تعمیر یخچال فریزر برفاب در اهواز

تعمیر یخچال فریزر برفاب در اهواز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

با گذشت زمان و پیشرفت علم و تکنولوژی ، تولید لوازم خانگی از جمله یخچال فریزر نیز پیشرفت چشمگیری داشتند . به طوری که قابلیت های تعبیه شده در آن ها ، بسیاری از مشکلات رایج در گذشته را حل نموده است . اما با این حال ، تمام دستگاه ها دچار مشکلاتی می شوند ، و برای تعمیرات آن ها باید به دنبال بهترین راه حل ها باشیم .

وجود یک مرکز تعمیراتی معتبر و قابل اعتماد در هر شهری جزء نیاز های شهروندان به حساب می آید . مجموعهٔ حامی سرویس در اهواز در حوزه ی تعمیر لوازم خانگی از تبحر بالایی برخوردار می باشد ، چراکه تمامی تکنسین ها تحت نظارت شرکت دوره های تخصصی میگذرانند تا سطح دانش فنی مجموعه هم راستا و هماهنگ با به روز ترین روش های تعمیر لوازم خانگی در جهان باشد . در صورتی که یخچال فریزر شما دچار خرابی شده باشد ، کافیست با سامانه ی  ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ تماس حاصل کنید تا کادر مجرب حامی سرویس در اسرع وقت نسبت به تعمیر یخچال فریزر برفاب در اهواز اقدامات لازم را انجام بدهد.

٪۹۹ خدمات تعمیر در منزل انجام میشود تا مشکلاتی در زمینه ی حمل و نقل یخچال برای مشتری عزیز به وجود نیاید . تعمیر به مدت دو ماه از گارانتی برخوردار می‌باشد و درصورتیکه در مدت زمان ذکر شده برای دستگاه شما مشکلی پیش بیاید ، تعمیرکار حامی سرویس تحت نظارت شرکت برای برطرف کردن عیب یخچال مجدد در منزل شما حضور پیدا می‌کند تا حس خرسندی و اطمینان به شرکت در وجود مشتری هویدا شود . در نهایت برای جلوگیری از مشکلات ناشی از فاکتور های کاغذی ، لینک فاکتور آنلاین به گوشی مشتری ارسال شده تا هیچ گونه سو تفاهمی پیش نیاید.

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر برفاب در اهواز :

لازم به ذکر است که تیم مادر شرکت حامی سرویس ،فقط تعمیرات تخصصی مربوط به لوازم خانگی راانجام می دهد.بنابراین شرکت حامی سرویس ، نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر برفاب در اهواز نمی باشد.

تعمیر یخچال فریزر برفاب در اهواز

 

برنامه ها و ویژگی های یخچال فریزر برفاب :

نمایشگر دیجیتالی یخچال فریزر برفاب : صفحه دیجیتالی کوچک تعبیه شده روی درب،علائمی مانند:دمای داخل یخچال،علامت قفل کودک،کدخطای به وجود آمده و … رانمایش می دهد.

درصورت نمایان شدن کد خطاها،با شرکت حامی سرویس در اهواز تماس بگیرید تا تعمیرکاران ماهر شرکت،عیب یخچال فریزر برفاب شما رارفع نمایند.

برنامه No Frost در یخچال فریزر برفاب :

  • ایجاد برفک در یخچال های قدیمی یک امر معمولی بودکه هفته ای یکبار یخچال بایداز برق کشیده میشدتا برفک زدایی صورت بگیرد.در یخچال های نسل جدید،قابلیتی مشاهده می شودکه ازبه وجود آمدن برفک در یخچال جلوگیری می کند.

برنامه Child Lock در یخچال فریزر برفاب :

  • با نگه داشتن این کلید به مدت چند ثانیه ، قفل کودک فعال می شود و سایر برنامه های یخچال ، دیگر کار نمی کنند .
  • با این قابلیت،خاطرتان آسوده است که تنظیمات یخچال،توسط کودکانتان بهم ریخته نمی شود.برای غیرفعال کردن آن نیزکافیست همان کلید راچندثانیه فشاردهیدتابرنامه ها به حالت اول خودبازگردند.

برنامه Door Alarm  در یخچال فریزر برفاب :

  • زمانی که درب یخچال مدتی بازبماند،آلارمی به صدا درمی آیدوبه شما هشدار می دهد.

روش تنظیم کردن درجه یخچال :

دمای یخچال رابهتر است نسبت به فصلی