نمایندگی ال جی اصفهان کجاست؟

در این قسمت قصد داریم نمایندگی ال جی اصفهان را به شما معرفی کنیم نمایندگی ال جی در اصفهان بر عهده شرکت گلدیران میباشد. توجه داشته باشید چنانچه نیازمند دریافت خدمات از شرکت گلدیران نمایندگی ال جی اصفهان هستید به وب سایت گلدیران مراجعه کنید.

گروه حامی سرویس تعمیرات این محصولات را در منزل شما انجام میدهد و نمایندگی این برند نیست در صورت نیاز به دریافت خدمات از نمایندگی میتوانید به دفترچه راهنمای محصول خود و یا وب سایت گلدیران مراجعه کنید.

جهت تعمیرات محصولات ال جی اصفهان توسط گروه حامی سرویس با شماره تماس زیر در ارتباط باشید 03191002003

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

 • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

نمایندگی تعمیرات ال جی اصفهان کجاست ؟

نمایندگی ال جی در اصفهان برعهده خدمات پس از فروش ال جی در اصفهان میباشد و برای رعایت حقوق مصرف کننده و همکاران حامی سرویس اعلام میدارد که نمایندگی ال جی در اصفهان نمیباشد و خدمات پس از فروش ال جی در اصفهان برعهده این گروه نیست اما شما میتوانید در صورتی که دوره گارانتی و خدمات پس از فروش محصول شما به پایان رسیده از خدمات این گروه استفاده نمایید. این گروه بهترین تعمیرکاران ال جی را به منزل شما اعزام میکند و خدمات این گروه دارای ضمانت میباشد.

نمایندگی تعمیرات ال جی اصفهان نیستیم اما تعمیرات آن را بصورت تخصصی و در محل انجام میدهیم.

نمایندگی ال جی اصفهان

نمایندگی ال جی اصفهان کاوه کجاست ؟

شرکت گلدیران نمایندگی هایی در خیابان کاوه دارد که جهت ارتباط با این نمایندگی ها میتوانید با شماره تماس :  ۸۴۷۳۳ – ۰۲۱ مرکز خدمات مشتریان گلدیران تماس برقرار نمایید.

خدمات پس از فروش ال جی در اصفهان کجاست؟

نمایندگی تعمیرات ال جی در اصفهان فقط توسط یک دو شرکت گلدیران و مادیران انجام میشود باید توجه کنید کارت گارانتی محصول شما مربوط به کدام شرکت است.

پس از خروج ال جی از ایران محصولاتی که شرکت گلدیران نصب و گارانتی کرده بود را تا کنون خدمات ارائه می دهد و از زمان نصب دستگاه به مدت ده سال خدمات آن توسط گلدیران انجام میشود.

گروه حامی سرویس یک گروه مستقل در تعمیرات است که تمامی برند ها را بصورت آزاد تعمیر میکند و وابسته به شرکت ال جی و یا گلدیران نمیباشد.

شماره تلفن نمایندگی ال جی در اصفهان

جهت ارتباط با این نمایندگی ها میتوانید با شماره تماس :  ۸۴۷۳۳ – ۰۲۱ مرکز خدمات مشتریان گلدیران تماس برقرار نمایید. و در صورتی که دوره خدمات پس از فروش محصول شما به پایان رسیده میتوانید از خدمات حامی سرویس استفاده نمایید.

جهت تعمیرات ال جی در اصفهان توسط حامی سرویس میتوانید با شماره تلفن 0313833 تماس بگیرید. به یاد داشته باشید که گروه حامی سرویس نمایندگی ال جی در اصفهان نمیباشد.

نمایندگی ال جی نجف اباد کجاست؟

جهت تماس با نمایندگی ال جی اگر محصول شما زیر ده سال از نصب ان میگذرد میتوانید با شرکت گلدیران در ارتباط باشید و اگر محصول شما بالای ده سال نصب شده میتوانید با شماره تماس :0313833 گروه حامی سرویس در ارتباط باشید.

نمایندگی ال جی سپاهان شهر کجاست؟

نمایندگی محصولات ال جی در سپاهان شهر زیر نظر شرکت گلدیران میباشد و چنانچه نیاز به دریافت خدمات به غیر از نمایندگی دارید میتوانید با شماره تماس : 0313833 گروه حامی سرویس در ارتباط باشید.

نمایندگی ال جی در بهارستان اصفهان کجاست؟

جهت تماس با نمایندگی ال جی در بهارستان اصفهان باید با شرکت گلدیران در ارتباط باشید و چنانچه نیازمند دریافت خدمات به غیر از نمایندگی هستید با شماره تماس : 0313833 در ارتباط باشید.

 

خدمات پس از فروش ال جی

نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی اصفهان کجاست؟

نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی اصفهان زیر نظر شرکت گلدیران میباشد اما گروه حامی سرویس تعمیرات این محصول را بابالا ترین کیفیت در منزل شما انجام میدهد. جهت تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی به غیر از نمایندگی توسط گروه حامی سرویس میتوانید با شماره تماس 0313833 با ما در ارتباط باشید.

نمایندگی لباسشویی ال جی اصفهان کجاست ؟

نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی زیر نظر شرکت گلدیران میباشد و در حال حاضر این محصولات وارد نمیشود. جهت تعمیرات محصولاتی که تاریخ گارانتی و خدمات پس از فروش آنان گذشته و شما نیازمند خدمات به غیر از نمایندگی هستید میتوانید از گروه حامی سرویس خدمات دریافت کنید اما قبل از دریافت خدمات توجه داشته باشید که گروه حامی سرویس نمایندگی لباسشویی ال جی اصفهان نمیباشد اما تعمیرات این محصولات را در منزل شما انجام میدهد.

نمایندگی لباسشویی ال جی اصفهان کجاست؟

نمایندگی یخچال ال جی اصفهان کجاست؟

نمایندگی یخچال ال جی اصفهان نیز همانند محصولات ماشین ظرفشویی و لباسشویی زیر نظر شرکت گلدیران میباشد. اما گروه حامی سرویس نیز تعمیرات یخچال ال جی را جز خدمات خود قرار داده است و چنانچه شما نیاز به دریافت خدمات به غیر از نمایندگی دارید میتوانید با گروه حامی سرویس در ارتباط باشید. اما توجه داشته باشید گروه حامی سرویس نمایندگی یخچال ال جی اصفهان نمیباشد.

نمایندگی کولر گازی ال جی اصفهان کجاست؟

نمایندگی کولر گازی ال جی اصفهان همچون بقیه محصولات ال جی زیر نظر شرکت گلدیران است. اما تعمیرات اسپیلت و کولر گازی ال جی را اگر نیاز به دریافت غیر از نمایندگی دارید به گروه حامی سرویس بسپارید ما با استفاده از بهترین متخصصان کولر گازی ال جی سعی کرده ایم بهترین خدمات را به شما همشهریان برسانیم . توجه داشته باشید گروه حامی سرویس نمایندگی اسپیلت ال جی اصفهان نمیباشد اما تعمیرات این محصولات را در منزل شما انجام میدهد.

طرز کار بخارشوی لباسشویی ال جی :

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، بشرهر روزبه دنبال نوآوری های جدید در زمینه فناوری وخدمات است. ال جی هم یکی از شرکت های پیشرو دراین زمینه است وبا استفاده از قابلیت بخار درلباسشویی، گام بزرگی در حوزه پیشرفت فناوری و سرعت بخشیدن به عملکرد شستشوی لباسها برداشته است .

_بخار موجود در لباسشویی ال جی ،خاصیت تمیز کنندگی و ضد عفونی کنندگی بالایی دارد، همچنین باوجود حرارت زیادی که دارد کوچک ترین آسیبی به بافت پارچه نمیزندوباعث از بین رفتن تمام لکه ها و میکروب های موجود در پارچه می شود.

_این قابلیت جدیدشرکت ال جی، برای شستشو و ضدعفونی کردن ملحفه، حوله و انواع لباس بسیار مفید و کاربردی است. همچنین بخارشوی لباسشویی ال جی خاصیت حساسیت زدایی دارد و تمام عواملی که باعث ایجاد حساسیت در پارچه می‌شود مثل: گرد و خاک ، کرک و پشم حیوانات، و سایر مواد حساسیت زا را از بین می‌برد.

_در مورد مصرف انرژی هم، این بخارشو بسیار کم انرژی مصرف می‌کند و در یک دوره شستشو به مقدارکمی آب نیاز دارد. همچنین این فناوری باعث کاهش چشمگیری در مصرف برق می شود ،که در نتیجه هم باعث کم شدن مصرف آب و برق و هم کاهش هزینه‌های ناشی از این دو انرژی می‌شود .

_با استفاده از این قابلیت جدید و پیشرفته شرکت ال‌جی، می توانید لباس های تمیز و بدون آلودگی داشته باشید، همچنین سرعت عملکرد شستشوی لباسها را افزایش دهید.

 


سلام و عرض ادب خدمت شما کاربران گرامی

به سایت حامی سرویس خوش آمدید .

در این دسته از ویدئوهای “از من بپرس” قصد داریم که به عیب های رایج یخچال فریزر بپردازیم . شاید که بتوانیم در این دسته از ویدئوهای “از من بپرس” مشکل شما را در مورد تعمیر یخچال فریزر حل کنیم و بتوانیم اطلاعاتی را به شما عزیزان بدهیم که بتوانید بدون اینکه تعمیرکار را به منزلتان دعوت کنید و هزینه ای بپردازید مشکل را برطرف کنید.

 

ساید بای ساید ال جی داریم که خاموش شده و دیگر روشن نشده و علت این مشکل چیست؟

 • گام اول: بررسی برق

  • وجود جریان برق: اولین قدم، اطمینان از وجود جریان برق در منزل است. برای این کار، می‌توانید از یک وسیله برقی دیگر مانند لامپ یا آبمیوه‌گیری استفاده کنید و آن را به پریز برق یخچال وصل کنید. اگر وسیله برقی روشن شد، نشان می‌دهد که برق در پریز وجود دارد.
  • عیب پریز برق: اگر وسیله برقی روشن نشد، ممکن است مشکل از پریز برق باشد. برای بررسی این موضوع، می‌توانید از یک فازمتر استفاده کنید. اگر پریز برق مشکل دارد، باید توسط یک برقکار تعمیر شود.

  گام دوم: بررسی محافظ برق

  • کارکرد محافظ برق: بسیاری از افراد از محافظ برق برای یخچال خود استفاده می‌کنند. محافظ برق می‌تواند از یخچال در برابر نوسانات برق محافظت کند.
  • خرابی محافظ برق: اما گاهی اوقات خود محافظ برق خراب می‌شود و مانع از عبور جریان برق به یخچال می‌شود. برای بررسی این موضوع، می‌توانید یخچال را به طور مستقیم به پریز برق بدون محافظ وصل کنید. اگر یخچال روشن شد، نشان می‌دهد که محافظ برق خراب است و باید تعویض شود.

  سایر علل احتمالی:

  • خرابی موتور یخچال: اگر موتور یخچال خراب باشد، یخچال روشن نمی‌شود. تعمیر موتور یخچال باید توسط یک تکنسین متخصص انجام شود.
  • مشکل در سیم‌کشی: مشکل در سیم‌کشی داخلی یخچال نیز می‌تواند باعث روشن نشدن آن شود. برای بررسی این موضوع، باید به یک تکنسین متخصص مراجعه کنید.
  راه‌حل‌ها:
  • بررسی و تعمیر پریز برق: اگر مشکل از پریز برق است، باید توسط یک برقکار تعمیر شود.
  • تعویض محافظ برق: اگر محافظ برق خراب است، باید آن را با یک محافظ جدید تعویض کنید.
  • تماس با تکنسین متخصص: اگر مشکل از موتور یخچال یا سیم‌کشی داخلی آن است، باید با یک تکنسین متخصص تماس بگیرید.

این دو حالتی که خدمتتان عرض کردم حالت های خوش بینانه خرابی های یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی هست.

 • حالت بدبینانه

حالت بدبینانه می تواند برد الکتریکی یخچال فریزر شما که دارای قطعات الکترونیکی هست دچار مشکل فنی شده باشه و به همین دلیل برق به صفحه نمایشگر یخچال ندهد و یخچال فریزر شما اصلا روشن نشود.

در این صورت بهترین حالت این است که شما با شرکت تماس بگیرید و پذیرش ثبت کنید و ما کارشناسان خودمان را برای شما اعزام کنیم تا این مشکل را بررسی کنند که اگر مشکل از برد فرمان هست، تا جایی که بشود و بخاطر اینکه ما هزینه ها را برای شما پایین بیاوریم، بردها را برای تعمیر به واحد تعمیراتی خودمان بفرستیم و اگر در نهایت تعمیر نشد، برد را برای شما عزیزان تعویض کنیم.

 • سیم های اتصال بین برد فرمان و قطعات
  مورد بعدی، سیم های اتصال بین برد فرمان و قطعات دیگر هست که بنا به هر دلیلی اگر اینها قطعی داشته باشد، باعث می شود که یخچال فریزر شما روشن نشود و نتوانید از آن استفاده کنید. پس این موارد همه نیاز به بررسی دارند.

دوست عزیزمان که پرسیده بودند چرا یخچال فریزر ساید بای ساید ما روشن نمی شود از این سه عامل عمده می تواند باشد ولی خب عوامل دیگری هم هست که باید حتما دستگاه تست و بررسی بشود تا متوجه بشویم دقیقا مشکل دستگاه چیست؟

 علت خاموش و روشن شدن سریع یخچال چی هست؟

ببینید دوست من اگر یخچال فریزر شما به صورتی هست که صدای تیک و تاک می دهد یعنی سه دقیقه کار می کند و بعد از سه دقیقه یک صدای تیک می دهد نشان دهنده این است که کمپرسور یخچال شما بنا به هر دلیلی بیش از حد آمپر می کشد.

این اتفاق از خرابی رله استارت کمپرسور یا خود کمپرسور باشد یا داخل لوله های کاپیلاری تیوپ عملیات ؟؟؟؟؟؟ ایجاد شده باشد و کیپ شده باشد و سیکل سرمایش اتفاق نیفتد.

در کل این را بهت می گم دوست عزیزم؛ اگر که یخچال فریزر شما خاموش شده و هرچند ثانیه یکبار یک صدایی از یخچال فریزر شما می یاد و مجددا خاموش میشود این مشکل برمی گرده به اینکه کمپرسور شما بیش از حد آمپر می کشد .

اگر یخچاتل فریزر را سریعا از برق در بیاورید امکان دارد که اگر رله های موتور یخچال فریزر شما مشکل پیدا کرده باشد بتوان تعمیر کرد و از سوختن موتور جلوگیری کنیم.

ولی اگر مدت زمان زیادی از این موضوع بگذرد خطر اینکه کمپرسور بسوزد بسیار بالاست و امکان زیادی وجود دارد که موتور یخچال شما از بین برود.

پس همین الان زحمت بکشید و یخچال فریزر را از برق خارج کنید و بلافاصله با مرکز ما تماس بگیرید تا تکنسین جهت تعمیرات اعزام شود.

علت خاموش شدن صفحه نمایشی یخچال ال جی چیست؟

زمانی که به یخچال مراجعه می کنید می بینید که سرما داخل یخچال فریزر کافی هست و لامپ های داخل یخچال فریزر روشن هستند، کمپرسور کار خودش را انجام می دهد ولی متاسفانه صفحه نمایشگر شما روشن نمی شود.

اصولا مشتریانی که تازه جابجا شده اند و از منزلی به منزل دیگری رفتند، به این مشکل زیاد بر می خورند که این مشکل بر می گردد به فیش ها یا کانکتورهای اتصال بین برد نمایش و برد فرمان یخچال فریزر شما.
اگر درب یخچال فریزر را باز کردید و دمونتاژ کردید و یخچال را جابجا کردید، این امکان وجود دارد که کانکتور به درستی سر جای خودش قرار نگرفته باشه که اصولا جای آن روی لولای درب قسمت فریزر هست.

اگر برد نمایش روی درب فریزر شما قرار دارد باید به درب فریزر نگاه کنید:

 • روی ان یک لولا وجود دارد که روپوشی روی آن هست.
 • روپوش را باز کنید و به کانکتور دست پیدا می کنید.
 • باید کانکتور را تست کنید که دچار قطعی و یا پارگی نشده باشد.
 • اگر یکی از این سیم ها دچار قطعی یا پارگی شده باشد باعث می شود که صفحه نمایشگر شما از کار بیفتد.

سوالاتتان را می توانید پایین همین ویدئو برای ما کامنت کنید. ما هر هفته، ویدئوهای از من بپرس را آپدیت می کنیم. امیدوارم که بتوانم سوالات شما عزیزان را جواب بدهم.


گروه حامی سرویس

به عنوان بزرگترین گروه تعمیرات لوازم خانگی در شهر اصفهان

با استفاده از تکنسین های مجرب وکار آزموده

تعمیرات لوازم خانگی ال جی را زیر نظر اتحادیه در منزل شما انجام می دهد.

0313833

پاسخگوی 24 ساعته

شماره تلفن نمایندگی ال جی

شبکه گسترده تعمیرات لوازم خانگی

در شهر های ایران توسط گروه حامی سرویس بزرگترین تعمیرگاه آنلاین در سطح کشور با بهترین کیفیت و قیمت در ارائه تعمیرات لوازم خانگی تعمیرات گروه حامی سرویس با هیچ گروه و نمایندگی قابل مقایسه نمی باشد پشتیبان خدمات ما 30000 مشتری فعال در زمینه تعمیرات می باشند.

بزودی شهر شما مجهز به حامی سرویس می شود

 

 

خدماتی که تعمیرات ال جی اصفهان انجام میدهد به شرح زیر می باشد:

توجه فرمایید گروه حامی سرویس نمایندگی تعمیرات ال جی اصفهان نمی باشد.

 این کلمه فقط بابت کلمه کلیدی استفاده شده است در صورت رضایت می توانید از خدمات این شرکت استفاده نمایید در غیر اینصورت با شرکت مربوطه تماس حاصل فرمایید.

معرفی شرکت ال جی :

 • ال‌جی الکترونیکس شرکتی الکترونیکی کره‌ای و چندملیتی است که یکی از شرکت‌های بزرگ در زمینه الکترونیک و فناوری اطلاعات است.
 • برند گلدیران که برند نمایندگی ال‌جی در ایران است در سال ۱۳۹۲ در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران به عنوان یکی از ۱۰۰ برند برتر ایران شناخته شد.
 • در بخش لوازم خانگی تولیدات ال جی شامل :  یخچال فریزر ماشین لباسشویی ماشین ظرفشویی اجاق گاز  ماکروویو و جاروبرقی است.

عیب های رایج یخچال فریزر ال جی :

تعمیرات یخچال ال جی

چرا سرمایش یخچال ال جی کم شده ؟

 • شاید ایرادهای رایج یخچال فریزر ال جی از ترموستات است و باید تعویض شود. ولی پیش از هرکاری اول یخچال را از برق در آورید و کویل‌ های کندانسور را با یک برس یا جاروبرقی تمیزکاری کنید. اگر دیدید باز هم مشکل باقیست برای تعمیر یخچال فریزر خود با تعمیرات ال جی اصفهان تماس بگیرید.

چرا یخساز ال جی کار نمی‌ کند ؟

 • خرابی ماژول موتور یخساز
 • انسداد شیر ورودی آب
 • خرابی نمایشگر
 • خرابی فیلتر خراب
 • اشکالی در مکانیزم خود یخ‌ساز 

چرا یخچال ال جی کار نمی‌ کند ؟

شاید جعبه کنترل به خاطر قطع شدن های پی در پی برق، فرسوده شده و یا مدارهای باز صدمه دیده و احتمال دارد احتیاج به عوض کردن داشته باشد. برای تعمیر یخچال فریزر ال جی خود باید از تعمیرگاه مجاز ال جی کمک بگیرید.

 

چرا یخچال ال جی سر و صداهای ناهنجار دارد؟

ایراد در جعبه کنترل 

چرا یخساز یا آبسردکن کار نمی کند و  آب یا یخ از یخچال بیرون نمی‌ آید؟

 • نیاز به تعویض فیلتر دارد 
 • انسداد شیر آب پشت یخچال

نمایندگی یخچال ال جی در اصفهان نیستیم اما تعمیرات تخصصی این برند را در منزل شما انجام میدهیم.

چرا یخچال ال جی یکسره کار می کند؟

علت اتومات نکردن در یخچال های ترموستاتی می تواند موارد زیر باشد:

 • خارج شدن لوله بلو از جای خود 
 • تنظیم نبودن ترموستات
 • اشکال در سیستم دیفراست
 • خرابی لاستیک دور درب 
 •  نشت یابی و شارژ گاز 
 • خرابی فن 
 • در اواپراتور برفک زیادی است 
 • علت اتومات نکردن در یخچال های با صفحه نمایشگر 
 • خرابی برد 
 • اشکال در سیستم دیفراست
 • خرابی لاستیک دور درب 
 •  نشت یابی و شارژ گاز 
 • خرابی فن 
 • در اواپراتور برفک زیادی است 

چرا فریزر ال جی خوب منجمد نمی کند ؟

 • پارگی لاستیک درب
 • شارژ گاز
 • خرابی ترموستات
 • خرابی کمپرسور
 • خرابی فن
 • عمل نکردن دیفراست

چرا مواد غذایی داخل یخچال ال جی یخ می زند ؟

 • خرابی ترموستات
 • خارج شدن لوله بالب از جای خود
 • سیم‌های ترموستات بررسی شود ممکن است اتصالات آن ها اشکال داشته باشد
 • خرابی سنسور یخچال

نمایندگی یخچال ال جی در اصفهان نیستیم اما تعمیرات تخصصی این برند را در منزل شما انجام میدهیم.

ارورهای یخچال ال جی :

ارورها

ارور Er FR یخچال ال جی :

 • ایراد در موتور فن یخچال دلیل بروز این ارور می باشد. موتور فن یخچال را برررسی نمایید و در صورت تشخیص تکنسین آن را تعویض نمایید.

ارور Er IF یا Er 1F یخچال ال جی :

 • این ارور به خطای فن در بخش یخ سازی دستگاه اشاره دارد. بررسی کنید فن بخش یخساز مسدود نباشد. معیوب بودن موتور فن و یا سیم کشی های مدار این بخش، ایراد در برد کنترل و یا از کار افتادن کلی موتور فن می تواند از دلایل بروز این خطا باشد.

ارور Er 15 یخچال ال جی :

 • موتور فن یخ ساز دچار مشکل شده است. بررسی موتور فن یخساز و تعویض آن در صورت لزوم باید با تشخیص تکنسین تعمیرات یخچال صورت گیرد.

ارور Er dH یخچال ال جی :

 • این خطا مربوط به ایراد در هیتر دیفراست، PCB یا فیوز می باشد. بررسی هیتر دیفراست و برد کنترل پاور و نیز فیوز توسط تکنسین ضروری است و نیز تعویض هر یک از این اجزاء می بایست با نظر تکنسین انجام گیرد.

ارور Er FS یخچال ال جی :

 • این ارور مربوط به سنسور فریزر می باشد. سنسور و اتصالات آن را چک کنید. در صورت تشخیص تکنسین اجزائی مانند ترمیستور، اتصالات سیم ها و یا PCB اصلی ممکن است به تعویض نیاز داشته باشند.

نمایندگی یخچال ال جی در اصفهان نیستیم اما تعمیرات تخصصی این برند را در منزل شما انجام میدهیم.

ارور Er rF یخچال ال جی :

 • اشاره به کارکرد غیر عادی موتور فن دارد. موتور فن را بررسی نمایید. ممکن است نیاز به تعویض موتور فن و یا برد کنترل اصلی باشد.

ارور Er rS یخچال ال جی :

 • این خطا به ایراد سنسور یخچال اشاره دارد. سنسور و سیم کشی ها و اتصالات را بررسی نمایید. ممکن است تعویض ترمیستور، اتصالات سیم ها و یا برد کنترل پاور اصلی لازم باشد.

ارور Er HS یخچال ال جی :

 • خطای سنسور رطوبت دستگاه.
 • جهت وجود اتصال کوتاه یا ایراد در سیم کشی سنسور به دقت مدار را بررسی نمایید. ممکن است سنسور رطوبت یخچال معیوب بوده و نیاز به تعویض داشته باشد.

ارور Er IS یخچال ال جی :

 • این ارور به ایراد سنسور یخ ساز اشاره دارد. سنسور را برای هرگونه اتصال کوتاه یا ایراد در سیم کشی آن بررسی کنید.
 • ممکن است سنسور یخ ساز یخچال معیوب بوده و نیاز به تعویض داشته باشد.

ارور Er SS یخچال ال جی :

 • این خطا مربوط به سنسور بخش دراور یا کشویی یخچال است. سنسور کشویی را برای هرگونه اتصال کوتاه یا ایراد در سیم کشی آن بررسی کنید.
 • ممکن است سنسور دمای بخش دراور یخچال نیاز به تعویض داشته باشد.

ارور Er rt یخچال ال جی :

 • خطای سنسور دمای محیط. دلایل بروز خطا خرابی سنسور، اتصال کوتاه و یا ایراد در اتصالات و سیم کشی ها می باشند.

ارور Er lt یخچال ال جی :

 • اشاره به خطای سیستمی در داخل یخ ساز دارد. بخش تست گیرنده یخ ساز را بررسی نمایید. در صورت تشخیص تکنسین باید مجموعه یخ ساز را تعویض نمایید.

ارور Er gF یخچال ال جی :

 • ارور فلومتر یا جریان سنج دستگاه. فشار آب را بررسی نمایید. فلومتر ممکن است معیوب شده باشد که نیاز به تعویض خواهد داشت.

ارور Er FF یخچال ال جی :

 • هشدار از کار افتادن فن اواپراتور.
 • موتور فن اواپراتور، برد کنترلی و سیم ها و اتصالات جزو اجزائی هستند که باید بررسی و در صورت تشخیص متخصص، تعویض گردند.

ارور Er CF یخچال ال جی :

 • این خطا به خراب بودن موتور فن کندانسور اشاره دارد. موتور فن کندانسور، برد کنترلی و سیم کشی های مربوطه را کنترل کنید.
 • همچنین در صورت خرابی این قطعات، بنابر تشخیص متخصص، تعویض آنان ممکن است لازم باشد.

ارور Er CO یخچال ال جی :

 • ارور فوق به خطای ارتباطات اشاره می کند. خطای ارتباطی بین برد اصلی و برد نمایشگر را بررسی نمایید.
 • برد کنترلی نمایشگر، PCB و یا سیم کشی های مربوطه در صورت نیاز، باید تعویض گردند.

ارور FF یخچال ال جی :

 • خطای موتور فن فریزر. فن فریزر و موتور آن را بررسی نمایید.
 • ممکن است برای رفع خطا لازم به تعویض موتور فن فریزر باشید.

ارور F dH یخچال ال جی :

 • در صورتی که سنسور در دیفراست به بالای ۴۰ درجه فارنهایت نرسد، این ارور نمایش داده می شود. فیوز معیوب، هیتر خراب و برد کنترلی دارای عیب می توانند دلایل بروز خطا باشند، آنها را بررسی کنید.
 • اجزائی که در صورت لزوم نیاز به تعویض خواهند داشت، شامل مجموعه کنترلر، هیتر دیفراست و رله برد کنترل می باشد.

ارور F dS یخچال ال جی :

 • این خطا به سنسور دیفراست فریزر مربوط است. ایرادات سیم کشی و یا اتصال کوتاه سنسور را بررسی نمایید.
 • ممکن است مجموعه کنترلر خراب باشد که نیاز به تعویض دارد.
 • مجموعه کنترلر شامل ترمیستور دیفراست و فیوز برای سیستم دیفراست می باشد.

ارور r dS یخچال ال جی :

 • این خطا به سنسور دیفراست یخچال مربوط است.
 • ایرادات سیم کشی و یا اتصال کوتاه سنسور را بررسی کنید.
 • مجموعه کنترلر که شامل ترمیستور دیفراست و فیوز برای سیستم دیفراست می باشد، ممکن است معیوب و نیاز به تعویض داشته باشد.

ارور r dH یخچال ال جی :

 • در صورت نرسیدن سنسور به دمای بالای ۴۰ درجه فارنهایت، ارور فوق نمایش داده می شود.
 • دلایل بروز خطا که می بایست چک شوند، شامل فیوز معیوب، هیتر خراب و برد کنترلی معیوب هستند.
 • اجزائی که احتمال تعویض خواهند داشت، مجموعه کنترلر، هیتر دیفراست و رله برد کنترل می باشد.

ارور ۱F یا F1 یخچال ال جی :

 • این کد خطا مربوط به فن دمنده یخ ساز و یا موتور یخ ساز است.
 • احتمالا این قطعات دچار خرابی شده و نیاز به تعویض دارند. همچنین ممکن است، برد پاور اصلی نیز نیاز به تعویض داشته باشد.

ارور ۲۲ یخچال ال جی :

 • در صورتی که صدای کلیک مانندی به گوش برسد و این کد خطا نمایش داده شود، رله کمپرسور خراب بوده و نیاز به تعویض خواهد داشت.

ارور ۶۷ یخچال ال جی :

 • این خطا در مواقعی که فضای خالی در درب وجود داشته باشد، بطوریکه یخچال تشخیص داده که بصورت کامل ایزوله نبوده و هدر رفت انرژی دارد، نمایش داده می شود.
 • ارور فوق همچنین می تواند به معنای پر بودن فریزر نیز باشد. درب یخچال را چک کنید.
 • قفل درب و لاستیک های اطراف درب را بررسی نمایید. گاهی با کشیدن یخچال از برق و اتصال دوباره به پریز پس از چند ثانیه، مشکل برطرف می گردد.

 


ارورهای لباسشویی ال جی :

ارور IE لباسشویی ال جی :

این موارد را بررسی کنید:

 • آب ورودی دستگاه
 • اتصالات آب ورودی
 • فشار آب ورودی دستگاه
 • فیلتر شیر برقی
 • شیر برقی (۲kΩ∼۸kΩ)
 • سیم کشی دستگاه
 • برد دستگاه

ارور OE لباسشویی ال جی :

این موارد را بررسی کنید:

 • ارتفاع شلنگ تخلیه دستگاه (کمتر از یک متر)
 • فیلتر پمپ تخلیه
 • هیدرواستات و شلنگ رابط به درام
 • پمپ تخلیه (۱۶۰Ω∼۱۷۷Ω)
 • سیم کشی دستگاه
 • برد دستگاه

ارور UE لباسشویی ال جی :

این موارد را بررسی کنید:

 • حجم بار داخل دیگ (کم یا کوچک بودن)
 • نوع و جنس البسه داخل دیگ (جین و …)
 • شیب دستگاه بعد از نصب (بیش از °۱)
 • تاخو
 • روتور و استاتور
 • برد دستگاه

ارور dE لباسشویی ال جی :

این موارد را بررسی کنید:

 • زبانه در دستگاه
 • لولای دستگاه
 • پنل جلوی دستگاه
 • محل نصب میکروسوئیچ
 • اتصالات و سیم کشی
 • برد دستگاه

 

ارور TE لباسشویی ال جی :

این موارد را بررسی کنید:

 • ترمیستور (۴۴kΩ∼۵۳kΩ)
 • هیتر (۲۴٫۷Ω∼۲۸٫۰Ω)
 • اتصالات و سیم کشی
 • برد دستگاه

ارور FE لباسشویی ال جی :

این موارد را بررسی کنید:

 • شیر برقی ورودی دستگاه (۲kΩ∼۸kΩ)
 • هیدرواستات و شلنگ رابط به درام
 • اتصالات و سیم کشی
 • برد دستگاه

ارور PE لباسشویی ال جی :

این موارد را بررسی کنید:

 • هیدرواستات و شلنگ رابط به درام
 • اتصالات و سیم کشی
 • برد دستگاه

ارور CE لباسشویی ال جی :

این موارد را بررسی کنید:

 • استاتور هر کدام ۸Ω∼۱۱Ω
 • تاخو
 • اتصالات و سیم کشی
 • برد دستگاه

 

ارور LE لباسشویی ال جی :

این موارد را بررسی کنید:

 • حجم لباس داخل درام دستگاه
 • تاخو
 • استاتور
 • روتور
 • میکروسوئیچ دراتصالات و سیم کشی
 • برد دستگاه

ارور SE یا ۵E لباسشویی ال جی :

خطای se به صورت ۵e هم خوانده میشود مربوط به خطای سنسور است که نشان می دهد که دستگاه نیاز به تعمیرات جدی دارد. برای اطمینان بهتر است دستگاخ را مجددا راه اندازی کنید . برای این کار به این روش عمل کنید :

 • ابتدا دستگاه را خاموش کرده و از برق بکشید.
 • بگذارید دستگاه به مدت 10 دقیقه به همین حالت بماند و بعد از آن مجددا به برق وصل کنید.
 • ماشین لباسشویی ال جی را دوباره روشن و سیکل شست و شو را مجددا شروع کنید.

اگر ارور همچنان بر روی نمایشگر بود می توانید با یک تماس از سرویسکاران باتجربه و حرفه ای در گروه حامی سرویس برای تعمیرات ال جی اصفهان کمک بگیرید .

031-3833

ارور PF لباسشویی ال جی :

 • ارور  pf نشان دهنده اشکال در تغذیه منبع برق دستگاه نمایش داده میشود. ممکن است به خاطر اختلال در برق رسانی به ماشین لباسشویی و یا قطعی برق در میانه سیکل شست و شو باشد.
 • در صورتی که سیکل شست و شو را مجددا آغاز کنید باید این ارور رفع شده باشد. در غیر اینصورت با تعمیرکاران حامی سرویس مشورت نمایید.

ارور AE لباسشویی ال جی :

 • بروز ارور ae نشان دهنده وجود نشتی در لباسشویی ال جی دارد.
 • برای رفع مشکل باید دستگاه را از برق بیرون کشیده و تمامی مجاری آب را بررسی نمایید. در صورتی که لوله ای آسیب دیده و یا پاره شده علت نشتی بود باید آن را تعویض کنید. 

 

ارورهای ظرفشویی ال جی :

ارور OE ماشین ظرفشویی ال جی :

 • نشان دهنده مشکلی در تخلیه و عاملی باعث می شود آب از ظرفشویی خارج نشود.
 • در صورت مشاهده چنین خطایی باید شلنگ تخلیه را بررسی کنید که اشکال پارگی یا خم شدگی دارد یا خیر ؟
 • سپس نوبت پمپ تخلیه است. پمپ تخلیه هم باید برای هر گونه انسداد و اشکال احتمالی بررسی و عیب یابی شود. همچنین سوئیچ شناور باید بررسی شود چون ممکن است یک جسم خارجی باعث توقف عملکرد آن شده باشد.
 • حتی ممکن است علت بروز ارور oe ماشین ظرفشویی ال جی، اشکال در موتور پمپ تخلیه ظرفشویی شما باشد.

هر یک از این موارد، بخصوص مشکلات مربوط به سوئیچ شناور، موتور و پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ال جی باید توسط تکنسین متخصص، بررسی و عیب یابی شود و در صورت نیاز تعمیر و یا تعویض گردد.

ارور LE ماشین ظرفشویی ال جی :

(ارور مربوط به مشکل در موتور ظرفشویی)

 •  آسیب دیدن سیم کشی
 • قفل شدن پروانه دستگاه
 • قفل شدن روتر موتور
 • قفل شدن تیغه یا بلید (blade)
 • اشکال در برد

ارور AE ماشین ظرفشویی ال جی :

 • سنسور نشتی موجود در زیر ظرفشویی یک نشتی را نشان می دهد.
 • ابتدا باید آب ناشی از نشتی، تخلیه و با یک حوله یا جارو برقی که قابلیت جمع کردن آب را داشته باشد، خشک شود؛ سپس اشکال بوجود آمده مورد بررسی و عیب یابی قرار بگیرد.

ارور ae ماشین ظرفشویی ال جی ممکن است به دلایل زیر باشد:

 • شکستن لوله کنار موتور، خراب شدن پمپ تخلیه، سنسور شناور و یا حتی آسیب دیدگی سیم کشی

ارور NE ماشین ظرفشویی ال جی :

( ارور مربوط به مشکل در میکروسوئیچ )

 • سوئیچ و نیروی موتور، آب را از بازوی شستشوی پایین به وسط و بازوی شستشوی بالا و برعکس، در فاصله زمانی ۹۰ ثانیه، هدایت می کنند. این ارور وقتی دیده می شود که موقعیت سیگنال میکروسوئیچ برای رسیدن به برد اصلی به اشتباه تغییر کند. برای حل این مشکل باید میکروسوئیچ تعویض شود و یک لوله آب انعطاف پذیر ضد زنگ استفاده شود.

ارور E1 ماشین ظرفشویی ال جی :

 • نصب نادرست ظرفشویی
 • انتخاب مواد شوینده نامناسب
 • درب ظرفشویی به درستی بسته نیست
 • بارگیری نامناسب و چیدن نامناسب ظروف
 • اشکال در پمپ تخلیه
 • تنظیم یا مونتاژ نامناسب شناور
 • نشتی در سیستم تخلیه

ارور  IE ماشین ظرفشویی ال جی :

 • آب قطع است.
 • شیر آب باز نیست.
 • حسگر آب ایراد دارد.
 • شیر آب را بررسی کنید.

ارور  FE ماشین ظرفشویی ال جی :

 • آب بیش از مقدار عادی وارد دستگاه شده است.
 • اشکالی در شیر ورودی است.
 • شیر آب را بسته و دو شاخه را از پریز بیرون بکشید.

در صورت برطرف نشدن مشکل با مرکز تعمیرات ال جی اصفهان تماس بگیرید.

 ارور LE ماشین ظرفشویی ال جی :

( ارور مربوط به موتور )

 • نمایش ارور یا کد خطای HE ظرفشویی ال جی
 • مدار گرم کن آب آسیب دیده است.
 • نمایش ارور یا کد خطای tE ظرفشویی ال جی
 • ترمیستور ایراد دارد یا دمای آب ورودی بسیار زیاد است.
 • نمایش ارور یا کد خطای PF ظرفشویی ال جی
 • قطعی جریان برق
 • در صورتی که جریان برق قطع شده و سپس وصل گردد و آنگاه کلیدی فشرده شود، این کد به مدت ۱۰ ثانیه نمایش داده شده و سپس محو می گردد.
 • دستگاه را ری استارت کنید.

ارور  Cd ماشین ظرفشویی ال جی :

(ارور مربوط به عملکرد خشک کننده با باد سرد در شستشوی سریع)

 • جهت کمک به شستشوی سریع. ۳۰ دقیقه پس از پایان برنامه ادامه داشته و با باز شدن درب قطع می گردد.

نمایش ارور یا کد خطای CL ظرفشویی ال جی :

 • قفل کودک :فقط در طول شستشو فعال شده و جهت قفل نمودن کلیدها برای جلوگیری از تغییر آنها توسط کودکان طراحی شده است.

سرویسکار ال جی

 

آموزش تعمیرات ال جی اصفهان

 


آموزش روش تعمیر لاستیک درب یخچال فریزر

ارور های ماشین لباسشویی ال جی

ارور های یخچال فریزر دوو

آموزش تعمیر صدا ولرزش ماشین لباسشویی

 

مشاوره در مورد خرید محصولات ال جی

آموزش تعمیرات


برای خرید محصولات ال جی میتوانید از ما کمک بگیرید.

برای خرید لوازم خانگی ال جی باید توجه داشته باشید.

که محصولات قاچاق و تقلبی این برند در بازار موجود می باشد که از کیفیت مطلوبی هم برخوردار نیست.

برای مشاوزه در مورد خرید لوازم خانگی ال جی می توانید از طریق قسمت تماس با ما در ارتباط باشد.

ما بصورت کامل شمارا جهت خرید لوازم خانگی ال جی راهنمایی می کنیم.

 

روش تشخیص لوازم خانگی اصل

رسانه های مرتبط

نکته مهم:

گروه حامی سرویس نمایندگی شرکت ال جی نمی باشد و متن و کلمات بالا فقط برای استفاده از کلمات کلیدی می باشد و در صورتی که شما رضایت کامل داشته باشید می توانید از خدمات این شرکت استفاده نمایید در غیر این صورت می توانید از طریق لینک پایین با شرکت مربوطه تماس حاصل فرمایید.

شرکت ال جی

5/5 (16 نظر)