صفحه اصلی>تعمیر پکیج>سرویس کار پکیج در اصفهان

سرویس کار پکیج در اصفهان

سرویس کار پکیج در اصفهان

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

تعمیر پکیج در اصفهان

 

برای دریافت خدمات سرویس کار پکیج در اصفهان  به منزل و محل شما،کافیست با شماره های پاسخگوی 24 ساعته گروه حامی سرویس تماس بگیرید. 

بلافاصله بعد از ثبت پذیرش دستگاه و ارسال پیامکی از طرف سامانه شرکت بر روی تلفن شما،تکنسین شرکت با شما تماس می گیرد.سپس بعداز هماهنگی با شما عزیزان در محل حاضر می شوند.

از آنجایی که تعمیرکاران و متخصصین ما تعمیرات پکیج را در منزل؛روی کار انجام می دهند.از طرفی به دلیل نیاز مبرم به آب گرم و گرمایش خانه (در فصل زمستان)،سرویس کار پکیج در اصفهان بایستی سریعا به محل اعزام شوند.و در همان مراجعه اول، تعمیرات رابه طورکامل انجام دهد.این دوموردمارابر آن داشته که تکنسین های متعهدومتخصص خودرامجهزبه دانش روز و مهارت لازم کنیم. همچنین کلیه ابزارآلات پیشرفته،پرتابل و قابل حمل رانیزهمراه خوددارند.بنابراین تعمیرات پکیج بدون اتلاف زمان زیاد در منزل مشتری،در کمترین زمان ممکن؛باحداقل هزینه وحداکثر کیفیت و جلب رضایت شما انجام می شود.

خدمات حامی سرویس

تعرفه تعمیرات پکیج:

نرخ اتحادیه تعمیر پکیج:

کلیه خدماتی که توسط تکنسین های گروه حامی سرویس ارائه می شود اعم از تامین قطعات و تعمیرات پکیج،زیر نظر اتحادیه می باشد.

در ازای انجام خدمات،فاکتور رسمی مورد تایید اتحادیه رابه مشتریان عزیز ارائه می شود. هزینه انجام خدمات مطابق تعرفه مصوب اتحادیه و مطابق چارت از پیش تعیین شده اتحادیه است.

سرویس کار پکیج در اصفهان

توانایی در سرویس و تعمیر پکیج (کلیه برندها) در اصفهان، افتخار ماست.

تعمیر پکیج بصورت شبانه روزی:

خرابی پکیج و سیستم گرمایشی در منزل می تواند مشکلات زیادی رابرای شماعزیزان بوجود بیاورد. شرکت حامی سرویس می توانند سرویس کار پکیج در اصفهان را در اسرع وقت و در هر ساعت از شبانه روز برای تعمیر پکیج شما؛به محل اعزام کند.

تعمیر پکیج در اصفهان

ما در این سایت مطالبی در رابطه با پکیج و مزایای استفاده از آن بیان می کنیم. همچنین با معرفی شرکت خود به عنوان یک شرکت قدرتمند و متخصص در تعمیر و سرویس دهی لوازم خانگی: گازسوز، برودتی، شوینده (همه برندها) برای ارائه خدمات بروز تعمیرکارانمان، آمادگی خود را اعلام می نماییم.