ارور E19 ماشین لباسشویی بوش

ارور E19 ماشین لباسشویی بوش

ارور E19 ماشین لباسشویی بوش : خطای المنت

برای شناخت بیشتر  کد خطای E19 ماشین لباسشویی بوش ، مطلب زیر را بخوانید .

تعمیر لباسشویی بوش

روش رفع ارور E19 ماشین لباسشویی بوش (راه حل اورژانسی) :

در تمامی ماشین لباسشویی های تمام اتوماتیک امروزی دارای سیستم گرم کن آب می باشند ، که در بهتر شسته شدن لباس ها تاثیر زیادی دارند .

ارور E19 ماشین لباسشویی بوش

هنگامی کد خطای E19 ماشین لباسشویی بوش که مربوط به المنت یا سیستم گرم کن دستگاه نمایان میشود ، امکان دارد ماشین لباسشویی شما حین کار متوقف شود و بدرستی مراحل شستشو انجام نشود . شما براحتی میتوانید با لمس کردن شیشه درب ماشین لباسشویی از گرم بودن و یا نبودن آب دستگاه مطمئن شوید .

اگر موارد ذکر شده مورد بررسی قرار گرفت اما همچنان ماشین لباسشویی بوش شما مشکل دارد و درخواست تعمیرات برای حل مشکل ماشین لباسشویی خود دارید . ما به شما شرکت حامی سرویس را معرفی می کنیم و شما عزیزان با خیال راحت می توانید درخواست تکنسین ماهر و متخصص کنید . کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی خود را مورد گارانتی شرکت حامی سرویس قرار دهید و فاکتور معتبر مورد تایید اتحادیه دریافت کنید .

هزینه های تقریبی مربوط به رفع ارورخطاE19 لباسشویی بوش :

1.المنت کیفیت و نمونه های مختلفی در بازار دارد که هزینه آنها از 150 تا 350 هزار تومان می باشد .

2.تعمیرات برد فرمان ماشین لباسشویی به احتمال پنجاه درصد ممکن می باشد که در غیر اینصورت باید تعویض شود . هزینه های تعمیرات بستگی به قسمت های خرابی دارد که حدود هزینه تعمیرات از صد هزار تا یک میلیون تومان می باشد.

3.ترموستات آب در مدل های ماشین لباسشویی متفاوت است و حدود هزینه از 90 تا 200 هزار تومان می باشد.

4.سیم کشی ماشین لباسشویی در اکثر مواقع قابل ترمیم و بازسازی می باشد که قیمت آن حدودا بین 100 تا 350 هزار تومان می باشد .

ارور E18 لباسشویی بوش

5/5 (3 نظر)