تعمیر اجاق گاز هاردستون در اهواز

تعمیر اجاق گاز هاردستون در اهواز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

از گذشته های دور تا به امروز ابزار هایی برای پخت و پز وجود داشته . با گذشت زمان شرکت های تولید کننده ی لوازم خانگی از قابلیت هایی متناسب با نیاز روز مردم در ساخت و طراحی محصولاتشون بهره میگیرند.

اجاق گاز رابطه ی مستقیمی با نیاز حیاتی انسان که فراهم کردن غذاست داره پس نبودش دردسر های زیادی بوجود میاره . همواره عده ی زیادی از مردم نگرانی های خودشون رو نسبت به عملکرد ضعیف اجاق گازشون مطرح میکنن.

جالبه اکثر این نگرانی ها محتوای یکسانی دارند و این برمیگرده به اشتباهات غلطی که در جامعه مرسوم شده و نسل به نسل منتقل میشه . اکثر مردم تصور میکنن اجاق گاز برخلاف ماشین لباسشویی و یخچال هنگام خراب شدن چندان نیازمند تعمیرات تخصصی نیست.

زمانی متوجه اهمیت اجاق گاز در زندگی میشید که چند روز پی درپی غذای بیرون رو خورده باشید و درد معده ناشی از مسمویت غذایی شما رو کلافه کرده باشه . هر مصرف کننده ای نسبت به کوچکترین قطعات زندگیش باید تعهد داشته باشه چرا که بابت تهیه کردن اون محصول زمانی ازعمرتون رو صرف کردید هر چند کوتاه . اعتماد به شرکت حامی سرویس در خصوص تعمیر لوازم خانگی مسیر زندگی شما رو به سمت صرفه جویی در انرژی و هزینه تغییر خواهد داد .

نمایندگی تعمیر اجاق گاز هاردستون در اهواز :

تعمیرات لوازم خانگی جزء اصلی ترین نیازهای مردم بشمارمیاد چراکه خرابی لوازمی همچون اجاق گاز و یخچال فریزر ، در روند زندگی اختلال ایجاد میکنه و دردسر آفرین خواهدبود . برای برطرف کردن مشکلات ناشی از خرابی لوازم خانگی ، تماس با شرکت حامی سرویس کارآمدخواهد بود . این مجموعه در حوزه ی تعمیرات تخصصی لوازم خانگی از جمله تعمیر اجاق گاز هاردستون در اهواز فعالیت داره اما نمایندگی تعمیر اجاق گاز هاردستون در اهواز نمیباشد.

تلفن دفتر فروش : 90 – 88101485

خدمات پس از فروش شرکت هاردستون : 5 -88913313

تعمیر اجاق گاز هاردستون در اهواز

صفحه کنترل اجاق :

برد کنترل در اجاق گاز بعضی از فعالیت های دستگاه از جمله عملکرد جرقه زن ، چراغ ها و جوجه گردان فر رو کنترل میکنه . در قسمت بیرونی دستگاه شما صفحه نمایش دیجیتالی رو مشاهده میکنید که جزئی از برد کنترل اجاق گاز میباشد . روی نمایشگر میتونید ساعت و تایمر رو مشاهده و بررسی کنید.

سر شعله اجاق گاز :

سرشعله قطعه ای فلزی و ضدحریق میباشد که در ساخت اجاق گاز مورد استفاده قرار میگیره . وجود این قطعه روی شعله باعث پخش شدن و زیاد شدن شعله میشه و در نبودش خواهید دید که شعله های اجاق گاز شما ازچیزی که انتظارشو داشتید بسیارکمتر و ضعیف تره.

گاهی اوقات حتی جا به جا شدن سرشعله ازشدت شعله کم میکنه . هنگام نظافت سطح اجاق گاز دقت داشته باشید که سرشعله ها کاملا خشک شده باشند و مرطوب نباشند.

 

داخل و خارج فر را چگونه تمیز کنیم ؟

کسانی که از اجاق گازفردار استفاده می کنند،به دو دسته کلی تقسیم می شوند:

  • آن هایی که در پخت غذا اجاق گاز را مورد استفاده قرار می دهند.
  • کسانی که محفظه فر را به عنوان یک کابینت برای قراردادن مواد غذایی به کار می گیرند.

یکی ازدلایلی که برخی ازمردم نمی خواهند از فر استفاده کنند ، این است که پس از آن چگونه داخل فر را تمیزکنیم ؟

آموزش تمیز کردن فر

تمیز کردن فر اجاق گاز می تواند با استفاده از موادی صورت بگیرد که ممکن است تماما در آشپزخانه شما وجود داشته باشد . بدیهی است که استفاده از چنین ترکیباتی ، نسبت به شوینده ها و ترکیبات شیمیایی ضررکمتری دارند و هوای محیط را کمتر تحت تاثیر آلودگی قرار می دهند . دراین مقاله قصد داریم به بیان مطالبی در رابطه با نحوه تمیزکردن داخل و خارج فر بپردازیم .

ترکیب سرکه ، جوش شیرین و آب می تواند به شکلی کاملا موثر آلودگی های موجود در فر اجاق گاز شما را از بین ببرد.

برای به کارگیری این روش ، مقداری آب و جوش شیرین را تا حدی که خمیرمانند شوند ، با هم دیگر مخلوط کنید و سپس آن را در همه جای فر به جز روی شعله ها پخش کنید و اجازه دهید حدود 12 ساعت به همین شکل باقی بماند . در این زمان ، رنگ جوش شیرین متمایل به قهوه ای می شود که نشان از روند درست فعالیت می باشد . بعد از گذشت مدت زمان معین ، سرکه را روی ترکیبات بریزید تا واکنش پذیری آن ها با یکدیگر ، باعث تمیزشدن فر شود.

برای پاک کردن صفحه شیشه ای فر هم وجود مقداری جوش شیرین و آب کافیست ! خمیرغلیظی از این دو ماده تهیه کنید و آن را به تمام قسمت های شیشه ای بمالید . پس از گذشت 20 دقیقه ، آن ها را با استفاده از یک اسفنج مرطوب پاک نمایید.

5/5 (2 نظر)