تعمیر تصفیه ی آب در اهواز

تعمیر تصفیه ی آب در اهواز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

آب لوله کشی با وجود اینکه توسط دستگاه های پیشرفته و مواد ضد عفونی مانند کلر ، تصفیه می شود . ولی هنوز هم دارای املاح و نا خالصی هایی می باشد ، که می توان آنها را با دستگاه تصفیه ی آب بر طرف کرد .

روزی که تصفیه آب منزل ما نیاز به سرویس داشت ؛ به دلیل مشغله ی زیاد تصمیم گرفتم خودم برای تعویض فیلتر ها و بررسی سلامت آن اقدام کنم .

مطالبی را در اینترنت بررسی کردم و دست به کار شدم .

چشمتان روز بد نبیند . همین که اولین فیلتر را باز کردم آب ،کل آشپزخانه را گرفت . هر چه سعی کردم فیلتر جدید را ببندم تا اب قطع شود ، نمی شد . همان لحظه مادرم از راه رسید و قیامت به پا کرد و من افتان و خیزان از زیر ضربات مادر فرار می کردم که برادرم مانند یک ناجی آمد و ابتدا شیر آب دستگاه تصفیه را بست .

مادرم که دیگه خسته شده بود ، نفس نفس زنان گوشه ای تکیه داد و رو به برادرم گفت : « یه زنگ به حامی سرویس بزن بیان این تصفیه آب رو سرویس کنن … تا اون موقع منم این بچه رو سرویس کنم … وایسا ذلیل مرده .» و اینبار با جارو به سمتم هجوم آورد ، قابل ذکر است من در آن زمان ده سال داشتم و کار ثابتم تعمیر لوازم خانگی منزلمان بود .

تعمیر تصفیه ی آب در اهواز

تعمیر تصفیه آب ایزی ول در اهواز :

شرکت ایزی ول که دارای گواهینامه nsi می باشد . دستگاه های تصفیه آب خود را با مزایایی مانند استفاده از ۶ فیلتر فوق‌العاده ، قابلیت متصل شدن به یخچال ساید بای ساید ،مخزن فلزی ضد زنگ و … تولید و به بازار عرضه می کند.

شرکت حامی سرویس جهت اطمینان شما از استاندارد بودن هزینه های دریافتی لینک فاکتور آنلاین را پس از پایان تعمیرات برایتان ارسال می نماید . جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تصفیه آب ایزی ول به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر کولر گازی ایوولی در اهواز

تعمیر تصفیه آب آکواجوی در اهواز :

دستگاه تصفیه آب آکواجوی در دو مدل فوق العاده لجند و لوتوس ، تولید شده به بازار عرضه می گردند.تفاوت این دو مدل دستگاه تصفیه آب در نوع فیلترهای آنها می باشد.

شرکت حامی سرویس تعمیرات انجام شده توسط تکنسین های خود را به مدت ۶۰ روز گارانتی کرده و در صورتی که در این مدت مشکلی برای دستگاه شما پیش بیاید آن را به طور رایگان برطرف می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تصفیه آب آکواجوی به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر تصفیه آب تکومن در اهواز :

یکی از پرطرفدار ترین مدل های دستگاه  تصفیه آب تکو من مدل ۸۳۵۳ است که تصفیه آب هفت  مرحله‌ای داشته و از فیلتر ممبران در ساخت آن استفاده شده است.

شرکت حامی سرویس قطعات اورجینال خود را به مدت ۲۰ روز پس از نصب گارانتی کرده و در صورتی که در این مدت قطعه دچار مشکل شود آن را به صورت رایگان تعویض می‌کند . جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تصفیه آب تکومن به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر تصفیه آب مینروا در اهواز :

یکی از بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی ، دستگاه تصفیه آب مینروا می باشد . این دستگاه که ساخت کشور تایوان است ، طی هشت مرحله آب را تصفیه می‌ نماید .

شرکت حامی سرویس با آموزش تکنسین های متخصص در زمینه ی تعمیرات انواع برندهای لوازم خانگی می‌تواند مشکلات دستگاه های شما را برطرف کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تصفیه آب مینروا به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر تصفیه آب مینروا در اهواز

تعمیر تصفیه آب سی سی کا در اهواز :

دستگاه تصفیه آب سی سی کا دارای مزایایی مانند : مخزن ۱۶ لیتری آنتی باکتریال ، مجهز به فیلتر ممبران ، مجهز به آب شیرین کن ، بدون ایجاد صدا یا لرزش ، مجهز به پمپ قوی و … می باشد .

شرکت حامی سرویس تعمیرات انجام شده توسط تکنسین خود را به مدت ۶۰ روز گارانتی کرده و در صورتی که در این مدت مشکلی برای دستگاه شما پیش بیاید ، آن را به طور رایگان برطرف می کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تصفیه آب سی سی کا به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر تصفیه آب سی سی کا در اهواز

 

تعمیر تصفیه آب سافت واتر در اهواز :

تصفیه ی آب تایوانی سافت واتر با کیفیت فوق العاده تولید و به بازار عرضه می گردد . این محصول دارای امکاناتی مانند فیلتر ممبران ، ظرفیت ۷۵ گالن ، عمر طولانی ، پمپ فوق‌ العاده و … می باشد .

شرکت حامی سرویس با انجام تعمیرات با کیفیت و استفاده از قطعات اورجینال می تواند موجبات طول عمر لوازم خانگی شما را فراهم کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تصفیه آب سافت واتر به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر تصفیه آب سافت واتر در اهواز

 

تعمیر تصفیه آب آکوا کلیر در اهواز :

یکی از بهترین مدل های تصفیه آب آکوا کلیر مدل  RO-C172 می باشد ؛ که با امکاناتی مانند سیستم اسمز معکوس ، فیلتر ORP ، تصفیه آب  ۷ مرحله ای و … تولید و به بازار عرضه می شود .

شرکت حامی سرویس پس از پایان تعمیرات لینک فاکتور آنلاین را برای شما ارسال کرده تا از استاندارد بودن هزینه‌های پرداختی خود مطمئن شوید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تصفیه آب آکوا کلیر به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر تصفیه آب آکوا کلیر در اهواز

تعمیر تصفیه آب آکوا اسپرینگ در اهواز :

دستگاه های تصفیه آب آکوا اسپرینگ ؛ که با کیفیت های فوق العاده در کشور تایوان تولید می شوند ، تصفیه ی آب را به صورت ۶ مرحله ای یا ۱۰ مرحله ای انجام می دهند و دارای گواهینامه و استانداردهای بین‌ المللی می‌باشند .

شرکت حامی سرویس پس از پذیرش شما از طریق سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ با نزدیکترین تکنسین به آدرس ذکر شده هماهنگ کرده ، سپس برای تعمیرات در منزل شما حضور پیدا می کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تصفیه آب آکوا اسپرینگ به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر تصفیه آب آکوا اسپرینگ در اهواز

 

تعمیر تصفیه آب اس اس وی در اهواز :

شرکت ایرانی اس اس وی در سال ۱۳۸۷ تاسیس شد . این شرکت در تولید دستگاه تصفیه آب مدل Ultrapro-x800 از مزایایی مانند : فیلتر اسمزمعکوس ، تصفیه آب ۸ مرحله ای ، فیلتر انرژی زا و … استفاده نموده است .

شرکت حامی سرویس چند روز پس از پایان تعمیرات با شما تماس گرفته و از کیفیت عملکرد تکنسین های خود نظرسنجی به عمل می آورد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تصفیه آب اس اس وی به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر تصفیه آب اس اس وی در اهواز

 

تعمیر تصفیه آب دالتون در اهواز :

شرکت انگلیسی تولید کننده ی دستگاه های تصفیه آب دالتون ،  در مدل رومیزی ICP خود از فیلتر کنرل سرامیکی نانو سیلور، جهت تصفیه ی بهتر آب استفاده کرده است .

حامی سرویس با آموزش تکنسین های متخصص در زمینه ی تعمیرات انواع برند های لوازم خانگی می‌تواند مشکلات دستگاه‌های هوشمند شما را برطرف کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تصفیه آب دالتون به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر تصفیه آب دالتون در اهواز

تعمیر دستگاه تصفیه آب اسپادانا در اهواز :

دستگاه تصفیه آب اسپادانا مدل AJ-225R با طراحی خاص و کوچک خود بر روی شیر سنگ قرار گرفته و در لحظه ، آب را تصفیه می نماید . این محصول که به دلیل ظاهر زیبا ، ابعاد کوچک و نصب آسان دارای طرفداران زیادی است ؛ برای تصفیه آب از فیلتر نمدی و کربن فعال استفاده نموده است .

شرکت حامی سرویس با انجام تعمیرات با کیفیت و استفاده از قطعات اورجینال می‌تواند موجبات طول عمر لوازم خانگی شما را فراهم نماید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تصفیه آب اسپادانا به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر تصفیه آب اسپادانا در اهواز

5/5 (7 نظر)