تعمیر اجاق گاز آلتون در شیراز

تعمیر اجاق گاز آلتون در شیراز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

اجاق گازمون خراب شده بود.

کل خانواده درگیراین موضوع شده بودیم که دیدیم پدرم جعبه آچار به دست اومدداخل آشپزخونه.اولش فکرکردیم شایدمیخوادوسایلشو بذاره اونجاامادیدیم رفت سمت اجاق گاز تابه قول خودش ببینه ایرادش ازکجاست.

ازش پرسیدیم مگه شما تعمیرات بلدی.؟

جوری قاطعانه جواب دادکه مافکرکردیم این همه مدت پدرم تعمیرکار بوده وخبرنداشتیم.همه منتظرنشستیم تاببینیم نتیجه کارچی میشه.

بعدازچنددقیقه دودی که ازاجاق گازبلندشدتوجه همه روبه خودش جلب کردوبلافاصله بعدازاون بوی سوختگی که فضای خونه روپرکرد،ماروبیشترکنجکاوکرد.

تازه میخواستیم سر صحبت رو باز کنیم که پدرم گفت : باید به فکر اجاق گاز جدید باشیم معلوم نیست مادرتون چه بلایی سر این طفلک آورده . از این حرکت پدرم همه مات و مبهوت به هم نگاه می کردیم و چند ساعتی تو همون حس و حال مونده بودیم که زنگ خونه به صدا در اومد . با تعجب از مادرم پرسیدیم مهمون داشتیم ؟ پدرم خیلی آروم رفت در رو باز کرد و گفت من زنگ زدم تعمیر کار بیاد .

قبلا تعریف این شرکت رو شنیدم و مطمئن باشید هیچ جا بهتر از شرکت حامی سرویس برای تعمیر اجاق گاز آلتون در شیراز وجود نداره . چی بهتر از اینکه تعمیرات رو داخل منزل انجام میدن و برای هر قطعه ای که استفاده میکنن گارانتی در نظر گرفتن ؟ مادرم گفت : تکنسین ها به قدری ماهر هستن که بتونن خرابکاری شما رو جمع و جور کنن ؟ پدرم جوابی نداد و گفت بعد از اینکه کارشون انجام شد متوجه میشی .

چند دقیقه ای طول کشید تا تعمیرات تموم بشه و همونطور که پدرم گفته بود ، تعمیر کاران خیلی حرفه ای عمل کردن و بعد از پایان فرایند تعمیر ، فاکتور آنلاین به شماره تلفن پدرم ارسال کردن.

در صورتی که لوازم خانگی شما دچار مشکل شده اند ، با شماره 9100200-031 تماس بگیرید تا تکنسین های شرکت حامی سرویس آن را برطرف سازند .

تعمیر اجاق گاز آلتون در شیراز

نمایندگی تعمیر اجاق گاز آلتون در شیراز :

برای برقراری ارتباط با شرکت آلتون باید با شرکت آلتون با شماره ۰۲۱۷۱۳۹۶در ارتباط باشید.

اگر می خواهید تعمیر لوازم خانگیتان به صورت کاملا تخصصی انجام شود ، با شرکت حامی سرویس تماس بگیرید . اما توجه داشته باشید که شرکت حامی سرویس ، نمایندگی تعمیر اجاق گاز آلتون در شیراز به حساب نمی آید .

 

چرا شعله فر اجاق گاز روشن نمی ماند ؟

با توجه به اهمیت اجاق گاز در منزل برای تهیه ی وعده های غذایی ، خراب شدن و از کار افتادن این دستگاه مشکلات متعددی رو به دنبال خواهد داشت . یکی از سوالات رایج کاربران عزیز که از تکنسین های مجموعه پرسیده میشه این هست که چرا شعله فر اجاق گاز روشن نمی مونه؟ امشکل در روشن کردن فر اجاق گاز دلایل مختلفی میتونه داشته باشه که در ادامه به توضیح علت و راه حل رفع ایرادات مربوطه خواهیم پرداخت . با ما همراه باشد .

حامی سرویس حامی تعمیر اجاق گاز آلتون در شیراز .

الف) عدم تنظیم صحیح تایمر در فر اجاق گاز :

قبل از هر کاری ابتدا آگاهی خودتون رو نسبت به تنظیمات فر افزایش بدید ؛ چرا که خیلی از موارد مشکل خاموش شدن شعله ی فر بصورت ناگهانی تنظیم غلط زمان میباشد . برای رفع این موضوع باید از شخصی با تجربه درخواست کنید تا نحوه ی تنظیم صحیح تایمر فر رو به شما آموزش بده . در اینصورت تایمر وظیفه ی خودش رو که ایجاد هماهنگی بین اجزای دستگاه هست رو به خوبی انجام خواهد داد .

ب) مشکل در ترموستات فر اجاق گاز :

ترموستات یکی از قطعات اصلی و مهم هر اجاق گازی محسوب میشه . عملکرد این قطعه در زمینه ی کنترل دمای فر می باشد . به عنوان مثال در شرایطی که دمای فر بیشتر از حد مجاز شده باشه ، این قطعه دما رو به حالت نرمال تنظیم میکنه . حال اگه به هر دلیلی برای این قطعه ی مهم مشکلی بوجود بیاد ، برای جلوگیری از بالا رفتن دما بعد از گذشت مدتی ، شعله ی فر بصورت خودکار خاموش خواهد شد . برای برطرف کردن این مشکل میتونید با سامانه ی 03191002003 تماس حاصل کنید تا شرکت حامی سرویس جهت تعمیرات اجاق گاز آلتون در شیراز اقدامات لازمه رو انجام بده . تعویض و تعمیر ترموستات نیاز به تخصص و مهارت داره . اعتماد به تیم حامی سرویس لبخند رضایت رو برای شما به ارمغان خواهد آورد .

شرکت حامی سرویس آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز در زمینه تعمیر اجاق گاز آلتون در شیراز می باشد .

علت عدم پایداری شعله فر اجاق گاز

ج) مسدود شدن پیلوت :

گاهی اوقات به دلیل مسدود شدن سوراخ های پیلوت، روشن شدن شعله با مشکل مواجه میشه . در مواقعی شعله روشن میشه اما به حد کافی ارتفاع نداره و بعد از مدت کوتاهی خاموش میشه . برای برطرف کردن این مشکل ابتدا باید شعله ی فر رو خاموش کنید و به تمیز کردن پیلوت بپردازید . احتمالا بعد از انجام این کار مشکل روشن نموندن شعله ی فر برطرف میشه اما اگه برطرف نشد از یک متخصص درخواست کنید تا دستگاه شما رو چک کنه . با تعویض پیلوت دیگه این مشکل برای شما پیش نخواهد اومد .

د) فر بیش از حد داغ شده :

اگه مدت زمان روشن بودن فر طولانی باشه ، مسلما دمای فر به طرز قابل توجهی افزایش پیدا میکنه . برای جلوگیری از آسیب قطعات داخلی فر بدلیل افزایش دما ، ترموستات وارد عمل شده و شعله ی فر رو خاموش میکنه .


4.5/5 (4 نظر)