تعمیر کولر گازی تی سی ال دراهواز

تعمیر کولر گازی تی سی ال دراهواز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

 • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

کولرهای گازی که این روزها جای کولرهای آبی را در خانه های ایرانی گرفته،درکنار خنک کنندگی بیشتروایجاد صدای کمتر،دارای قطعات پیچیده تری است.به همین دلیل تعمیرات آن سخت تروحساس ترمی باشد.پس اگردرآن روزهای تابستانی که هوابس ناجوانمردانه گرم است،کولر گازی باشما سرناسازگاری گذاشت …بجای دلشکستگی با حامی سرویس تماس بگیرید.

شرکت حامی سرویس باارائه تعمیرات باکیفیت درزمینه لوازم خانگی،حامی حس اطمینان شماست.شماباتماس باسامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ می توانید درخواست خودراثبت کرده وازخدمات این شرکت بهره‌مند شوید.

روندکاری این شرکت به این صورت بوده که پس ازپذیرش شمادرسامانه ذکرشده،توسط نزدیکترین تکنسین بامنزل شما تماس گرفته وازجزئیات مشکل شماسوال پرسیده میشود.سپس تعمیرکاردرمنزل شماحضور پیدا کرده وتعمیرات راانجام می دهد ودرصورت عدم تعمیر هرقطعه آن رابا قطعات اورجینال تعویض می نمایدوقطعه کهنه رابه شماتحویل می دهد.پس ازپایان کارلینک فاکتور تعمیرات انجام شده برای شماپیامک میشود.

تضمین تعمیرات انجام شده تاشصت روز به شما این اطمینان رامی دهد که اگرتعمیرات مشکلی داشته باشد به صورت رایگان ایرادبرطرف می شود.

بهترین انتخاب برای تعمیر کولر گازی تی سی ال دراهواز ؛ گروه حامی سرویس است.

ارورهای کولر گازی تی سی ال :

آشنایی با کدهای وجود مشکل در کولر گازی تی سی ال می تواند به شما کمک کند ،تا در زمان مناسب اقدام های لازم را انجام دهید .

ارورها

ارور E0 کولر گازی تی سی ال :

 •  این خطا به معنی وجود مشکل  ارتباطی در فضای داخلی ، یا بیرونی کولر گازی تی سی ال می باشد ،که در این شرایط نمایشگر هشدار چشمک می زند ، و شما برای برطرف کردن این مشکل باید به تعمیرکار کولرگازی تی سی ال حامی سرویس در اهواز مراجعه کنید.

ارور EC کولر گازی تی سی ال :

 • این ارور به دلیل وجود ایراد در ارتباطات فضای بیرونی کولر گازی رخ می دهد،که موجب چشمک زدن نمایشگر هشدار دهنده می شود.

ارور E1 کولر گازی تی سی ال :

 • در زمان بروز این ارور ، نمایشگر هشدار دهنده ۱/۸ ثانیه چشمک می زند و دلیل آنها وجود مشکل در سنسور دمای اتاق می باشد .

ارور E2 کولر گازی تی سی ال :

 • این ارور که همراه با ۲/۸ثانیه چشمک زدن نمایشگر هشداردهنده بروز می کند، به دلیل وجود ایراد در سنسور دمای لوله یا سیم پیچی داخلی می باشد .

رفع خطای E2 و E1 کولر گازی تی سی ال :

 •  باید ابتدا ارتباطات میان سنسور دمای داخلی cn6 و اسلات را چک‌کنید ،در صورت شل بودن ،آن را دوباره متصل کنید.
 • سپس مقاومت دو انتهای سنسور را بررسی نمایید،و اگر مشکلی در آن تشخیص داده شد سنسور دما را تعویض نمایید.
 • در نهایت اگر ارور برطرف نشد باید برد کنترل داخلی را چک‌کنید.

بهترین انتخاب برای تعمیر کولر گازی تی سی ال دراهواز ؛ گروه حامی سرویس است.

ارور E3 کولر گازی تی سی ال :

 • این ارور که همراه با ۳/۸ ثانیه چشمک ،نمایشگر هشدار دهنده ، ایجاد میشود . وجود مشکل در سنسور دمای لوله بیرونی را نشان می دهد.

ارور E4  کولر گازی تی سی ال :

 • این ارور که به همراه ۴/۸ ثانیه چشمک زدن صفحه نمایش هشدار ، بروز می کند ،نشانگر عملکرد غیر طبیعی کولر گازی می باشد.
 • در این شرایط شما باید اجازه دهید که کمپرسور به مدت پنج دقیقه کار کرده و در این زمان دمای سیلندر داخلی را بررسی کنید . اگر در این م