تعمیر ماشین لباسشویی وستل در اهواز

تعمیر ماشین لباسشویی وستل در اهواز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

امروزه ماشین لباسشویی یک عضو جدایی ناپذیر در خانواده بزرگ لوازم منزل به حساب می آید . همانطور که هر خانواده برای حفظ سلامتی و تندرستی بدن نیاز به معاینه های پزشکی دوره‌ای دارد ، برای لوازم منزل از جمله ماشین لباسشویی هم باید برنامه هایی تحت عنوان سرویس های دوره ای و اصول نگهداری صحیح در نظر گرفته شود . بی شک برای افزایش عمر مفید ماشین لباسشویی و بهبود عملکرد آن به کمک یک متخصص توانمند نیازمند هستید .

 شرکت حامی سرویس در اهواز مجموعه تخصصی با کادری توانمند از آمادگی لازم جهت تعمیر انواع لوازم خانگی با هر برندی برخوردار است  . همه ما از این موضوع مطلع هستیم که حتی بهترین ماشین لباسشویی های موجود در بازار در صورت استفاده غلط آسیب خواهند دید و در شرایطی حتی امکان تعمیر نیز میسر نخواهد بود .

تمامی تکنسینهای مجموعه حامی سرویس دانش و اطلاعات فنی بالایی در رابطه با تعمیر ماشین لباسشویی دارند و مطابق میل مشتری توضیحات لازم را به ضورت ساده و قابل فهم بیان می کنند . تعمیر ماشین لباسشویی وستل در اهواز باحضور تعمیرکار ماشین لباسشویی درمنزل وتحت کنترل شرکت انجام می گیرد.تمامی قطعات و خدماتی که به مشتری ارائه میشود،مشمول گارانتی هستندودریافت وجه ازمشتری کاملاً کنترل شده صورت می گیردتاحقوق مشتری ضایع نشود.

برای بهره مندی از خدمات شرکت حامی سرویس جهت تعمیر ماشین لباسشویی وستل در اهواز،می توانید با شماره۹۱۰۰۲۰۰۳-۰۳۱ تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی وستل در اهواز

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی وستل در اهواز :

شرکت حامی سرویس درزمینه تعمیرات تخصصی لوازم خانگی فعالیت دارد،اما نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی وستل در اهواز نیست.

 

پنل ماشین لباسشویی وستل شامل سه بخش می باشد :

  • جاپودری:محفظه ای است که برای قراردادن پودر ماشین لباسشویی ومایعات مربوط به شستشو،مورداستفاده واقع می شود.
  • ولوم انتخاب برنامه:انتخاب برنامه شستشو،باچرخاندن این ولوم صورت می گیرد.
  • صفحه نمایش:نمایشگر LED دستگاه،وضعیت شستشو وبرخی برنامه ها رانشان می دهد.همچنین مواردی مانند:زمان شستشو،سرعت دورخشک کن،چراغ مربوط به قفل کودک و… رانشان می دهد.

زمانی که دستگاه دچارمشکل شده باشد،کدخطای مربوطه برروی این صفحه نمایان می‌شود.درصورتی که ساکن اهوازید وتصمیم به تعمیر ماشین لباسشویی وستل خود دارید،می توانید با شرکت حامی سرویس تماس حاصل نمایید.

معرفی برنامه های موجود روی پنل ماشین لباسشویی وستل :

دکمه Power در ماشین لباسشویی وستل :

  • جهت راه اندازی دستگاه وخاموش کردن آن مورداستفاده قرارمی گیرد.
  • گاهاپیش آمده است که ماشین لباسشویی روشن نمی شود.

جهت تعمیر ماشین لباسشویی وستل در اهواز،مشکلتان رابا شرکت حامی سرویس درمیان بگذاریدتااقدامات لازم،انجام بگیرد.

 دکمه Start/pause در ماشین لباسشویی وستل :

  • برای شروع یامتوقف کردن برنامه شستش