تعمیر یخچال بکو در اصفهان

تعمیر یخچال بکو در اصفهان نمایندگی یخچال بکو اصفهان را با حامی سرویس اشتباه نگیرید

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

 • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

نمایندگی یخچال بکو اصفهان را با گروه حامی سرویس اشتباه نگیرید:

نمایندگی یخچال بکو اصفهان بر عهده شرکت بهستان میباشد.

گروه حامی سرویس به عنوان بزرگترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی در کشور فعالیت میکند این گروه با استفاده از تعمیرکاران حرفه ای بکو آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

گروه حامی سرویس نمایندگی یخچال بکو اصفهان نمیباشد اما خدمات تعمیرات آن را انجام میدهد.

شماره تلفن نمایندگی بکو در اصفهان

جهت دریافت خدمات از نمایندگی بکو در اصفهان باید با شرکت بهستان 02174805 در ارتباط باشید اما اگر میخواهید از گروه حامی سرویس خدمات دریافت کنید میتوانید با شماره تماس 0313833 در ارتباط باشید .

نمایندگی فروش یخچال بکو در اصفهان را با گروه حامی سرویس اشتباه نگیرید :

جهت خرید محصولات بکو میتوانید به وب سایت خانه بکو مراجعه کنید.

وب سایت خانه بکو ارسال رایگان به سراسر کشور داره و میتونه کمک ویزه ای در مبحث خرید لوازم خانگی و یخچال بکو به شما عزیزان کند.

یخچال بکو ساخت کجاست ؟

شرکت بکو Beko یک شرکت ترکیه ای است که سال هاست در زمینه تولید لوازم خانگی فعالیت دارد و توانسته سهم بزرگی از بازار لوازم خانگی جهان را به خود اختصاص دهد.
این شرکت در سال 1967 به وسیله  وهبی کوچ در شهر استانبول ترکیه تاسیس شد.
در سال 2004  شرکت بکو تا حدی توانست قدرت بگیرد که به راحتی  شرکت گروندیک المان را خرید. در سال 2005 شرکت بکو و وستل  توانستند سهم بزرگی از تولید تلویزیون اروپا را به خود اختصاص دهند. بکو در ژانویه سال 2009 با ارچلیک ادغام شد که این اتفاق باعث شد که از ان زمان به بعد بعضی از محصولات ارچلیک مثل ماشین لباسشویی و یخچال و تلویزیون و ماشین ظرفشویی با نام بکو روانه بازار شوند.
بکو تولید کننده انواع یخچال فریزر های دو درب  ساید بای ساید و دوقلو  در سایز های مختلف است . دقت کیفیت زیبایی و تنوع محصولات بکو از رموز پیروزی این برند در بازارهی جهانی است .
چنانچه برای خرید انتخاب یخچال مشکل و یا سوالی دارید میتوانید در پایین این صفحه از نظرات دیگران درباره یخچال با برندهای مختلف ایرانی و خارجی جهت خرید استفاده نمایید ، همچنان اگر سوالی دارید میتوانید بپرسید که علاوه بر کارشناسان گروه پشتیبان سرویس مردم عادی هم پاسخ و نظر بدهند .

 

آشنایی با اجزاء مختلف یخچال :

در هر یخچال فریزر دارای دو جزء اساسی است: سیم پیچ اواپراتور و کویل کندانسور. خنک کننده مایع از طریق کویل به وسیله کمپرسور و موتور حرکت می کند. مایع در کندانسور خنک می شود و سپس به اواپراتور منتقل می گردد. در اواپراتور، هوا در تماس با سیم پیچ که از مایع پر شده است خنک می شود.
محل هر کدام از این قسمت ها به صورت زیر است :
 • کندانسور یخچال در خارج از واحد سیم پیچ قرار دارد و اواپراتور سیم پیچ در داخل یخچال.
 •  خنک کننده توسط یک کمپرسور در سیستم گردش پیدا می کند.

علت عدم برودت یخچال فریزر بکو :

اساسا سه عامل باعث می شود که سرمایش یخچال فریزر کم شود . آن سه عامل عبارتند از :

1 ) کثیف بودن کویل کندانسور :
 • اگر کویل کندانسور در داخل دیوارهای فریزر واقع شده باشد، تمیز کردن لازم ندارند.  با وجود این بهتر است که اگه کویل کندانسور کثیف شده باشد هر 6 تا 12 ماه آن ها را تمیز کنید. اگر کویل کندانسور کثیف باشند، نمی تواند  بین بردن گرما  را به خوبی و به طور موثر از بین ببرد لذا ظرفیت سرما دهی فریزر را کاهش می دهد.
2 ) کار نکردن موتور فن اواپراتور :
 • موتور فن اواپراتور (تبخیر کننده) هوا را بر روی کویل های اواپراتور گردش می دهد و آن را در سراسر فریزر جریان می دهد. اگر موتور فن اواپراتور کار نمی کند، فریزر خنک نخواهد شد. در اکثر یخچال و فریزر، موتور فن هنگامی که درب باز است کار نمی کند. برای چک کردن موتور فن اواپراتور، درب فریزر را باز کنید و سپس کلید درب را به صورت دستی فعال کنید.اگر سوئیچ درب فعال باشد،اما موتور فن خنک کننده اجرا نشود،موتور اواپراتور را جایگزین کنید.
3 ) درست کار نکردن رله :
 • رله شروع نیرو را به کمپرسور می دهد. اگر شروع رله به درستی کار نکند، کمپرسور ممکن است به صورت متناوب اجرا شود یا ممکن است اصلا اجرا نشود. اگر کمپرسور اجرا نشود، فریزر خنک نمی شود. برای تعیین اینکه آیا رله شروع ضعیف است یا نه، فریزر را جدا کنید و رله شروع را از کمپرسور بردارید. از یک مولتی متر برای تست رله شروع و برای تعیین تداوم بین شروع و اجرای ترمینال استفاده کنید. اگر رله شروع تداوم نداشته باشد یا اگر بوی سوخته می دهد، آن را جایگزین کنید.

علت داغ شدن کمپرسور یخچال فریزر بکو:

اگر کمپرسور یا موتور یخچال بیش از حد داغ شده است می توانید با خواندن این مقاله علل آن را متوجه شوید.

خرابی فن کندانسور:

 • وظیفه فن در یخچال فریزر ها فن ایجاد جریان هوا بین لوله‌های کندانسور است تا گاز خنک کننده یخچال خنک شود .اگر فن خراب باشد باعث داغ شدن زیادی گاز و موتور یخچال می‌شود اگر فن خراب است باید آن را تعویض کنید.
 • برای خرید قطعات اورجینال و با کیفیت 20 روزه و ارائه خدمات با ضمانت 60 روزه  در زمینه تعمیرات یخچال بکو در اصفهان می توانید از متخصصین شرکت حامی سرویس کمک بگیرید .

کثیفی کندانسور:

 • اگر کندانسور کثیف باشد جریان هوا داخل لوله‌های کندانسور به خوبی انجام نمی‌شود و کندانسور خنک نمی شود حتما کندانسور را تمیز کنید.
زیاد کار کردن موتور:
 • اگر ناخواسته درب یخچال برای مدت زیادی باز مانده باشد و یا بار مواد غذایی داخل آن زیاد باشد موتور یخچال ناچار است که یکسره کار کند. در مواقعی که حجم بالایی از مواد غذایی را داخل یخچال و یا فریزر بگذارید و یا ناخواسته درب یخچال برای مدت طولانی باز بماند موتور یخچال یکسره کار می‌کند و این باعث داغ شدن زیاد موتور می‌شود.

کار کردن یخچال در محیط گرم:

 • دمای محیطی که یخچال فریزر را در آن نگهداری میکنید بایستی بین 17 تا 28 درجه سانتی گراد باشد . اگر یخچال در محیطی گرم تر از دما کار کند باعث آسیب به موتور خواهد شد .

خرابی رله استارت:

 • موتور هر ۲ دقیقه یک بار تلاش می‌کند تا روشن شود ولی اگر رله استارت خراب باشد سیم‌پیچ کمکی برای راه‌اندازی کمپرسور کمک نخواهد کرد ، سیم پیچ موتور بیش از اندازه داغ می‌شود اگر همچین مشکلی وجود دارد رله اورلود را تعویض کنید.
 • برای خرید قطعات اورجینال و با کیفیت 20 روزه و ارائه خدمات با ضمانت 60 روزه  در زمینه تعمیرات یخچال بکو در اصفهان می توانید از متخصصین شرکت حامی سرویس کمک بگیرید .
 • اگر با گرم شدن بیش از حد کندانسور مواجه شدید مواد غذایی را به یخچال دیگری منتقل کرده  و برای تعمیر یخچال بکو در اصفهان هر چه سریع تر به تعمیرکاران حرفه ای مراجعه کنید این اقدام از سوختن موتور و تحمیل هزینه بالای تعویض موتور جلوگیری می کند .
تعمیر یخچال بکو در اصفهان
شرکت حامی سرویس با پاسخگویی 24 ساعته و اعزام تکنسین های خبره و کارآمد برای تعمیر یخچال بکو در اصفهان در اسرع وقت و با ابزار و تجهیزات کامل در خدمت شما همشهریان عزیز است.
تعمیرکاران شرکت حامی سرویس ایران تعمیر یخچال و یخچال فریزر را در محل شما انجام میدهد این امر برای راحتی مشتریان عزیز است که هزینه حمل و نقل و صرف زمان بیشتر برای جابجایی و تعمیرات را متحمل نشوند. لذا در صورت بروز هرگونه مشکل فنی در یخچال فریزرتان میتوانید با شماره های پاسخگوی شبانه روزی شرکت حامی سرویس تماس بگیرید.
شرکت حامی سرویس برای اطمینان خاطر شما مشتریان عزیز خدمات سرویسکاران خود را به مدت دو ماه گارانتی میکند.همچنین قطعاتی که تکنسین های شرکت حامی سرویس بر روی وسایل شما نصب می کنند 20 روز گارانتی دارد .
5/5 (4 نظر)