نمایندگی تلویزیون هایر در اصفهان کجاست ؟

نمایندگی تلویزیون هایر در اصفهان کجاست ؟

گروه حامی سرویس تعمیرات این محصولات را در منزل شما انجام میدهد و نمایندگی این برند نیست در صورت نیاز به دریافت خدمات از نمایندگی میتوانید به دفترچه راهنمای محصول خود مراجعه کنید.

0313833

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

نمایندگی تلویزیون هایر در اصفهان کجاست ؟

نمایندگی تلویزیون هایر در اصفهان در اصفهان برعهده خدمات پس از فروش هایر در اصفهان شرکت انتخاب الکترونیک  میباشد.

توجه داشته باشید که گروه حامی سرویس نمایندگی تلویزیون هایر در اصفهان نیست اما تعمیرات این محصولات را در منزل شما انجام میدهد.

شماره تلفن نمایندگی تلویزیون هایر در اصفهان

جهت تماس باشرکت انتخاب میتوانید با شماره تماس 1699 در تماس باشید.

جهت تعمیرات تلویزیون هایر به غیر از نمایندگی در اصفهان میتوانید با شماره گیری 0313833 با گروه حامی سرویس در ارتباط باشید و در صورت نیاز به دریافت خدمات از نمایندگی میتوانید به شماره تماس های داخل دفترچه راهنمای محصول مراجعه کنید.

تلویزیون از جمله مهم ترین لوازمی است که در هر خانه نقش پر رنگی ایفا می کند . وجود این ابزار قدرتمند باعث شده که پیام های تصویری به اقصی نقاط دنیا منتقل شود و جهانیان از وجود اخبار روز دنیا آگاه شوند . کاملا مشهود است که تلویزیون ، یک عضو جدایی نا پذیر در خانواده هاست و عدم وجود آن به هر دلیلی می تواند فضای خانه را سنگین و افراد را کلافه کند . کسانی که تلویزیون آن ها خراب شده باشد ، چنین حالتی را درک می کنند اما می دانند که بعد از گذشت چند روز ، تلویزیون آن ها تعمیر شده و زندگیشان به روال عادی باز خواهد گشت . موضوع اینجاست ! اگر تلویزیون پس از تعمیر معیوب تر شود چه ؟

با خواندن مطالب قبلی احتمالا به اهمیت نحوه تعمیر لوازمی همچون تلویزیون پی بردید و می دانید که اگر تعمیرات مربوط به آن را به دست افراد غیر متخصص بسپارید ، عواقب آن گریبان گیر شما خواهد بود . در صورتی که قصد تعمیر تلویزیون هایر در اصفهان را دارید ، شرکت حامی سرویس به بهترین نحو آن را انجام می دهد . استفاده از قطعات درجه یک و ارائه گارانتی برای مجموعه حامی سرویس ، جزو مهم ترین شروط به حساب می آید که نشان از مشتری مداری این تیم است .

برای برقراری ارتباط با شرکت حامی سرویس شماره تماس 91002003-031 در شبانه روز آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می با شد .

نمایندگی تلویزیون هایر در اصفهان

نمایندگی تعمیر تلویزیون هایر در اصفهان را با حامی سرویس اشتباه نگیرید

جهت تماس باشرکت انتخاب میتوانید با شماره تماس 1699 در تماس باشید.

حامی سرویس ، به عنوان شرکتی که در بیشتر نقاط کشور در حال فعالیت است ، تعمیرات تخصصی لوازم خانگی شما را انجام می دهد که با سپردن فرایند تعمیر به این تیم ، خاطرتان از بابت بروز مشکلات پس از تعمیر آسوده باشد . همچنین توجه داشته باشید که شرکت حامی سرویس نمایندگی تعمیر تلویزیون هایر در اصفهان نیست .

برای برقراری تماس با دفتر فروش مربوط به محصولات شرکت هایر ، شماره تماس 64860000 آماده خدمت رسانی به شما می باشد .

در صورتی که هنگام استفاده از محصولات هایر مشکلاتی به وجود آمد ، با شماره 64865 تماس حاصل فرمایید تا از خدمات پس از فروش عالی شرکت هایر بهره مند شوید .

حامی سرویس ؛ حامی لوازم خانگی شماست !

دکمه های موجود روی مانیتور تلویزیون هایر :

برخی از دکمه های مهمی که روی کنترل تلویزیون برند های مخلتلف وجود دارد ، روی مانیتور آن نیز قرار دارد . این دکمه ها عبارت اند از :

دکمه POWER در تلویزیون هایر :

  • برای روشن و یا خاموش کردن دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد .

دکمه MENU در تلویزیون هایر :

  • امکان ایجاد تغییرات در تنظیمات صوتی و تصویری این دستگاه با استفاده ازاین دکمه به وجود می آید . در صورتی که تصویر و صوت تلویزیون به دلیل مشکلات جدی تر بهم خورده باشد ، برای تعمیر تلویزیون هایر در اصفهان با شرکت حامی سرویس تماس بگیرید .

دکمه INPUT در تلویزیون هایر :

  • جهت تغییر منبع سیگنال ورودی ، استفاده از این دکمه کار آمد خواهد بود .

دکمه V- در تلویزیون هایر :

  • برای کاهش ولوم صدای تلویزیون تعبیه شده است .

دکمه V+ در تلویزیون هایر :

  • برای بیشتر کردن میزان صدای دستگاه به کار می رود .

دکمه CH- در تلویزیون هایر :

  • برای تغییر کانال ها به عقب از این دکمه استفاده می شود .

دکمه CH+ در تلویزیون هایر :

  • تغییرات مربوط به تعویض کانال ها به سمت جلوتر از طریق این کلید امکان پذیر می شود .

علت به هم ریختگی رنگ تلویزیون

علت سیاه و سفید شدن تلویزیون رنگی :

هر تلویزیونی ، چه جدید چه قدیمی ، ممکن است دچار مشکلاتی از قبیل قاطی شدن رنگ ها بشود که دلایل مختلفی می تواند داشته باشد . برای اینکه دقیقا متوجه شویم چه اتفاقی افتاده است ، بهتر از موضوع را با یک متخصص در میان بگذاریم تا با بررسی دقیق ، علت پیدا شود .

حامی سرویس حامی تعمیر تلویزیون هایر در اصفهان .

در چنین شرایطی ، شرکت حامی سرویس برای انجام تعمیرات تخصصی نسبت به خرابی های تلویزیون هایر در اصفهان خدمات ارائه می کند .

یکی از شایع ترین علت های سفید شدن صفحه تلویزیون ، نبود برق 12 ولت برای پنل می باشد . البته دلایل ساده تری هم برای سفید شدن صفحه تلویزیون وجود دارد که یکی از آن ها شل شدن کابل LVDS سمت پنل است .

علت قرمز شدن صفحه تلویزیون :

اگر شما هم به دنبال راه حل رفع قرمزی صفحه تلویزیون می گردید ، احتمالا با عبارت پیکسل نیم سوخته رو به رو خواهید شد .

این ایراد ، باز هم به روشن بودن طولانی مدت تلویزیون باز می گردد . عواملی به نام ترانزیستور ها ، کنترل کننده پیکسل ها هستند . اما زمانی که هیچ برقی دریافت نکنند ، نور از لایه ای به نام RGB عبور می کند و به رنگ قرمز نمایش داده می شود .

برای اینکه بتوانید در منزل خود این مشکل را برطرف کنید ، یک دستمال تمیز انتخاب کنید و با آب داغ آن را مرطوب نمایید و سپس آن را داخل یک کیسه ترجیحا نازک بگذارید تا حرارت بتواند از آن عبور کند . سپس کیسه را روی مناطقی که نقطه و لکه قرمز دارد حرکت دهید . این امر باعث گرم شدن مایع کریستال می شود تا بتواند به خوبی با سایر قسمت ها نیز حرکت کند .

علت سبز شدن صفحه تلویزیون :

از آنجایی که وارد شدن ضربه به تلویزیون می تواند دردسر ساز شود ، پس باید دقت لازم را در هنگام جابجایی و سایر موارد داشته باشیم . اما اگر صفحه نمایش تلویزیون ضربه بخورد ، یکی از اختلالاتی که به وجود می آید ، سبز شدن صفحه تلویزیون است .

برای تعمیر تلویزیون هایر در اصفهان با شرکت حامی سرویس تماس بگیرید تا سرویس کاران در صورت وجود مشکل مشکل جدی ، نسبت به برطرف کردن آن اقدام نمایند .

برای اینکه تصاویر بر روی نمایشگر نمایش داده شوند ، تلویزیون از سه رنگ اصلی قرمز ، سبز و آبی استفاده می کند و برای نشان دادن سایر رنگ ها ، این سه رنگ را به نوعی با یکدیگر ترکیب می کند . همانطور که گفته شد ، اگر ضربه ای به آن وارد شود ، ترکیب رنگ ها دچار ایراد می شود و رنگ تصاویر دیگر همانند گذشته نمایش داده نمی شود . در صورتی که ساکن اصفهان هستید و تلویزیون هایر شما چنین مشکلی پیدا کرده است ، تعمیرات آن را به تکنسین های ماهر شرکت حامی سرویس بسپارید .

 

5/5 (2 نظر)