نمایندگی لباسشویی سامسونگ در شیراز کجاست ؟

نمایندگی لباسشویی سامسونگ در شیراز کجاست؟

گروه حامی سرویس تعمیرات این محصولات را در منزل شما انجام میدهد و نمایندگی این برند نیست در صورت نیاز به دریافت خدمات از نمایندگی میتوانید به دفترچه راهنمای محصول خود مراجعه کنید.

 09175557310

 

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

 • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

نمایندگی لباسشویی سامسونگ در شیراز کجاست؟

نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در شیراز برعهده خدمات پس از فروش سامسونگ در شیراز یعنی شرکت سام سرویس میباشد که میتوانید با شماره 0218255 با آن در ارتباط باشیدو

گروه حامی سرویس را با نمایندگی سامسونگ اشتباه نگیرید.

نمایندگی سامسونگ شیراز کجاست؟

شماره نمایندگی لباسشویی سامسونگ شیراز

شرکت سام سرویس میباشد که میتوانید با شماره 0218255 با آن در ارتباط باشید.

گروه حامی سرویس تعمیرات این محصولات را در منزل شما انجام میدهد و نمایندگی این برند نیست در صورت نیاز به دریافت خدمات از نمایندگی میتوانید به دفترچه راهنمای محصول خود مراجعه کنید.

جهت تعمیرات لباسشویی سامسونگ در شیراز توسط حامی سرویس میتوانید با شماره تماس :09175557310 در ارتباط باشید.

توجه داشته باشید که گروه حامی سرویس نمایندگی شرکت سامسونگ در شیراز نمیباشد و در صورت نیاز به دریافت خدمات از نمایندگی به دفترچه راهنمای محصول خود مراجعه کنید و با شماره های درج شده در دفترچه راهنما تماس حاصل فرمایید.

اگر ساکن شهر شیراز هستید و به دنبال یک شرکت تعمیراتی معتبر برای رفع ایرادات به وجود آمده در ماشین لباسشویی سامسونگ خود هستید پیشنهاد ما به شما شرکت حامی سرویس است. گروه تعمیراتی حامی سرویس یک مجموعه معتبر در زمینه تعمیرات لوازم خانگی در ایران است.گروه حامی سرویس با به کارگیری متخصصان حرفه ای در زمینه تعمیرات لوازم خانگی توانسته به عنوان یکی از بهترین شرکت های تعمیراتی در نقاط مختلفی نظیر شیراز، اصفهان، مشهد، یزد،شهر کرد و… شناخته شود.

بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در شیراز :

دلایلی که مراجعان را ترغیب می‌کند تا مجدد از خدمات حامی سرویس در زمان بروز مشکل بهرمند شوند:

 1. داشتن تعهد به مشتری حتی پس از اتمام کار
 2. تکنسین هایی که برای عیب یابی و تعمیرات به محل اعزام میشوند همگی زیر نظر مجموعه در حال فعالیت میباشند.
 3. در زمینه مشکل به وجود آمده تمامی تعمیرکاران آموزش دیده و متخصص هستند.
 4. قطعات فروخته شده به مشتریان همگی به مدت ۲۰ روز دارای گارانتی و ضمانت است.

نمایندگی لباسشویی سامسونگ در شیراز را باما اشتباه نگیرید

امکان دارد شما نیز در هنگام استفاده از ماشین لباسشویی سامسونگ با ارور ها و کد های خطا مواجه شده باشید و برایتان سوال پیش آمده باشد که پدید آمدن این کد ها بر روی صفحه نمایشگر به چه علت میباشد؟

معمولا بروز کد خطا بر روی نمایشگر ماشین لباس شویی یکی از اتفاقاتی است که اصلا برای کاربران خوشایند نمی‌باشد.در صورت مشاهده ارور و کد خطا میبایست با یک شرکت معتبر نظیر شرکت حامی سرویس برای رفع این مشکل تماس بگیرید.

اما در رابطه با کد های خطا بهتر است بگوییم که هر کد معنی مشخصی دارد و بیانگر خرابی و مشکلاتی در قطعات مختلف است که باید مورد بررسی قرار بگیرد.

ارور لباسشویی

 

تعمیرکار لباسشویی سامسونگ در شیراز

ارور HE2 و HE1 در ماشین لباسشویی سامسونگ :

 • احتمالا مشکلاتی برای اتصالات هیتر رخ داده است. برای حل این مشکل شما میبایست ترمیستور دستگاه، میزان پایداری سنسور دما و اتصالاتی که به قسمت هیتر دستگاه مربوط میشود را بررسی کنید و در نهایت پس از عیب یابی و بر طرف کردن خطا مجدد ماشین لباسشویی را یکبار خاموش و روشن کنید.

ارور  4E و 4C لباسشویی سامسونگ :

 • احتمال دارد مشکلاتی در قسمت تغذیه آب به وجود آمده باشد. برای رهایی از این مشکل شیر آبی که به دستگاه متصل می‌شود را چک کنید و مطمئن شوید که شیر آب باز است.
 • از عدم وجود نشتی و پارگی لوله ها مطمئن شوید و چک کنید که فیلتر های آب مسدود نشده باشند.
 • گاهی کد 4C نشانه انسداد لوله ها به دلیل رسوب داخل جا پودری رخ می‌دهد.کد خطا ماشین لباسشویی

ارور E4 و UE لباسشویی سامسونگ :

 • با دیدن این کد از میزان بودن لباس ها مطمئن شوید همچنین چک کنید ک دستگاه در حالت تعادل باشد.

ارور E2 ماشین لباسشویی سامسونگ :

 • این کد بیانگر مشکلاتی در تخلیه آب است. برای رفع این مشکل ابتدا از عدم انسداد پمپ های تخلیه مطمئن شوید. سپس لوله های تخلیه ماشین لباسشویی را چک کنید تا مطمئن شوید دچار مسدود شدن یا خمیدگی نباشند.

ارور DE ماشین لباسشویی سامسونگ :

 • حتما هنگام بستن درب ماشین لباسشویی دقت نکرده اید. این کد زمانی ظاهر میشود که درب ماشین لباسشویی به خوبی بسته نشده باشد.

ارور 8E و 3E ماشین لباسشویی سامسونگ :

 • ممکن است موتور دستگاه دچار نقص فنی شده باشد. ابتدا از کارکرد صحیح کنتور ها مطمئن شوید سپس فعالیت برد و مدار کنترل را مورد بررسی قرار دهید و در نهایت سنسور هارا چک کنید.

ارور UC ماشین لباسشویی سامسونگ :

 • بروز نقص فنی در قسمت اتصالات برقی ماشین لباسشویی.
 • با دیدن این کد برای رفع ایراد ولتاژ برق موجود در دستگاه را مورد بررسی قرار دهید و از سلامت دوشاخه و پریز مطمئن شوید.

ارور CE ماشین لباسشویی سامسونگ :

 • مشاهده شدن این کد بر روی پنل نمایشگر مربوط به دمای آب است. برای رهایی از این مشکل میتوانید شلنگ ماشین لباسشویی را به آب سرد متصل کنید.

ارور lE و 1E ماشین لباسشویی سامسونگ :

 • هنگامی که دستگاه با خطاهایی نظیر تامین آب رو به رو شود این کدها ظاهر می‌شوند. اگر با چنین خطایی مواجه شدید در قدم اول سنسورهایی که میزان آب را مشخص میکنند بررسی کنید؛ سپس به دنبال فشار آب و اتصالات شیر های ماشین لباسشویی بروید و از سالم بودن آنها مطمئن شوید. در قدم آخر میبایست از باز بودن شیر های ورودی اطمینان حاصل کنید.

لباسشویی-سامسونگ-شیراز

ارور SUD ماشین لباسشویی سامسونگ :

 • ارور SUD زمانی رخ می‌دهد که مقدار شوینده داخل جاپودری زیاد باشد. هنگامی که این خطا به وجود می آید دستگاه دو حالت برای انتخاب دارد یا به صورت خودکار ماشین لباسشویی را خاموش میکند یا مدت زمان شست و شو را افزایش میدهد تا عمل آبکشی البسه بهتر انجام شود.

ارور E3 و OE ماشین لباسشویی سامسونگ :

 • در رابطه با این خطا نیز باید گفت مربوط به استفاده بیش از حد مواد شوینده است. برخلاف ارور SUD زمانی که این کد بر روی پنل نمایشگر مشاهده شود، ملزم هستید یک بار دستگاه را از برق کشیده و مجدد به برق بزنید.

ارور EO ماشین لباسشویی سامسونگ :

 • وجود خرابی در قطعه هیدرواستات.
 • در صورت بروز خرابی در این قطعه حتماً هیدرواستات را تعویض کنید.

ارور های ماشین لباسشویی

ارور 5E و SE ماشین لباسشویی سامسونگ :

 • تخلیه آب درون دستگاه به مشکل خورده است.
 • پمپ تخلیه را چک کنید احتمالاً دچار گرفتگی شده باشد

ارور 3E ماشین لباسشویی سامسونگ :

 • عدم توانایی تشخیص سرعت، در چرخش موتور توسط تاخو دستگاه.
 • در هنگام بروز این خطا هیچگاه خودتان دست به تعمیرات قطعه نزنید این قطعه میبایست به صورت تخصصی مورد بررسی قرار بگیرد.

ارور BE ماشین لباسشویی سامسونگ :

 • ایجاد خلل در برد دستگاه.
 • احتمال دارد ترایاک کنترل موتور بر روی برد دستگاه دچار نقص فنی شده باشد.

ارور HE ماشین لباسشویی سامسونگ :

 • زمانی که دستگاه توانایی تشخیص دما را نداشته باشد و بیش از حد گرم شود ممکن این کد روی دستگاه ظاهر شود.
 • برای رفع ایراد سنسورهای حرارتی را مورد ارزیابی قرار دهید تا از سلامت آنها مطمئن شوید.

ارور TE لباسشویی سامسونگ :

 • احتمالاً در قطعه ترمیستور و یا سیم کشی دستگاه مشکلاتی به وجود آمده.
 • برای حل این مشکل اجازه دهید تعمیرکار به صورت تخصصی وارد عمل شود.

تهیه شده در مرکز تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در شیراز

با جست و جو کردن در کد های نام برده شده میتوانید ماشین لباسشویی را تا حدودی عیب یابی کنید و دلایل بروز کدهای خطا را شناسایی کنید . اما برای تعمیر قطعات تخصصی تر حتما با سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ تماس حاصل فرمایید . به یاد داشته باشید برای برطرف کردن ایرادات ماشین لباسشویی هیچگاه خودتان دست به تعمیرات نزنید زیرا ممکن است در طی انجام این کار به قطعات دیگر نیز آسیب بزنید . در چنین شرایطی هزینه تعمیرات برای شما دوبرابر میشود .

شرکت سامسونگ :

سامسونگ یکی از شرکت های بسیار بزرگ و بین المللی در عرصه تولیدات لوازم خانگی میباشد که در شهر سئول پایتخت کشور کره جنوبی واقع شده است .

کمپانی سامسونگ توانسته با تولیدات بی نظیر خود تاثیر بسیار زیادی بر روی مسائل اقتصادی و سیاسی کره جنوبی بگذارد . این ابر شرکت بین المللی تقریبا یک پنجم صادرات کشورش را سالانه از طریق محصولات بی نظیر خود تامین می‌کند .

در اصل کره جنوبی پس از راه اندازی خط تولید سامسونگ به یکی از قدرتمندترین کشور ها در زمینه تولیدات لوازم خانگی تبدیل شد .

همانطور که گفته شد شرکت سامسونگ یک شرکت تولیدات لوازم خانگی است که در تولید محصولاتی نظیر یخچال فریزر های دو قلو ، ساید بای ساید ، انواع جارو برقی ، لباسشویی های دو قلو و درب از جلو در مدل های مختلف فعالیت دارد .

اگر بخواهیم مختصرا تعدادی از مدل های پر طرفدار ماشین لباس شویی درب از جلو کمپانی سامسونگ را نام ببریم می‌توانیم به مدل های J1477، P1494 ، Q1256 و J1254 اشاره کنیم .

روش های مراقبت و نگهداری از ماشین لباسشویی :

 1. در هنگام شست و شوی لباس به یاد داشته باشید که جیب ها را خالی کنید .اگر یک جسم فلزی یا نوک تیز داخل جیب ها باقی بماند میتواند در طی شست و شو به دیگ ماشین لباسشویی آسیب وارد کند و یا حتی باعث پارگی البسه شود . همچنین وجود دستمال کاغذی داخل جیب ها سبب می‌شود که در طی فرایند شست و شو به قسمت های ریز تبدیل شده و روی لباس های شما رد باقی بگذارد .
 2. شوینده مناسب برای شست و شو البسه انتخاب کنید. شوینده هایی که مناسب ماشین لباسشویی نیستند ممکن است روی لباس ها ایجاد لکه کنند و یا حتی باعث از بین رفتن بافت لباس ها شوند . همچنین باعث بروز صدماتی به ماشین لباسشویی و بیرون زدن کف از داخل دستگاه میشوند .
 3. از شست و شوی البسه با درجه بالا کاملا خودداری کنید . طولانی شدن زمان شست و شو فشار زیادی را به موتور ماشین لباسشویی وارد میکند . و در دراز مدت عامل بروز خرابی و نقص فنی در موتور ماشین لباسشویی است . همچنین شست و شوی لباس ها با طولانی ترین برنامه شست و شو باعث پوسیدگی و از بین رفتن زودتر لباس ها خواهد شد .
 4. شست و شوی دیگ ماشین لباسشویی به کمک آب داغ سبب می‌شود که دیگ ماشین لباسشویی تمیز مانده و رشد انواع قارچ ها و باکتری ها متوقف شود .
 5. برای جلوگیری از ایجاد رسوبات و مسدود شدن لوله های ماشین لباسشویی میبایست هر چند وقت یکبار جاپودری را از داخل ماشین لباسشویی بیرون بیاورید و تمیز کنید .
5/5 (21 نظر)