تعمیر یخچال یخساران در اهواز

تعمیر یخچال یخساران در اهواز نمایندگی یخچال یخساران در اهواز کجاست

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

نمایندگی یخچال یخساران در اهواز کجاست ؟

نمایندگی یخچال یخساران در اهواز به عده خدمات پس از فروش شرکت یخساران میباشد.

گروه حامی سرویس تعمیرات تخصصی محصولات یخساران را در منزل شما انجام میدهد.

شماره تلفن نمایندگی یخساران در اهواز

برای تماس با خدمات پس از فروش یخساران میتوانید با شماره تماس 021-74273 در ارتباط باشید.

جهت تعمیرات یخچال یخساران به غیر از نمایندگی میتوانید با شماره تماس 0313833 در ارتباط باشید.

توجه داشته باشید گروه حامی سرویس نمایندگی یخچال یخساران اهواز نیست و اگر نیازمند دریافت خدمات از نمایندگی یخساران در اهواز هستید باشماره تماس های درج شده در دفترچه راهنما محصول تماس حاصل فرمایید.

 

یادمه یه روز تابستونی بود که گرمای طاقت فرسای اهواز از صبح شروع شده بود . تصمیم گرفتم یه پارچ شربت پرتقال درست کنم و بذارم داخل یخچال تا حسابی خنک بشه .

یه مدت که گذشت با خوشحالی رفتم سمت یخچال تا پارچ رو دربیارم و خودمو به یه لیوان شربت خنک مهمون کنم . پارچ رو که دستم گرفتم ، خیلی تعجب کردم ! اینکه هنوز گرمه ، اما من خیلی وقته که گذاشتمش داخل یخچال  .

کشوی فریزر رو باز کردم و دیدم ای دل غافل !

تمام مواد غذایی یخشون باز شده بود و همونجا فهمیدم که یخچالم خراب شده .

تمام وسایل داخل یخچال رو جمع کردم و بردم خونه مامانم که بذارم اونجا بمونه تا وقتی که به فکری به حال مصیبت جدیدم بکشم .

وقتی موضوع رو با مامانم در میون گذاشتم ، شروع کرد به تعریف کردن از یه شرکت تعمیراتی به نام حامی سرویس . ما بین حرفاش متوجه شدم این شرکت ، با بقیه شرکتایی که بهشون مراجعه کردیم خیلی متفاوته . تمام تعمیراتشون رو داخل منزل انجام میدن ، برای همه نوع برندی از جمله برند یخچال یخساران من تکنسین فنی دارن و در بیشتر استان ها از جمله اهواز فعالیت می کنند .

با وجود این ویژگی ها ، وقت رو تلف نکردم و با شماره ۹۱۰۰۲۰۰۳-۰۳۱ تماس گرفتم . کارکنان شرکت با صبر و حوصله بالا به تمام حرف هام دقت کردند و در مدت زمان کوتاه ، تعمیرات مربوط به یخچال من انجام شد و حتی از روز اول هم بهتر کار میکرد .

تعمیر یخچال یخساران در اهواز

 

نمایندگی تعمیر یخچال یخساران در اهواز را با حامی سرویس اشتباه نگیرید.

در صورتی که دستگاه شما نیاز به تعمیر داشته باشد ، می توانید از خدمات شرکت حامی سرویس بهره مند شوید اما دقت داشته باشید که شرکت ما ، نمایندگی تعمیر یخچال یخساران در اهواز نیست و فقط تعمیرات تخصصی را انجام می دهد .

 

برنامه ها و قابلیت های یخچال یخساران

برنامه ها و قابلیت های یخچال یخساران :

نمایشگر لمسی Touch در یخچال یخساران :

  • در قسمت بالای درب یخچال ، یک برد کنترل قرار داده شده است که به صورت لمسی کار می کند و می توانید تنظیمات دستگاه را از این قسمت کنترل کنید . همچنین زمانی که دستگاه دچار مشکل شده باشد ، کد خطای مربوطه بر روی این صفحه نمایان می شود.

کلید Freezer در یخچال یخساران :

  • جهت تنظیم دمای فریزر ، یک بار این کلید را لمس کنید ، سپس با استفاده از فلش های تعبیه شده روی پنل نمایشگر ، میزان دما را بالا یا پایین ببرید.

کلید Fridge در یخچال فریزر یخساران :

  • تنظیم دمای داخل یخچال ، با استفاده از این برنامه انجام می شود.

کلید Child Lock در یخچال یخساران :

  • با فعال کردن قفل کودک یخچال یخساران ، دسترسی کودکان به تنظیمات دستگاه سلب می شود.

کلید Door Alarm در یخچال یخساران :

  • زمانی که درب یخچال باز بماند ، این برنامه به راه می افتد و با ایجاد صدا ، شما را متوجه می کند که درب یخچال باز مانده است .این آلارم جهت جلوگیری از هدر رفت انرژی و خراب شدن یخچال تعبیه شده است .

قابلیت No Frost در یخچال یخساران :

  • یکی از مشکلات رایج در یخچال های قدیمی و معمولی ، برفک زدن آن ها بود و همواره بعد از گذشت یک هفته ، باید به فکر آب کردن برفک ها می افتادیم . اما امروزه قابلیت هایی به یخچال ها افزوده شده که از ایجاد برفک جلوگیری میکند  .

قابلیت Multi Air Flow در یخچال یخساران:

  • با وجود این قابلیت ، هوای سرد در تمام قسمت های یخچال ، به طور یکنواخت پخش می شود و دیگر تفاوتی ندارد که مواد غذایی حساس را در کدام طبقه قرار دهید . زیرا  تمام آن‌ها به یک اندازه خنک می مانند .
4.5/5 (8 نظر)