تعمیر کولر گازی در شیراز

تعمیر کولر گازی در شیراز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

استفاده از کولر های گازی در مناطقی با آب و هوای گرم و مرطوب در فصل تابستان بسیار مرسوم است .

هنگامی که در مرداد ماه به شمال سفر می کنید ، در آن هوای شرجی و بوی نم درخت و خاک و عطر دریا خسته و عرق ریزان به ویلا بر می گردید ، زیر کولر گازی لم می دهید … می‌توانید از گرمای بیرون خلاص شوید و برای لحظه ، لحظه اش خدا را شکر کنید .

کولرهای گازی از پر طرفدار ترین لوازم خانگی در فصل تابستان هستند ، که این امر باعث ارائه مدل های متفاوت و پیشرفت روز افزون آن شده است .

تعمیرات آن کار سخت و پیچیده ایست که از عهده هر کسی بر نمی آید . شرکت حامی سرویس از شرکتهای تعمیراتی مطرح در زمینه کاری خود و تعمیر کولر گازی در شیراز می باشد .

این شرکت با ارائه خدماتی چون تعمیرات با کیفیت ، فروش قطعات اصل و مشاوره رایگان توانسته در حیطه فعالیت خود به جایگاه متمایزی دست پیدا کند .

شما می توانید با شماره گیری ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ جهت تعمیر کولر گازی در شیراز در شرکت حامی سرویس پذیرش شده و پس از ثبت مشکل خود ، منتظر مراجعه تکنسین متخصص شرکت به منزل بمانید و از انجام تعمیرات تضمینی ، مطمئن باشید .

تعمیر کولر گازی در شیراز

 

تعمیر کولر گازی ال جی در شیراز :

شرکت ال ‌جی در تولید کولرهای گازی خود ارور هایی را در نظر گرفته که هر کدام نشان دهنده ی ایرادی در دستگاه می باشد .

در نظر داشته باشید که ارور ها در کولر گازی های ال جی به دو دسته ی ارورهای Ls و ارورهای ch تقسیم می‌شوند .

شرکت حامی سرویس با پرورش تکنسین های متخصص در تعمیرات انواع برند های لوازم خانگی می‌تواند موجبات طولانی شدن عمر مفید دستگاه شما را فراهم کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارور های کولر گازی ال جی به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر کولر گازی ال جی در شیراز

 

تعمیر کولر گازی سامسونگ در شیراز :

شرکت سامسونگ که از معتبرترین تولیدکنندگان لوازم خانگی است ، برای طولانی تر شدن عمر کولرهای گازی خود ارور هایی را برای آنها تعریف کرده است .

این ارور ها که به صورت حروف و اعداد روی نمایشگر نشان داده می شوند به مصرف کننده کمک می کند تا به سرعت از وجود ایراد مطلع شده و برای تعمیرات آن اقدام نماید .

از جمله ارورهای کولر های گازی سامسونگ می توان به ch , E3 , Eo , AX , Bx و … اشاره کرد .

شرکت حامی سرویس با ارائه ی قطعات اورجینال ، شما را از کیفیت و کارایی قطعه ی تعویض شده مطمئن می نماید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارور های کولر گازی سامسونگ به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر کولر گازی سامسونگ در شیراز

 

تعمیرات کولر گازی اجنرال در شیراز :

شرکت ژاپنی اجنرال با تولید کولرهای گازی با کیفیت و مقاومت بالا در دو مدل کولر گازی اسپلیت دیواری و اسپلیت سقفی محبوبیت بالایی را در میان مصرف کنندگان این محصول به خود اختصاص داده است .