تعمیرات ال جی اصفهان

تعمیرات ال جی اصفهان

 

نمایندگی ال جی در اصفهان

نمایندگی ال جی در اصفهان

 تماس فوری تعمیرات

03191002003

 

طرز کار بخارشوی لباسشویی ال جی

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، بشرهر روزبه دنبال نوآوری های جدید در زمینه فناوری وخدمات است. ال جی هم یکی از شرکت های پیشرو دراین زمینه است وبا استفاده از قابلیت بخار درلباسشویی، گام بزرگی در حوزه پیشرفت فناوری و سرعت بخشیدن به عملکرد شستشوی لباسها برداشته است .

_بخار موجود در لباسشویی ال جی ،خاصیت تمیز کنندگی و ضد عفونی کنندگی بالایی دارد، همچنین باوجود حرارت زیادی که دارد کوچک ترین آسیبی به بافت پارچه نمیزندوباعث از بین رفتن تمام لکه ها و میکروب های موجود در پارچه می شود.

_این قابلیت جدیدشرکت ال جی، برای شستشو و ضدعفونی کردن ملحفه، حوله و انواع لباس بسیار مفید و کاربردی است. همچنین بخارشوی لباسشویی ال جی خاصیت حساسیت زدایی دارد و تمام عواملی که باعث ایجاد حساسیت در پارچه می‌شود مثل: گرد و خاک ، کرک و پشم حیوانات، و سایر مواد حساسیت زا را از بین می‌برد.

_در مورد مصرف انرژی هم، این بخارشو بسیار کم انرژی مصرف می‌کند و در یک دوره شستشو به مقدارکمی آب نیاز دارد. همچنین این فناوری باعث کاهش چشمگیری در مصرف برق می شود ،که در نتیجه هم باعث کم شدن مصرف آب و برق و هم کاهش هزینه‌های ناشی از این دو انرژی می‌شود .

_با استفاده از این قابلیت جدید و پیشرفته شرکت ال‌جی، می توانید لباس های تمیز و بدون آلودگی داشته باشید، همچنین سرعت عملکرد شستشوی لباسها را افزایش دهید.

 


سلام و عرض ادب خدمت شما کاربران گرامی

به سایت حامی سرویس خوش آمدید .

در این دسته از ویدئوهای “از من بپرس” قصد داریم که به عیب های رایج یخچال فریزر بپردازیم . شاید که بتوانیم در این دسته از ویدئوهای “از من بپرس” مشکل شما را در مورد تعمیر یخچال فریزر حل کنیم و بتوانیم اطلاعاتی را به شما عزیزان بدهیم که بتوانید بدون اینکه تعمیرکار را به منزلتان دعوت کنید و هزینه ای بپردازید مشکل را برطرف کنید.

نمایندگی تعمیرات ال جی اصفهان نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را در منزل شما انجام میدهیم .

 

تعدادی از کاربرها از ما پرسیده اند که یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی داریم که خاموش شده و دیگر روشن نشده و علت این مشکل چیست؟
علت این مشکل در مرحله اول می تواند منبع تغذیه یا همان پریز برق باشد. باید در اول کار از این موضوع مطمئن شوید که جریان الکتریکی در منزل وجود داشته باشد. چه بسا خیلی از مشتریان عزیز که با مرکز ما تماس گرفتند و ما تعمیرکار را خدمتشان اعزام کردیم، متوجه شدیم که به علت اتصالی یا هر مشکل دیگری داخل پریز برق اصلا جریان الکتریکی وجود نداشته و به همین علت یخچال فریزر روشن نمیشده. بهترین کاری که میتوانید انجام دهید این است که یک مصرف کننده ای مثل آبمیوه گیری یا هر وسیله دیگری که دم دستتان هست به پریز برقی که یخچال فریزر را به آن متصل می کنید وصل کنید و از وجود جریان الکتریکی مطمئن شوید.

تعمیر تلویزیون در اصفهان

در مرحله بعدی خیلی از مشتریان عزیز ما از محافظ برق الکتریکی استفاده می کنند. محافظ های تبدیلی یخچال فریزر برای این است که اگر برق منزل شما بنا به هر دلیلی قطع و بلافاصله وصل شد، برق مستقیما به کمپرسور یخچال شما نرود و از آسیب به کمپرسور جلوگیری کند و اگر ولتاژ کم یا زیاد شد، جریان الکتریکی را قطع کند. به همین دلیل خیلی وقتها پیش می آید که این محافظ ها به علت قطعات الکتریکی که داخلش هست دچار خرابی می شوند و جریان الکتریکی را از خودشان عبور می دهند و باعث می شود که یخچال فریزر شما کار نکند و روشن نشود. با تعویض یا یکسره کردن، یخچال فریزر را بدون واسطه یا محافظ به برق بزنید و تست کنید ببینید دستگاه روشن می شود یا خیر؟

این دو حالتی که خدمتتان عرض کردم حالت های خوش بینانه خرابی های یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی هست.
حالت بدبینانه می تواند برد الکتریکی یخچال فریزر شما که دارای قطعات الکترونیکی هست دچار مشکل فنی شده باشه و به همین دلیل برق به صفحه نمایشگر یخچال ندهد و یخچال فریزر شما اصلا روشن نشود.

نمایندگی یخچال ال جی در اصفهان نیستیم اما تعمیرات تخصصی این برند را در منزل شما انجام میدهیم.

در این صورت بهترین حالت این است که شما با شرکت تماس بگیرید و پذیرش ثبت کنید و ما کارشناسان خودمان را برای شما اعزام کنیم تا این مشکل را بررسی کنند که اگر مشکل از برد فرمان هست، تا جایی که بشود و بخاطر اینکه ما هزینه ها را برای شما پایین بیاوریم، بردها را برای تعمیر به واحد تعمیراتی خودمان بفرستیم و اگر در نهایت تعمیر نشد، برد را برای شما عزیزان تعویض کنیم.
مورد بعدی، سیم های اتصال بین برد فرمان و قطعات دیگر هست که بنا به هر دلیلی اگر اینها قطعی داشته باشد، باعث می شود که یخچال فریزر شما روشن نشود و نتوانید از آن استفاده کنید. پس این موارد همه نیاز به بررسی دارند.

دوست عزیزمان که پرسیده بودند چرا یخچال فریزر ساید بای ساید ما روشن نمی شود از این سه عامل عمده می تواند باشد ولی خب عوامل دیگری هم هست که باید حتما دستگاه تست و بررسی بشود تا متوجه بشویم دقیقا مشکل دستگاه چیست؟

 

یکی دیگر از کاربران عزیزمان در کامنت ها از ما سوال کردند که علت خاموش و روشن شدن سریع یخچال چی هست؟
ببینید دوست من اگر یخچال فریزر شما به صورتی هست که صدای تیک و تاک می دهد یعنی سه دقیقه کار می کند و بعد از سه دقیقه یک صدای تیک می دهد نشان دهنده این است که کمپرسور یخچال شما بنا به هر دلیلی بیش از حد آمپر می کشد. این اتفاق از خرابی رله استارت کمپرسور یا خود کمپرسور باشد یا داخل لوله های کاپیلاری تیوپ عملیات ؟؟؟؟؟؟ ایجاد شده باشد و کیپ شده باشد و سیکل سرمایش اتفاق نیفتد. در کل این را بهت می گم دوست عزیزم؛ اگر که یخچال فریزر شما خاموش شده و هرچند ثانیه یکبار یک صدایی از یخچال فریزر شما می یاد و مجددا خاموش میشود این مشکل برمی گرده به اینکه کمپرسور شما بیش از حد آمپر می کشد . اگر یخچاتل فریزر را سریعا از برق در بیاورید امکان دارد که اگر رله های موتور یخچال فریزر شما مشکل پیدا کرده باشد بتوان تعمیر کرد و از سوختن موتور جلوگیری کنیم. ولی اگر مدت زمان زیادی از این موضوع بگذرد خطر اینکه کمپرسور بسوزد بسیار بالاست و امکان زیادی وجود دارد که موتور یخچال شما از بین برود. پس همین الان زحمت بکشید و یخچال فریزر را از برق خارج کنید و بلافاصله با مرکز ما تماس بگیرید تا تکنسین جهت تعمیرات اعزام شود.

 

نمایندگی تعمیرات ال جی اصفهان نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را در منزل شما انجام میدهیم .

 

یکی دیگر از دوستان ما پرسیدند که علت خاموش شدن صفحه نمایشی یخچال ال جی چیست؟

زمانی که به یخچال مراجعه می کنید می بینید که سرما داخل یخچال فریزر کافی هست و لامپ های داخل یخچال فریزر روشن هستند، کمپرسور کار خودش را انجام می دهد ولی متاسفانه صفحه نمایشگر شما روشن نمی شود. اصولا مشتریانی که تازه جابجا شده اند و از منزلی به منزل دیگری رفتند، به این مشکل زیاد بر می خورند که این مشکل بر می گردد به فیش ها یا کانکتورهای اتصال بین برد نمایش و برد فرمان یخچال فریزر شما.
اگر درب یخچال فریزر را باز کردید و دمونتاژ کردید و یخچال را جابجا کردید، این امکان وجود دارد که کانکتور به درستی سر جای خودش قرار نگرفته باشه که اصولا جای آن روی لولای درب قسمت فریزر هست. اگر برد نمایش روی درب فریزر شما قرار دارد باید به درب فریزر نگاه کنید. روی ان یک لولا وجود دارد که روپوشی روی آن هست. روپوش را باز کنید و به کانکتور دست پیدا می کنید. باید کانکتور را تست کنید که دچار قطعی و یا پارگی نشده باشد. اگر یکی از این سیم ها دچار قطعی یا پارگی شده باشد باعث می شود که صفحه نمایشگر شما از کار بیفتد.

سوالاتتان را می توانید پایین همین ویدئو برای ما کامنت کنید. ما هر هفته، ویدئوهای از من بپرس را آپدیت می کنیم. امیدوارم که بتوانم سوالات شما عزیزان را جواب بدهم.


گروه حامی سرویس

به عنوان بزرگترین گروه تعمیرات لوازم خانگی در شهر اصفهان

با استفاده از تکنسین های مجرب وکار آزموده

تعمیرات لوازم خانگی ال جی را زیر نظر اتحادیه در منزل شما انجام می دهد.

03191002003

پاسخگوی 24 ساعته

نمایندگی ال جی در اصفهان

شبکه گسترده تعمیرات لوازم خانگی

در شهر های ایران توسط گروه حامی سرویس بزرگترین تعمیرگاه آنلاین در سطح کشور با بهترین کیفیت و قیمت در ارائه تعمیرات لوازم خانگی تعمیرات گروه حامی سرویس با هیچ گروه و نمایندگی قابل مقایسه نمی باشد پشتیبان خدمات ما 30000 مشتری فعال در زمینه تعمیرات می باشند.

بزودی شهر شما مجهز به حامی سرویس می شود

 

نمایندگی تعمیرات ال جی اصفهان نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را در منزل شما انجام میدهیم .

 

خدماتی که نمایندگی تعمیرات ال جی اصفهان انجام میدهد به شرح زیر می باشد:

 

تعمیرات انواع ماشین لباسشویی ال جی

تعمیر یخچال ال جی در اصفهان

تعمیرات انواع ماشین ظرفشویی ال جی

تعمیرات انواع کولر گازی واسپیلت ال جی

توجه فرمایید گروه حامی سرویس نمایندگی تعمیرات ال جی اصفهان نمی باشد.

 این کلمه فقط بابت کلمه کلیدی استفاده شده است در صورت رضایت می توانید از خدمات این شرکت استفاده نمایید در غیر اینصورت با شرکت مربوطه تماس حاصل فرمایید.

 

معرفی شرکت ال جی :

  • ال‌جی الکترونیکس شرکتی الکترونیکی کره‌ای و چندملیتی است که یکی از شرکت‌های بزرگ در زمینه الکترونیک و فناوری اطلاعات است.
  • برند گلدیران که برند نمایندگی ال‌جی در ایران است در سال ۱۳۹۲ در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران به عنوان یکی از ۱۰۰ برند برتر ایران شناخته شد.
  • در بخش لوازم خانگی تولیدات ال جی شامل :  یخچال فریزر ماشین لباسشویی ماشین ظرفشویی اجاق گاز  ماکروویو و جاروبرقی است.

 

عیب های رایج یخچال فریزر ال جی :

1 ) چرا سرمایش یخچال کم شده ؟

  • شاید ایرادهای رایج یخچال فریزر ال جی از ترموستات است و باید تعویض شود. ولی پیش از هرکاری اول یخچال را از برق در آورید و کویل‌ های کندانسور را با یک برس یا جاروبرقی تمیزکاری کنید. اگر دیدید باز هم مشکل باقیست برای تعمیر یخچال فریزر خود با تعمیرات ال جی اصفهان تماس بگیرید.

2 ) چرا یخساز کار نمی‌ کند ؟

  • خرابی ماژول موتور یخساز
  • انسداد شیر ورودی آب
  • خرابی نمایشگر
  • خرابی فیلتر خراب
  • اشکالی در مکانیزم خود یخ‌ساز