نمایندگی تلویزیون سامسونگ در اصفهان کجاست ؟

نمایندگی تلویزیون سامسونگ در اصفهان کجاست؟

0313833  ☎️

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

 • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

نمایندگی تلویزیون سامسونگ اصفهان کجاست ؟

اگر به دنبال نمایندگی سامسونگ در شهر اصفهان هستید باید بدانید که نمایندگی تلویزیون سامسونگ اصفهان را شرکت سام سرویس بر عهده دار است. شاید این سوال برای شما پیش بیاید مگر شرکت سامسونگ از ایران خارج نشد پس چگونه نمایندگی آن در ایران فعالیت میکند؟

در جواب این سوال باید گفت که هر محصول لوازم خانگی از تاریخ تولید و یا نصب محصول مدتی مشخص را طبق استاندارد باید شرکت متولی و یا وارد کننده خدمات پس از فروش آن محصول را بر عهده بگیرد که در این محصول ده سال از تاریخ تولید مشخص شده است. یعنی اگر تا ده سال از زمانی که محصول تولید شده باشد و دستگاه شما کارت ضمانت سام سرویس داشته باشد این شرکت برای محصول شما خدمات ارائه میدهد.

نمایندگی سامسونگ اصفهان کجاست؟

نمایندگی خدمات پس از فروش تلویزیون سامسونگ در اصفهان

خدمات پس از فروش یعنی وقتی محصولی فروخته شد تا مدتی بابت آن محصول خدمات ارائه میشود و بعد از آن مدت شرکت میتواند اعلام کند محصول شما از دوره خدمات پس از فروش خارج شده برای تماس با خدمات پس از فروش سامسونگ باید با شرکت سام سرویس تماس بگیرید. شماره شرکت سام سرویس 0218255 میباشد.

در صپرتی که شرکت سام سرویس اعلام کرد که خدمات پس از فروش محصول شما به اتمام رسیده میتوانید با ما توسط شماره زیر در ارتباط باشید 

برای تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اصفهان میتوانید با شماره تماس 0313833 گروه حامی سرویس در ارتباط باشید.

توجه داشته باشید که گروه حامی سرویس فقط تعمیرات تلویزیون سامسونگ را در اصفهان انجام میدهد و نمایندگی و یا خدمات پس از فروش این محصول نمیباشد. 

شماره تلفن نمایندگی تلویزیون سامسونگ در اصفهان

شماره شرکت سام سرویس 0218255 میباشد. در صورتی که شرکت اعلام کرد خدمات پس از فروش محصول شما به اتمام رسیده میتوانید از خدمات ما با شماره زیر استفاده کنید.

جهت تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اصفهان میتوانید با شماره تماس : 0313833 با ما در ارتباط باشید.

توجه داشته باشید که گروه حامی سرویس نمایندگی سامسونگ اصفهان نمیباشد و گروه حامی سرویس را با نمایندگی اشتباه نگیرید.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اصفهان

شماره شرکت سام سرویس 0218255 میباشد. در صورتی که شرکت اعلام کرد خدمات پس از فروش محصول شما به اتمام رسیده میتوانید از خدمات ما با شماره زیر استفاده کنید.

جهت تعمیرات تلویزیون سامسونگ از طریق نمایندگی باید با شرکت سام سرویس در ارتباط باشید اما اگر میخواهید تعمیرات تلویزیون سامسونگ را از طریق حامی سرویس انجام دهید میتوانید با شماره تماس :03191002003 در تماس باشید. توجه داشته باشید حامی سرویس نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اصفهان نمیباشد.

خدمات تعمیر تلویزیون در اصفهان

گروه حامی سرویس جهت ارتقا سطح کیفیت خدمات خود از تکنسین هایی که قبلا در نمایندگی تلویزیون سامسونگ اصفهان بودند جهت همکاری دعوت به عمل آورد.

خدمات گروه حامی سرویس میتواند جای خالی شرکت کره ای را در ارائه خدمات برای شما عزیزان پرکند

تلویزیون ،این جعبه ی جادویی که درمنزل اکثرماجابازکرده است.

یکی ازجذاب ترین لوازم الکترونیکی ساخته ی بشر محسوب می شود.تصوربفرمایید دریک خانه ی لوکس  بدون تلویزیون گیرافتاده اید.ابتداازامکانات دیگر این خانه استفاده می کنید.ولی وقتی چندساعت گذشت،ناخودآگاه به دنبال تلویزیون برای سرگرمی می گردید.

کمی که گذشت احساس افسردگی وبی حوصلگی به شمادست می دهد وحتی ممکن است پرازحس خشم شوید.بدانیدوآگاه باشید که حس بی قراری شمابه دلیل نبودتلویزیون است،پس بیایید دست دردست هم دهیم به مهر و این دستگاه هوشمند را قدر بدانیم.

درنهایت اگر درزمان استفاده از تلویزیون،دچارمشکل شدیدباشرکت حامی سرویس تماس بگیریدواز تعمیرکاران تلویزیون سامسونگ در اصفهان کمک بخواهید.

.

 

نمایندگی تلویزیون سامسونگ در اصفهان

نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در اصفهان :

شماره شرکت سام سرویس 0218255 میباشد. در صورتی که شرکت اعلام کرد خدمات پس از فروش محصول شما به اتمام رسیده میتوانید از خدمات ما با شماره زیر استفاده کنید.

نمایندگی فروش تلویزیون سامسونگ در اصفهان :

متاسفانه شرکت سامسونگ در حال حاضر نمایندگی فعالی جهت فروش درایران ندارد.ولی جهت خرید تلوزیون سامسونگ در اصفهان می توانید به خیابان هاتف،خیابان مشیر – کوچه یخچال مراجعه کنید.جهت تعمیر تلویزیون سامسونگ در اصفهان حامی سرویس آماده خدمات رسانی به شماعزیزان می باشد.

تشخیص تلویزیون اصل از تقلبی سامسونگ :

ازآنجایی که شرکت سامسونگ درایران نمایندگی فعال ندارددرهنگام خرید تلویزیون حتما مدل آن رابا مدلهای موجود درسایت اصلی شرکت سامسونگ مقایسه کنید.همچنین میتوانید شماره سریال تلویزیون را با در سایت اصلی شرکت جستجو وازتولید این تلویزیون توسط سامسونگ مطمئن شوید.

 

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ اصفهان

راهنمای دکمه های تلویزیون سامسونگ :

آشنایی باعملکرد دکمه های موجودروی تلویزیون ، می تواندکمک خوبی به استفاده ی بهترشماازدستگاه باشد.ودرصورتی متوجه وجود مشکل درعملکرد هرکدام ازاین دکمه هاشدید برای تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اصفهان با سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ تماس بگیرید.

دکمه ی ch  در تلویزیون سامسونگ :

 • از این دکمه برای بالا و پایین کردن شبکه های تلویزیون استفاده می شود.

دکمه ی vol در تلویزیون سامسونگ :

 • این دکمه برای کم و زیاد کردن صدا کاربرد دارد.

دکمه ی menu در تلویزیون سامسونگ :

 • از این دکمه برای انجام تنظیمات تلویزیون استفاده می شود.

دکمه ی source در تلویزیون سامسونگ :

 • این دکمه برای انتخاب درگاه های تلویزیون کاربرد دارد.

علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون چیست ؟

 • درزمان خاموش شدن ناگهانی تلویزیون اولین موردی که بایدبررسی کنید،تنظیمات تایمر است.بااستفاده از تایمر می توان زمان مشخصی را برای خاموش شدن خود به خود تلویزیون تنظیم کرد.برای غیرفعال کردن تایمر باید ابتدا دکمه منورابفشارید،سپس گزینه TIME راانتخاب کنیدودرقسمت TV TIME تنظیمات تایمر راغیرفعال نمایید.
 • دومین موردی که باید بررسی کنید،اتصال صحیح تلویزیون به برق است.
 • دراقدام بعدی باید نرم افزار تلویزیون را بروزرسانی نمایید.
 • سپس تنظیمات power on with mobile را غیرفعال کنید.
 • ازسالم بودن محافظ برق مطمئن شوید ودرنهایت ویروسی نبودن تلویزیون رابررسی کنید،زیرا برخی اوقات به دلیل استفاده از فلش مموری ممکن است تلویزیون ویروسی شده باشد.
 • قابل ذکر است قطعاتی که بایددرزمان بروز این مشکل چک شود ic و cpu تلویزیون است.که بهتراست برای این کاربا شرکت حامی سرویس تماس بگیرید و از تعمیرکاران تلویزیون سامسونگ در اصفهان کمک بخواهید.

تایمر روشن شدن تلویزیون :

برای تنظیم تایمر جهت روشن شدن خودکار تلویزیون در زمان مشخص شده،بایدابتدا دکمه HOME را فشرده ، آیکون زمان سنج و گزینه ی تایمر روشن،راانتخاب نمایید.

درصورت وجود مشکل در عملکرد تایمر ، برای تعمیر تلویزیون سامسونگ با سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ تماس بگیرید.

علت خط افقی در تلویزیون :

درصورتی که پنل تلویزیون ایراد پیدا کرده باشد،ممکن است روی نمایشگر خطوط افقی و عمودی مشاهده شود.زمانی که بیش ازاندازه ازدستگاه استفاده شود ویا تلویزیون در مجاورت با گرما باشد،خطوط افقی را بر نمایشگر خود مشاهده خواهید کرد.جایگزین کردن پنل با یک پنل جدید،می تواند این مشکل را رفع کند.اگرچنین خطوطی در تلویزیون شما به وجود آمد،جهت تعمیر تلویزیون سامسونگ در اصفهان با شرکت حامی سرویس در اصفهان تماس بگیرید.

علت خط عمودی در تلویزیون :

اگرخطوط عمودی در نمایشگر تلویزیون شما ظاهر شد،نشان دهنده این است که ضرباتی به دستگاه شما وارد شده است و فلت هایی که انتقال دهنده تصاویر بودند،ایرادپیداکرده اند.

پنل تلویزیون چیست ؟

پنل تلویزیون به قسمتی گفته میشه که تصاویر روی اون نمایان میشه.بیش از 50 درصد اهمیت و ارزش یک تلویزیون به دلیل وجود پنل است.این قطعه بسیار گران هست وتعمیر آن نیازمند دقت و ظرافت بالایی میباشد.

پنل تلویزیون کجاست ؟

پنل تلویزیون در قسمت بیرونی دستگاه یا نمایشگر قرار داره.پنل های تلویزیون از شیشه یا کریستال ساخته میشوند وبرای جلوگیری ازآسیب دیدن،توسط یک فیلم سطحش رو پوشش میدن.

تعمیرات تخصصی انواع لوازم خانگی بصورت برنامه ریزی شده و دقیق توسط شرکت حامی سرویس انجام میشود.

بررسی انواع پنل تلویزیون :

امروزه به منظور افزایش کیفیت تصاویر تلویزیون ها،دامنه ی تولید پنل گسترش پیدا کرده وانواع پنل با ویژگی های مطلوب تر و بهتری ساخته شده اند.انواع پنل های مجود دربازارعبارتنداز:

 • پنل LED
 • پنل LCD
 • پنل OLED
 • پنل QLED

4.7/5 (14 نظر)