تعمیر جاروبرقی در اهواز

تعمیر جاروبرقی در اهواز

فهرست مطالب

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

جارو های برقی علاوه بر تمیز کردن آشغال ها می توانند گرد و خاک های محیط را هم تمیز کرده و موجب براق شدن منزل شما شوند . امروزه این دستگاه برقی پر کاربرد از محبوبیت بالایی برخوردار است .

به یاد دارم در یکی از روزهای تابستان که وقت آزاد فراوانی داشتم از تنهایی سو استفاده کرده و تصمیم گرفتم جارو برقی منزلمان که خراب شده بود را تعمیر کنم … می دانم اشتباه بزرگی را مرتکب شدم ولی در آن سن فکر می کردم از پس هر کاری بر می آیم . بعد از چند ساعت کار طاقت فرسا روی قطعات و موتور دستگاه بیچاره، موفق شدم جارو برقی را به کلی نابود کنم .

البته در همان لحظه مادرم از راه رسید و بدن خسته و ترسیده ی اینجانب را با نوازش هایش خسته تر کرد . در این میان پدرم در حالی که به حرص خوردن مادر و کتک خوردن من می خندید گفت : « خانم خودت رو خسته نکن … از قدیم گفتن مرغی که انجیر می خوره نوکش کجه …ولش کن ..الان با حامی سرویس تماس می گیرم » .

البته می دانم که شما هم به خوبی متوجه شدید که این ضرب المثل هیچ ربطی به اینجانب بخت برگشته نداشت…من نه مرغ بودم و نه انجیر … .

تعمیر جارو برقی در اهواز

تعمیر جاروبرقی تکنو در اهواز :

جاروبرقی تکنو مدل TE-2206 دارای مزایایی مانند توان موتور ۲۲۰۰ وات ، کیسه پارچه ای قابل شستشو ، مخزن ۵ لیتری ، سیم جمع کن خودکار ، فیلتر هپا و …می باشد.

شرکت حامی سرویس تعمیرات پرسنل خود را برای ۶۰ روز گارانتی می نماید،  و در صورت بروز مشکل در این مدت ،ایراد را به صورت رایگان برطرف می کند .

تعمیر جاروبرقی میدیا در اهواز :

جاروبرقی میدیا ، مدل Terminator با امکاناتی مانند موتور ۲۴۰۰ وات ، فیلتر هپا ، صدای کم ، لوله ی تلسکوپی ، دکمه ی تنظیم میزان مکش و … تولید و روانه بازار می گردد .

شرکت حامی سرویس با تعمیرات فوق العاده و استفاده از قطعات اورجینال ، می‌ تواند موجب طول عمر لوازم خانگی شما شود .

تعمیر جاروبرقی میدیا در اهواز

تعمیر جاروبرقی ویداس در اهواز :

یکی از  مدل های پرقدرت جاروبرقی ویداس ، مدل VIR-7488 است که با امکاناتی مانند موتور ۲۴۰۰ وات، بدنه پلاستیکی ، فیلتر بهداشتی ، لوله تلسکوپی از جنس استیل و… تولید و روانه بازار می گردد.

شرکت حامی سرویس قطعات اورجینال خود را برای ۲۰ روز گارانتی می نماید و در صورت بروز مشکل در این مدت، قطعه را به صورت رایگان تعویض می کند.

تعمیر جاروبرقی سام در اهواز :

جاروبرقی های سام، مدل VC8030 با کیفیت فوق العاده ، مکش بالا و طراحی بروز ، توانسته اند جایگاه قابل قبولی را در بازار لوازم خانگی به خود اختصاص دهند.

این محصول به صورت کیسه دار و با موتور ۲۴۰۰ وات تولید می‌شود.

شرکت حامی سرویس جهت آرامش مصرف کنندگان لوازم خانگی ، دارای واحد مشاوره رایگان می باشد . جهت ارتباط با این واحد از طریق سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ اقدام نمایید.

تعمیر جاروبرقی سام در اهواز

تعمیر جاروبرقی تولیپس در اهواز :

شرکت ایران ناسیونال با مشارکت برند ژاپنی ماتسوشیتا ، تولید لوازم خانگی تولیپس را آغاز نمود . یکی از بهترین مدل های جاروبرقی تولیپس ، مدل VC-625 است.

شرکت حامی سرویس برای افزایش کیفیت و کارایی لوازم خانگی شما ، در تعمیرات خود از قطعات اورجینال استفاده می کند.

تعمیر جاروبرقی سپاهان جارو در اهواز :

جاروبرقی سپاهان جارو ، مدل نیلوفر با طراحی اقتصادی و موتور با توان ۱۵۰۰ وات خود توانسته توجه کاربران زیادی را به خود جلب  کند . شرکت حامی سرویس جهت اطمینان مشتریان خود از استاندارد بودن هزینه‌های پرداختی ، لینک فاکتور آنلاین را برای آنها ارسال می نماید .

تعمیر جاروبرقی سپاهان جارو در اهواز

تعمیر جاروبرقی نانیوا در اهواز :

جاروبرقی نانیوا ، مدل NVC-9840 در رنگ مشکی و با موتور ۲۲۰۰ واتی تولید و به بازار عرضه می شود . این محصول دارای فیلتر هپا و کابل پنج تا ده متری است .

شرکت حامی سرویس تعمیرات انجام شده توسط پرسنل خود را برای ۶۰ روز گارانتی می نماید و در صورت بروز مشکل در این مدت ، ایراد را به صورت رایگان برطرف می‌کند .

تعمیر جاروبرقی آاگ در اهواز :

شرکت آاگ که فعالیت خود را با خرید امتیاز اختراعات ادیسون آغاز کرد ، در تولید جاروبرقی های خود از فیلتر ضد حساسیت ، عایق موتور برای کاهش میزان صدای دستگاه ، لوله ی سبک ،نمایشگر الکترونیکی و … استفاده می نماید .

شرکت حامی سرویس جهت جلوگیری از ایجاد خطا در هزینه‌ های پرداختی ، لینک فاکتور آنلاین را پس از پایان تعمیرات برای مشتریان خود ارسال می‌کند.

تعمیر جاروبرقی آاگ در اهواز

تعمیر جاروبرقی کروپ در اهواز :

یکی از مدل های فوق العاده ی جاروبرقی کروپ ، مدل VCC-2260 است ،که با امتیازاتی مانند توان ۲۲۰۰ وات ، مخزن 5/5 لیتری، فیلتر هپا ،سری های متفاوت و… تولید و روانه بازار می گردد.

شرکت حامی سرویس قطعات اورجینال خود را برای ۲۰ روز گارانتی می کند و در صورت ایجاد هرگونه مشکل در این مدت ،قطعه را به صورت رایگان جایگزین می نماید . جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاروبرقی کروپ به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر جاروبرقی وایت هوس در اهواز :

جاروبرقی وایت هوس، مدل WMVC24BWP1  با موتور ۲۴۰۰ واتی ، کابل  ۹ متری و دستگیره ی ارگونومیک در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌گیرد.

شرکت حامی سرویس جهت اطمینان شما از استاندارد بودن هزینه های تعمیرات ، لینک فاکتور آنلاین را برایتان پیامک می کند . جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاروبرقی وایت هوس به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر جاروبرقی وایت هوس در اهواز

تعمیر جارو برقی هیوندای در اهواز :

شرکت هیوندای در تولید جاروبرقی های خود از مزایایی مانند سری استیل ، فیلتر ضد حساسیت هپا ، موتور ۲۴۰۰ واتی ، لوله تلسکوپی و…جهت افزایش کیفیت ،استفاده نموده است.

شرکت حامی سرویس پس از پذیرش شما با نزدیکترین تعمیرکار به آدرس ذکر شده هماهنگ می نماید و سپس برای انجام تعمیرات در منزل شما حاضر میشود . جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاروبرقی هیوندای به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر جارو برقی هیوندای در اهواز

 تعمیر جاروبرقی امرسان در اهواز :

شرکت امرسان در جاروبرقی های خود از موتور توربوی سوپرسایلنت ، برای افزایش کیفیت و کاهش صدا استفاده می‌کند.

شرکت حامی سرویس با انجام تعمیرات با کیفیت و استفاده از قطعات اورجینال ،موجبات طول عمر لوازم خانگی شما را فراهم می کند . جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاروبرقی امرسان به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر جاروبرقی مجیک در اهواز :

برند مجیک در تولید جاروبرقی های خود از امتیازاتی مانند فیلتر هپا ، پاکت بدون الکتریسیته ساکن ، برچسب انرژی A ، دستگیره اورگانیک ، برس های متفاوت و …استفاده کرده است.

شرکت حامی سرویس برای مشتریانی که قصد خرید قطعات اورجینال و با کیفیت را دارند، دارای واحد فروش قطعه می باشد، در صورت نیاز می توانید از طریق سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ قطعه ی مورد نظر خود را خریداری نمایید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاروبرقی مجیک به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر جاروبرقی مجیک در اهواز

تعمیر جاروبرقی کندی در اهواز :

برند کندی برای بالا بردن کیفیت جاروبرقی های خود از امکاناتی مانند لوله های تلسکوپی از جنس آلومینیوم ضد زنگ ، فیلتر چند لایه ، سیم جمع کن خودکار و… استفاده نموده است.

شرکت حامی سرویس برای آرامش مصرف کنندگان لوازم خانگی ،دارای واحد مشاوره رایگان می باشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاروبرقی کندی به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر جاروبرقی زیرووات در اهواز :

شرکت زیرووات در تولید جاروبرقی های خود از فیلتر موتور فوم دو لایه، سیم جمع کن خودکار،  توان موتور بالا ، مکش فوق العاده ، لوله تلسکوپی و …استفاده نموده است.

شرکت حامی سرویس پس از پذیرش شما از طریق سامانه   ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ با نزدیکترین تعمیرکار به آدرس تان  هماهنگ کرده ، سپس در اسرع وقت برای انجام تعمیرات در منزل شما حضور پیدا می‌کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاروبرقی زیرووات به لینک زیر مراجعه کنید:

تعمیر جاروبرقی مجیک در اهواز

تعمیر جاروبرقی پاکشوما در اهواز :

شرکت پاکشوما جاروبرقی های خود را در مدل های متنوعی مانند PVC25501 , MVC4300 , VCP2260BHR , PBV-1417 و… تولید و به بازار عرضه می کند.

شرکت حامی سرویس پس از پذیرش مشتریان خود از طریق سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ با نزدیک ترین تعمیرکار  به آدرس آنها هماهنگ کرده ، سپس برای انجام تعمیرات در  منزل مشتری حضور پیدا می‌کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاروبرقی پاکشوما به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر جاروبرقی پاکشوما در اهواز

تعمیر جاروبرقی کوپکس در اهواز :

شرکت کوپکس در تولید جاروبرقی های خود از مزایای مانند موتور قوی ، پایه ی فایبرگلاس ، بدنه ی فلزی ، چهار چرخ ، کلید دو سرعته ، پاروی پرزگیر و … استفاده نموده است.

شرکت حامی سرویس قطعات اورجینال خود را برای ۲۰ روز گارانتی می نماید و در صورت بروز مشکل در این مدت، قطعه را به صورت رایگان جایگزین می‌کند . جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاروبرقی کوپکس به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر جاروبرقی پارس خزر در اهواز :

شرکت پارس خزر موتور و باقی قطعات جاروبرقی های خود را از کشور چین دریافت کرده و آنها را با کیفیت بالا و طراحی های خاص تولید و به بازار عرضه می کند .

شرکت حامی سرویس تعمیرات انجام شده توسط پرسنل خود را برای ۶۰ روز گارانتی مینما ید و در صورت بروز مشکل در این مدت ، دستگاه را به صورت رایگان تعمیر می‌کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاروبرقی پارس خزر به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر جاروبرقی پارس خزر اهواز

تعمیر جاروبرقی اسنوا در اهواز :

یکی از بهترین مدل های جاروبرقی اسنوا ، مدل SVS-202000H است.

این محصول با مزایایی مانند توان موتور ۲۰۰۰ وات، فیلتر هپا ، ظرفیت ۳٫۵ لیتری و …تولید و به بازار عرضه می گردد .

شرکت حامی سرویس در تعمیرات خود ،از قطعات اورجینال برای بالا بردن کیفیت و کارایی لوازم خانگی شما استفاده می نماید.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاروبرقی اسنوا به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر جاروبرقی اسنوا در اهواز

تعمیر جاروبرقی ساینا در اهواز :

شرکت ساینا در ساخت جاروبرقی های خود از موتور توربو ۲۴۰۰ وات ، ظرفیت ۲۱ لیتری ، نمایشگر ال ای دی و سیم جمع کن نیمه خودکار استفاده می کند.

شرکت حامی سرویس قطعات اورجینال خود را برای ۲۰ روز گارانتی کرده و در صورت بروز ایراد در این مدت ، قطعه را به صورت رایگان تعویض می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاروبرقی ساینا به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر جارو برقی سینجر در اهواز :

شرکت سینجر در تولید جارو برقی کیسه دار  مدل VCS-1701 ، با استفاده از موتور پر قدرت ۲۵۰۰ واتی ، مکش بالایی را ایجاد می کند .

این امر موجب تمیز شدن بیشتر و سریعتر محیط می شود .

شرکت حامی سرویس با آموزش  تعمیرکاران متخصص در تعمیر انواع لوازم خانگی می تواند ، ایرادات دستگاه های شما را رفع کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر جاروبرقی سینجر به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر جارو برقی سینجر در اهواز

تعمیر جاروبرقی کرال در اهواز :

جاروبرقی کرال مدل VS-2406 در سه رنگ مشکی ، قرمز و آبی تولید می شود .

برند کرال در ساخت این محصول از فیلتر قابل شستشو ، پاکت دائمی و سیم جمع کن خودکار استفاده نموده است .

شرکت حامی سرویس با گارانتی تعمیرات و قطعات خود قصد دارد ، موجبات اطمینان و آرامش مشتریان خود را فراهم کند .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاروبرقی کرال به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر جاروبرقی کرال در اهواز

تعمیر جاروبرقی دوو در اهواز :

یکی از مدل های پرفروش جاروبرقی دوو ، مدل DVS-LH22R است . این محصول با مزایایی مانند لوله ی تلسکوپی ، توان مکش ۶۵۰ وات ، کنترل روی دسته و … به بازار عرضه می شود .

شرکت حامی سرویس با آموزش پرسنل متخصص در تعمیرات انواع برند های لوازم خانگی ، می‌تواند مشکلات دستگاه های هوشمند شما را برطرف کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاروبرقی دوو به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر جاروبرقی دوو در اهواز

تعمیر جاروبرقی زیمنس در اهواز :

شرکت چند ملیتی زیمنس در سال ۱۸۷۴ در کشور آلمان تاسیس شده و فعالیت خود را با تولید لوازم خانگی آغاز نمود . جاروبرقی های زیمنس با جاروبرقی های برند آاگ و پاناسونیک در حال رقابت می باشد .

شرکت حامی سرویس برای جلوگیری از ایجاد خطا در هزینه ی تعمیرات ، لینک فاکتور آنلاین را برای مشتریان خود ارسال می نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاروبرقی زیمنس به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر جاروبرقی زیمنس در اهواز

تعمیر جاروبرقی فلر در اهواز :

شرکت فلر که در سال ۱۹۹۴ در کشور آلمان تاسیس شد ، جاروبرقی و بقیه محصولات خود را در کشورهای چین و ترکیه تولید و به بازار عرضه می نماید .

شرکت حامی سرویس پس از پذیرش شما از طریق سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ با نزدیک ترین تعمیرکار به آدرس ذکر شده هماهنگ می نماید، سپس برای انجام تعمیرات در منزل شما حضور پیدا می کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاروبرقی فلر به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر جاروبرقی فلر در اهواز

تعمیر جاروبرقی بوش در اهواز :

شرکت بوش جاروبرقی های خود را در انواع مختلف : مخزن دار ، کیسه ای و شارژی تولید و به بازار عرضه می کند .

این برند جهت بالا بردن کارایی جاروبرقی های خود ، از موتورهای پرقدرت و کم صدا که مکش بالایی را ایجاد می کنند ، استفاده می نماید .

شرکت حامی سرویس با آموزش تکنسین های متخصص در زمینه تعمیر انواع برند های لوازم خانگی می‌تواند ، مشکلات دستگاه‌های هوشمند شما را برطرف کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاروبرقی بوش به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر جاروبرقی بوش در اهواز

تعمیر جاروبرقی کنوود در اهواز :

شرکت کنوود ، جاروبرقی های خود را مجهز به موتوری پرقدرت و بدنه ای با دوام به بازار عرضه می نماید .

این برند با وجود کیفیت بالا محصولات خود را با قیمت بسیار مناسب در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد .

شرکت حامی سرویس تعمیرات پرسنل خود را برای ۶۰ روز گارانتی میکند و در صورتی که در این مدت ، ایرادی در دستگاه ایجاد شود ؛ آن را به صورت رایگان ، دوباره تعمیر می نماید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاروبرقی کنوود به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر جاروبرقی کنوود در اهواز

 

تعمیر جاروبرقی ال جی در اهواز :

شرکت ال جی جاروبرقی های خود را در چند نوع : کیسه دار ، بدون کیسه ، بی سیم و سیم دار تولید و به بازار عرضه می کند . این شرکت درتولید جاروبرقی های خود از موتورهای پرقدرت برای ایجاد مکش بالا استفاده می‌نماید .

شرکت حامی سرویس برای مشتریانی که قصد خرید قطعات اورجینال را دارند ، دارای واحد فروش قطعه می باشد . در صورت نیاز میتوانید از طریق سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ با این واحد ارتباط برقرار کنید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاروبرقی ال جی به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر جاروبرقی ال جی در اهواز

تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در اهواز :

یکی از بهترین مدل های جاروبرقی سامسونگ ، مدل Queen24 است .

این محصول با امکاناتی مانند فیلتر بهداشتی هپا ، سیم جمع کن خودکار ، لوله تلسکوپی ، دو عدد چرخه بزرگ ، دو عدد چرخ کوچک ، توان ۲۴۰۰ وات و … تولید و روانه بازار می شود .

شرکت حامی سرویس قطعات اورجینال خود را برای ۲۰ روز گارانتی میکند . تا در صورتی که در این مدت ، قطعه دچار مشکل شد ؛ آن را به صورت رایگان جایگزین می نماید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاروبرقی سامسونگ به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در اهواز

 

تعمیر جاروبرقی فیلیپس در اهواز :

برند فیلیپس در سال ۱۸۹۱ در کشور هلند تاسیس شد . این شرکت جاروبرقی های خود را در کشورهای هلند و انگلستان ، تولید و به بازار عرضه می نماید .

جاروبرقی های فیلیپس در حاضر با برند های آاگ و هیتاچی در حال رقابت می باشند .

شرکت حامی سرویس جهت اطمینان مشتریان خود از استاندارد بودن هزینه های پرداختی ، لینک فاکتور آنلاین را برای آنها ارسال می نماید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاروبرقی فیلیپس به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر جاروبرقی فیلیپس در اهواز

 

تعمیرات جاروبرقی بکو در اهواز :

شرکت بکو در سال ۱۹۶۷ در کشور ترکیه تاسیس شد و فعالیت خود را با تولید لوازم خانگی شروع کرد . این برند قطعات جاروبرقی و بقیه ی محصولات خود را در کشور ترکیه تولید و مونتاژ می نماید .

شرکت حامی سرویس برای آرامش مصرف‌کنندگان لوازم خانگی هوشمند ، دارای واحد مشاوره رایگان می باشد . در صورت نیاز می توانید از طریق سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ با این واحد ارتباط برقرار کنید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاروبرقی بکو به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر جاروبرقی بکو در اهواز

تعمیر جاروبرقی هیتاچی در اهواز :

جاروبرقی های سطلی هیتاچی با مزایایی مانند صدای پایین ، مکش بالا ، ظرفیت ۱۸ لیتری ، توان موتور ۲۰۰۰ واتی ، فیلتر بهداشتی و … به بازار عرضه می شود .

شرکت حامی سرویس با ارائه ی تعمیرات با کیفیت ، استفاده از قطعات اورجینال و مشاوره رایگان می تواند تمامی نیازهای شما در زمان استفاده از دستگاه‌های هوشمند را برطرف نماید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاروبرقی هیتاچی به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر جاروبرقی هیتاچی در اهواز

 

تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در اهواز :

شرکت پاناسونیک در سال ۱۹۱۸ در کشور ژاپن تاسیس شده و به مدت ۹۰ سال محصولات خود را با نام‌ های تجاری متفاوت به بازار عرضه می نمود .

یکی از پرفروش ترین نام های تجاری این برند ، ناسیونال است .

شرکت حامی سرویس با تعمیرات با کیفیت و استفاده از قطعات اورجینال می تواند موجبات طول عمر لوازم خانگی شما را فراهم نماید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاروبرقی پاناسونیک به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در اهواز

5/5 (16 نظر)