نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی اصفهان کجاست؟

تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی توسط نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی اصفهان یعنی شرکت گلدیران میباشد اما اگر میخواهید تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی خود را به غیر از نمایندگی بسپارید میتوانید با شماره تلفن 0313833 گروه حامی سرویس در ارتباط باشید.

0313833

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی اصفهان

بهترین تعمیرگاه ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان به علت وجود نیرو های متخصص در تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی گروه حامی سرویس میباشد که با شماره تلفن : 0313833 میتوانید با این گروه در ارتباط باشید.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی ال جی در اصفهان

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان زیر نظر شرکت گلدیران میباشد که باید برای برقراری تماس نمایندگی با ۰۲۱-۸۴۷۳۳ در ارتباط باشید اما اگر میخواهید تعمیرات ماشین ظرفشویی خود را به غیر از نمایندگی بسپارید میتوانید با حامی سرویس با شماره تماس 0313833 در ارتباط باشید.

نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی اصفهان

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی سپاهان شهر :

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی سپاهان شهر ، توسط شرکت حامی سرویس در محل انجام خواهد شد .

حامی سرویس به عنوان مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی ، در خدمت شماست تا ماشین ظرفشویی ال جی شما رو مثل روز اول بهتون تحویل بده . در صورتیکه نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی دارید اما در این زمینه اطلاعات کافی کسب نکردید ، با سامانه 03191002003 تماس بگیرید تا از راهنمایی های کارشناسان شرکت حامی سرویس استفاده کنید .

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی بهارستان :

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی بهارستان ، یک اقدام بی نظیر و تخصصی از طرف شرکت حامی سرویس .

برند ال جی یکی از پر طرفدارترین برندهای لوازم خانگی در ایران می باشد .محصولات با کیفیت ، خدمات پس از فروش عالی و قطعات مرغوبی که در زمان تولید محصولات ال جی در نظر گرفته میشه ، روز به روز به جمع هواداران این مدل ماشین ظرفشویی اضافه میکنه . شرکت حامی سرویس تعمیر تمامی محصولات برند ال جی رو در سبد کاری خود قرار میده .

در شهر بهارستان به علت نزدیک بودن به اصفهان میتوانید از خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی اصفهان هم استفاده نمایید.

تعمیر ظرفشویی ال جی بهارستان

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی خمینی شهر :

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی خمینی شهر رو از شرکت حامی سرویس درخواست کنید .

ایرادات متداول ماشین ظرفشویی ، علاوه بر اینکه به نوع شوینده ، جلا دهنده و نمک بستگی داره ، به نحوه نگهداری شما از این دستگاه هم میتونه وابسته باشه . شرکت حامی سرویس با صبر و حوصله ی بالایی که داره در این زمینه شمارو راهنمایی خواهد کرد .

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی کاشان :

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی کاشان رو از شرکت حامی سرویس دریافت کنید .

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی روبه کمک شرکت حامی سرویس انجام بدید تانیازی به مراجعه حضوری شما به مراکز تعمیر نباشه . درصورتیکه دستگاه شما قطعاتی آسیب دیده داشته باشه ، میتونید روی عملکرد حامی سرویس حساب بازکنید تا قطعاتی باکیفیت و دارای ضمانت 20 روزه بر روی ماشین ظرفشویی ال جی نصب بشه .

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی کاشان

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی شاهین شهر :

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی شاهین شهر ، ازخدمات بی نظیر و تخصصی شرکت حامی سرویس میباشد .

تنها برند ماشین ظرفشویی و ظرفیت بالای این دستگاه ، نمیتونه ملاک انتخاب دستگاه در زمان خرید باشه . گاهی اوقات باوجود اینکه ماشین ظرفشویی ال جی می باشد ، بازهم شاهد خرابی های اساسی و غیرقابل پیش بینی هستیم . برای داشتن یک ماشین ظرفشویی سالم و کاربردی ، از سرویس های دوره ای شرکت حامی سرویس غافل نشید .

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی فولاد شهر :

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی فولاد شهر ، ازخدمات مقرون به صرفه ی شرکت حامی سرویس میباشد .

با یافتن یک مرکز تعمیرات حرفه ای که صفرتاصد خدمات با نظارت مدیریت شرکت انجام میشه ، دیگه چه موضوعی برای نگرانی باقی میمونه ؟ خدمات تعمیر شرکت حامی سرویس دارای اجرتی مناسب و مطابق با نرخنامه اتحادیه می باشد .

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی اصفهان ، ازخدمات حرفه ای شرکت حامی سرویس میباشد .

بدون درنظر گرفتن مشکلات و دردسر های ناشی از هزینه های سنگین تعمیر ، به حامی سرویس اعتماد کنید .

نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی فولادشهر

روش نصب ماشین ظرفشویی ال جی :

امروزه با وجود مشغله های کاری بسیار زیاد ، افراد نسبت به گذشته زمان کمتری رو در منزل هستند و انجام کارهای شخصی میتونه وقت زیادی رو بگیره . بنابراین وجود هر دستگاهی که بتونه کمی از این زمان رو ذخیره کنه ، بسیار کاربردی خواهد بود . قطعا یکی از پرطرفدارترین و بهترین لوازم خانگی ، ماشین ظرفشویی بوده که روز به روز به جمع طرفدارانش افزوده میشه ؛ چرا که شستن ظروف زمان زیادی می بره و اصولا افراد ترجیح نمیدن که ساعت هایی که میتونن استراحت کنند رو در راه انجام چنین کارهایی صرف کنند .

مرحله اول نصب ماشین ظرفشویی ال جی

 بعد از خرید یک ماشین ظرفشویی مناسب ، نصب اصولی و دقیق این دستگاه است . در بیشتر مواقع خدمات پس از فروش برند ، وظیفه نصب دستگاه رو به عهده میگیره که توسط متخصصین مجموعه و بدون عیب و ایراد انجام میشه . اما به هر حال ، آگاهی از نحوه نصب صحیح ماشین ظرفشویی میتونه برای هر یک از ما ضروری باشه . بنابراین ادامه مطلب رو با دقت بیشتری مطالعه کنید :

اولین مرحله انتخاب جایگاه مناسب برای دستگاه بوده که به طور معمول در نزدیکی سینک ظرفشویی تعبیه میشه . چرا که اتصال به لوله آب و فاضلاب به سادگی انجام بشه .

دقت داشته باشید که ماشین ظرفشویی به کمی فضای آزاد نیاز داره ؛ یعنی نباید کاملا در داخل جایگاه خودش قرار گرفته باشه . وجود پنج سانتی متر فاصله از اطراف کابینت میتونه استاندارد باشه . راهنمای نصب ماشین ظرفشویی در دفترچه ، شما رو از فاصله مورد نیاز دستگاه با دیواره های اطراف آگاه می کنه .

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی اصفهان رو از تکنسین های مجرب و حرفه ای حامی سرویس درخواست کنید .

حتما به این موضوع دقت کنید که اگه کابینت های شما از جنس چوب خام بوده و هیچ پوشش رنگی روی اون ها قرار نگرفته ، حتما بخش هایی که با ماشین ظرفشویی در تماس هستند رو با رنگ ضد آب بپوشانید تا از مواردی مثل باد کردن چوب جلوگیری کنید .

تعمیر ظرفشویی ال جی در اصفهان

 مرحله دوم نصب ماشین ظرفشویی ال جی

اطمینان از سالم بودن و مناسب بودن پریز برق است . معمولا فیوز 15 آمپر برای پریز برق میتونه مناسب باشه . اما با مطالعه دفترچه راهنمای دستگاه خود میتونید از این میزان مطلع شوید .

قرار دادن ماشین ظرفشویی در جایگاه ، مرحله بعد بوده که اهمیت بسیار زیادی داره ؛ پس باید به دقت انجام بشه . بعد از خارج کردن دستگاه از کارتن ، باید اون رو به پشت بخوابانید تا به پایه های دستگاه دسترسی داشته باشید . حتما به این موضوع توجه داشته باشید که ارتفاع بیشتر از 85 سانتی متر برای دستگاه مناسب نخواهد بود . البته با توجه به ارتفاع کابینت مورد نظر می تونید با کوتاه و بلند کردن پایه ها ارتفاع دلخواه و مناسب رو تنظیم کنید .

نصب شلنگ تخلیه باید کاملا حرفه ای انجام بشه تا فرایند شستشو دچار مشکل نشه . هرگونه تا خوردگی ، پوسیدگی و … در ساختار این شلنگ میتونه مشکلات زیادی رو به وجود بیاره .

بعد از جایگذاری ، ماشین ظرفشویی رو بدون هیچ ظرفی و با حالت Quick روشن کنید تا از مشکلات احتمالی مربوط به نشتی ها و حتی سالم بودن دستگاه اطمینان حاصل کنید .

در نهایت تراز بودن ماشین ظرفشویی فراموش نشه ! با تنظیم پایه ها می تونید این مرحله رو هم به راحتی بگذرونید .

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی اصفهان باید به صورت کاملا تخصصی انجام بشه . برای دریافت خدمات مورد نیاز شرکت حامی سرویس در خدمت شماست !

طرز استفاده از ماشین ظرفشویی ال جی

آیا باید هنگام استفاده از قرض ماشین ظرفشویی از نمک و روغن جلا هم استفاده کنیم؟

در جواب این سوال که خیلی از کاربران عزیز از ماسوال  کردن باید جواب بدهیم که بله باید استفاده کنیم .

اگر کارایی ماشین ظرفشویی را به چند دسته تقسیم  کنیم به این صورت هستش که در مرحله اول آبگیری هست که نمک  با کمک رزین سختی آب را میگیرد .

مرحله بعدی شستشو هستش که مرحله شستشو با استفاده از پودر شوینده یا  قرص ماشین ظرفشویی کار شستشو رو انجام میده .

مرحله آخر آبکشی و خشک کن هستش که توسط روغن جلا این کار را انجام می‌دهد .

روغن جلا کلا به خاطر اینکه کمک میکنه به خشک کردن ظروف  سوالی که پیش میاد این است که  چرا وقتی که ما از روغن جلا استفاده می‌کنیم روی ظروف کدر میشود؟

یکی از دلایلش اینه که وقتی که کار ماشین ظرفشویی تموم میشه به علت وجود آب روی ظروف و مرحله خشک کن که هیتر میاد و کار خشک کردن  را انجام میدهد باعث میشه که قطرات مانده آب روی ظروف و املاح موجود در آب روی ظرف های شما بماند و خشک شود در نتیجه باعث کدر شدن ظروف شما میشه.

پس بهترین حالت به این صورت هستش که زمانی که شما از قرص ماشین ظرفشویی استفاده می‌کنید حتماً و حتماً باید از نمک و روغن جلا استفاده کنید.

زمانی که روغن جلا و یا نمک تموم میشه روی صفحه نمایشگر ماشین ظرفشویی شما یک آلارم به حالت ستاره یا حالت یک چراغ قرمز کوچک روشن میشود و زمانی که نمک تموم میشه یک عدد فلش به حالت s یا یک عدد  چراغ هشدار نمک روی بعضی از ماشین ظرفشویی را که عکس خود نمک هست روشن میشه.

روش ریختن نمک داخل ماشین ظرفشویی ال جی :

حتماً باید توجه داشته باشید موقعی که از نمک ماشین ظرفشویی استفاده می کنید نمک ها را دقیقاً به داخل روزنه‌ای که محل تزریق نمک هست ریخته بشه و داخل دیگ استیل ریخته نشود زمانی که  نمک  به داخل دیگ استیل بریزد و آنها را جمع‌آوری نکنیم به مرور زمان باعث زنگ زدگی دیگ شما می شود در نهایت باعث نشتی آب از زیر ماشین ظرفشویی میشود

 توجه کنید هنگامی که می‌خواهیم نمک را داخل ماشین ظرفشویی بریزیم حتماً از قیف های مخصوص که روی خود ماشین ظرفشویی شما قرار داره استفاده کنید .که موقع ریختن نمک به داخل دیگ استیل نریزد.

بعد از ریختن نمک درب محفظه نمک ماشین ظرفشویی را حتما از محکم ببندید و از محکم بودن درب قسمت نمک ماشین ظرفشویی اطمینان حاصل کنید که برای ظرفشویی شما مشکلی ایجاد نکنه امیدوارم که این ویدیو مفید واقع شده باشه اگر تیمی را برای شما مفید هست برای دوستان دیگران به اشتراک بگذارید.

5/5 (15 نظر)