تعمیر جاروبرقی بوش در اصفهان

تعمیر جاروبرقی بوش در اصفهان

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

شرکت حامی سرویس بزرگترین گروه خدماتی در زمینه تعمیرات انواع لوازم خانگی از جمله تعمیر جاروبرقی بوش در اصفهان است .

نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش در اصفهان :

نمایندگی جاروبرقی بوش کجاست؟

در خصوص نمایندگی محصولات بوش چند شرکت درحال فعالیت هستند که در ادامه به آنها اشاره می کنیم .

شرکت کاراگستر

شرکت کاراگستر یا کاراگستر راژان فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ در زمینه خدمات لوازم خانگی بوش آغاز کرد و درحال حاضر در سراسر ایران در حال فعالیت و خدمات رسانی است . این شرکت ، گروهی پیشرو در خدمات رسانی در زمینه لوازم خانگی معرفی شده است و نمایندگی جارو برقی بوش در اصفهان محسوب میشود .

شرکت سیهاوی

این شرکت بازرگانی با هدف واردات لوازم خانگی از سال ۱۳۷۹ شروع به کار کرد و بعد از مدتی توانست نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی بوش را دریافت کند . این شرکت درحال حاضر در سراسر ایران در حال فعالیت و خدمات رسانی است و نمایندگی جاروبرقی بوش در اصفهان محسوب میشود .

حامی سرویس حامی تعمیر جارو برقی بوش در اصفهان .

تعمیر جاروبرقی بوش در اصفهان

بهترین مدل جارو برقی بوش کدام است ؟

کدام جاروی بوش بهتر است ؟

همه ی ما برای خرید لوازم خانگی به دنبال انتخاب دستگاهی هستیم که اصطحلاک کمتر و عمر طولانی تری داشته باشد . به همین دلیل داشتن اطلاعات صحیح قبل از خرید بسیار مهم است ، جارو برقی هم ازین قاعده مستثنا نیست و داشتن اطلاعات کافی میتواند در انتخاب بهتر به ما کمک کند .

در ادامه قصد داریم راجع به نکات مهم در زمان خرید بهترین مدل جاروبرقی بوش توضیحاتی بدهیم که میتوان گفت برای خرید انواع  مدلهای جاروبرقی مفید خواهد بود .

مرحله اول :

در اولین مرحله برای خریدن جارو برقی باید به میزان وات دستگاه  توجه داشت . وات در جارو برقی به معنای میزان مصرف برق در ساعت است . در این رابطه موقع خرید توجه داشته باشید که میزان وات به میزان مکش هیچ ارتباطی ندارد و هرچه جارو برقی وات بیشتری داشته باشد  یعنی مصرف برق بیشتری دارد .

بهترین جارو برقی برای منزل جارو برقی ۲۰۰۰ وات می باشد .

مرحله دوم :

خروجی دمای موتور :

بدلیل اینکه سرعت گردش موتور جارو برقی زیاد است ، دمای موتور به شدت بالا میرود و این دما باید راهی برای خروج داشته باشد .

بایدتوجه کردکه راه خروج  این دما نباید مستقیما روبه روی کلیدها و لوازم الکترونیکی و قاب جاروبرقی باشد.زیرا اگر این دما مقابل قاب های دستگاه بوده و از بالا خروجی داشته باشد ، بعد از چند وقت استفاده از جاروبرقی قاب های آن فرم و حالت طبیعی خود را از دست داده و نیاز به تعویض پیدا میکند .

بهترین مدل جارو برقی بوش چیست؟

در ادامه به معرفی بهترین مدلهای جارو برقی بوش می پردازیم .

جاروبرقی بوش مدل BSGL32500 :

این مدل یکی از جارو برقی های کم مصرف شرکت بوش محسوب می شود . صدای خیلی نرم و کمتری نسبت به جارو برقی های مختلف داشته و تنها در رنگ قرمز تولید میشود . کابل برق این جارو برقی حدود هشت متر است .

جاروبرقی بوش مدل BGL8PR04 :

این مدل یکی از بهترین مدل های جاروبرقی بوش بوده که در سال ۲۰۲۰ فروش بسیار زیادی داشته است . صدای این جارو برقی بسیار کم است و کیسه ای پنج لیتری دارد . طول کابل این جاروبرقی حدود پانزده متر بوده و با این وجود به راحتی میتوان آن را جابه جا کرد .

جهت تعمیر جاروبرقی بوش در اصفهان با حامی سرویس تماس بگیرید .

4.1/5 (13 نظر)