تعمیر تصفیه ی آب در اهواز

تعمیر تصفیه ی آب در اهواز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

آب لوله کشی با وجود اینکه توسط دستگاه های پیشرفته و مواد ضد عفونی مانند کلر ، تصفیه می شود . ولی هنوز هم دارای املاح و نا خالصی هایی می باشد ، که می توان آنها را با دستگاه تصفیه ی آب بر طرف کرد .

روزی که تصفیه آب منزل ما نیاز به سرویس داشت ؛ به دلیل مشغله ی زیاد تصمیم گرفتم خودم برای تعویض فیلتر ها و بررسی سلامت آن اقدام کنم .

مطالبی را در اینترنت بررسی کردم و دست به کار شدم .

چشمتان روز بد نبیند . همین که اولین فیلتر را باز کردم آب ،کل آشپزخانه را گرفت . هر چه سعی کردم فیلتر جدید را ببندم تا اب قطع شود ، نمی شد . همان لحظه مادرم از راه رسید و قیامت به پا کرد و من افتان و خیزان از زیر ضربات مادر فرار می کردم که برادرم مانند یک ناجی آمد و ابتدا شیر آب دستگاه تصفیه را بست .

مادرم که دیگه خسته شده بود ، نفس نفس زنان گوشه ای تکیه داد و رو به برادرم گفت : « یه زنگ به حامی سرویس بزن بیان این تصفیه آب رو سرویس کنن … تا اون موقع منم این بچه رو سرویس کنم … وایسا ذلیل مرده .» و اینبار با جارو به سمتم هجوم آورد ، قابل ذکر است من در آن زمان ده سال داشتم و کار ثابتم تعمیر لوازم خانگی منزلمان بود .

تعمیر تصفیه ی آب در اهواز

 

تعمیر تصفیه آب مینروا در اهواز :

یکی از بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی ، دستگاه تصفیه آب مینروا می باشد . این دستگاه که ساخت کشور تایوان است ، طی هشت مرحله آب را تصفیه می‌ نماید .

شرکت حامی سرویس با آموزش تکنسین های متخصص در زمینه ی تعمیرات انواع برندهای لوازم خانگی می‌تواند مشکلات دستگاه های شما را برطرف کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تصفیه آب مینروا به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر تصفیه آب مینروا در اهواز

تعمیر تصفیه ی آب در اهواز

تعمیر تصفیه آب سی سی کا در اهواز :

دستگاه تصفیه آب سی سی کا دارای مزایایی مانند : مخزن ۱۶ لیتری آنتی باکتریال ، مجهز به فیلتر ممبران ، مجهز به آب شیرین کن ، بدون ایجاد صدا یا لرزش ، مجهز به پمپ قوی و … می باشد .

شرکت حامی سرویس تعمیرات انجام شده توسط تکنسین خود را به مدت ۶۰ روز گارانتی کرده و در صورتی که در این مدت مشکلی برای دستگاه شما پیش بیاید ، آن را به طور رایگان برطرف می کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تصفیه آب سی سی کا به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر تصفیه آب سی سی کا در اهواز

 

تعمیر تصفیه آب سافت واتر در اهواز :

تصفیه ی آب تایوانی سافت واتر با کیفیت فوق العاده تولید و به بازار عرضه می گردد . این محصول دارای امکاناتی مانند فیلتر ممبران ، ظرفیت ۷۵ گالن ، عمر طولانی ، پمپ فوق‌ العاده و … می باشد .

شرکت حامی سرویس با انجام تعمیرات با کیفیت و استفاده از قطعات اورجینال می تواند موجبات طول عمر لوازم خانگی شما را فراهم کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تصفیه آب سافت واتر به لینک زیر مراجعه کنید .