تعمیر یخچال برفاب در اهواز

تعمیر یخچال برفاب در اهواز نمایندگی یخچال برفاب در اهواز کجاست ؟

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

نمایندگی یخچال برفاب در اهواز

جهت تماس با نمایندگی برفاب در اهواز میتوانید با شماره تماس: ۸۹۳۶۸  – ۰۲۱ در تماس باشید.

نمایندگی یخچال برفاب در اهواز زیر نظر شرکت برفاب میباشد.

گروه حامی سرویس تعمیرات تخصصی محصولات برفاب را در منزل شما انجام میدهد.

شماره تلفن نمایندگی برفاب در اهواز

جهت تماس با نمایندگی برفاب در اهواز میتوانید با شماره تماس: ۸۹۳۶۸  – ۰۲۱ در تماس باشید.

جهت تعمیرات محصولات برفاب در شهر اهواز به غیر از نمایندگی میتوانید با شماره تماس 0313833 در ارتباط باشید.

توجه داشته باشید گروه حامی سرویس نمایندگی یخچال برفاب اهواز نیست و اگر نیازمند دریافت خدمات از نمایندگی برفاب در اهواز هستید باشماره تماس های درج شده در دفترچه راهنما محصول تماس حاصل فرمایید.

با گذشت زمان و پیشرفت علم و تکنولوژی ، تولید لوازم خانگی از جمله یخچال نیز پیشرفت چشمگیری داشتند . به طوری که قابلیت های تعبیه شده در آن ها ، بسیاری از مشکلات رایج در گذشته را حل نموده است . اما با این حال ، تمام دستگاه ها دچار مشکلاتی می شوند ، و برای تعمیرات آن ها باید به دنبال بهترین راه حل ها باشیم .

وجود یک مرکز تعمیراتی معتبر و قابل اعتماد در هر شهری جزء نیاز های شهروندان به حساب می آید . مجموعهٔ حامی سرویس در اهواز در حوزه ی تعمیر لوازم خانگی از تبحر بالایی برخوردار می باشد ، چراکه تمامی تکنسین ها تحت نظارت شرکت دوره های تخصصی میگذرانند تا سطح دانش فنی مجموعه هم راستا و هماهنگ با به روز ترین روش های تعمیر لوازم خانگی در جهان باشد . در صورتی که یخچال شما دچار خرابی شده باشد ، کافیست با سامانه ی  ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ تماس حاصل کنید تا کادر مجرب حامی سرویس در اسرع وقت نسبت به تعمیر یخچال فریزر برفاب در اهواز اقدامات لازم را انجام بدهد.

٪۹۹ خدمات تعمیر در منزل انجام میشود تا مشکلاتی در زمینه ی حمل و نقل یخچال برای مشتری عزیز به وجود نیاید . تعمیر به مدت دو ماه از گارانتی برخوردار می‌باشد و درصورتیکه در مدت زمان ذکر شده برای دستگاه شما مشکلی پیش بیاید ، تعمیرکار حامی سرویس تحت نظارت شرکت برای برطرف کردن عیب یخچال مجدد در منزل شما حضور پیدا می‌کند تا حس خرسندی و اطمینان به شرکت در وجود مشتری هویدا شود . در نهایت برای جلوگیری از مشکلات ناشی از فاکتور های کاغذی ، لینک فاکتور آنلاین به گوشی مشتری ارسال شده تا هیچ گونه سو تفاهمی پیش نیاید.

نمایندگی تعمیرات یخچال برفاب در اهواز :

جهت تماس با نمایندگی برفاب در اهواز میتوانید با شماره تماس: ۸۹۳۶۸  – ۰۲۱ در تماس باشید.

لازم به ذکر است که تیم مادر شرکت حامی سرویس ،فقط تعمیرات تخصصی مربوط به لوازم خانگی راانجام می دهد.بنابراین شرکت حامی سرویس ، نمایندگی تعمیرات یخچال برفاب در اهواز نمی باشد.

تعمیر یخچال برفاب در اهواز

 

برنامه ها و ویژگی های یخچال برفاب :

نمایشگر دیجیتالی یخچال برفاب : صفحه دیجیتالی کوچک تعبیه شده روی درب،علائمی مانند:دمای داخل یخچال،علامت قفل کودک،کدخطای به وجود آمده و … رانمایش می دهد.

درصورت نمایان شدن کد خطاها،با شرکت حامی سرویس در اهواز تماس بگیرید تا تعمیرکاران ماهر شرکت،عیب یخچال برفاب شما رارفع نمایند.

برنامه No Frost در یخچال برفاب :

  • ایجاد برفک در یخچال های قدیمی یک امر معمولی بودکه هفته ای یکبار یخچال بایداز برق کشیده میشدتا برفک زدایی صورت بگیرد.در یخچال های نسل جدید،قابلیتی مشاهده می شودکه ازبه وجود آمدن برفک در یخچال جلوگیری می کند.

برنامه Child Lock در یخچال برفاب :

  • با نگه داشتن این کلید به مدت چند ثانیه ، قفل کودک فعال می شود و سایر برنامه های یخچال ، دیگر کار نمی کنند .
  • با این قابلیت،خاطرتان آسوده است که تنظیمات یخچال،توسط کودکانتان بهم ریخته نمی شود.برای غیرفعال کردن آن نیزکافیست همان کلید راچندثانیه فشاردهیدتابرنامه ها به حالت اول خودبازگردند.

برنامه Door Alarm  در یخچال فریزر برفاب :

  • زمانی که درب یخچال مدتی بازبماند،آلارمی به صدا درمی آیدوبه شما هشدار می دهد.

روش تنظیم کردن درجه یخچال :

دمای یخچال رابهتر است نسبت به فصلی که درآن هستیم،تنظیم کنیم.دراین صورت دمای یخچال و فریزر ،مناسب خواهدبودواز فساد موادغذایی جلوگیری می شود.

روش تنظیم کردن درجه یخچال

تعمیر یخچال فریزر برفاب در اهواز

دمای مناسب برای یخچال فریزر ، چقدر است ؟

زمانی که یخچال رابه تازگی خریداری کرده اید،سرویس کار مربوطه دمای مناسب رابرای شماتنظیم می کند.امابعدازگذشت مدتی،ممکن است تنظیمات دستگاه به هردلیلی به هم خورده باشد.دراین زمان،بایدنسبت به تنظیم دما اقدام نمایید.

دمای مطلوب در یخچال که از رشد باکتری و قارچ جلوگیری می کند،بین صفر تا چهار درجه سانتی گراد می باشد.که بهتراست درفصل گرما یک درجه بالاتر ودرفصل سرما یک درجه پایین ازاین بازه،تنظیم شود.

در یخچال های معمولی یخساران،فقط یک ولوم به منظور تنظیم دمای یخچال و وجود داردکه باچرخاندن آن می توانید دمای موردنظرراانتخاب نمایید.

در یخچال هایی که پنل دیجیتالی روی درب آن ها تعبیه شده است،قسمت هایی برای تنظیم دما وجود داردکه بالمس کردن آن‌ها،می توانید دستگاه رابه دمای مناسب برسانید.

شرکت برفاب :

شرکت برفاب،فعالیت تولیدی خودرادرسال ۱۳۷۰ درچهارمحال وبختیاری آغاز کردواولین محصول خودکه کولرآبی بودرابه بازارعرضه کردوتوانست خودرادرمیان برندهای مطرح کشورجای دهد.

 امروزه شاهدفعالیت شرکت برفاب درزمینه تولیدات انواع لوازم خانگی ازجمله:یخچال ،ماشین لباسشویی،جاروبرقی،آبگرمکن،اجاق گاز و … هستیم که تمام موارد،ازمحبوبیت بالایی درمیان مردم برخوردارهستند.

این شرکت همواره برای برطرف کردن نیاز های مردم،به دنبال کامل کردن مجموعه لوازم تولیدی خودبوده است وجلب رضایت مشتریان،جزو اهداف کارکنان شرکت می باشد.

5/5 (2 نظر)