تعمیر یخچال ایران پویا در اصفهان

تعمیر یخچال ایران پویا در اصفهان نمایندگی یخچال ایران پویا اصفهان را با حامی سرویس اشتباه نگیرید

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

نمایندگی یخچال ایران پویا اصفهان کجاست؟

 کیلومتر ۴ جاده قدیم کرج ـ بلوار زرند تلفن: ۳ـ۶۶۹۲۰۰۱(۰۲۱) فاکس: ۶۶۹۲۰۰۵(۰۲۱) نام قدیم: جنرال استیل ISO (SGS، SWITZ)

۰۲۱-۸۸۷۷۹۴۹۷-۸ 

۰۲۱-۸۸۷۹۸۲۶۷-۸

نمایندگی یخچال ایران پویا اصفهان زیر نظر خدمات پس از فروش نمایندگی یخچال ایران پویا اصفهان میباشد. گروه حامی سرویس فقط خدمات تعمیرات ایران پویا را انجام میدهد و نمایندگی یخچال ایران پویا اصفهان نمیباشد.

شماره تلفن نمایندگی ایران پویا اصفهان

۰۲۱-۸۸۷۷۹۴۹۷-۸ 

۰۲۱-۸۸۷۹۸۲۶۷-۸

جهت دریافت خدمات از نمایندگی ایران پویا باید با خدمات پس از فروش این شرکت در تماس باشید . گروه حامی سرویس را با نمایندگی ایران پویا اشتباه نگیرید.

در صورتی که قصد دارید تعمیرات یخچال فریزر خود را به حامی سرویس بسپارید میتوانید با شماره تماس 0313833 در تماس باشید.

برای تعمیر یخچال فریزر به کدام مرکز تعمیراتی می توان مراجعه کرد ؟

یک شرکت تعمیراتی مناسب چه ویژگی هایی می تواند داشته باشد ؟

آیا انجام خدماتی چون تعمیرات لوازم خانگی را می توان به صورت خودسرانه انجام داد ؟

همانطور که می دانید یکی از ضروری ترین لوازمی که وجود آن در هر خانه ای لازم است ، یخچال فریزر می باشد . از آنجایی که این دستگاه در طول شبانه روز به برق متصل بوده و در حال کار است ، ممکن است در معرض مشکلات زیادی قرار بگیرد . اما دقت داشته باشید که نباید تعمیرات آن را به افراد غیر متخصص بسپارید ! زیرا ساختار پیچیده این دستگاه نیازمند فردی است که تجربه و مهارت کافی در شناسایی و تعمیر قطعات آن داشته باشد .

شرکت حامی سرویس ، به همراه تکنسین های حرفه ای و مجرب خود آماده ارائه خدمت به شما عزیزان در سراسر ایران می باشد . تمام افرادی که در این مجموعه مشغول به ارائه خدمات هستند ، زیر نظر بهترین استادکاران مجموعه حامی سرویس پرورش یافته و بهترین اصول تعمیرات را نیز فرا گرفته اند . به همین منظور می توانند بهترین انتخاب شما برای یک تعمیرکار حرفه ای به حساب آیند . از طرفی تمام خدماتی که مجموعه حامی سرویس برای تعمیر یا تعویض قطعات ارائه می نماید ، شامل گارانتی معتبر می باشد . از طریق شماره گیری 0313833 و وبسایت اصلی این مجموعه می توانید با شرکت حامی سرویس ارتباط برقرار کرده و خواستار انجام تعمیر یخچال ایران پویا در اصفهان در منزل خود باشید .

تعمیر یخچال ایران پویا در اصفهان

نمایندگی تعمیر یخچال ایران پویا در اصفهان را با حامی سرویس اشتباه نگیرید :

اگر می خواهید مناسب ترین و بهترین مرکز تعمیراتی را برای تعمیر لوازم خانگی خود انتخاب نمایید ، پیشنهاد ما شرکت حامی سرویس است . این مجموعه به همراه تکنسین های متخصص خود می تواند بهترین خدمات را برای سرویس ، تعمیرات و نصب لوازم خانگی ارائه نماید . به این موضوع توجه داشته باشید که شرکت حامی سرویس را نمی توان نمایندگی تعمیر یخچال ایران پویا در اصفهان دانست ؛ زیرا این مجموعه تنها قادر است تعمیرات تخصصی این لوازم را انجام دهد !

نمایندگی فروش یخچال ایران پویا در اصفهان را با حامی سرویس اشتباه نگیرید

:

با مراجعه به خیابان هاتف – خیابان مشیر ، کوچه یخچال می توانید با کیفیت ترین لوازم خانگی را با قیمت مناسب در اصفهان خریداری نمایید . بنابراین اگر از طرفداران خرید حضوری هستید ، مراجعه به فروشگاه های واقع در این خیابان می تواند کمک بسیار بزرگی در خرید لوازم خانگی به شما کرده باشد .

تشخیص اصل از تقلبی یخچال ایران پویا :

یکی از بزرگترین دغدغه های مردم هنگام خرید لوازم خانگی ، اطمینان از اصل بودن آن می باشد . مهم ترین موضوعی که در خرید باید مورد توجه قرار بگیرد ، مراجعه به فروشگاه های معتبر و شناخته شده است . اما در نظر داشته باشید که این موضوع به تنهایی نمی تواند شما را از مواجه شدن با اجناس تقلبی در امان نگه دارد . بنابراین باید روش های دیگری برای تشخیص کالاهای فیک در نظر داشته باشید تا در صورت نیاز از آن ها استفاده نمایید . شرکت حامی سرویس خدمات عالی برای تعمیر یخچال ایران پویا در اصفهان ارائه می کند .

تشخیص اصل از تقلبی یخچال ایران پویا

روش های زیادی برای تشخیص کالای اصلی و تقلبی وجود دارد که یکی از مطمئن ترین آن ها ، مراجعه به سایت اصلی برند است . بردین صورت که شما باید مدل یا شماره سریال دستگاه خود را در اینترنت جستجو کرده و وارد سایت اصلی شوید . دقت داشته باشید که اگر مدل یا شماره شناسایی دستگاه ساختگی باشد ، نمی توان آن را در سایت اصلی مشاهده نمود .

زمانی که وارد صفحه اصلی سایت شدید ، می توانید مشخصات کامل دستگاه مورد نظر خود را مشاهده نمایید . همچنین تصاویر باکیفیتی از دستگاه در سایت وجود دارد که می توانید با استفاده از آن ها ظاهر یخچال مورد نظراتان را مورد مقایسه قرار دهید . زمانی که حتی اختلاف کوچکی میان آن ها مشاهده شود ، نباید اقدام به خرید آن کنید ! زیرا وجود اختلاف ، نشان دهنده تقلبی بودن دستگاه می باشد .

یخچال ایران پویا ساخت کجاست ؟

در سال 1336 ، شرکت ایران پویا که یکی از بزرگترین مجموعه های تولید لوازم خانگی بود با نام شرکت پارس آمریکا تاسیس شد و با نام تجاری جنرال استیل اقدام به تولید لوازم خانگی با کیفیت نمود . این برند هم اکنون انواع محصولات از جمله یخچال فریزر ، کولر آبی ، آبگرمکن های خورشیدی و … را به بازارهای سراسر کشور عرضه می کند و یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده لوازم خانگی در ایران می باشد . 

در صورت بروز هرگونه مشکل در عملکرد یخچال فریزر خود ، می توانید با شماره 03191002003 تماس گرفته و تکنسین های حامی سرویس بخواهید تا برای تعمیر یخچال ایران پویا در اصفهان به منزل شما مراجعه نمایند .

4.7/5 (7 نظر)