نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در شیراز

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در شیراز

09130279241

 طبیعتا شما که در حال خواندن این مقاله هستید، دنبال تعمیرکار ماشین لباسشویی دوو در شهر شیراز هستید. ما در این مقاله سعی کردیم که عیب های رایج ماشین لباسشویی دوو را برای شما به صورت تخصصی بیان کنیم شاید نیازمند تعمیرکار نداشته باشید.

اگر پس از مطالعه این مطلب و مطالب دیگر سایت متوجه شدید که خودتان نمی توانید تعمیرات را انجام دهید، می توانید به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در شیراز  زنگ بزنید و از آنها بخواهید با اعزام تکنسین های خبره خود مشکل را برطرف کنند. 

 


 عیب های رایج ماشین لباسشویی دوو

عدم آبگیری در ابتدای کار

می‌تواند از خرابی میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی دوو یا گرفتن جرم در شلنگ های ورودی ماشین لباسشویی باشد. اگر که از قفل درب باشد نیازمند ابزار آلات خاص و تخصص خاصی برای تست کردن قفل درب می باشد ولی اگر ایراد از گرفتن جرم در شلنگ ورودی ماشین لباسشویی دوو باشد شما می توانید در ابتدا آب دستگاه را ببندید و سپس قسمت فیلتر های ورودی ماشین لباسشویی رو جستجو کنید و آنها را با یک مسواک تمیز نمایید و سپس شلنگ ماشین لباسشویی را ببندید و آب را باز کنید.

 

صدا و لرزش ماشین لباسشویی دوو هنگام خشک کن

اگر ماشین لباسشویی دوو شما در هنگام خشک کردن لباس ها شروع به حرکت میکند و یا لرزش و صدای بسیار ناهنجاری دارد این می تواند از تنظیم نبودن ماشین لباسشویی باشد. منظور از تنظیم نبودن ماشین لباسشویی این نیست که دستگاه شما تراز نیست منظور این است که یکی از پایه ها دچار لقی شده و وقتی که شما دستان خود را به صورت ضربدری روی سقف دستگاه قرار می دهید و دستگاه را تکان می دهید دستگاه لق می خورد. این باعث می شود که موقع خشک کن دستگاه شروع به حرکت کند

 مورد بعدی این می باشد که شما داخل دستگاه بر خلاف تصور دیگران لباس کم ریخته اید. وقتی که داخل دستگاه لباس کم بریزید باعث می شود که موقع خشک کن درام داخلی ماشین لباسشویی دوو شروع به بی بالانسی کند و باعث حرکت دستگاه شود.

مورد بعدی صدا و لرزش ماشین لباسشویی دوو این می باشد که کمک ها و پایه های مهار کننده دستگاه و یا شاید بلبرینگ دستگاه دچار مشکل شده‌اند که این موارد باید مورد بررسی قرار گیرد.

 

 

چرا ماشین لباسشویی دوو موقع خشک و روی ۱۱ دقیقه میماند

 ماشین لباسشویی های دوو به علت حساسیت بالا و برای اینکه بلبرینگ ماشین لباسشویی شما به زودی از بین نرود و خراب نشود زمانی که داخل دستگاه لباس ها به صورت درهم پیچیده و کم ریخته شود باعث ایجاد نابالانسی می شود

زمانی که دستگاه روی حالت نابالانسی می‌رود بهترین حالت این است که برای بیشتر شدن عمر بلبرینگ دستگاه روی حالت خشک کن نرود،
به همین علت دستگاه روی ۱۱ دقیقه می ماند و درام شروع می کند به چپگرد و راستگرد زدن تا لباس داخل درام به حالت بالانس در بیاید. زمانی که روی حالت بالانس درآمد شروع به خشک کن می زند اگر که نتواند لباس ها را بالانس کند ارور ue در مرحله آخر می زند

 توجه بعضی مواقع هست که این قابلیت هوشمند دچار تداخل می‌شود که در این حالت اگر با پروگرم کردن دستگاه این مشکل برطرف نشود باید برد تعویض گردد.

 

تعویض و یا تعمیر برد لباسشویی دوو را به هر تعمیرکاری نسپارید. لطفا از نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در شیراز یا تعمیرکاران مجاز بخواهید که برد را برایتان تعمیر کنند و اگر قابل تعمیر نبود، درخواست خرید بزنید و  آن را تعویض کنید.