تعمیر ماشین لباسشویی ال جی دراهواز

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی دراهواز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

چنانچه قصد تعمیر ماشین لباسشویی ال جی دراهواز را دارید از یک شرکت خدماتی معتبر کمک بگیرید .

کمک گرفتن از یک شرکت تعمیراتی معتبر این امکان را برای شما فراهم میکند تا از خدمات بسیار زیادی بهرمند شوید و با آسودگی خیال ماشین لباسشویی خود را تعمیر کنید .

قبل از هر چیزی بهتر است بدانید ویژگی های یک شرکت تعمیراتی معتبر به چه صورت میباشد .

از ویژگی هایی که باید در هنگام انتخاب به آنها توجه داشته باشید میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

۱_ در مقابل حق و حقوق مشتریان خود متعهد باشند .

۲_ از متخصصان آموزش دیده و حرفه ای برای تعمیرات استفاده کنند .

۳_ هنگام فروش قطعات به مشتری متعهد شوند که به مدت ۲۰ روز الی یک ماه برای قطعه خریداری شده گارانتی در نظر گرفته تا در صورت خرابی قطعه مشتری بتواند از این گارانتی  استفاده کند .

۴_ این اطمینان را به مشتریان بدهند که از قطعات اورجینال استفاده میکنند .

۵_ ارائه فاکتور و استفاده از قیمت های شفاف و مشخص سرلوحه کارشان باشد .

بنابراین اگر دنبال شرکتی حرفه ای و معتبر برای تعمیرات لوازم خانگی هستید پیشنهاد ما حامی سرویس است .

در واقع گروه خدماتی حامی سرویس علاوه بر تعویض و تعمیر قطعات آسیب دیده لوازم برقی توسط متخصصان حرفه ای و دوره دیده ، در زمینه فروش قطعات لوازم خانگی نیز فعالیت دارد . این مجموعه در تلاش است با ارائه خدمات در محل ، پاسخگویی ۲۴ ساعته ، مشاوره رایگان به مشتریان و استفاده از متخصصان مجرب رضایت مراجعان و مشتریان خود را جلب کند .

در حال حاضر گروه تخصصی و حرفه ای حامی سرویس در نقاط مختلفی نظیر شیراز ، اصفهان ، یزد ، شهرکرد و مشهد در حال خدمات رسانی به هموطنان عزیز میباشند .

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اهواز

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اهواز :

بسیاری براین باورند که شرکت حامی سرویس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اهواز است اما باید خاطر نشان کنیم که گروه ما نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اهواز نیست و فقط تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اهواز را انجام میدهد .

 

ارورهای لباسشویی ال جی :

بروز خطا در حین استفاده از ماشین لباسشویی سبب ایجاد نگرانی در زمینه عملکرد دستگاه برای کاربران میشود . متاسفانه گاهی اوقات برطرف کردن خطا های به وجود آمده اصلا کار آسانی نیست و ممکن است دردسرهایی به همراه داشته باشد .

به طور کلی خطاهایی که بر روی صفحه نمایشگر ظاهر می‌شوند دو دلیل عمده دارند . دسته اول مربوط به استفاده نامناسب از ماشین لباسشویی است . در این زمینه احتمالاتی مانند نصب اشتباه شلنگ آب سرد و گرم و یا بسته نشدن درست درب ماشین لباسشویی مطرح است . اما دسته دوم در رابطه با ایجاد نقص فنی در یکی از قسمت های دستگاه مثل موتور یا برد فرمان است که باید توسط متخصص بررسی و رفع شود .

کد های بروز خطا در ماشین لباسشویی ال جی به شرح زیر است :

ارور کد Cl درماشین لباسشویی ال جی :

  • خطایی در عملکرد قفل کودک رخ داده است. برای رفع این ایراد یکبار دیگر قفل کودک را فعال و مجدد غیرفعال کنید . میتوانید دکمه مربوط به قفل کودک را ۳ ثانیه نگه داشته سپس رها کنید .