نمایندگی لباسشویی بهی در اصفهان کجاست؟

نمایندگی بهی در اصفهان واقع در خیابان کلیسای وانک اصفهان میباشد.

فهرست مطالب

تعمیر لباسشویی بهی در اصفهان نمایندگی لباسشویی بهی اصفهان را باحامی سرویس اشتباه نگیرید.

گروه حامی سرویس تعمیرات این محصولات را در منزل شما انجام میدهد و نمایندگی این برند نیست در صورت نیاز به دریافت خدمات از نمایندگی میتوانید به دفترچه راهنمای محصول خود مراجعه کنید.

جهت دریافت خدمات از گروه حامی سرویس میتوانید با شماره تماس : 03191002003 با ما در ارتباط باشید.

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

 • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

نمایندگی بهی در اصفهان

نمایندگی تعمیرات بهی در شهر اصفهان زیر نظر شرکت بهی میباشد این شرکت در شهر اصفهان جنب کلیسا وانک قرار داردکه میتوانید با شماره تماس :03136244308 در ارتباط باشید. گروه حامی سرویس را نباید با نمایندگی شرکت بهی اصفهان اشتباه گرفت گروه حامی سرویس تعمیرات محصولات بهی را در منزل شما انجام میدهد اما نمایندگی نیست چنانچه قصد دریافت خدمات از گروه حامی سروریس دارید میتوانید با شماره تماس : 03191002003 با ما در ارتباط باشید.

تعمیر لباسشویی بهی در اصفهان

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بهی در اصفهان را با حامی سرویس اشتباه نگیرید. محصولات بهی وارداتی از شرکت ایتالیا میباشد و این برند کهنه کار در ایران سالها ماشین لباسشویی های با کیفیت ارائه داده است دفتر مرکزی بهی در ایران در شهر اصفهان میباشد که خدمات پس از فروش بهی را برعهده دارد اگر محصول شما دارای گارانتی و در دوران گارانتی میباشد باید حتما از دفتر بهی خدمات دریافت کنید ولی اگر محصول شما از گارانتی خارج شده میتوانید از گروه حامی سرویس خدمات دریافت کنید.

گروه حامی سرویس اعلام میدارد که نمایندگی لباسشویی بهی در اصفهان نمیباشد اما خدمات تعمیرات این محصول را در منزل شما زیر نظر اتحادیه با تعرفه انجام میدهد.

شماره نمایندگی لباسشویی بهی در اصفهان

 جهت تماس با نمایندگی بهی میتوانید با شماره تماس :03136244308 شرکت بهی در ارتباط باشید.

توجه داشته باشید که گروه حامی سرویس نمایندگی شرکت بهی در اصفهان نمیباشد و در صورت نیاز به دریافت خدمات از نمایندگی به دفترچه راهنمای محصول خود مراجعه کنید و با شماره های درج شده در دفترچه راهنما تماس حاصل فرمایید جهت تعمیرات محصولات بهی توسط حامی سرویس می توانید با شماره 0313833 تماس بگیرید.

ماشین لباسشویی بهی ساخت کجاست ؟

ماشین لباسشویی بهی ساخت ایتالیا میباشد.

نمایندگی لباسشویی بهی در نجف اباد را باحامی سرویس اشتباه نگیرید

تعمیرات لباسشویی بهی در نجف آباد تعمیرات تخصصی انواع ماشین لباسشویی بهی را در منزل شما زیر نظر اتحادیه انجام میدهد.

گروه حامی سرویس در شهر نجف آباد با استفاده از تکنسین های ماهر در خدمت شما میباشد.

بهترین تعمیرگاه بهی اصفهان

نمایندگی برند بهی در اصفهان گروه حامی سرویس نمی باشد .

البته درصورتیکه برای لوازم خانگی برند بهی شما مشکلی پیش بیاد ، هر نوع خدماتی اعم از تعمیر ، فروش و نصب قطعات یدکی ، سرویس دوره ای و نصب دستگاه در مدت زمان کوتاه همراه با کیفیت بالا انجام خواهد شد .

خوشبختانه با اعتماد به گروه حامی سرویس ، نیازی نیست نگران حمل و نقل لوازم خانگی خود جهت برطرف کردن نقص فنی دستگاه باشید .

گروه حامی سرویس محصولات برند بهی رو همانند سایر برندها تحت پوشش قرار داده و لوازم خانگی شمارو همراه با اعطاء گارانتی 60 روزه تعمیر خواهد کرد .

دشوارترین و پیچیده ترین مشکلات مربوط به لوازم خانگی بهی ، تخصص تکنسین های گروه حامی سرویس می باشد .

این تکنسین ها دوره های آموزشی ویژه ای رو گذروندن تا مهارت کافی جهت خدمتگذاری به شما عزیزان رو کسب کنند .

اعتماد به هر تعمیرکاری ممکنه باعث خرابی شدیدتر دستگاه شما بشه .

تعمیرکاران گروه حامی سرویس دارای مدارک معتبر هستند و به تمامی سوال های شما در زمان ارئه خدمات پاسخ خواهند داد .

همچنین برای صرفه جویی در زمان و هزینه ، میتونید قبل از ثبت درخواست جهت تعمیر ، با سامانه 0313833 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان مجموعه استفاده کنید . کارشناسان مجموعه با صبر و حوصله توضیحات لازم در مورد مشکل لوازم خانگی شمارو بیان خواهند کرد تا در صورت امکان توسط خود شما در منزل تحت تعمیر قرار بگیرند .

 

نمایندگی لباسشویی بهی سپاهان شهر را باحامی سرویس اشتباه نگیرید

تعمیر لباسشویی بهی سپاهان شهر با توجه به سنگین بودن هزینه ارائه خدمات ، با مناسب ترین قیمت توسط مجموعه حامی سرویس به شما عزیزان ارائه می شود . لیست قیمتی که حامی سرویس در نظر گرفته ، با نرخ مصوب اتحادیه تطابق کامل داشته و حتی یک ریال اضافه تر از مشتریان دریافت نخواهد شد .

نمایندگی لباسشویی بهی بهارستان را باحامی سرویس اشتباه نگیرید

تعمیر لباسشویی بهی بهارستان هر چه سریعتر توسط تکنسین های حامی سرویس انجام میشه تا شما با سختی های شستشوی لباس با دست مواجه نشید . تمام هدف این مجموعه بر این بوده که با استفاده از تجهیزات پیشرفته و نوین و دقت بالا ، در کوتاه ترین زمان ممکن دستگاه رو به شما تحویل بده و در عوض آن ، رضایت قلبی شما رو به دست بیاره .

تعمیر ماشین لباسشویی بهی بهارستان

نمایندگی لباسشویی بهی خمینی شهر را باحامی سرویس اشتباه نگیرید

تعمیر لباسشویی بهی خمینی شهر تنها با یک تماس امکان پذ یر می باشد .

زمانی که شما با شماره 03191002003 تماس می گیرید ، علاه بر ثبت درخواست خود می تونید از مشاوره های رایگانی که کارشناسان باتجربه ما در اختیارتون قرار میدن هم استفاده کنید . در بعضی مواقع که مشکل کوچکی برای ماشین لباسشویی شما رخ داده باشه ، با شرط رعایت تمام نکات ذکر شده در تماس تلفنی با کارشناسان ما ، می تونید به راحتی مشکل دستگاهتون رو رفع کنید. تعمیر لباسشویی بهی اصفهان با اعزام تکنسین های حامی سرویس به منزل شما آغاز خواهد شد .

نمایندگی لباسشویی بهی فولادشهر را باحامی سرویس اشتباه نگیرید

تعمیر لباسشویی بهی فولادشهر سال های زیادی است که توسط مجموعه حامی سرویس انجام می شود . البته توجه داشته باشید که علاوه بر فولادشهر ، امکان ارائه خدمات در سایر شهرهای استان اصفهان نیز وجود داره که در کوتاه ترین زمان و با بالاترین کیفیت انجام خواهد شد . تکنسین های ما در مجموعه حامی سرویس علاوه بر تعمیرات لوازم خانگی ، سرویس های دوره ای اون ها رو هم انجام میدن . اگه دوست دارید لوازم خانگی شما سال های زیادی با کمترین نقص برای شما کار کنند ، به هیچ وجه سرویس دوره ای رو دست کم نگیرید !

تعمیر لباسشویی بهی اصفهان باید تحت نظر یک مرکز کاملا تخصصی انجام بشه . حامی سرویس مناسب ترین گزینه پیشنهادی ما برای یک شرکت تعمیراتی لوازم خانگی می باشد .

تعمیر لباسشویی بهی در فولادشهر

نمایندگی لباسشویی بهی شاهین شهر را باحامی سرویس اشتباه نگیرید

با تعمیر لباسشویی بهی شاهین شهر توسط تعمیرکاران حامی سرویس ، می تونید از ضمانت 60 روزه این مجموعه برای کوچکترین خدماتی که ارائه شده ، بهره مند بشید . تضمین کیفیت به این منظور در نظر گرفته شده که مشتریان کاملا از خدمات ارائه شده آسوده خاطر باشند و بدون حتی ذره ای نگرانی ، به این مجموعه اعتماد کنند .

تعمیر لباسشویی بهی در شاهین شهر

نمایندگی لباسشویی بهی کاشان را باحامی سرویس اشتباه نگیرید

تعمیر لباسشویی بهی کاشان در صورتی که به شرکت حامی سرویس سپرده بشه ، مزایای زیادی برای شما عزیزان به دنبال خواهد داشت . یکی از مهم ترین موارد ، ارائه خدمات در منزل و در حضور شماست ! یعنی دیگه نیاز ندارید به شرکت های باربری مختلف زنگ بزنید و هزینه زیادی صرف کنید تا ماشین لباسشویی شما رو به تعمیرگاه منتقل کنند .

مرسی از اعتماد و حمایت های پی در پی شما:

سلام خدمت شما مشتریان عزیز ؛ شرکت حامی سرویس با سابقه 10 ساله در ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز در 24 ساعت شبانه روز در طول هفته ، حتی روزهای تعطیل آمادگی کامل خود را جهت خدمت رسانی و بهترین سرویس رسانی به شما مشتریان عزیز اعلام می نماید.

شرکت حامی سرویس بهترین تکنسین های خود را ، که هر سال مهارت و دانش خود را بروزرسانی می کنند ، تا بتوانند خدماتی نوین در جهت رفع مشکل شما مشتریان عزیز داشته باشند ، به محل اعزام میکند تا علاوه بر بهترین سرویس دهی و بازدهی عمر وسیله شما،مشکل دستگاه موردنظر را به خوبی عیب یابی نمایند و شما با صرف کمترین زمان و پرداخت کمترین هزینه ، در وقت و هزینه تان صرفه جویی کرده باشید.

شما کافیست برای ثبت مشکل و یا عیب وسیله مورد نظر با کالسنتر ما تماس بگیرید . علاوه برمشاوره برای رفع مشکل خود و راهنمایی های لازم ، از بهترین و بروزترین تکنسین های ما برخوردار شوید ، تا در کوتاهترین زمان ممکن به شما مشتریان عزیز خدمت رسانی کنند .

الویت تکنسین ما در درجه اول تعمیر قطعه معیوب است نه تعویض آن ، تعمیر در منزل شما انجام شده و در صورت تعویض قطعه ، داغی آن به شما تحویل داده می شود ؛ در انتها فاکتور مورد تایید اتحادیه ، برای انجام تعمیرات و قطعات ارائه داده خواهدشد.

نکاتی برای افزایش عمر ماشین لباسشویی بهی:

 • حجم لباس هایی که داخل ماشین قرارمی دهید،مطابق باظرفیت ماشین باشد.به این نکته دقت کنید که:لباس های کاموایی وپشمی مانندحوله وپتوی مسافرتی آب زیادی به خود می گیرند؛پس بهتر است یک سوم ظرفیت کامل ماشین لباسشویی بیشتر نباشد.
 • بعد ازاتمام شستشو وخارج کردن لباس هادرب ماشین رابه مدت حداقل نیم ساعت بازگذارید تارطوبت داخل دیگ خارج شود.
 • بعدازشستشو لاستیک درب ماشین رابایک حوله خشک نمایید.
 • هرشش ماه یکبار برای ازبین بردن جرم دیگ والمنت ازپودر جرم گیر استفاده کنید.روش استفاده ازجرم گیربه این صورت است که حدود نیم فنجان پودرداخل جاپودری ریخته وبرنامه لباس های کتان راانتخاب کنید ودمای آب را 60 درجه قرار دهید وبدون لباس ماشین لباسشویی رااستارت نماییدتایک سیکل کار کرده وجرمگیری کند. 

عیب یابی لباسشویی بهی:

چرا ماشین لباسشویی آبگیری نمی کند؟

 • به‌محض ﺣﺮﮐﺖ دادن وﻟﻮم به‌طرف ﺑﯿﺮون،ﻻﻣﭗ ﺧﺒﺮروشن‌شده اﻣﺎﻣﺎﺷﯿﻦ آﺑﮕﯿﺮی نمی‌کند.
 • باز بودن درب ﻣﺎﺷﯿﻦ،
 • خرابی ﻣﯿﮑﺮوﺳﻮﺋﯿﭻ یا خرابی ﻫﯿﺪرواﺳﺘﺎت،
 • قطع شدن سیم‌های راﺑﻂ ﺑﯿﻦ ﮐﻠﯿﺪ ﺗﺎﯾﻤﺮ لباسشویی، ﻣﯿﮑﺮوﺳﻮﺋﯿﭻ، ﻫﯿﺪرواﺳﺘﺎت و ﺷﯿﺮ،
 • خرابی شیر ورودی آب.

چرا لباسشویی ﻋﻤﻞ آﺑﮕﯿﺮی را ﺑﻪ اﺗﻤﺎم رﺳﺎﻧﺪه، اﻣﺎ ﻋﻤﻠﯿﺎت ﺑﻌﺪی اﻧﺠﺎم نمی‌شود؟

 • خرابی ﻫﯿﺪرواﺳﺘﺎت،
 • سوختن ﻣﻮﺗﻮر ﺗﺎﯾﻤﺮلباسشویی،
 • قطع شدن ﺳﯿﻢ راﺑﻂ ﺑﯿﻦ ﻣﻮﺗﻮرﺗﺎﯾﻤﺮ وﻫﯿﺪرواﺳﺘﺎت.

چرازمانی که ﻣﺎﺷﯿﻦ ﺧﺎﻣﻮش اﺳﺖ،ﺑﺎ ﺑﺎز ﺷﺪن ﺷﯿﺮ آب،ﻣﺎﺷﯿﻦ ﺷﺮوع ﺑﻪ آﺑﮕﯿﺮی می‌کند؟

 • خرابی شیر برقی،
 • اشکال در تایمردستگاه.

چراﻋﻤﻞ آﺑﮕﯿﺮی ﻗﻄﻊ نمی‌شود؟

 • اشکالی درشیر ورودی آب،
 • خرابی تایمردستگاه،
 • کم بودن فشارآب ورودی.

تعمیر لباسشویی بهی در اصفهان

به چه دلیلی ﻣﺎﺷﯿﻦ لباسشویی در حین کار ﻧﺸﺖ آب دارد؟

 • بایستی محل دقیق نشت آب را پیدا کنید تا بتوانید علت را تشخیص دهید.
 • خرابی ﯾﮑﯽ از رابط‌های ﻻﺳﺘﯿﮑﯽ آب،
 • ﺗﺮﮐﯿﺪﮔﯽ قابِ ﻣﺨﺼﻮص ﺟﺎﭘﻮدری،
 • خرابی واترپمپ.

چرا لباسشویی آب راﮔﺮم نمی‌کند؟

 • خرابی المنت،
 • برق به المنت نمی رسد،
 • خرابی تایمر،
 • خرابی هیدرواستات.

چرا آﺑﮕﯿﺮی انجام شده ولی شستشو انجام نمی شود؟

 • خرابی خازن راه انداز،
 • ﺧﺮد ﺷﺪن ﯾﺎﺗﺎﻗﺎن،
 • اشکالی در موتور.

چراﻋﻤﻞ ﺷﺴﺘﺸﻮ انجام شده اما آب تخلیه نمی شود؟

 • انسداد مجاری تخلیه،
 • خرابی پمپ تخلیه.

علت اینکه لباسشویی لباس ها را خشک نمی کند چیست؟

 • خرابی ﺧﺎزن راه‌اندازﻣﺮﺑﻮط به دورﺗﻨﺪ،
 • نرسیدن وﻟﺘﺎژ به دور تند،
 • سوختن دور ﺗﻨﺪ.

چرا ماشین لباسشویی ﻫﻨﮕﺎم ﺷﺴﺘﺸﻮ،ﺣﺮﮐﺖ می‌کند؟

 • بازشدن بست های ماشین،
 • ترازنبودن لباسشویی،
 • نامتعادل،فنرها و کمک فنرها، تسمه دیگ.

چراﻣﺎﺷﯿﻦ لباسشویی حین ﮐﺎر صدای زﯾﺎدی دارد؟

 • خرابی یاتاقان‌ها،
 • شکستن سه نظام،
 • خارج شدن لاستیک درب از جای خود،
 • خرابی تسمه،
 • ﻫﯿﺘﺮ در ﺟﺎی ﺧﻮد ﻗﺮار ﻧﮕﺮﻓﺘﻪ،
 •  و ﯾﺎ پولی‌ها ﺑﺎ ﺳﯿﻢ ﺑﻨﺪی ﻣﺎﺷﯿﻦ،
 • خرابی یاتاقان‌ها.

چراپودر درماشین لباسشویی حل نمی شود؟ 

 • کثیفی ﻓﯿﻠﺘﺮ ﺷﯿﺮ اﻟﮑﺘﺮﯾﮑﯽ ﮐﺜﯿﻒ اﺳﺖ،
 • کثیف بودن ﺟﺎﭘﻮدری،
 • استفاده از پودر نامناسب و یابیش ازاندازه.

چرا ﻣﺎﺷﯿﻦ لباسشویی اتصال بدنه دارد؟

 • ﯾﮑﯽ ازﻗﻄﻌﺎت اﻟﮑﺘﺮﯾﮑﯽ دارای اﺗﺼﺎل ﺑﺪﻧﻪ اﺳﺖ.
 • اشکالی درسیم‌های راﺑﻂ معیوب‌اند.

چراحین شستشو به طور ناگهانی ماشین لباسشویی متوقف می شود؟

 • خرابی تایمر،
 • عیب میکروسوئیچ درب،
 • خرابی زبانه و قفل درب،
 • خرابی تایمر،
 • ایراد شیر برقی،
 • ایراد موتور،
 • نوسانات برق یا خرابی دوشاخه برق.

چرا لباسشویی نمی چرخد؟

 • خرابی سیستم قفل درب،
 • تسمه محرک لباسشویی،
 • ایراد موتور و اجزای مرتبط مانند کوپلر و کلاچ.

مطالعه

 • تعمیر لباسشویی بهی در اصفهان
 • تعمیر لباسشویی بهی در خمینی شهر
 • تعمیر لباسشویی بهی در درچه 
 • تعمیر لباسشویی بهی در بهارستان
 • تعمیر لباسشویی بهی در سپاهان شهر
 • تعمیر لباسشویی بهی در شاهین شهر 
 • تعمیر لباسشویی بهی در دولت آباد 
 • تعمیر لباسشویی بهی در دستگرد
 • تعمیر لباسشویی بهی در حبیب آباد
4.2/5 (28 نظر)