آموزش تعمیر لوازم خانگی در اهواز

آموزش تعمیر لوازم خانگی در اهواز


 

 آموزش تعمیرات لوازم خانگی

 

درآمد شغل تعمیرکار لوازم خانگی :

اگر یک نگاه اجمالی به اطراف خود داشته باشید ، متوجه خواهید شد که لوازم خانگی تا چه میزان در زندگی ما تاثیرگذار هستند . بنابراین هر آن ممکن است با خرابی ها و مشکلات آن ها مواجه شویم . به همین منظور نیاز مردم به تعمیرکار لوازم خانگی نه تنها کم نمی شود بلکه روز به روز بیشتر نیز خواهد شد . بنابراین می توانید برای ایجاد یک کسب و کار با در آمد فوق العاده در دوره های آموزش تعمیر لوازم خانگی شرکت نمایید . از طرفی در این شغل ، هیچگاه مشکلاتی نظیر ورشکستگی و نبود شغل وجود نخواهد داشت .

ارائه مدرک معتبر :

پس از اینکه دوره های آموزشی را به پایان برسانید ، شرکت حامی سرویس مدرک معتبر فنی حرفه ای را به شما عزیزان اعطا خواهد کرد . در این صورت می توانید با استفاده از مدرک معتبر ، کسب و کار خود را راه اندازی نمایید .

نحوه برگزاری دوره های آموزشی :

با توجه به شرایط کنونی کشور ، برخی از آموزشگاه های تعمیرات لوازم خانگی تنها به برگزاری کلاس ها به صورت غیر حضوری اکتفا کرده اند . این موضوع نارضایتی شرکت کنندگان را به دنبال داشته و به عقیده آن ها بازدهی کافی برای فراگیری آموزش ها را نخواهند داشت . در این میان شرکت حامی سرویس به منظور جلب رضایت مشتریان آموزش ها را هم به صورت حضوری و هم با ارائه فیلم های آموزشی با کیفیت ارائه می دهد . لازم به ذکر است که تمامی آموزش ها کاملا عملی بوده و در حضور مجرب ترین اساتید و با تجهیزات عالی صورت می گیرد .

پشتیبانی رایگان :

شرکت حامی سرویس این امکان را در اختیار کارآموزان خود قرار داده است که  پس از پایان دوره های آموزشی نیز بتوانند به مدت 3 ماه از پشتیبانی رایگان این مجموعه بهره مند شوند . بنابراین زمانی که در انجام تعمیرات به مشکل برخوردید و نیاز به راهنمایی داشتید ، می توانید به صورت حضوری و یا تلفنی از مشاوره های رایگان و صادقانه کارشناسان حامی سرویس استفاده نمایید .

شرکت حامی سرویس بزرگترین شبکه تعمیرات لوازم خانگی در ایران است که در سراسر ایران به ارائه خدمات می پردازه . با شرکت در دوره های تخصصی آموزش تعمیر انواع لوازم خانگی که شرکت حامی سرویس برای شما در نظر گرفته است ، می تونید در مدت زمان کوتاه و با بالاترین کیفیت ممکن نحوه عیب یابی انواع لوازم خانگی رو به صورت کاملا عملی و زیر نظر استادکاران مجرب فرا بگیرید .

از اونجایی که لوازم خانگی بازا گسترده ای رو به خودش اختصاص داده ، نیاز مصرف کنندگان به تعمیرات مربوط به اون ها روز به روز افزایش پیدا می کنه . به همین منظور با آموزش دوره های تعمیرات لوازم خانگی آن هم به صورت تخصصی ، هیچ گاه نگران بیکار بودن و نبود شغل ، نخواهید بود !

با شرکت در دوره های آموزشی مجموعه حامی سرویس ، می توانید توانایی و مهارت کافی برای ارائه خدمات مربوط به تعمیر لوازم خانگی را بدست آورید . آموزش های عملی زیر نظر مجرب ترین استادکاران مجموعه بوده بهترین نتیجه را برای شما به دنبال خواهد داشت . وجود کارگاه های مجهز و امکانات عالی می تواند نتیجه فوق العاده ای در یادگیری شما داشته باشد . شرکت حامی سرویس ، از به روز ترین امکانات برای خدمات رسانی و آموزش استفاده می کند تا بتوانید با استفاده از آن ها ، بهترین یادگیری را داشته باشید .

آموزش تعمیر لوازم خانگی در اهواز

دوره های آموزشی تعمیرات لوازم خانگی :

از آنجایی که شرکت حامی سرویس همواره به دنبال جلب رضایت مشتریان خود بوده و ارزش زیادی نیز برای آن ها قائل شده ، به همین دلیل دوره هایی تحت عنوان آموزش لوازم خانگی برای آن ها در نظر گرفته است . این دوره ها شامل آموزش های مقدماتی تا پیشرفته به صورت صفر تا صد برای انواع لوازم خانگی می باشد که می توانید با پرداخت هزینه مناسب آن ها را در مدت یک ماه فرا بگیرید .  آشنایی با تمام قطعات لوازم خانگی ، مونتاژ و دمونتاژ کردن آن ها ، عیب یابی تخصصی لوازم خانگی و … نیز جزو مواردی است که در دوره های آموزشی مجموعه حامی سرویس قرار گرفته است .

با شماره گیری 03191002003 می توانید با مجموعه حامی سرویس تماس گرفته تا در دوره های آموزشی تعمیرات انواع لوازم خانگی شرکت نمایید . آموزش تعمیر لوازم منزل در اهواز را درکنار متخصص ترین مربیان حامی سرویس تجربه کنید!

امتیازات شرکت حامی سرویس برای کارآموزان :

شرکت حامی سرویس امتیازات ویژه ای برای شرکت کنندگان خود در نظر گرفته است که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم :

  1. زمانی که کارآموزان در این دوره ها ثبت نام می نمایند ، لباس کار رایگان از طرف مجموعه حامی سرویس به این افراد اهدا می شود .
  2. از آنجایی که بسیاری از شرکت کنندگان از سایر شهرها برای شرکت در این دوره ها اقدام می نمایند ، یکی از بزرگترین دغدغه های آنان پیدا کردن جای خواب مناسب است . شرکت حامی سرویس به منظور برطرف کردن نگرانی ها ، خوابگاه های مجهز برای تمامی کارآموزان در نزدیکی محل برگزاری دوره ها در نظر گرفته است .
  3. علاوه بر آموزش های مربوط به تعمیرات لوازم خانگی ، روش هایی نیز برای بازاریابی و کسب درآمد در اختیار کارآموزان قرار می گیرد . در این دوره به شما آموزش داده می شود تا اصول مشتری مداری را به بهترین نحو رعایت کرده و بتوانید رضایت قلبی آنان را بدست آورید .

شرایط پرداخت شهریه :

آموزشگاه حامی سرویس هزینه های بسیار مناسب برای هر یک از دوره های تخصصی در نظر گرفته است . با این وجود ، پرداخت هزینه ها ممکن است برای برخی از افراد کمی سخت باشد . شرکت حامی سرویس به منظور جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی شهریه را به صورت قسط بندی شده از شرکت کنندگان دریافت خواهد کرد . شما می توانید مبلغی حدود یک سوم شهریه را در ابتدا پرداخت کرده و به همراه یک فقره چک الباقی مبلغ را تسویه نمایید .

آموزش تعمیر ماشین لباسشویی در اهواز :

آشنایی کامل با انواع مدل های ماشین لباسشویی از جمله ماشین لباسشویی سطلی ، دو قلو ، درب از جلو و … می تواند بازدهی بیشتری در ارائه آموزش ها داشته باشد . بنابراین یکی از اولین اقداماتی که هنگام آموزش تعمیر لوازم خانگی در شرکت حامی سرویس ارائه می شود ، آشنایی با مکانیزم ماشین لباسشویی و قطعات به کار رفته در آن می باشد . همچنین باید با رابطه بین قطعات و چگونگی کارکرد آن ها نیز آشنا شوید که تمامی آن ها در این دوره ها در نظر گرفته شده است .

شرکت حامی سرویس می تواند بهترین انتخاب شما برای آموزش تعمیر لوازم خانگی در اهواز به حساب آید . بنابراین با خیال راحت با این مجموعه تماس بگیرید و صفر تا صد تعمیرات لوازم خانگی با هر برندی را زیر نظر با تجربه ترین استادکاران آموزش ببینید .

آموزش تعمیر ماشین لباسشویی در اهواز

دوره های مقدماتی ، جامع ، کارورزی و … برای تمامی لوازم خانگی در نظر گرفته شده است . بسته به علاقه و سرمایه خود می توانید در هر کدام از این دوره ها شرکت نمایید . لازم به ذکر است که در صورتی که نمی توانید شهریه ها را به صورت یکجا در زمان ثبت نام پرداخت نمایید ، می توانید آن را قسط بندی کنید . بدین صورت که در هنگام ثبت نام تنها مبلغ یک سوم آن و پس از پایان دوره که یک ماه به طول می انجامد ، باقی مانده مبلغ را در یک فقره چک پرداخت کنید .

ضمنا دوستان اهوازی ما نگران خوابگاه نباشند . مجموعه مجهز به خوابگاه با امکانات کامل است .

آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی در اهواز :

آموزش تعمیرات لوازم منزل شامل قسمت های مختلفی از جمله آشنایی با قطعات و انواع دستگاه ، نحوه تعویض قطعات و … می باشد .

مدتی است که تعمیرکار لوازم خانگی ، به عنوان یک شغل پردرآمد تلقی می شود . چرا که با افزایش لوازم خانگی در منازل و استفاده زیاد از آن ها ، امکان بروز خرابی نیز وجود خواهد داشت . در صورتی که زیر نظر استادکاران حرفه ای و با تجربه به کسب آموزش بپردازیم ، می توانیم در مدت زمان کوتاه به یک تعمیرکار حرفه ای تبدیل شویم . البته عوامل دیگری مانند امکانات و لوازم مورد نیاز برای آموزش نیز در این فرایند بی تاثیر نخواهند بود .

آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی

شرکت حامی سرویس ، اصولی ترین آموزش ها را در کنار با تجربه ترین اساتید و وجود بهترین  به روز ترین امکانات ارائه می دهد تا بتواند شما را به عنوان یک نیروی کارآمد پرورش دهد . آموزش تعمیر لوازم خانگی در اهواز یکی از بهترین خدمات قابل ارائه در  مجموعه ما می باشد .

آموزش تعمیرات یخچال در اهواز :

اگر به دنبال یک مرکز آموزشی برای تعمیرات لوازم خانگی هستید ، می توانید با شرکت حامی سرویس به شماره 03191002003 تماس حاصل فرمایید . در این مجموعه خدمات عالی برای تعمیر انواع لوازم خانگی ارائه می شود که شامل دوره های مقدماتی تا پیشرفته می باشد .

علاوه بر آموزش تعمیرات ، خدمات دیگری نیز به شرکت کنندگان ارائه می شود تا پس از پایان دوره بتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند . همچنین می توانید مدرک معتبر که در پایان دوره برای کار آموز در نظر گرفته شده است را نیز از این مجموعه دریافت نمایید .

آموزش تعمیر یخچال

لازم به ذکر است که دوره های آموزشی هم به صورت مجازی و هم به صورت حضوری ارائه می شوند . همچنین شرکت کنندگان می توانند در دوره های کارورزی شرکت کرده و همراه با تعمیرکاران حرفه ای مجموعه حامی سرویس در کارگاه های تعمیراتی و یا منزل مشتری حضور یابند تا تجربه لازم جهت ارائه هر چه بهتر خدمات را دریافت نمایند .

حامی سرویس از آموزش تعمیر لوازم خانگی تا کسب درآمد عالی در کنار شماست .

4.7/5 (14 نظر)