تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در اهواز

تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در اهواز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

خرید لوازم خانگی برای هر خانمی شیرین و دوست داشتنیست … لوازم خانگی زیبا و کارآمدی که کارهای تکراری و روزمره ما را بسیار آسان تر کرده اند.وسایلی که روزی جزو تجملات محسوب میشد ولی امروزه از واجبات هر خانه ایست.

برای زنان خانه دار خراب شدن هرکدام از آن وسایل مانند یک کابوس می ماند.

فرض کنید برای فردا باید به یک مهمانی خاص برویدوامروز به سراغ ماشین لباسشویی می روید تالباسهایتان را برای فردا حاضر کنید و با ماشین لباسشویی خراب رو برو می شوید،پرازحس گیجی وسردرگمی به یادمی آورید که یک روز این مطلب راخوانده اید ومااینجا بهترین شرکت تعمیراتی رابه شمامعرفی کرده ایم.

باآرامش خاطرباسامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ شرکت حامی سرویس تماس گرفته ومشکل خودرامطرح می کنید.

بعدازتماس باشرکت نزدیک ترین تکنسین به محل  شما،باشماتماس گرفته ودراولین فرصت مشکل شما رارفع می کند.درحالی که شما ازبابت هزینه کنترل شده وبه صرفه تعمیرات وکیفیت تعمیرات بالاباضمانت ۶ ماهه،خیالتان راحت است …

در آن روز خدا را شکر می کنید که امروز این مطلب را خوانده اید و با حامی سرویس آشنا شده اید…

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در اهواز :

بسیاری براین باورند که شرکت حامی سرویس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در اهواز است اما باید خاطر نشان کنیم که گروه ما نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در اهواز نیست ولی  تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در اهواز را به صورت تخصصی انجام میدهد.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در اهواز

 

خطاها و ارورهای ماشین لباسشویی پاکشوما :

خطاهای ماشین لباسشویی پاکشوما همان علائمی است که بر روی نمایشگر آن نمایان می شود.باکمک این کدها می توان مشکل لباسشویی راراحت ترپیدا وبرطرف کرد.

حامی سرویس ؛ حامی تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در اهواز.

تعمیرکاران حرفه ای بادیدن این کدها می توانند مشکل رابه سرعت تشخیص داده وآن رابرطرف کنند.پیشنهادمابه شما درچنین مواقعی تماس با شرکت حامی سرویس است.تعمیرکاران حامی سرویس با تخصص در تعمیرات لوازم خانگی می توانند علت خطا رابه درستی تشخیص داده وهرچه سریع تر آن رابرطرف کنند.

علت بروز ارور PE ماشین لباسشویی پاکشوما :

  • علت بروز این خطا مربوط به خرابی هیدروستات است.

راه های رفع خطای PE لباسشویی پاکشوما :

  • جهت رفع این ارور باید هیدروستات واندازه مقاومت پایه ها بررسی شودودرصورت سوخته یا معیوب بودن هیدروستات بایدآن راتعویض نمود.

علت بروز خطای OE ماشین لباسشویی پاکشوما :

  • این خطا مربوط به خرابی پمپ تخلیه لباسشویی ویا برد الکترونیکی آن است.

نحوه رفع خطای OE لباسشویی پاکشوما :