ارور E18 ماشین لباسشویی بوش

ارور E18 ماشین لباسشویی بوش

ارور E18 ماشین لباسشویی بوش : مشکل تخلیه آب

برای شناخت بیشتر  کد خطای E18 ماشین لباسشویی بوش ، مطلب زیر را بخوانید .

نمایندگی لباسشویی بوش در اصفهان کجاست؟

روش رفع ارور E18 ماشین لباسشویی بوش (راه حل اورژانسی) :

ماشین لباسشویی های تمام اتوماتیک باید تمامی مراحل را بصورت اتوماتیک انجام دهند به این منظور که بعد از مراحل شستشو باید تخلیه آب بصورت اتوماتیک تخلیه شود.

ارور E18 ماشین لباسشویی بوش

 

اگر کد خطای E18 ماشین لباسشویی بوش ؛ که مربوط به تخلیه هست روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی شما ظاهر شد،ماشین لباسشویی بدرستی مراحل کار را انجام نمی دهد . که شما میتوانید با ساده ترین روش که تمیز کردن فیلتر پمپ تخلیه می باشد مشکل دستگاه را برطرف کنید.

اگر موارد ذکر شده مورد بررسی قرار گرفت اما همچنان ماشین لباسشویی بوش شما مشکل دارد و درخواست تعمیرات برای حل مشکل ماشین لباسشویی خود دارید . ما به شما شرکت حامی سرویس را معرفی می کنیم و شما عزیزان با خیال راحت می توانید درخواست تکنسین ماهر و متخصص کنید . کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی خود را مورد گارانتی شرکت حامی سرویس قرار دهید و فاکتور معتبر مورد تایید اتحادیه دریافت کنید .

هزینه های تقریبی مربوط به رفع ارورخطاE18 لباسشویی بوش :

1.جنت های ماشین لباسشویی دارای ابعاد مختلفی می باشد که قیمت آنها بین پانزده تا صد هزار تومان است.

2.پمپ تخلیه انواع مختلفی دارد که هزینه تقریبی از صد و بیست هزار تا دویست و پنجاه هزار تومان می باشد.

3.تعمیر برد فرمان ماشین لباسشویی بوش ، به احتمال پنجاه درصد ممکن می باشد ، در غیر اینصورت باید تعویض گردد . هزینه تعمیرات از صد هزار تومان تا یک میلیون تومان می باشد.

4.سیم کشی ماشین لباسشویی در بعضی مواقع قابل ترمیم و بازسازی و تعویض می باشد که هزینه تقریبی آن از صد تا سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد .

ارور E17 لباسشویی بوش

5/5 (3 نظر)