تعمیر پکیج اخگر در شیراز

تعمیر پکیج اخگر در شیراز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

 • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

آقا حالا چه کار کنیم؟با این وضعیت تا صبح همه راهی بیمارستان می‌شیم.ساعت 10 شب بود که به خانه برگشتیم و پا در خانه‌ی منجمدمان گذاشتیم.این در حالی بود که صبح دیروز که از خانه خارج می‌شدیم همه چیز مرتب بود.فضای خانه گرم و مطلوب بود چرا که پکیج سرحال و قبراق مثل ساعت کار می‌کرد.ولی الان همه جا یخ زده بود.انگار که اصلا در این خانه وسیله‌ی گرمایشی وجود نداشته است.

درست است که در چله‌ی زمستان به سر می بریم اما به لطف پکیج اخگر همیشه محیط خانه گرم و دلپذیر بوده است.مستاصل از این اتاق به آن اتاق می‌رفتم. همه‌ی امیدم به آقای همسر بود که داشت با پکیج ور می‌رفت.بچه ها را بین چندین پتو پیچیده بودم.راهی نبود باید به خانه‌ی مادر باز می‌گشتیم.اینجا جای ماندن نبود.با این شرایط تا صبح همه مریض می شدیم.

در همین افکار غوطه‌ور بودم که متوجه‌ی صحبت تلفنی همسرم شدم،مثل اینکه کسی از آن طرف خط داشت او را برای حل مشکل پکیج راهنمایی می‌کرد،اما این وقت شب؟چه کسی می توانست باشد؟ما که دوست و آشنای تعمیرکار پکیج نداشتیم!دقایقی بعد همسرم گوشی را کنار گذاشت و از پکیج فاصله گرفت، به طرف من برگشت و لبخند زنان گفت : فعلا مشکل برطرف شد.

صبح تعمیرکار شرکت حامی سرویس میاد و اساسی مشکل پکیج رو حل می‌کنه . با تعجب گفتم : حامی سرویس ؟ ! همسرم توضیح داد که شرکت حامی سرویس یک شرکت خدماتی در زمینه‌ی رفع مشکلات وسایل منزل است . یک همه فن حریف .

فقط کافیست برای تعمیر پکیج اخگر در شیراز با شرکت حامی سرویس تماس برقرار کرد . 03191002003

تعمیر پکیج اخگر در شیراز

نمایندگی تعمیر پکیج اخگر در شیراز کجاست؟

آدرس: تهران- هفت تیر – مفتح جنوبی

خدمات پس از فروش 

02188195425

پکیج جایگزین موتورخانه‌های پر سروصدا،بخاری‌های بعضاً پرخطر و آبگرمکن های غول آسا و پرمصرف شد.پکیج ها طراحی شدند برای زندگی بهتر،رفاه بیشتر و مصرف انرژی کمتر.درست است که در ساخت پکیج سعی شده ایمنی بالای دستگاه تضمین شود امااز آنجا که پکیج با آب و گرما سروکار دارد نیاز به سرویس پیدا می کند چرا که آب و گرما دو تغییر دهنده و فرساینده محسوب می شوند.

پس باید در استفاده از پکیج هوشیار و بیدار بود تا درصورت بروز نشانه‌های هشدار دهنده سریعا اقدام به رفع مشکل شود.حال این مشکل می تواند به اندازه‌ی چکه کردن آب از پکیج کوچک به نظر برسد اما بی توجهی ضرر بزرگی به همراه دارد.

اگر کوچکترین تغییری در کارکرد پکیج بوجود آمد باید فوراً به نمایندگی پکیج یا یک تعمیرکار زبده مراجعه کرد.تا خسارت و خطر به صفر رسانده شود.شرکت حامی سرویس نمایندگی تعمیر پکیج اخگر در شیراز نیست اما نیروهای متخصص خود در تعمیر پکیج را در مواقع لزوم به یاری شما می فرستد.

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در اصفهان کجاست؟

نمایندگی فروش پکیج اخگر در شیراز :

اخگر از قدیمی ترین و باسابقه ترین نام در بین وسایل گرمایشی ست.کمتر کسی است که از برند اخگر و پیشینه‌ی محصولات این شرکت اطلاعی نداشته باشد. دوستداران این کالای وطنی در شیراز می توانند برای تهیه‌ی پکیج های اخگر به خیابان پیروزی،سه راه نمازی و خیابان توحید رفته از فروشگاه های موجود این محصول را خریداری کنند.

واحد فروش : 021 – 88314410

خدمات پس از فروش : 88195425

شرکت حامی سرویس با بهره گیری از کادری مجرب ، شما را در تعمیر پکیج اخگر در شیراز همراهی می‌کند.

کشور سازنده‌ی پکیج اخگر :

صنعتگران شرکت اخگر اولین تولید کننده‌ی پکیج در ایرانند.مؤسس شرکت اخگر مهندس حسین رفیعی پور می باشد.این شرکت اولین محصول خود را در سال ۱۳۷۱ به بازار عرضه کرد.با اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها و افزایش نرخ سوخت در سال ۱۳۸۹ پکیج شوفاژ دیواری اخگر روانه‌ی بازار شد و به خاطر کارایی بالا در امر گرمایش و همچنین به دلیل مصرف کنترل شده‌‌ی انرژی در بین خانه‌های ایرانی محبوبیت پیدا کرد.پکیج های دیواری و زمینی شرکت اخگر در مدل های مختلف طراحی و ساخته شده اند.

تشخیص پکیج اخگر اصل از تقلبی

تشخیص پکیج اخگر اصل از تقلبی :

اخگر یک برند وطنی ست اما باز هم عده ای به اصطلاح خودشان زرنگ و در دیده‌ی عوام سودجو اقدام به ساخت قطعات تقلبی این برند کرده اند.اولین قدم برای فرار از دام این سودجویان خرید محصولات از فروشگاه های معتبر است . معمولا اجناس تقلبی به دلیل داشتن قیمت مناسب مورد توجه قرار می گیرند پس باید به اختلاف قیمت ها دقت کرد.همچنین به نشان و لیبل شرکت بر روی قطعات اصلی نیز توجه شود.

معرفی دکمه های موجود روی پکیج اخگر :

 • دکمه‌ی off / on در پکیج اخگر : روشن و خاموش کردن پکیج با دکمه‌ی on و off انجام می پذیرد.
 • دکمه‌ یا شاسی افزایش یا کاهش دمای آب گرم در پکیج اخگر : روی پکیج دکمه‌هایی وجود دارد که با علامت + و- مشخص شده اند به وسیله‌ی این دکمه ها درجه آب گرم مصرفی تنظیم می‌شود.
 • دکمه یا شاسی افزایش یا کاهش دمای مدار گرمایشی پکیج اخگر : باتوجه به دمای محیط برای افزایش و یا کاهش دمای مدار گرمایشی کافی ست دکمه ای که با + و – نشان داده شده را روی درجه‌ی دلخواه تنظیم کنید.

 • دکمه‌ی reset در پکیج اخگر : اگر خطایی در نمایشگر پکیج ظاهر شود اولین قدم استفاده از دکمه‌ی ریست دستگاه می باشد.
 • دکمه‌ی تنظیم حالت تابستانه / زمستانه در پکیج اخگر : حالت گرمایشی پکیج  را با این دکمه از حالت تابستانه به زمستانه و یا برعکس تغییر دهید.

آیا پکیج باعث گازگرفتگی می‌ شود؟

آیا پکیج باعث گازگرفتگی می‌ شود ؟ در جواب این سوال باید گفت بله . پکیج می‌تواند باعث گازگرفتگی شود اما این مشکل قابل حل است . همه چیز برمی گردد به رعایت نکات ایمنی ، اگر این نکات به درستی رعایت شوند احتمال خطر به صفر خواهد رسید . نه تنها پکیج بلکه در استفاده از تمام وسایل گازسوز ممکن است با خطر نشتی گاز روبرو شویم .

گازگرفتگی پکیج

آیا با شرکت حامی سرویس آشنایی دارید؟ شرکت حامی سرویس برای تعمیر پکیج اخگر در شیراز امکانات لازم را دارد .

 • در مسیر عبور گاز پکیج اتصالات زیادی وجود دارد که باید بررسی شوند .
 • اگر احتراق به درستی صورت نگیرد گاز در فضا پخش شده و خطرساز می‌شود .
 • پکیج برای فعالیت خود اکسیژن می گیرد و منوکسید کربن پس می دهد پس باید از دودکش دوجداره و مناسب برای خروج این گاز سمی برخوردار باشد تا احتمال نشت این گاز در محیط به حداقل برسد .
 • داشتن سنسور دود و سیستم ایمنی کنترل خروج دود و سلامت سیستم کنترل فن نیز باعث می شود احتمال نشت دود از پکیج کاهش پیدا کند .
 • اگر هوای مورد نیاز پکیج برای عمل احتراق وجود نداشته باشد ، پکیج اکسیژن محیط را می سوزاند در نتیجه تنفس افراد اهل خانه با مشکل روبرو خواهدشد .

دو مدل برتر پکیج اخگر :

شرکت صنعتی اخگر با 30 سال سابقه در صنعت و به کارگیری فناوری پیچیده در طراحی و تولید پکیج های خود مدل های مختلفی را روانه‌ی بازار کرده است .

پکیج شوفاژ دیواری دیجیتالی مدل NOVA و پپکیج شوفاژ اخگر مدل ARA.

در پکیج های اخگر شوفاژ و سنسورهای آب گرم مصرفی تعبیه شده است ، به همین دلیل از امنیت بالایی برخوردارند . پکیج ها با طراحی خاص خود فضای کمی را اشغال می کنند و دارای سنسور دود و سیستم ضد یخ زدگی می باشند . شرکت اخگر پکیج‌های خود را با ایمنی کامل و حداقل صدا طراحی کرده است . فن کم صدای به کار رفته در پکیج های اخگر باعث ارتقای ایمنی پکیج شده ، به صورتی که فن گازهای بوجود آمده از احتراق را از محفظه‌ی احتراق خارج می‌کند . هرگاه نیاز به آب گرم باشد دستگاه به طور خودکار روشن می‌شود با این عمل در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می شود . پکیج های اخگر با سیستم عیب یابی الکترونیک و سیستم ایمنی کنترل حداکثر و حداقل فشار آب در مدار گرمایشی مجهز شده اند . همچنین دارای شیرگاز sit sigma می باشند .

5/5 (4 نظر)