تعمیر لباسشویی باکنشت در شیراز

تعمیر لباسشویی باکنشت در شیراز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

شناخت تعمیرکاران حرفه ای و کارآزموده از واجبات زندگی هر مصرف کننده لوازم خانگی است .

مادربزرگم همیشه می گفت دلیل کم بودن طلاق در زمان ما این بود که ، از بچگی یاد گرفته بودیم ، اگر چیزی خراب شد آن را تعمیر کنیم ، نه تعویض ….، » نمی دانم به تعمیر لوازم خانگی مربوط می شد یا نه ولی برداشت من از حرف مادر بزرگم ، این بود که اگر ماشین لباسشویی خراب شد آن را تعمیر کنید نه تعویض … حالا اینکه آمار طلاق با تعمیر لباسشویی چه ارتباطی داشت به خودم مربوط است ، شما ادامه مطلب را دریابید.

تصور کنید ماشین لباسشویی خراب شده و شما بجای تعمیر آن ، و هزینه ای اندک ، یک لباسشویی جدید بخرید .

 شرکت حامی سرویس همان راهکار پنهان شده پشت نصیحت مادر بزرگ من است .

شرکت تعمیراتی حامی سرویس با انجام خدمات تعمیراتی با کیفیت و فروش قطعات اصل ، جایگاه خود را در منازل ایرانی تثبیت کرده است .

این شرکت با انجام مشاوره رایگان می تواند برای شما از ایجاد هزینه تعمیرات اضافه جلوگیری کند .

شما می‌توانید طی تماس با سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ پذیرش شده ، سپس از نزدیکترین تکنسین  به منزل شما ، با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی و کسب اطلاعات کافی ، تعمیرات را در منزل شما انجام می دهند .

تضمین کیفیت تعمیرات ، قطعات و هزینه ، از امتیازات این شرکت محسوب می شود .

این شرکت برای مشتریانی که حامی سرویس را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنند ، پورسانت هم در نظر گرفته است.

تعمیر لباسشویی باکنشت در شیراز

نمایندگی تعمیر لباسشویی باکنشت در شیراز :

بسیاری براین باورند که شرکت حامی سرویس نمایندگی تعمیر لباسشویی باکنشت در شیراز است اما باید خاطر نشان کنیم که گروه ما نمایندگی تعمیر لباسشویی باکنشت در شیراز نیست و فقط  تعمیر لباسشویی باکنشت در شیراز را انجام میدهد .

 

خطاهای ماشین لباسشویی باکنشت :

 در این مطلب تلاش شده تا تمامی ارور های ماشین لباسشویی باکنشت ، دلایل آنها و همچنین راه های رفع این خطاها را به شما معرفی کند . از آنجایی که ارور های هر برندی از ماشین لباسشویی مختص خودش است و در زمان بروز مشکل خود را نشان می دهد ، بهتر است دلایل رفع این خطاها را به خوبی بررسی کرده زیرا خیلی از آنها به راحتی توسط خود شما قابل حل می باشد و در صورتی که درک علت ارور برای شما ما مفهوم بود می توانید با مشاورین حامی سرویس تماس گرفته و نهایتا از تعمیرکاران این شرکت کمک بگیرید .

بروز خطای F6 ماشین لباسشویی باکنشت :

  • از دلایل بروز این خطا می توان به وجود مشکل در سرعت سنج موتور لباسشویی ، خاموش شدن ناگهانی لباسشویی در حین شستشو و در نهایت قفل شدن درب لباسشویی  ۳ دقیقه پس از شروع شستشو اشاره کرد .

نحوه رفع خطای F6 ماشین لباسشویی باکنشت :

  • جهت برطرف کردن این خطا ابتدا سرعت سنج لباسشویی را بررسی کرده و در صورت وجود مشکل تعمیر یا تعویض نمایید ، سپس موتور لباسشویی را چک کرده و در نهایت سیم کشی ها را بررسی کنید .

بروز خطای F7 ماشین لباسشویی باکنشت :

  •  دلیل بروز این خطا وجود مسدودیت در فیلتر تخلیه و فیلتر ورودی آب است .

نحوه رفع خطای F07 ماشین لباسشویی باکنشت :

  • جهت رفع این ارور باید فیلتر های تخلیه و ورودی آب را بررسی و در صورت آلودگی تمیز کنید و در نهایت