تعمیر یخچال فریزر یخساران در اهواز

تعمیر یخچال فریزر یخساران در اهواز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

یادمه یه روز تابستونی بود که گرمای طاقت فرسای اهواز از صبح شروع شده بود . تصمیم گرفتم یه پارچ شربت پرتقال درست کنم و بذارم داخل یخچال تا حسابی خنک بشه .

یه مدت که گذشت با خوشحالی رفتم سمت یخچال تا پارچ رو دربیارم و خودمو به یه لیوان شربت خنک مهمون کنم . پارچ رو که دستم گرفتم ، خیلی تعجب کردم ! اینکه هنوز گرمه ، اما من خیلی وقته که گذاشتمش داخل یخچال  .

کشوی فریزر رو باز کردم و دیدم ای دل غافل !

تمام مواد غذایی یخشون باز شده بود و همونجا فهمیدم که یخچالم خراب شده .

تمام وسایل داخل یخچال رو جمع کردم و بردم خونه مامانم که بذارم اونجا بمونه تا وقتی که به فکری به حال مصیبت جدیدم بکشم .

وقتی موضوع رو با مامانم در میون گذاشتم ، شروع کرد به تعریف کردن از یه شرکت تعمیراتی به نام حامی سرویس . ما بین حرفاش متوجه شدم این شرکت ، با بقیه شرکتایی که بهشون مراجعه کردیم خیلی متفاوته . تمام تعمیراتشون رو داخل منزل انجام میدن ، برای همه نوع برندی از جمله برند یخچال فریزر یخساران من تکنسین فنی دارن و در بیشتر استان ها از جمله اهواز فعالیت می کنند .

با وجود این ویژگی ها ، وقت رو تلف نکردم و با شماره ۹۱۰۰۲۰۰۳-۰۳۱ تماس گرفتم . کارکنان شرکت با صبر و حوصله بالا به تمام حرف هام دقت کردند و در مدت زمان کوتاه ، تعمیرات مربوط به یخچال من انجام شد و حتی از روز اول هم بهتر کار میکرد .

تعمیر یخچال فریزر یخساران در اهواز

 

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر یخساران در اهواز :

در صورتی که دستگاه شما نیاز به تعمیر داشته باشد ، می توانید از خدمات شرکت حامی سرویس بهره مند شوید اما دقت داشته باشید که شرکت ما ، نمایندگی تعمیر یخچال فریزر یخساران در اهواز نیست و فقط تعمیرات تخصصی را انجام می دهد .

 

برنامه ها و قابلیت های یخچال فریزر یخساران

برنامه ها و قابلیت های یخچال فریزر یخساران :

نمایشگر لمسی Touch در یخچال فریزر یخساران :

  • در قسمت بالای درب یخچال ، یک برد کنترل قرار داده شده است که به صورت لمسی کار می کند و می توانید تنظیمات دستگاه را از این قسمت کنترل کنید . همچنین زمانی که دستگاه دچار مشکل شده باشد ، کد خطای مربوطه بر روی این صفحه نمایان می شود.

در چنین مواردی ، جهت تعمیر یخچال فریزر یخساران در اهواز ، با شرکت حامی سرویس تماس بگیرید تا متخصصان برند مربوطه عیب دستگاه شما را رفع نمایند.

کلید Freezer در یخچال فریزر یخساران :

  • جهت تنظیم دمای فریزر ، یک بار این کلید را لمس کنید ، سپس با استفاده از فلش های تعبیه شده روی پنل نمایشگر ، میزان دما را بالا یا پایین ببرید.