تعمیر یخچال در محل

تعمیر یخچال در محل

تعمیر یخچال در محل

شماره تلفن تعمیرکار یخچال

جهت تماس با تعمیرکار یخچال همین الان با شماره تماس 03191002003 تماس بگیرید.

تعمیر یخچال در منزل اصفهان

تعمیر یخچال در محل، کاری دقیق و حساس است و نیاز به تسلط و تبحر زیاد و ابزارآلات خاص دارد.
تکنسین پس از حضور در محل، با بازدید و عیب یابی دقیق محصول، علت و راه رفع عیب آن را به اطلاع مشتری می رساند.
و سپس برای تعمیر دستگاه اقدام می کند.

تعمیر یخچال در محل در همان مراجعه اول، انجام می شود.

لازمه تعمیر یخچال در محل به دلیل اینکه در منزل مشتری انجام می شود این است که تکنسین با ابزارآلات و تجهیزات کافی حاضر شود.

همچنین باید تبحر و تسلط بسیار زیادی بر روی عیب یابی و رفع عیب انواع برندهای یخچال فریزر داشته باشد تا بتواند در مدت زمان کوتاهی و در همان مراجعه اول، صفر تا صد تعمیرات را انجام دهد.
چرا که تمام تلاش بر این است که هم نیاز مشتری را رفع کنیم و هم مزاحم زمان مشتری در منزل نباشیم.

طبق اطلاعات و آماری که از همکاران و مشتریان عزیز به ما رسیده، مشتریان تمایل زیادی به انتقال دستگاه به کارگاه ندارند. این مسئله به خاطر این است که انتقال یخچال فریزر باعث می شود هزینه حمل و نقل هم به هزینه های آنها اضافه شود. همچنین مدت زمان بیشتری طول می کشد تا دستگاه تعمیر و به محل بازگردانده شود. مضاف بر این، این حمل و نقل ممکن است با تمام توجه و مراقبت، باز هم منجر به ایجاد خراش و آسیب به دستگاه شود.

تعمیرات یخچال در محل بازدهی بالایی دارد.

خدمات تعمیر یخچال در محل اصفهان که توسط تکنسین های ما در گروه حامی سرویس ارائه می شود  و نیازی به حمل یخچال به کارگاه نیست:

تعویض موتور

تعویض فن

شارژ گاز

تعمیر و تعویض المنت 

تعمیر و تعویض ترزیون

تعویض سنسور 

تعویض ترموفیوز 

تعویض برد

تعویض تایمر

تعویض ترموستات

تعویض نوار  دور درب

سرویس کندانسور

تعویض ترمودیسک

تعمیر یخچال در محل

تکنسین های گروه حامی سرویس ایران، به صورت دوره ای توسط مربیان حرفه ای، آموزش های لازم را دیده و به علم روز مجهز می شوند.
همچنین از نظر مهارت و تجربه، با توجه به تعداد زیاد درخواست های ثبت شده در سیستم شرکت حامی سرویس، روزانه درخواست تعمیرات و مراجعه سرویسکاران ما بسیار زیاد است. لذا به انواع عیوب یخچال فریزر و تعمیرات کامل آنها واقف هستند.

شما با یک تماس ساده و ثبت پذیرش در مرکز تلفن شرکت حامی سرویس می توانید در اسرع وقت از حضور تعمیرکار بهره مند شوید و تعمیرات یخچال در محل شما بلافاصله انجام شود.

تامین قطعات اورجینال و با کیفیت با قیمتی بسیار مناسب و مطابق تعرفه اتحادیه به همراه ارائه ضمانت نامه کتبی، از دیگر سرویس های ارائه شده توسط گروه حامی باشد.

تعمیر یخچال در محل توسط متخصصین با تجربه گروه حامی در اسرع وقت انجام می شود. و برای تعمیرات فاکتور رسمی اتحادیه تحویل مشتری داده خواهد شد.

5/5 (3 نظر)