ارور E17 ماشین لباسشویی بوش

ارور E17 ماشین لباسشویی بوش

ارور E17 ماشین لباسشویی بوش : مشکل آب گیری

برای شناخت بیشتر  کد خطای E17 ماشین لباسشویی بوش ، مطلب زیر را بخوانید .

تعمیر لباسشویی بوش در اصفهان

روش رفع ارور E17 ماشین لباسشویی بوش (راه حل اورژانسی) :

در ماشین لباسشویی های تمام اتوماتیک امروزی مراحل آبگیری بصورت خودکار انجام می گیرد . اگر یکی از قطعات مربوطه معیوب باشد،باعث بوجود آمدن اختلال در کارکرد می شود و کد خطای E17 ماشین لباسشویی بوش نمایان می شود.

ارور E17 ماشین لباسشویی بوش

هنگامی که ارور خطای مربوط به آبگیری ماشین لباسشویی روی نمایشگر دستگاه نمایان میشود،مواردی را که باید بررسی کنیم از جمله : شیر ورودی آب ساختمان و شیلنگ های ورودی می باشند.

اگر موارد ذکر شده مورد بررسی قرار گرفت اما همچنان ماشین لباسشویی بوش شما مشکل دارد و درخواست تعمیرات برای حل مشکل ماشین لباسشویی خود دارید . ما به شما شرکت حامی سرویس را معرفی می کنیم و شما عزیزان با خیال راحت می توانید درخواست تکنسین ماهر و متخصص کنید . کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی خود را مورد گارانتی شرکت حامی سرویس قرار دهید و فاکتور معتبر مورد تایید اتحادیه دریافت کنید .

هزینه های تقریبی مربوط به رفع ارور خطای E17 لباسشویی بوش :

1.شیربرقی نمونه های مختلفی دارد:شیربرقی تکی-شیربرقی دوقلو و سه قلو که دارای کیفیت های مختلفی می باشند.هزینه های تقریبی از 90 تا 350 هزار تومان می باشد.

2.شیلنگ های ورودی در اندازه های متفاوتی می باشند که قیمت تقریبی انها بین 17 تا 45هزارتومان میباشد.

3.سیم کشی ماشین لباسشویی در بعضی از موارد خرابی قابل  ترمیم  و بازسازی می باشد که هزینه ی آن از 100 تا 450 هزار تومان می باشد.

4.هزینه های تعمیرات برد فرمان ماشین لبسشویی بنابر قسمت های خراب شده متفاوت می باشد . که امکان تعمیر برد فرمان ماشین لباسشویی 50درصد می باشد که در غیر اینصورت باید تعویض گردد.بنابراین هزینه ی تعمیرات از 100 هزار تومان تا یک میلیون تومان می باشد .

ارور E16 لباسشویی بوش

 

5/5 (4 نظر)