تعمیر تلویزیون هایر در اصفهان

تعمیر تلویزیون هایر در اصفهان

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

تلویزیون از جمله مهم ترین لوازمی است که در هر خانه نقش پر رنگی ایفا می کند . وجود این ابزار قدرتمند باعث شده که پیام های تصویری به اقصی نقاط دنیا منتقل شود و جهانیان از وجود اخبار روز دنیا آگاه شوند . کاملا مشهود است که تلویزیون ، یک عضو جدایی نا پذیر در خانواده هاست و عدم وجود آن به هر دلیلی می تواند فضای خانه را سنگین و افراد را کلافه کند . کسانی که تلویزیون آن ها خراب شده باشد ، چنین حالتی را درک می کنند اما می دانند که بعد از گذشت چند روز ، تلویزیون آن ها تعمیر شده و زندگیشان به روال عادی باز خواهد گشت . موضوع اینجاست ! اگر تلویزیون پس از تعمیر معیوب تر شود چه ؟

با خواندن مطالب قبلی احتمالا به اهمیت نحوه تعمیر لوازمی همچون تلویزیون پی بردید و می دانید که اگر تعمیرات مربوط به آن را به دست افراد غیر متخصص بسپارید ، عواقب آن گریبان گیر شما خواهد بود . در صورتی که قصد تعمیر تلویزیون هایر در اصفهان را دارید ، شرکت حامی سرویس به بهترین نحو آن را انجام می دهد . استفاده از قطعات درجه یک و ارائه گارانتی برای مجموعه حامی سرویس ، جزو مهم ترین شروط به حساب می آید که نشان از مشتری مداری این تیم است .

برای برقراری ارتباط با شرکت حامی سرویس شماره تماس 91002003-031 در شبانه روز آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می با شد .

تعمیر تلویزیون هایر در اصفهان

نمایندگی تعمیر تلویزیون هایر در اصفهان :

حامی سرویس ، به عنوان شرکتی که در بیشتر نقاط کشور در حال فعالیت است ، تعمیرات تخصصی لوازم خانگی شما را انجام می دهد که با سپردن فرایند تعمیر به این تیم ، خاطرتان از بابت بروز مشکلات پس از تعمیر آسوده باشد . همچنین توجه داشته باشید که شرکت حامی سرویس نمایندگی تعمیر تلویزیون هایر در اصفهان نیست .

برای برقراری تماس با دفتر فروش مربوط به محصولات شرکت هایر ، شماره تماس 64860000 آماده خدمت رسانی به شما می باشد .

در صورتی که هنگام استفاده از محصولات هایر مشکلاتی به وجود آمد ، با شماره 64865 تماس حاصل فرمایید تا از خدمات پس از فروش عالی شرکت هایر بهره مند شوید .

حامی سرویس ؛ حامی لوازم خانگی شماست !

 

دکمه های موجود روی مانیتور تلویزیون هایر :

برخی از دکمه های مهمی که روی کنترل تلویزیون برند های مخلتلف وجود دارد ، روی مانیتور آن نیز قرار دارد . این دکمه ها عبارت اند از :

دکمه POWER در تلویزیون هایر :

  • برای روشن و یا خاموش کردن دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد .

دکمه MENU در تلویزیون هایر :

  • امکان ایجاد تغییرات در تنظیمات صوتی و تصویری این دستگاه با استفاده ازاین دکمه به وجود می آید . در صورتی که تصویر و صوت تلویزیون به دلیل مشکلات جدی تر بهم خورده باشد ، برای تعمیر تلویزیون هایر در اصفهان با شرکت حامی سرویس تماس بگیرید .

دکمه INPUT در تلویزیون هایر :

  • جهت تغییر منبع سیگنال ورودی ، استفاده از این دکمه کار آمد خواهد بود .

دکمه V- در تلویزیون هایر :

  • برای کاهش ولوم صدای تلویزیون تعبیه شده است .

دکمه V+ در تلویزیون هایر :

  • برای بیشتر کردن میزان صدای دستگاه به کار می رود .

دکمه CH- در تلویزیون هایر :

  • برای تغییر کانال ها به عقب از این دکمه استفاده می شود .

دکمه CH+ در تلویزیون هایر :