تعمیرکار سیار یخچال در اصفهان

تعمیرکار سیار یخچال در اصفهان

09130279241

 

دوست گرامی که در حال خواندن این مطلب هستید، طبیعاتا یخچال فریزر شما مشکل پیدا کرده و نگران این موضوع هستید که چطور دستگاه را بارگیری کنید.

 

مزایای تعمیرکار سیار یخچال در اصفهان

تعمیرات در محل:

شاید هم در آپارتمانی در طبقات بالا زندگی می کنید، یخچال فریزر داخل آسانسور نمی رود و یا مدیر ساختمان هم اجازه نمی دهد که یخچال با آسانسور حمل شود. ضمنا با این حجم کار و مشغله ها، وقت انتقال دستگاه به تعمیرگاه و برگشت و نصب آن هم یکی از دغدغه های شماست.

ضمن اینکه در این نقل و انتقال ها امکان آسیب فنی و ظاهری به دستگاه هم وجود دارد.

اگر در شهر اصفهان هستید، دفتر مرکزی ما پل چمران و تقریبا در مرکزیت شهر قرار دارد. با استفاده از تعمیرکاران جوان و تحصیلکرده مرتبط با شغل تعمیرکار یخچال که با مهندسی دقیق تعمیرات را انجام می دهند.

 

برای اینکه شما نخواهید یخچال فریزرتان را بارگیری کنید و به تعمیرگاه ببرید. ما برای این موضوع برای شما فکری کردیم:
ما بهترین ابزارآلات پرتابل را تهیه کردیم که تعمیرکاران ما بتوانند آنها را به منزل شما بیارند و در آشپزخانه شما و در کنار شما، در کمترین زمان و با بهترین کیفیت، یخچال فریزر شما را تعمیر کنند و برای اینکه خیال شما مشتریان عزیز راحت باشد، حتی تعمیرات خود را گارانتی کنند.


 

ارائه فاکتور رسمی:

تکنسین های ما برای اینکه از اعتماد مشتریان عزیز سوء استفاده ای نشود، فاکتورهای رسمی در دو نسخه صادر می کنند. یک نسخه آن برای شماست و یک نسخه هم برای مباحث مالیاتی و نظارتی به شرکت آمده و بایگانی می شود.

واحد نظارتی حامی سرویس هر هفته کلیه فاکتور ها را بررسی می کند و چنانچه با تعرفه تعیین شده از طرف اتحادیه مغایر باشد مراتب با مشتری و تعمیرکار مطرح شده و هزینه اضافی به مشتری برگردانده می شود.


 

گارانتی خدمات:

ما یک هفته بعد از اینکه کار تمام شد و تعمیرات یخچال فریزر شما جواب پس داد، با شما تماس می گیریم و تعمیرکار خودمان را هم از لحاظ قیمت ها و هم از لحاظ کیفیت تعمیرات و خدمات دهی که وظیفه ماست، ارزیابی می کنیم.

تعمیرات تکنسین های ما دارای دو ماه گارانتی حامی سرویس است.

چنانچه به هر دلیلی مشکل قبلی مجددا تکرار شده باشد، با اعزام مجدد تعمیرکار به محل، دستگاه ارزیابی و تعمیرات به طور کامل انجام می شود.

اگر مشکل به دلیل سهل انگاری یا اشکال در کار تکنسین ما تکرار شده باشد، هزینه ای بابت مراجعه دوم و رفع عیب از مشتریان دریافت نخواهد شد.


 

ابزارآلات تخصصی و پرتابل:

در بحث تعمیرکار سیار یخچال در اصفهان ابزارآلات بسیار مهم هستند. ما سعی کردیم ابزارآلات استاندارد روز دنیا را برای تعمیرکاران خودمان تهیه کنیم. این ابزار باید یک سری خصوصیات داشته باشند.

مشتریان گرامی اگر تعمیرکاری وارد منزل شما شده و ابزارآلاتش استاندارد نباشد، امکان دارد که حتی خدای نکرده جان شما عزیزان را به خطر بیندازد و یا آسیب جدی به دستگاه شما بزند.

ما برای جوشکاری نیاز به یک سری تجهیزات داریم که با کمترین حجم و بالاترین ایمنی و استاندارد، بتوانند در منزل شما از آنها استفاده کنند به طوری که آسیبی برای دستگاه و محیط ایجاد نکند.


تعمیرات تخصصی و فوری:

تایمی که برای تعمیرات در منزل می توان صرف کرد محدود بوده و نسبت به کارگاه تایم کمتری هست. ما باید بتوانیم در منزل شما نهایتا در عرض یک الی یک ساعت و نیم تعمیرات استاندارد و کامل شامل نشت یابی و شارژ گاز را انجام بدهیم.

این مستلزم استفاده از گیج ها یا درجه های بسیار حساس هست. در این تایم کوتاه باید لوله های داخل یخچال فریزر شما را هم کاملا وکیوم کنیم و این وکیوم حتما نیاز به دستگاه های مخصوص دارد. موارد زیادی دیدیم که بعضی از همکاران ما وکیوم را با کمپرسور یخچال انجام می دهند که این کار به هیچ وجه اصولی نیست و باعث می شود موتور یخچال بعد از یک الی دو سال بسوزد.

برای همین ما از دستگاه وکیوم قدرت بالا در منزل شما استفاده می کنیم. کارشناس ما در عرض 20 الی 30 دقیقه وکیوم استاندارد را به طور کامل بر روی قسمت مکانیزم یخچال انجام می دهد. این موضوع مهمی است که باید به آن توجه ویژه ای کرد.

زمانی که یخچال فریزر خراب می شود مواد غذایی شروع به فساد می کنند و یک جورایی زندگی فلج می شود. به همین دلیل سرعت در تعمیرات خیلی مهم است. اینکه وقتی یخچال فریزر شما خراب می شود، با یک تماس، تعمیرکار سریعا به منزلتان بیاید و تعمیرات را به صورت اصولی و صحیح انجام دهد که مشکلی برای مواد غذایی شما ایجاد نشود، اطمینان و آسودگی خاطر شما مشتری عزیز را تامین می کند.


ارائه خدمات در تمام ساعات شبانه روز:

اگر تماس شما در تایم کاری باشد حتما در اولویت قرار می دهیم و سعی می کنیم با سرعت فوق العاده زیاد این مشکل را برطرف کنیم.

 

 

تلفن پاسخگوی 24 ساعته   09130279241

ثبت و اعزام تکنسین خبره و مجرب در اسرع وقت 

انجام تعمیرات زیر نظر اتحادیه

تعمیرکار سیار یخچال در اصفهان

تعمیرکار سیار یخچال در اصفهان و حومه

تعمیرکار مجاز یخچال در اصفهان

تعمیرکار سیار یخچال در بهارستان

تعمیرکار سیار یخچال در شاهین شهر

تعمیرکار سیار یخچال در منطقه برخوار

تعمیرکار سیار یخچال در سپاهان شهر