تعمیر یخچال بکو در اصفهان

تعمیر یخچال بکو در اصفهان

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

شرکت بکو Beko یک شرکت ترکیه ای است که سال هاست در زمینه تولید لوازم خانگی فعالیت دارد و توانسته سهم بزرگی از بازار لوازم خانگی جهان را به خود اختصاص دهد.
این شرکت در سال 1967 به وسیله  وهبی کوچ در شهر استانبول ترکیه تاسیس شد.
در سال 2004  شرکت بکو تا حدی توانست قدرت بگیرد که به راحتی  شرکت گروندیک المان را خرید. در سال 2005 شرکت بکو و وستل  توانستند سهم بزرگی از تولید تلویزیون اروپا را به خود اختصاص دهند. بکو در ژانویه سال 2009 با ارچلیک ادغام شد که این اتفاق باعث شد که از ان زمان به بعد بعضی از محصولات ارچلیک مثل ماشین لباسشویی و یخچال و تلویزیون و ماشین ظرفشویی با نام بکو روانه بازار شوند.
بکو تولید کننده انواع یخچال فریزر های دو درب  ساید بای ساید و دوقلو  در سایز های مختلف است . دقت کیفیت زیبایی و تنوع محصولات بکو از رموز پیروزی این برند در بازارهی جهانی است .
چنانچه برای خرید انتخاب یخچال مشکل و یا سوالی دارید میتوانید در پایین این صفحه از نظرات دیگران درباره یخچال با برندهای مختلف ایرانی و خارجی جهت خرید استفاده نمایید ، همچنان اگر سوالی دارید میتوانید بپرسید که علاوه بر کارشناسان گروه پشتیبان سرویس مردم عادی هم پاسخ و نظر بدهند .

 

تعمیر یخچال بکو در اصفهان را شرکت حامی سرویس در اسرع وقت و با کمک نیروهای متخصص  و امکانت و تجهیزات کامل انجام می دهد .
03191002003

آشنایی با اجزاء مختلف یخچال :

در هر یخچال فریزر دارای دو جزء اساسی است: سیم پیچ اواپراتور و کویل کندانسور. خنک کننده مایع از طریق کویل به وسیله کمپرسور و موتور حرکت می کند. مایع در کندانسور خنک می شود و سپس به اواپراتور منتقل می گردد. در اواپراتور، هوا در تماس با سیم پیچ که از مایع پر شده است خنک می شود.
محل هر کدام از این قسمت ها به صورت زیر است :
  • کندانسور یخچال در خارج از واحد سیم پیچ قرار دارد و اواپر