نمایندگی پکیج بوش در اصفهان کجاست؟

نمایندگی پکیج بوش در اصفهان زیر نظر شرکت وارد کننده میباشد و برای ارتباط با نمایندگی پکیج بوش باید به دفترچه راهنمای محصول خود مراجعه کنید.گروه حامی سرویس اعلام میدارد که نمایندگی پکیج بوش نمیاشد اما تعمیرات آن را در منزل شما انجام میدهد. جهت تماس با حامی سرویس میتوانید با شماره تماس : 0313833 در تماس باشید.

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

تعمیر پکیج بوش در اصفهان

جهت تعمیر پکیج بوش میتوانید با شماره تماس :0313833 در تماس باشید.

نمایندگی پکیج بوش در اصفهان

نمایندگی پکیج بوش اصفهان کجاست؟

نمایندگی پکیج بوش اصفهان به دو دسته خدمات پس از فروش و فروش تقسیم میشود.

جهت دستیابی به شماره تلفن نمایندگی پکیج بوش اصفهان میتوانید به دفترچه راهنمای محصول خود مراجعه کنید و با شماره های مندرج در آن تماس بگیرید.

پس از تولید پکیج ها در بازار جهت ارائه خدمات پس از فروش از تعمیرکاران پکیج که مجوز های لازم را داشته باشند استفاده کردند و تعدادی از این تعمیرکاران را به عنوان نمایندگی پکیج بوش معرفی کردند.

گروه حامی سرویس جهت رعایت حقوق مصرف کننده اعلام میکند که نمایندگی پکیج بوش اصفهان نمیباشد اما تعمیرات مپیج بوش را در منزل شما با ایمنی کامل انجام میدهد.

جهت تماس با گروه حامی سرویس میتوانید با شماره تماس 0313833 در ارتباط باشید.

شماره تماس حامی سرویس

نمایندگی نصب پکیج بوش در اصفهان

نمایندگی نصب پکیج بوش برعهده شرکت بوش میباشد وموقع نصب باید حتما با شرکت ارائه دهنده خدمات در تماس باشید تا از خدمات گارانتی بتوانید استفاده کنید که شماره تماس این نمایندگی ها در کارت گارانتی درج شده است.

جهت نصب محصولات پکیج در صورتی که گارانتی نداشته باشد میتوانید از خدمات حامی سرویس استفاده کنید زیرا گروه حامی سرویس نمایندگی نصب پکیج بوش در اصفهان نمیباشد.

نمایندگی فروش پکیج بوش اصفهان

نمایندگی فروش پکیج بوش در اصفهان در نقاط مختلف شهر اصفهان وجود دارد که جهت خرید پکیج میتوانید به این فروشگاه ها مراجعه کنید.

خراب شدن پکیج در زمستان با وجود سرما، می تواند باعث ایجاد وضعیت استرس زا شود. بنابراین با یک تماس با شرکت ما می توانید در کوتاهترین زمان تعمیر پکیج بوش در اصفهان را انجام داده و شما را  از مشکل نداشتن آب گرم و گرما در منزل خود رهایی دهند. سالها تجربه حامی سرویس در تعمیرات پکیج بوش در اصفهان باعث می شود که تکنسین های ما بتوانند به سرعت مشکل را حل کنند.

تعمیر پکیج بوش در اصفهان

خدمات شبانه روزی تعمیر پکیج در اصفهان :

فرقی نمیکند شب یا روز باشد، زمستان باشد یا تابستان، تکنسین های حامی سرویس در هر ساعت شبانه روز برای رفع مشکلات پیش آمده در پکیج بوش شما اقدام میکنند.
راحتی شما ضمانت ماست.
اولویت شرکت حامی همیشه آسایش و رضایت 100 درصد شما مشتری عزیز می باشد. زمانیکه تکنسین ماهر و کارورزیده ی ما برای رفع مشکل پکیج شما به محل اعزام می شود؛ به بهترین روش ممکن به عیب یابی دستگاه می پردازد و اگر نیاز به تعمیر داشت به گونه ای دستگاه گرمایشی شما را تعمیر خواهند کرد که تا مدت زمانی طولانی نیاز به تعمیر دوباره آن نباشد.

مشکلات پیش آمده در دستگاه گرمایشی پکیج خود را دست کم نگیرید.

صداهای عجیب و غریبی در پکیج خود می شنوید و احساس می کنید ترموستات دستگاه دمای مناسبی را نشان نمی دهد؟

لطفا این مشکلات را نادیده نگیرید و پشت گوش نیندازید، زیرا مسائل کوچک پیش آمده می تواند به مشکلات بزرگ تری تبدیل شود که برای شما هزینه بردار باشد.

علت صدای پکیج می تواند موارد زیر باشد:

  • فشار آب ورودی کم است.
  • آب ورودی سرد است.
  • سوئیچ پرشر خراب است.
  • پمپ دستگاه خراب است.
  • دستگاه نیاز به هواگیری دارد.
  • مبدل پکیج شما رسوب گرفته است.
  • رادیاتورها به طور صحیح لوله کشی نشده است.

درصورتیکه نیاز به تعمیر اضطراری پکیج خود در اصفهان دارید به کالسنتر ما اعلام فرمایید تا شما را در الویت قرار دهند تا ما تکنسین های مجرب خود را در اسرع وقت به محل اعزام کنیم.

تعمیرات پکیج کلیه برند ها :

با افتخار اعلام می کنیم که تیم حامی سرویس تعمیرات پکیج ها از هر برندی را بر عهده دارد.
همچنین تعمیرات لوازم خانگی (گازسوز، برودتی، و شوینده) از هر برندی را به دلیل تجربه در تعمیرات و استفاده از تعمیرکاران و تکنسین های بروز، به خوبی انجام می دهد.

لوگو بوش

تعمیر پکیج بوش در اصفهان

نحوه عیب یابی پکیج بوش :

*نکته: برای عیب یابی پکیج قبل از برداشتن درپوش دستگاه، آنرا از برق جدا کنید.

چرا در پکیج بوش آب گرم نمی شود؟

مرحله 1: تامین آب دستگاه را بررسی کنید. خط تغذیه آب را به ورودی آب موجود در پکیج وصل کنید.

مرحله 2: دستگاه را از برق جدا کنید، درپوش را از روی پکیج بردارید و قسمت حرارتی دمای بالا را دوباره تنظیم کنید. برای این کار دکمه تنظیم مجدد را در مرکز دستگاه فشار دهید. سپس دستگاه را دوباره به برق وصل کنید.

مرحله 3: سوئیچ جریان برق را بررسی کنید. سوئیچ با روشن شدن آب گرم فعال می شود. اگر سوئیچ فعال نمی شود، برای سرویس تماس بگیرید.

مرحله 4: پیچ فشار شکن یا شیر پرکن یا تنظیم کننده فشار را (در بعضی دستگاه ها با پیچ گوشتی و در بعضی دستی) در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا شل شود. وقتی عقربه فشار روی 5/1 آمد شیر را ببندید. فشار بار باید روی 5/1 باشد تا بتواند آب مورد نیاز دستگاه را تامین کند.

اگر پکیج بوش مشکل جران فشار آب دارد:

مرحله 1: لوله کشی های دستگاه را بررسی کنید. اتصالات لوله ها نباید با چسب لوله کشی بسته شده باشد. چسب لوله کشی جریان آب را کاهش می دهد.

مرحله 2: شیر ورودی را باز کنید. خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا کاملا باز شود.

مرحله 3: شیر خاموش بر روی خط  آبرسانی را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا کاملا باز شود.

اگر درجه حرارت آب در پکیج بوش، نوسان دارد؟

مرحله 1: دریچه های ورودی و خاموش کردن سرویس را در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا منبع آب کاملاً روشن شود.

مرحله 2: شیر عایق را در دستگاه پکیج جدا کنید و در یک سینک قرار دهید. شیر آب گرم را باز کنید. اگر جریان پایداری وجود داشته باشد آب سرد درون خطوط آب گرم جاری می شود.

نکته: در این مورد برای تعمیر خطوط آب گرم با یک لوله کش تماس بگیرید.

مرحله 3: توری روی شیرهای خانگی متصل به پکیج را برداشته و رسوبات روی آن را تمیز کنید.

مزیت پکیج بوش :

پکیج بوش آب داغ ساختمان شما را بصورت نامحدود تامین می کند و هزینه های مصرف انرژی شما را کاهش می دهد. دستگاه بمدت 5 سال تحت ضمانت قرار می گیرد و بقیه قسمت های وسیله تحت ضمانت یکساله می باشد.

تیم تعمیرکاران حامی سرویس بهترین خدمات سرویس دهی را برای شما فراهم می نماید.

تعمیر پکیج بوش در اصفهان

توسط تکنسین های مجرب و ماهر گروه حامی سرویس 

تعمیرات فوری و در منزل شما 

با یک تماس و ثبت پذیرش 

همراه با ضمانت نامه کتبی و فاکتور مورد تایید اتحادیه

4/5 (4 نظر)