تعمیر پکیج در شیراز

تعمیر پکیج در شیراز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

پکیج ها با عملکرد فوق العاده در گرم کردن آب می توانند حمامی دلچسب و محیطی گرم را برای شما به ارمغان بیاورند .

تصور بفرمایید زیر دوش آب گرم قرار گرفته اید و آرامش را به تک تک سلول های بدنتان هدیه می کنید ، آرام آرام وجودتان پر از حس نشاط می شود و زیر آواز میزنید .

هر چه این حس نشاط بیشتر می شود ولوم صدای شما هم بالاتر می رود ، که ناگهان شخصی با لگد به در ضربه میزند و می گوید : « همسایه ها تقاضا دادن دو تا آهنگ هم از ماکان بند بخون … سرمون رفت لامصب … همون آب گرم کنای مخزنی ده دقیقه ای برا شما خوبه …نه پکیج » .

البته شما در حس خوب خود باقی بمانید .

قابل ذکر است در صورتی که پکیج شما دچار مشکل شد ، نگران نباشید ، زیرا شرکت حامی سرویس به صورت بیست و چهار ساعته آماده ی رفع مشکلات لوازم خانگی شماست.

تعمیر پکیج در شیراز

 

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شیراز :

شرکت ایران رادیاتور در ساخت پکیج های خود از سیستم هیدرولیک برجی استفاده می نماید ، تا موجبات طول عمر دستگاه را فراهم کند . این برند پکیج های تک مبدله ی خود را با نشانه ی B به بازار عرضه می کند.

شرکت حامی سرویس جهت ایجاد حس اطمینان و آرامش در مصرف‌کنندگان لوازم خانگی هوشمند ، آماده ی خدمت رسانی در ۲۴ ساعت شبانه روز می باشد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد پکیج ایران رادیاتور به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شیراز

تعمیر پکیج در شیراز

تعمیر پکیج تاچی در شیراز :

در ساخت پکیج های تاچی از امکانات فوق العاده ای مانند : صفحه نمایش دیجیتال ، شیر اتوماتیک سه جهته ، پمپ سیرکولاتور سه سرعته ، دو مبدل ، عیب یاب خودکار و … استفاده شده است .

شرکت حامی سرویس یک شرکت استارتاپی بوده که می‌تواند با انجام تعمیرات باکیفیت ، مشکلات لوازم خانگی شما را به خوبی برطرف کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد پکیج تاچی به لینک زیر مراجعه کنید .

 

تعمیر پکیج گلدیران در شیراز :

پکیج های گلدیران که در دو مدل پرستیژ و پایونیر ساخته می‌شوند . به دلیل استفاده از محفظه احتراق بسته ،‌ ایمنی بسیار بالایی را ارائه می دهند . این برند در ساخت پکیج های خود از قطعات اروپایی با کیفیت بالا استفاده می نماید .

شرکت حامی سرویس برای جلوگیری از تحمیل هزینه ی حمل و نقل به مشتریان خود ، تعمیرات لوازم خانگی را در منزل آنها انجام می دهد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد پکیج گلدیران به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر پکیج گلدیران در شیراز

 

تعمیرات پکیج بوتان در شیراز :

یکی از بهترین مدل های پکیج بوتان ، مدل PARAMA24RSI است . این محصول به دلیل استفاده از قطعات اروپایی شامل پمپ سیرکولاتور ، مبدل حرارتی و شیر سه طرفه می تواند عملکرد باکیفیتی را به کاربران خود ارائه دهد .

شرکت حامی سرویس پس از پذیرش مشتریان خود از طریق سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ با آنها تماس گرفته و در مورد ایراد د