نمایندگی یخچال ال جی در شیراز کجاست؟

تعمیر یخچال ال جی در شیراز نمایندگی یخچال ال جی در شیراز کجاست؟

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

 • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

نمایندگی یخچال ال جی در شیراز کجاست؟

نمایندگی یخچال ال جی در شیراز تعمیرات تخصصی یخچال فریزر را انجام میدهد .

نمایندگی یخچال ال جی در شیراز بر عهده شرکت گلدیران میباشد و چنانچه قصد دریافت خدمات از نمایندگی دارید میتوانید با شرکت گلدیران با شماره تماس :۰۲۱-۸۴۷۳۳ تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی ساید بای ساید ال جی شیراز کجاست؟

نمایندگی یخچال ساید بای ساید ال جی در شیراز زیر نظر شرکت گلدیران میباشد.

شرکت گلدیران محصولاتی که زیر 10 سال نصب شده باشد را خدمات میدهد و چنانچه عمر دستگاه شما بالاتر از ده سال نصب شده است و نیازمند تعمیرکار ساید بای ساید ال جی هستید با شماره تماس :09175557310 در ارتباط باشید.

تعمیرات یخچال ال جی در شیراز

این مهم است که شما تعمیرات یخچال ال جی در شیراز را به چه کسی واگذار میکنید.

درصورتی که تخصص کافی در مورد تعمیرات محصولات ال جی وجود نداشته باشد میتواند هزینه گزافی را در بر بگیرد.

پیشنهاد ما به شما استفاده از خدماتشرکت گلدیران  میباشد و اگر دوران خدمات شما به اتمام رسیده میتوانید از خدمات حامی سرویس استفاده نمایید.

ما سعی کردیم که بهترین تعمیرکاران خدمات پس از فروش یخچال ال جی شیراز را گرد هم آوریم تا خدماتی که ارزنده شما هست را ارائه دهند.

بهترین تعمیرکاران یخچال ال جی شیراز

همیشه وجود یک تعمیرکار حرفه ای در دسترس موجب بر طرف شدن هر چه سریع تر اتفاقات ناخواسته می شود .

به یاد دارم در تولد سال پیش ، یخچال خراب شد و کیک تولدی که  با آن همه ذوق و شوق خریده بودم ، زمانی که بر سر میز آمد ظاهری شبیه  آش رشته داشت . در آن لحظه نمی دانستم شمع های تولدم را فوت کنم یا بنشینم و برای  کیکم گریه کنم .

اگر همان روز حامی سرویس را می شناختم . با یک تماس کوچک  می‌توانستم یخچال را تعمیر و با تمام وجود از جشن تولدم لذت ببرم . حامی سرویس ، حامی آرامش ما در لحظات حساس زندگیست . جهت تماس با شرکت حامی سرویس با شماره 0313833 تماس بگیرید .

حامی سرویس جهت آرامش و رفاه تمامی مصرف کنندگان لوازم خانگی تعمیرات را در منزل مشتری انجام می دهد . کیفیت بی نظیر و هزینه های کنترل شده قطعات تعویضی از دیگر مزیت های این شرکت می باشد . شرکت حامی سرویس با ارائه مشاوره رایگان شما را از پرداخت هزینه‌های اضافی بی نیاز می کند .

نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در شیراز

نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در شیراز :

شرکت حامی سرویس نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در شیراز نیست اما تعمیر یخچال ال جی در شیراز را به صورت تخصصی انجام میدهد .

ارورهای یخچال ال جی :

در این مطلب شما را با ارور های یخچال ال جی آشنا می کنیم تا در زمان بروز آنها با دانستن علت ایجاد خطاها ، بتوانید تشخیص دهید که ارور مربوط به  مشکلی ساده است که توسط خود شما قابل حل می باشد و یا باید حتما از تعمیرکاران حرفه ای برای رفع مشکل استفاده کرد .

خطاهای ایجاد شده مدل LMXS30776S :

ممکن است با ارور های مدلهای دیگر شبیه به هم باشند ، ولی علت و نحوه برطرف کردن آنها در مدل های مختلف متفاوت است .

خطای r یخچال  ای جی :

 • این خطا به معنی وجود مشکل در سنسور یخچال می باشد ، جهت برطرف کردن آن باید مقدار اهم سنسور را چک کرده و در صورت وجود مشکل آن را تعویض کنید ، سپس مدار برد را بررسی کنید .

خطای d یخچال ال جی :

 • این خطا وجود ایراد در سنسور دیفراست را نشان می دهد .
 • برای برطرف کردن این مشکل باید سنسور دیفراست را چک کنید و در صورت وجود مشکل تعویض نمایید ، سپس ترمودیسک و ترموفیوز را هم بررسی کنید .

خطای h یخچال ال جی :

 • این خطا به معنی وجود مشکل در هیتر المنت است . برای رفع آن باید مقدار مقاومت المنت را اندازه گیری کرده و درصورت تشخیص مشکل آن را تعویض نمایید .

خطای c یخچال ال جی :

 • این خطا به معنی وجود مشکل در ارتباطات میان برد داخلی و پنل می باشد .
 • جهت برطرف کردن این خطا باید سیم های ارتباطی را بررسی کنید و در صورت وجود مشکل آنها را تعویض نمایید سپس برد الکترونیکی و پنل نمایشگر را چک کنید .

خطای a1 یخچال ال جی :

 • این خطا جهت نمایش وجود ایراد در سنسور داخلی فریزر است .
 • برای رفع آن سنسور ها و کابل های ارتباطی را چک کنید و در صورت نیاز آنها را تعویض نمایید .

خطای a2 یخچال ال جی :

 • این خطا به دلیل وجود مشکل در سنسور دیفراست اتفاق می افتد . برای رفع آن سیم های ارتباطی را چک کرده و در صورت مشکل تعویض کنید سپس سنسور را بررسی کنید در صورت نیاز تعویض نمایید .

در صورت نیاز به تعمیر یخچال ال جی در شیراز به شرکت حامی سرویس مراجعه کنید .

خطای a3 یخچال ال جی :

علت ایجاد این خطا عدم کارکرد مناسب دیفراست می باشد ، برای رفع آن باید سنسور دیفراست را با سیمهای اتصال آن بررسی کرده و در صورت وجود مشکل تعویض کنید سپس برد الکتریکی را بررسی و ترمودیسک ، المنت ، ترموفیوز و برد را چک کنید .

خطاهای یخچال LG مدل TF580B:

در ادامه این مطلب به بررسی خطاهای مدل TF580B یخچال ال جی می پردازیم ، به دلیل ایجاد این خطاها و نحوه برطرف کردن آنها دقت کنید .

خطای ff یخچال ال جی :

 • این خطا به دلیل وجود مشکل در فن اپراتور پیش می آید و برای رفع آن باید موتور فن اپراتور را چک کرده و سیم کشی های آن را بررسی کنید و در صورت وجود مشکل آنها را تعویض نمایید . سپس برد کنترل را چک کنید .

خطاهای یخچال ساید بای ساید ال جی

تعمیر یخچال ال جی در شیراز را به متخصصین کارآمد ما بسپارید .

خطای cf یخچال ال جی :

 • دلیل این خطا وجود مشکل در فن کندانسور می باشد . برای رفع آن باید موتور فن کندانسور را چک کرده و برد کنترل سیم کشی را هم بررسی کنید در صورت وجود مشکل در فن کندانسور ، آن را تعویض نمایید .

خطای cd یخچال ال جی :

 • این خطا مرتبط با وجود ایراد در اتصالات میان برد اصلی و صفحه نمایش می باشد . برای برطرف کردن آن سیم کشی ها را چک کنید و در صورت نیاز تعویض نمایید و برای بررسی برد الکترونیکی و نمایشگر از متخصصین حامی سرویس کمک بگیرید .

خطای FS یخچال فریزر ال جی :

 •  این خطا به معنی ایراد در سنسور فریزر می باشد که برای برطرف کردن آن باید سنسور فریزر و سیم کشی های آن را بررسی کرده و در صورت نیاز تعویض کنید .

خطای rs یخچال ال جی :

 • این خطا به دلیل وجود مشکل در سنسور یخچال ایجاد می‌شود و برای رفع آن باید سیم کشی ها و سنسور یخچال را بررسی کنید و در صورت نیاز آنها را تعویض نمایید .

خطای fds یخچال ال جی :

 • این خطا به معنی وجود مشکل در سنسور دیفراست فریزر میباشد ، که جهت بر طرف شدن  آن باید سنسور دیفراست فریزر و اتصالات آن را بررسی کنید و در صورت نیاز آنها را تعویض نمایید .

خطای rds یخچال ال جی :

 • این خطا به دلیل وجود مشکل در سنسور دیفراست یخچال میباشد که برای برطرف کردن آن باید سنسور دیفراست را به همراه سیم کشی های آن چک کرده و در صورت نیاز تعویض کنید .

در صورت تصمیم به تعمیر یخچال ال جی در شیراز با ما تماس بگیرید .

خطای hs یخچال ال جی:

 • این خطا به معنی وجود مشکل در سنسور رطوبت یخچال است، که برای برطرف کردن آن باید سنسور رطوبت یخچال را بررسی کنید و در صورت نیاز تعویض نمایید .

خطای ss یخچال ال جی:

 • دلیل  این خطا وجود مشکل در سنسور کشوی  یخچال می باشد. جهت برطرف کردن این مشکل ، سنسور کشوی یخچال و سیم های مربوطه را بررسی کنید و سپس در صورت نیاز تعویض نمایید .

خطای rt یخچال ال جی:

 • این خطا به دلیل دمای بسیار بالای اتاق رخ می دهد ، برای برطرف کردن آن ابتدا برد الکترونیکی را بررسی کرده ، سپس اتصالات آن را چک کنید و در صورت وجود مشکل آن را تعمیر نمایید . سپس ترمودیسک و ترموفیوز و المنت را چک کنید در مرحله بعد فن ها را چک کنید . کمپرسور موتور را هم بررسی کنید و در صورت وجود مشکل آن را تعویض نمایید . لوله های مویی را که باعث مسدود شدن مدار می شود را هم بررسی کنید . از عدم نشتی گاز یخچال هم مطمئن شوید .

خطای IT یخچال ال جی :

 • این خطا به دلیل وجود ایراد در سیستم یخساز می باشد .
 • برای برطرف کردن آن سیستم داخل یخچال و سیم کشی ها  را بررسی کنید .

خطای DF-dh یخچال ال جی :

 • این خطا وجود مشکل در دیفراست را نشان می دهد .جهت رفع آن باید فیوز و هیتر دیفراست را چک و در صورت نیاز تعویض نمایید ، سپس اتصالات برد کنترل را بررسی کنید .

خطای IF یخچال ال جی :

 • این خطا به معنی وجود مشکل در فن یخساز می باشد که برای رفع آن فن یخساز را چک کنید که گیر نکرده باشد سپس سیم کشی ها و موتور فن را بررسی نمایید .

خطاهای یخچال ساید بای ساید ال جی :

خطای fs یخچال ساید بای ساید ال جی :

 • این ارور به وجود مشکل در سنسور فریزر اشاره دارد که برای رفع آن باید سنسور و سیم های ارتباطی آن را چک کرده و در صورت تشخیص مشکل آن را تعمیر یا تعویض کنید .

خطای rs یخچال ساید بای ساید ال جی :

 • این خطا به دلیل وجود مشکل در سنسور یخچال رخ می دهد و برای برطرف کردن آن سنسور یخچال و اتصالات مربوطه را چک کنید و در صورت وجود مشکل تعویض نمایید .

خطای ds یخچال ساید بای ساید ال جی :

 • دلیل ایجاد این خطا وجود مشکل در سنسور دیفراست می باشد. برای رفع آن باید سنسور دیفراست و سیمهای ارتباطی مربوط به آن را بررسی کرده و در صورت نیاز تعویض نمایید .

خطای dH یخچال ساید بای ساید ال جی :

این خطا ها به معنی وجود ضعف در دیفراست می باشد . برای رفع آن از عدم وجود اتصال کوتاه در دیفراست مطمئن شده سپس سیم های ارتباطی آن را بررسی نمایید .

خطای rf یخچال ساید بای ساید ال جی :

 • این خطا به دلیل وجود مشکل در فن فریزر می باشد و برای رفع آن باید ابتدا فن فریزر را از نظر مکانیکی و الکترونیکی بررسی کرده و در صورت نیاز آن را تعویض کنید .

خطای cf یخچال ساید بای ساید ال جی :

 • علت بروز این خطا وجود ایراد در فن کندانسور میباشد .
 • برای برطرف کردن این ارور کندانسور را از نظر مکانیکی و الکترونیکی بررسی کنید و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید .

خطای Co یخچال ساید بای ساید ال جی:

 • این خطا به دلیل وجود ایراد در سیم کشی یخچال ساید بای ساید می باشد که برای رفع آن باید سیم کشی آن را کامل بررسی کرد .

نکات مهم نگهداری از یخچال فریزر

نکات مهم نگهداری از یخچال فریزر :
 • برای تمیز کردن داخل یخچال از اسپری ترکیب آب و جوش شیرین و یک اسفنج نرم نمناک استفاده کنید .بعد از اتصال یخچال به برق ابتدا اجازه دهید سه ساعت به صورت خالی کار کند ، بعد مواد غذایی را در آن بگذارید .
 • به هیچ عنوان غذاهای داغ را درون یخچال قرار ندهید ، این کار باعث تحمل فشار مضاعف و بروز مشکل در یخچال می شود .
 • یخچال را نزدیک به وسایل حرارت زا مانند اجاق گاز قرار ندهید ، این موقعیت یخچال را مجبور به تلاش بیشتری برای کم کردن دما می کند در نتیجه عمر موتور را کاهش می دهد .
 • از تراز بودن یخچال مطمئن شوید تا در زمان استفاده ، از ایجاد لرزش در آن جلوگیری شود ‌.
 • ظروف شیشه ای را در فریزر قرار ندهید . زیرا سرمای زیاد باعث شکستن آنها می شود و به بدنه داخلی فریزر آسیب می رساند .

ارورهای یخچال ال جی

شرکت ال جی :

شرکت ال جی یک شرکت چند ملیتی با اصلیت کره ای است . نام این شرکت در ابتدا گلد استار بوده و اولویت تولیدات آنها به ترتیب رادیو ، تلفن ، یخچال ، تلوزیون سیاه و سفید ، تهویه مطبوع  بود . نخستین شعبه خارج از کشور این شرکت در نیویورک در ایالت متحده آمریکا تأسیس شد . این شرکت در سال ۱۹۹۱ مقام نخست تولیدات لوازم خانگی را کسب کرد .

برخی مدلهای یخچال ال جی :
 • یخچال سایدبای ساید ال جی مدل SXI555w
 • یخچال فریزر ساید LG SXI555NS
 • سایدبای ساید الجی SXI535NS
 • یخچال فریزر ساید ال جی SXI535w
 • یخچال چند درب MDI765DB
 • LG signature DooR-in-DooR SG1
 • یخچال پایین فریزر دارای کمپرسور خطی BF210W
 • Dual door-in-door آسایش دوگانه MDN770LD
 • NEXT-P MDP860DB
 • یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی SXB535NS
 • NEXT MDN76ss
 • یخچال فریزر پایین دارای کمپرسور خطیBF210TS
5/5 (17 نظر)