تعمیر ماشین لباسشویی مدیا در اهواز

تعمیر ماشین لباسشویی مدیا در اهواز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

همان طور که همگی به خوبی اطلاع دارید تعمیرات لوازم خانگی کار بسیار حساس و ظریفی است ، اصلی که همه به جز برادر من به آن اعتقاد دارند . بگذارید خاطره ای برایتان تعریف کنم .

هفته پیش  با دیدن علایم خطا روی نمایشگر لباسشویی کلافه از مادرم خواستم که با تعمیر کار تماس بگیرد ، همان لحظه برادرم سر رسید و مادرم از او خواست که لباسشویی را نزد تعمیرکار ببرد . ولی برادر من با اعتماد به نفس کنار لباس شویی ایستاد و گفت : « اووو تا من تو این ترافیک بخوام این لباسشویی رو ببرم … بذارم …. بعد بیارم … بعد آیا طرف کارش درست باشه یا نباشه … بذار خودم الان سه سوت درستش می کنم .. بپر اون آچار و پیچ گوشتی رو بیار ببینم . » من هم پریدم و جعبه لوازم یدکی را آوردم . تقریبا یک ساعت درگیر لباسشویی بود ، بعد با صدای بلند گفت : « خوب درست شد . » ماشین لباسشویی را راه انداختیم و در ابتدا خوب بود، ولی پنج دقیقه بعد ماشین لباسشویی تکان های محکمی خورد و از آن  دود خارج شد …..

و در نهایت با آمدن تکنسین متخصص حامی سرویس به خانه متوجه شدیم که ماشین لباسشویی کاملا نابود شده و موتور آن سوخته است ، و ما به این نتیجه رسیدیم که « کار هر خر نیست خرمن کوفتن … گاو نر می خواهد و مرد کهن »

شرکت حامی سرویس  با وجود متخصصین حرفه ای و تکنسین کارآزموده و ارایه خدمات منحصر به فرد جایگاه خود را در میان مصرف کنندگان لوازم خانگی باز کرده است .

 این شرکت تعمیر تمام برند های لوازم خانگی را پوشش داده و باتعمیرات آنها و فروش قطعات اصلی توانسته حس اطمینان را در قلب مشتریان خود ایجاد کند .

شرکت حامی سرویس با پیشرفت روزافزون در کیفیت تعمیرات لوازم خانگی و  خدمات ارائه شده به مشتری و همچنین دقت در کنترل هزینه های مشتری ، روز به روز دایره مشتریان خود را بیشتر گسترش میدهد .

تعمیر ماشین لباسشویی مدیا در اهواز

جهت تعمیر ماشین لباسشویی مدیا در اهواز وثبت پذیرش در حامی سرویس با سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ تماس حاصل فرمایید .

حامی سرویس تعمیر ماشین لباسشویی مدیا در اهواز را انجام میدهد اما نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی مدیا در اهواز نیست .

خطاهای ماشین لباسشویی مدیا :

بروز خطا در ماشین های لباسشویی نشان دهنده وجود مشکل در آن است . برخی بر این باورند که لوازم خانگی برندهای اروپایی هیچ گاه خراب نمی شوند در حالی که این تفکر کاملا اشتباه است ، احتمال خراب شدن در تمام وسایل الکتریکی و مکانیکی وجود دارد .

در اینجا خطاهای لباسشویی مدیا، به همراه دلیل بروز این خطا ها و راه های برطرف کردن آنها رابرای شما آورده ایم .

خطاهای ماشین لباسشویی مدیا مدل درب جلو :

خطای E6 لباسشویی مدیا :

  • بروز این ارور به دلیل وجود مشکل در هیتر یا المنت  و یا برد الکترونیکی  لباسشویی می باشد .

نحوه رفع خطای E6 لباسشویی مدیا :

  • جهت برطرف کردن این خطا المنت و  اتصالات آن را بررسی کرده و در صورت وجود مشکل تعویض نمایید و در نهایت برد الکترونیکی را چک کنید . تعمیرات تخصصی برد را هم می توانید از نیروهای مجرب تعمیر ماشین لباسشویی مدیا در اهواز بخواهید .

خطای E10 در لباسشویی مدیا :

  • دلیل بروز این خطا طول کشیدن زمان آبگیری است که معمولا به دلیل مشکل در هیدروستات یا شیر برقی رخ میدهد .