی سرویس را به شما معرفی میکنیم.

ماشین ظرفشویی بکو ساخت کجاست؟

برند بکو تولید کننده محبوب انواع لوازم خانگی است . در ایران نیز محصولات بکو از استقبال خوبی برخوردار است .

از جمله محصولات بکو ماشین‌های های ظرفشویی است که طراحی زیبا و کیفیت خوب و استفاده از تکنولوژی برتر دنیا باعث رغبت مصرف کنندگان برای خرید این محصول است.

نمایندگی ماشین ظرفشویی بکو در اصفهان

ویژگی های ماشین ظرفشویی بکو :

رده انرژی A+++ :

 • با توجه به اهمیت حفظ منابع طبیعی در عصر جدید شرکت بکو با به کار گیری فناوری های نو در کمک به این امر تلاش شایانی داشته است. از جمله این اقدامات ارائه محصولاتی با سطح انرژی  A+++ و A++ است.
 • در این راستا ماشین های ظرفشویی بکو مجهز به سیستم خشک کنی هستند که حداقل انرژی ممکن را در مرحله خشک‌کردن ظروف مصرف می‌کنند.

فناوری GlassShield :

 • ماشین‌های ظرفشویی هوشمند بکوبه دلیل داشتن داشتن فناوری Glassshield، همچون یک  سپر محافظتی از ظروف شیشه‌ای شما در مقابل سختی آب محافظت می‌کنند. از طرفی مانع ایجاد خط و خش روی ظروف می شوند

مصرف آب فقط به میزان 6 لیتر :

 • ماشین‌های ظرفشویی هوشمند بکو در سیستم اسپری خود از هر قطره آب به بهترین نحو ممکن استفاده می‌کند و همچنین  به دلیل داشتن سیستم فیلتر دوگانه، میزان مصرف آب را تا 6 لیتر کم می کند.

فیلتر EverClean :

 • ماشین‌های ظرفشویی بکو مجهز به دلیل تجهیز با  فیلتر EverClean  توانایی تمیز کردن خود را نیز دارد. به همین دلیل ظرفشویی بکو نیازی به نظافت دستی ندارد.

عملکرد A++ :

 • بکووان (BekoOne) دارای شاخص مصرف انرژی A++، عملکرد تمیزکنندگی A و عملکرد خشک‌کنندگی A است. این به آن معناست که  با صرف کمترین میزان انرژی، بهترین نتایج ممکن در تمیز کردن و خشک‌کردن ظروف توسط محصول بکو ارائه می شود.

برنامه Wash@Once :

 • ماشین‌های ظرفشویی بکو با بهره‌مندی از فناوری Wash@One امکان انجام شستشو با مصرف انرژی کم را فراهم می‌کند. این امکان به خاطر داشتن موتوری با توانایی ارائه سرعت‌های متنوع و شیر توزیع‌ آب، این فناوری فشار آب را در سبدهای پایینی و بالایی طوری تنظیم می‌کند ‌که نتایج شستشو و خشک‌کنندگی برای انواع ظروف حتی ظروف پلاستیکی مناسب باشد.

عملکرد بی‌صدا :

 • فناوری هوشمند Silent-Tech در ماشین های ظرفشویی بکو باعث می‌شود تا تمام مراحل شست‌و‌شو در سطح صدای 39 دسیبل و تقریبا در سکوت انجام شود.

SteamGloss™ :

 • فناوری استیم‌گلاس در  ماشین‌های ظرفشویی بکو از بخار آب استفاده می کند و این باعث می شود که بدون کم کردن درخشندگی شما بتوانید ظروف خود را خشک کنید.

+WaterSafe :

 • این فناوری مانع از چکه کردن آب می شود . با این آپشن در صورت شروع چکه کردن آب جریان آب ورودی به داخل دستگاه به طور خودکار قطع می شود.

سبد SmoothMotion :

 • گاهی پیش می‌آید که ظروف در داخل سبد ماشین ظرفشویی بر روی هم می‌لغزند که باعث ایجاد خش یا حتی شکستن ظرف‌ها می‌شود. ماشین‌های ظرفشویی هوشمند بکو جلوی لغزش ظروف را می‌گیرند. همچنین سیستم ریلی جدید با بلبرینگ توپی، حرکت سبدها را نرم‌تر و ایمن‌تر می‌کند.

روشنایی داخلی :

 • یکی از آپشن های ماشین ظرفشویی بکو این است که داخل محفظه روشت است و هر زمان می توانید به راحتی آن را بررسی کنید.

ظرفیت XL :

 • ماشین‌های بکو 25 درصد ظرفیت بیشتری دارند که دست شما را برای شستن ظرف‌های بیشتر باز می‌گذارند و تعداد دفعات استفاده از ماشین‌ظرفشویی را کاهش می‌دهد .ماشین‌های ظرفشویی بکو، با داشتن ظرفیت XL، می‌توانند ظروف بیشتری را در خود جا بدهند و برای خانواده‌های بزرگ و کسانی که زیاد مهمانی می‌گیرند، کار را راحت کنند.

برنامه شستشوی انعطاف‌پذیر :

 • برنامه HFL ماشین های ظرفشویی بکو امکاناتی را فراهم می کند تا شما شستشوی با صرفه ای را با هر میزان ظرف انجام دهید .

 

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در اصفهان

 

تعمیرات ظرفشویی بکو در اصفهان


طرز استفاده از ماشین ظرفشویی بکو

برنامه سریع و تمیز :

توسط این برنامه شستشویی با کلاس A را دارید که برای ظروف چرب مناسب است. این کلاس شستشو باعث می‌شود که ظرف‌هایتان در 58 دقیقه به‌طور کامل تمیز شوند که حتی از شستشوی با دست هم سریع‌تر است.

Xpress 20’ :

 • Xpress 20’ با استفاده از این برنامه می توانید  نیمه بار ظرف ها را فقط در 20 دقیقه بشویید.

مینی 30’ :

 • برای صرفه جویی در انرژی و زمان  می توانید در کنار برنامه اکسپرس 20’، برای ظروف چرب و شیشه‌ای از برنامه مینی 30’ استفاده کنید که شستشوی ماشین ظرفشویی کاملا پرشده را تنها در 30 دقیقه و در دمای 35 درجه سلسیوس انجام می‌دهد.
 • اکو 50 درجه :
 • شستشوی ایده‌آل برای ظروف چرب با امکان صرفه‌جویی در مصرف انرژی

خودکار :

 • میزان کثیفی ظروف توسط حسگرهای این برنامه برآورد شده  و سپس دستگاه تصمیم خواهد گرفت که کدام چرخه را برای شستشوی مناسب انتخاب کند.

محافظت از کودک :

 • با استفاده از این برنامه می توانید که  ظروف غذاخوری نوزادان و کودکان را  به صورت کاملا بهداشتی بشویید. ماشین های ظرفشویی بکو به گونه ای طراحی شده اند که برای این برنامه از آب داغ و با دمای بالا استفاده می کنند.
 • همچنین بخش هولدر شیشه برای قراردادن شیشه شیر نوزادان تعبیه شده است.

محفظه آنتی‌باکتریال :

 • این بخش از ماشین های ظرفشویی بکو از رشد باکتری ها و آلودگی ها در دستگاه جلوگیری میکند.

 


عیوب متداول در تعمیر ماشین ظرفشویی بکو :

نشتی آب :

 • اول لاستیک اطراف درب دستگاه را چک کنید. اگر نشت آب از زیر دستگاه باشد احتمالا ممکن است پمپ ورودی و شیر آب است. همچنین ممکن است از شلنگ تخلیه یا شلنگ گردش آب باشد . برای تعمیر ماشین لباسشویی بکو در اصفهان باید پس از پمپ این قسمت چک شود.

چشمک زدن چراغ ها :

 • ابتدا المنت، ترموستات و سیم های رابط ظرفشویی را چک کنید.وظیفه  این قسمت ها  رساندن دمای آب به دمای موثر است و چنانچه دما به حد مورد نظر نرسد چراغ کنترل پنل چشمک زن می شود.
 • چشمک زن شدن چراغ های ماشین ظرفشویی و نمایش ارور بر روی مانیتور تنشان دهنده اشکال در یکی از قسمت های دستگاه است نشان از اشکال در یکی قسمت های ماشین ظرفشویی بکو دارد. در صورت مشاهده هر کدام از این ارور ها می توانید با سرچ ساده در گوگل و یا استفاده از دفترچه راهنمای دستگاه خود علت ارور را متوجه شوید ولی برای رفع آن و تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در اصفهان  می توانید از تکنسین های حرفه ای شرکت حامی سرویس استفاده کنید.

عدم تخلیه آب :

 • عمده ترین دلیل این امر گرفتگی فیلتر است . باید فیلتر را با آب گرم و صابون شستشو دهید. سپس برای تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در اصفهان از تمیزی لوله تخلیه ظرفشویی مطمئن شوید. نهایتا بایستی پمپ تخلیه چک شود.

صدای غیر معمول :

 • ابتدا چک کنید که بازوهای آب پاش به بدنه و ظروف گیر نکنند . سپس پمپ دستگاه و عملکرد آن چک شود .

 


خدمات ویژه  شرکت حامی سرویس :

شرکت حامی سرویس با پاسخگویی شبانه روزی و استفاده از  نیروهای متخصص خود برای تعمیر ماشین ظرفشویی بکو  در اصفهان در اسرع وقت و با تجهیزات کامل و قطعات اورجینال در خدمت شما همشهریان است.

تعمیر کاران  شرکت حامی سرویس تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در اصفهان را به دلیل راحتی و اطمینان و کم کردن هزینه مشتریان عزیز  حتی الامکان در مکان انجام میدهد. اگر امکان تعمیر در محل نبود و نیاز به تجهیزات و امکانات کارگاه باشد دستگاه توسط ماشین شرکت به کارگاه منتقل و تعمیر و سپس به محل شما بازگردانده و نصب می شود.

در صورت مشاهده هر مشکل فنی در تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در اصفهان خود با شماره های پاسخگوی 24 ساعته شرکت حامی سرویس تماس بگیرید.

شرکت حامی سرویس خدمات و تعمیرات  سرویسکاران خود را به مدت 60 روز و قطعات استفاده شده را 20 روز گارانتی می کند.

5/5 (4 نظر)