تعمیر ماشین لباسشویی بکو در اهواز

تعمیر ماشین لباسشویی بکو در اهواز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

خیلی از ما انسان ها از موقعیت و زندگی خود ناراضی هستیم ، برخی با ظاهر خود مشکل دارند ، بعضی دیگر با شرایط مالی ، بعضی با شغل … و در نهایت همگی از جهتی با زندگی خود  مشکل داریم …. ولی همگی معتقد هستیم که  از لحاظ عقلی از بقیه برتری داشته و از پس از کاری بر می آییم ، یکی از آنها خود بنده هستم که در خدمتتان می باشم .

مدتی پیش ماشین لباسشویی ارور هایی روی نمایشگر خود نشان می داد که فهم آن برایم سخت بود ، کمی در اینترنت جستجو کردم ، سپس دست به کار شده و با کمال میل ماشین لباسشویی را باز کرده و پس از به اعتقاد خودم تعمیرات آن ، با چند پیچ و برد اضافه روبرو شدم ، شوک زده با ترس و تعجب به آنها خیره شده بودم که همسرم به من نزدیک شد و گفت : « خسته نباشید همسر فنی خودم …. » ناگهان با دیدن قطعات اضافه با وحشت به من نگاه کرد و گفت : « اینا چیه ؟ » به زور لبخندی زده و گفتم : « اینها رو برای زاپاس گذاشته بودن … لباسشوییت درست شد . »

می خواستم دوشاخ را به پریز بزنم که همسرم با تدبیر آن را از دستم کشید و بعد از دور کردن من از آنجا با حامی سرویس تماس گرفت .

تعمیر ماشین لباسشویی بکو در اهواز

شرکت حامی سرویس یک شرکت استارتاپ است که بخاطر در دسترس بودن و ارائه خدمات با کیفیت و قطعات تضمین شده توانسته جای خود را میان خانه های ایرانی باز کند .

شما می توانید از طریق سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ در شرکت حامی سرویس پذیرش شده ، سپس از نزدیک ترین تکنسین متخصص با شما تماس گرفته و با گرفتن اطلاعات از مشکل پیش آمده  به همراه قطعات لازم به منزل شما مراجعه کرده و تعمیرات را شروع می کنند .

تعمیرات ، قطعات و هزینه تضمین شده ، باعث می شود که شما با آرامش تعمیرات خود را به حامی سرویس بسپارید .

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بکو در اهواز

فرایند تعمیر ماشین لباسشویی بکو در اهواز توسط متخصصین توانمند گروه حامی سرویس انجام می شود اما باید خاطر نشان کرد که حامی سرویس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بکو در اهواز نمی باشد .

خطاهای لباسشویی بکو

خطاهای لباسشویی بکو

بروز خطای E1 لباسشویی بکو :

  • علت بروز این خطا وجود مشکل در سیم کشی ترمیستور است .

نحوه رفع خطای E1 لباسشویی بکو :

  • برای رفع این خطا باید ترمیستور و اتصالات را بررسی کنید .

بروز خطای E2 ماشین لباسشویی بکو :

  • دلیل بروز این خطا وجود مشکل در هیتر است.

نحوه رفع خطای E2  لباسشویی بکو :

  • برای برطرف کردن این ارور باید سیم کشی را بررسی کنید .

بروز خطای E3 لباسشویی بکو :

  • علت بروز این خطا مربوط به وجود مشکل در هیتر لباسشویی است .

نحوه رفع خطای E3 لباسشویی بکو :

  • جه