تعمیر پکیج بوتان در اهواز

تعمیر پکیج بوتان در اهواز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

ترس از خرابی لوازم خانگی همواره به عنوان یک مشکل بزرگ تلقی می شود . اما این موضوع ، کاملا طبیعی است و نمی توان مانع بروز چنین اتفاقاتی شد . در صورتی که پکیج بوتان شما ایراد پیدا کرده و نیاز به تعمیر دارد ، می توانید با شرکت حامی سرویس به شماره 03191002003 تماس بگیرید و موضوع را با کارکنان این مجموعه در میان بگذارید تا در اسرع وقت تکنسین ها به منظور رفع عیب به منزل شما اعزام شوند .

از آنجایی که ساختار لوازم خانگی ، پیچیدگی زیادی دارد ، تعمیرات آن را باید فقط به افراد متخصص بسپارید . دقت داشته باشید که مراجعه به شرکت های غیر قابل اعتماد و تعمیرکاران غیر متخصص ، عواقب بدی به دنبال دارد و ممکن است لوازم خانگی شما به طور کامل از کار بیفتد و مجبور به پرداخت هزینه های زیادی شوید !

تعمیر پکیج بوتان در اهواز

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در اهواز :

شرکت حامی سرویس ، بهترین خدمات را برای تعمیرات تخصصی لوازم خانگی شما انجام می دهد اما نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در اهواز نمی باشد .

شماره تماس خدمات پس از فروش محصولات بوتان : 51011

نمایندگی پکیج بوتان در اصفهان کجاست؟

 نمایندگی فروش پکیج بوتان در اهواز :

اهوازی های گرامی ، می توانند به بازار کاوه مراجعه کنند و بهترین لوازم خانگی با هر برندی را از فروشگاه های معتبر واقع در این منطقه تهیه نمایند .

با شماره گیری 88765030 می توانید با دفتر فروش محصولات بوتان ، ارتباط برقرار نمایید .

مشتریان گرامی ، در صورتی که قصد تعمیر پکیج بوتان در اهواز را دارید ، می توانید با شرکت حامی سرویس تماس بگیرید .

تشخیص پکیج بوتان اصل از تقلبی :

برای تشخیص اصل از تقلبی پکیج ، می توانید به بسته بندی دستگاه توجه نمایید . اگر برچسب هایی با عنوان پرچم کشور سازنده بر روی کارتن پکیج مشاهده کردید ، باید به حضورتان برسانیم که این کالا فیک و تقلبی می باشد ! همچنین ، با کمی دقت در ظاهر لوگوی برند و کیفیت چاپ آن ، می توانید کالای اصل و تقلبی را مشخص نمایید .

راه دیگری که می توانید از طریق آن کالای اصل و تقلبی را تشخیص دهید ، جستجوی مدل دستگاه در وبسایت اصلی برند است . برای این کار ، ابتدا باید سایت را جستجو کنید و مدل مورد نظر خود را در آن وارد نمایید . اطلاعاتی که درباره دستگاه مشاهده می کنید را باید با پکیج انتخابی خود مطابقت دهید . در صورت وجود کوچکترین اختلاف ، از خرید کالا صرف نظر نمایید .

برنامه ها و دکمه های موجود روی پکیج بوتان :

با استفاده از کلید ها و ولوم های تعبیه شده روی پنل پکیج بوتان ، می توانید تنظیمات دستگاه را تغییر دهید . این کلید ها و برنامه ها عبارت اند از :

  • دسته تنظیم دما آب مصرفی
  • دسته انتخاب وضعیت پکیج ( راه اندازی مجدد ، تابستانه ، زمستانه )
  • نمایشگر دیجیتال پکیج
  • نشان دهنده فشار پکیج

پکیج بوتان ساخت کدام کشور است ؟

جناب آقای محمود خلیلی ، در سال 1332 مجوزی از شرکت نفت ایران و انگلیس دریافت کرد تا بتواند گاز مایع را به بازار های کشور عرضه کند و به همین دلیل شرکت بوتان را تأسیس نمود .

شرکت حامی سرویس ، خدمات عالی برای تعمیر پکیج بوتان در اهواز ارائه می کند .

فعالیت این شرکت ، روز به روز بیشتر شد تا جایی که در سال 1367 ، توانست محصولاتی از قبیل آبگرمکن های دیواری گازی را بیش از ده برابر آمار گذشته تولید نماید . با وجود چنین محصولات با کیفیتی ، راه صادر کردن آن ها به کشور های اروپایی هموار شد و استقبال بی نظیر مردم از تولیدات این برند ، باعث شد موارد دیگری مانند شوفاژ دیواری گازی و مایکروفر نیز در سبد کاری این شرکت قرار بگیرد .

مدلهای برتر پکیج بوتان

دو مدل برتر پکیج بوتان :

پکیج دیواری بوتان مدل پارما (PARMA) :

پکیج دیواری بوتان در ظرفیت های 22000 و 24000 در دو مدل فن دار و بدون فن بازار عرضه می شوند . این پکیج ها ، دو مبدل حرارتی دارند که همگی به سیستم احتراق بسته مجهز شده اند . میزان رسوب گیری در پکیج بوتان ، در کمترین حد ممکن است . سیستم جرقه زن اتوماتیک نیز جزو ویژگی های این دستگاه به حساب می آید .

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اهواز

پکیج دیواری بوتان مدل پاویا (PAVIA) :

پکیج بوتان مدل پاویا ، با ظرفیت 24000 کیلو وات در دسترس مردم قرار می گیرد .این پکیج در دو مدل فن دار و بدون فن در بازار موجود است.شیر سه طرفه ، سیستم ضد یخ ، سیستم ایمنی تخلیه گاز های احتراق و … نیز جزو ویژگی های این پکیج به حساب می آید .

فشار مناسب پکیج :

فشار پکیج جزو مواردی است که باید همواره مورد بررسی قرار بگیرد . این فشار در طول فعالیت دستگاه ، همواره دچار تغییرات می شود که لازم است حدود دو یا سه بار در هفته تنظیم شود .

با برقراری یک تماس با شرکت حامی سرویس ، تعمیر پکیج بوتان در اهواز را به تکنسین های ماهر این مجموعه بسپارید .

همواره فشار های استاندارد برای انواع پکیج ها ارائه می شود . مناسب ترین و بهترین فشار برای پکیج های دیواری ، حدود 0.7 تا 1.5 بار می باشد . در صورتی که فشار دستگاه ، کمی از این اعداد بیشتر یا کمتر باشد ، باید هر چه سریع تر آن را تنظیم نمایید .

بهتر است هر هفته این فشار را چک کنید تا کارکرد دستگاه و طول عمر آن افزایش یابد .

5/5 (5 نظر)