تعمیر اجاق گاز آلتون در شیراز

تعمیر اجاق گاز آلتون در شیراز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

اجاق گازمون خراب شده بود.

کل خانواده درگیراین موضوع شده بودیم که دیدیم پدرم جعبه آچار به دست اومدداخل آشپزخونه.اولش فکرکردیم شایدمیخوادوسایلشو بذاره اونجاامادیدیم رفت سمت اجاق گاز تابه قول خودش ببینه ایرادش ازکجاست.

ازش پرسیدیم مگه شما تعمیرات بلدی.؟

جوری قاطعانه جواب دادکه مافکرکردیم این همه مدت پدرم تعمیرکار بوده وخبرنداشتیم.همه منتظرنشستیم تاببینیم نتیجه کارچی میشه.

بعدازچنددقیقه دودی که ازاجاق گازبلندشدتوجه همه روبه خودش جلب کردوبلافاصله بعدازاون بوی سوختگی که فضای خونه روپرکرد،ماروبیشترکنجکاوکرد.

تازه میخواستیم سر صحبت رو باز کنیم که پدرم گفت : باید به فکر اجاق گاز جدید باشیم معلوم نیست مادرتون چه بلایی سر این طفلک آورده . از این حرکت پدرم همه مات و مبهوت به هم نگاه می کردیم و چند ساعتی تو همون حس و حال مونده بودیم که زنگ خونه به صدا در اومد . با تعجب از مادرم پرسیدیم مهمون داشتیم ؟ پدرم خیلی آروم رفت در رو باز کرد و گفت من زنگ زدم تعمیر کار بیاد .

قبلا تعریف این شرکت رو شنیدم و مطمئن باشید هیچ جا بهتر از شرکت حامی سرویس برای تعمیر اجاق گاز آلتون در شیراز وجود نداره . چی بهتر از اینکه تعمیرات رو داخل منزل انجام میدن و برای هر قطعه ای که استفاده میکنن گارانتی در نظر گرفتن ؟ مادرم گفت : تکنسین ها به قدری ماهر هستن که بتونن خرابکاری شما رو جمع و جور کنن ؟ پدرم جوابی نداد و گفت بعد از اینکه کارشون انجام شد متوجه میشی .

چند دقیقه ای طول کشید تا تعمیرات تموم بشه و همونطور که پدرم گفته بود ، تعمیر کاران خیلی حرفه ای عمل کردن و بعد از پایان فرایند تعمیر ، فاکتور آنلاین به شماره تلفن پدرم ارسال کردن.

در صورتی که لوازم خانگی شما دچار مشکل شده اند ، با شماره 9100200-031 تماس بگیرید تا تکنسین های شرکت حامی سرویس آن را برطرف سازند .

تعمیر اجاق گاز آلتون در شیراز

نمایندگی تعمیر اجاق گاز آلتون در شیراز :

اگر می خواهید تعمیر لوازم خانگیتان به صورت کاملا تخصصی انجام شود ، با شرکت حامی سرویس تماس بگیرید . اما توجه داشته باشید که شرکت حامی سرویس ، نمایندگی تعمیر اجاق گاز آلتون در شیراز به حساب نمی آید .

 

چرا شعله فر اجاق گاز روشن نمی ماند ؟

با توجه به اهمیت اجاق گاز در منزل برای تهیه ی وعده های غذایی ، خراب شدن و از کار افتادن این دستگاه مشکلات متعددی رو به دنبال خواهد داشت . یکی از سوالات رایج کاربران عزیز که از تکنسین های مجموعه پرسیده میشه این هست که چرا شعله فر اجاق گاز روشن نمی مونه؟ امشکل در روشن کردن فر اجاق گاز دلایل مختلفی میتونه داشته باشه که در ادامه به توضیح علت و راه حل رفع ایرادات مربوطه خواهیم پرداخت . با ما همراه باشد .

حامی سرویس حامی تعمیر اجاق گاز آلتون در شیراز .

الف) عدم تنظیم صحیح تایمر در فر اجاق گاز :

قبل از هر کاری ابتدا آگاهی خودتون رو نسبت به تنظیمات فر افزایش بدید ؛ چرا که خیلی از موارد مشکل خاموش شدن شعله ی فر بصورت ناگهانی تنظیم غلط زمان میباشد . برای رفع این موضوع باید از شخصی با تجربه درخواست کنید تا نحوه ی تنظیم صحیح تایمر فر رو به شما آموزش بده . در اینصورت تایمر وظیفه ی خودش رو که ایجاد هماهنگی بین اجزای دستگاه هست رو به خوبی انجام خواهد داد .

ب) مشکل در ترموستات فر اجاق گاز :

ترموستات یکی از قطعات اصلی و مهم هر اجاق گازی محسوب میشه . عملکرد این قطعه در زمینه ی کنترل دمای فر می باشد . به عنوان مثال در شرایطی که دمای فر بیشتر از حد مجاز شده باشه ، این قطعه دما رو به حالت نرمال تنظیم میکنه . حال اگه به هر دلیلی برای این قطعه ی مهم مشکلی بوجود ب