تعمیر ظرفشویی بوش در اصفهان

تعمیر ظرفشویی بوش در اصفهان

گروه حامی سرویس ایران

03191002003


 

ما برای رضایتتان دست به هرکاری میزنیم، هدف ما فقط رضایت شما مشتری عزیز می باشد

 

1.سرویس دهی آنی در همان روز با استفاده از تکنسن های مجرب و سیار

2.هزینه ها تحت نظر اتحادیه می باشد و هیچگونه هزینه اضافی پرداخت نمی کنید

3.پس از بررسی عیوب وسیله، برای کاهش هزینه های شما تمام تلاش ما تعمیر قطعه آسیب دیده می باشد

4.سرویس و تعمیر قطعات ما دارای ضمانت نامه می باشد لطفا برای رفع مشکل در زمان گارانتی فقط با شماره روی برچسب شرکت حامی سرویس تماس بگیرید

5.خدمات شرکت 24 ساعته، درطول هفته و حتی ایام تعطیل می باشد

6.استفاده از تکنسین های ماهر و مجرب با دانش بروز و حضور در مکان و تعمیرات در محل در کوتاهترین زمان ممکن

 


امروزه در هر خانه ای برای صرفه جویی در وقت و خلاصی از خستگی ناشی از شستن ظروف کثیف در منزل انتخاب ماشین ظرفشویی گزینه مناسبی برای حل این مشکلات است. استفاده های نادرست از این وسیله و عدم سرویس به موقع دستگاه و یا فرسایش قطعات دستگاه ممکن است منجر به مشکلاتی در ماشین ظرفشویی شما شود که عرصه را بر شما تنگ کند و یا در تعمیر آن و یا تشخیص ایراد به وجود آمده ناتوان باشید. سرویس به موقع دستگاه باعث می شود کارایی دستگاهتان بهبود یابد و از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری شود همچنین به عمر مفید دستگاهتان کمک میکند و زمان طولانی تری یک وسیله با بهترین عملکرد را دارید.

نکته: لطفا برای جلوگیری از هزینه های اضافی و یا افزودن مشکلی جدید غیر از مشکل بوجود آمده لطفا درصورت نداشتن مهارت و دانش کافی از تعمیر سرخود دستگاه خودداری فرمایید. متخصصین ماهر ما در خدمت شما هستند تا این هزینه ها را برای شما به حداقل برسانند.

 


عیب یابی ماشین ظرفشویی بوش

1) چرا ماشین ظرفشویی بوش در هنگام کار صدای ناهنجاری می دهد ؟
 به احتمال زیاد پره های آبفشان با ظروف برخورد می کند.در این حالت بایستی چینش ظروف را بررسی کنید و آبفشان را آزاد گزارید.

 

2) چرا بقایای غذا روی ظروف می ماند؟
ممکن است چینش ظروف ایراد دارد و ظروف روی هم قرار دارد.

ثانیا دستگاه شما به شدت جرم گرفته است و باید از جرمگیر مخصوص ماشین ظرفشویی که می توانید از شرکت حامی سرویس ایران تهیه کنید استفاده کنید.

ثالتا شوینده مصرفی تقلبی کم بوده یا تقلبی بوده است و در آخر احتمال دارد درجه استفاده شده مناسب نیست.

 

3)چرا آثار زنگ زدگی در ظروف فلزی می بینم؟
در اینگونه مواقع یا ایراد از ظروف فلزی است و یا اینکه نمک مخصوص ماشین ظرفشویی در هنگام ریختن در مخزن به بیرون ریخته است و یا به بیرون نفوذ پیدا کرده است.

 

تعمیر ظرفشویی بوش در اصفهان

تعمیر لباسشویی بوش در اصفهان

تماس فوری  03191002003

ممکن است درجه ی مصرفی بسیار کم باشد و خشک کن آن زیاد نباشد و از طرفی شما نیز درب دستگاه را زود باز کرده اید- مقدار مایع جلادهنده مصرفی کم باشد.

 

5)چرا روی ظروف سفیدک زده است؟ 
سختی آب تنظیم نشده است- نمک به بیرون از مخزن نفوذ کرده است- نمک کم استفاده می شود- نمک مصرفی نامرغوب است- شوینده تقلبی و بی کیفیت است.

 

6) چرا روی ظروف کریستالی رده های براق مشاهده میکنم؟
به احتمال زیاد مایع جلادهنده زیاد و روی مصرف بالای مایع جلادهنده تنظیم شده است.

 

7) چرا ظروف کریستالی در داخل ظرفشویی می شکند؟
از درجه نامناسب و طولانی استفاده کرده اید که کریستال طاقت آن دما را ندارد.

 

8) چرا روی ظروف کریستالی خط و خش می افتد؟
درجه طولانی استفاده کرده اید و سختی آب درست تنظیم نشده است-سعی کنید به جای قرص از ژل استفاده کنید.

تعمیر ظرفشویی بوش در اصفهان

تعمیر لباسشویی بوش در اصفهان


ارورهای ظرفشویی بوش

ارورهای ظرفشویی بوش

ارورهای ظرفشویی بوش

تعمیر ظرفشویی بوش در اصفهان

ارور E01 ماشین ظرفشویی بوش
در هنگام مشاهده این ارور معمولا آب داخل دستگاه به هیچ وجه داغ نشده و ظروف با آب سرد شسته می شود. کد خطای E01 معمولا پیش از شروع کار و یا در ۱ دقیقه پایان کار به نمایش در می آید . در ماشین ظرفشویی بوش BOSCH این ارور معمولا ایرادات بردی دارد و سیستم الکترونیک دستگاه آسیب دیده است. در بسیاری از موارد این ارور را به پمپ تخلیه ربط داده اند . اما به صورت منطقی و قطعی نمی توان این حرف را پذیرفت و شاید می توان این ربط را نتیجه یک تجربه اشتباه دانست . اگر بخواهیم دلیل اصلی بروز این عیب را در ماشین لباسشویی بیابیم باید نوسانات برق منزل را چک نماییم . تکنسین در هنگام مراجعه تمامی قسمت های برد و سنسورها را بررسی خواهد نمود.

 

ارور E02 ماشین ظرفشویی بوش
این کد خطا شباهت بسیار زیادی با کد خطای E01 دارد به گونه ای که در هنگام مشاهده پیغام E02 آب در هنگام کار ماشین ظرفشویی بوش داغ نمی گردد. ایراد اصلی در هنگام این کد خطا مربوط به برد ماشین ظرفشویی بوش می باشد . معمولا این کد خطا در یک دقیقه انتهای کار ظرفشویی مشاهده می شود . بسیاری از مشترکان نسبت به نمایش این ارور با نمایندگی تماس نمیگیرند ، بلکه به دلیل کاهش شدید کیفیت شستشو با کارشناسان ما مشورت می کنند . لازم به ذکر است علت اصلی بروز این عیب و نمایش پیغام E02 ، نوسانات و شوک های شدید برقی می باشد.

 

ارور E06 ماشین ظرفشویی بوش
در هنگام مشاهده این ارور معمولا آسیب جدی به سیستم درب دستگاه وارد شده است و سنسورهای تشخیص سوییچ دستگاه بسته بودن درب ماشین ظرفشویی بوش BOSCH را تشخیص نمی دهند . در هنگام بروز این ایراد به هیچ وجه به درب دستگاه فشار نیاوردی زیرا احتمال شکستگی لولا بسیار بالاست.معمولا زمانی که این کد خطا به نمایش در می آید درب ماشین ظرفشویی به درستی بسته نمی شود و یا اینکه سیستم داخلی سوئیچ درب شکسته است . در موارد بسیار محدود ، برد فرمان بسته شدن و در ادامه نمایش این پیغام را می دهد.

 

ارور E09 ماشین ظرفشویی بوش – ارور E10 ماشین ظرفشویی بوش 
اگر این ارور را روی دستگاه خود مشاهده کردید به احتمال زیاد دستگاه شما ماشین ظرفشویی زئولیت بوش BOSCH می باشد . این خرابی از سیستم زئولیت نشات گرفته و در صورت مشاهده این ارور آب دستگاه داغ نشده و ظروف بی کیفیت شسته شده و ظروف خشک نمی شود . می توان گفت یکی از بدترین ایرادات ظرفشویی بوش مربوط به همین ارور E10 می باشد . اگر ماشین ظرفشویی بوش شما زئولیت نمی باشد پس ایراد مطمئنا از هیت پمپ و فن بوده و مشابه ارور E09 می باشد.

تعمیر ظرفشویی بوش در اصفهان

ارور E14 ماشین ظرفشویی بوش
در هنگام مشاهده این ارور ماشین ظرفشویی بوش BOSCH ، آب ورودی بدون هیچ حسابی وارد دستگاه می شود و تمام سیستم ایر و مخزن را دچار ایراد می کند . معمولا در صورت مشاهده این ارور سیستم آب شمار دستگاه و در مواردی محدود المان های شمارش آب برد آسیب دیده است. این کد خطا در بسیاری از موارد تنها ۲ دقیقه پس از شروع به کار بر روی نمایشگر ظاهر می گردد . این هنگام مشاهده این پیغام معمولا حجم وسیعی از آب وارد دستگاه شده و سپس این ارور نمایش داده می شود.

 

تعمیر ظرفشویی بوش در اصفهان

ارور E15 ماشین ظرفشویی بوش
احتمالا دستگاه شما دچار نشتی شده است . البته این یکی از احتمالات می باشد و هر عاملی که باعث شود سطح آبگیری ماشین ظرفشویی بوش BOSCH تغییر کند می تواند عامل بروز این ایراد شود . از جمله این عوامل می توان به قسمت الکترونیک ، آب شمار ، آکو استاپ و هیدرواستات دستگاه اشاره کرد. 

 

ارور E23 ماشین ظرفشویی بوش – ارور E24 ماشین ظرفشویی بوش :
ارور E23 و ارور E24 و ارور E25 ماشین ظرفشویی بوش BOSCH در اکثر مواقع مربوط به سیستم خروجی دستگاه می باشد و در هنگام مشاهده این ارور آب داخل دستگاه مانده است و تخلیه نشده است. مربوط از سیتم تخلیه پمپ مگنت و در سری جدید ظرفشویی بوش BOSCH اینورتر دستگاه و یا المنت های امنیتی خروجی است. البته به همین اندازه که ارور E24 ظاهر خواهد شد ارور E23 نیز بسیار دیده شده است. 

 

ارور E22 ماشین ظرفشویی بوش
ارور E22 ظرفشویی بوش یکی از متداول ترین ایرادات می باشد که مربوط به سیستم تخلیه آب می باشد و در صورت مشاهده این کد خطا آب داخل دستگاه مانده است. تکنسین در هنگام مراجعه ابتدا سیستم داخلی را بررسی و در انتها در صورت نیاز پمپ، مگنت و یا واید را تعویض خواهد نمود.

 

ارور E27 ماشین ظرفشویی بوش
در اکثر موارد ارور E27 ماشین ظرفشویی بوش BOSCH مربوط به ولتاژ بالا و یا پایین برق می باشد و دستگاه هیچگونه ایرادی ندارد. جهت رفع عیب استفاده از استابلایزر لازم می باشد. در صورت استفاده از استابلایزر و عدم رفع عیب، برد دستگاه به علت نوسانات شدید برقی آسیب دیده است. در حالت کلی باید سیستم نمایشگر ، برد و برد اینورتر بررسی گردد .

تعمیر ظرفشویی بوش در اصفهان

 

گروه حامی سرویس ایران

تعمیرات تخصصی ظرفشویی بوش در اصفهان

توسط تکنسین های متخصص و متعهد 

تعمیرات در اسرع وقت و در محل

03191002003

ارائه ضمانت نامه کتبی و فاکتور معتبر طبق نرخ اتحادیه

تعمیر ظرفشویی بوش در اصفهان

5/5 (2 نظر)