نمایندگی لباسشویی بکو در شیراز کجاست ؟

گروه حامی سرویس تعمیرات این محصولات را در منزل شما انجام میدهد و نمایندگی این برند نیست در صورت نیاز به دریافت خدمات از نمایندگی میتوانید به دفترچه راهنمای محصول خود مراجعه کنید.

نمایندگی لباسشویی بکو در شیراز کجاست

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

 • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

خدمات پس از فروش بکو شیراز کجاست ؟

خدمات پس از فروش بکو در شهر شیراز برعهده شرکت بهستان 02174805 میباشد و گروه حامی سرویس تعمیرات تخصصی محصولات بکو را در شهر شیراز انجام میدهد و نمایندگی خدمات پس از فروش بکو در شیراز نمیباشد.

گروه حامی سرویس را با خدمات پس از فروش بکو شهر شیراز اشتباه نگیرید.

در دنیای پر مشغله و ماشینی امروز لباسشویی یکی از پرکاربرد ترین وسایل در بین لوازم منزل است ، مسلماً بروز هر مشکلی در این وسیله کاربردی ، برنامه ریزی روزانه شما را بهم میریزد .

راهکار کارآمد برای تعمیر سریع و مطمئن در شیراز چیست ؟ چرا به هر شرکتی برای درخواست تکنسین تعمیرات نمیتوان اعتماد کرد ؟ آیا به دلیل عدم اطلاع از شرکت های خدمات لباسشویی ، به سراغ افراد غیر متخصص رفته اید ؟

گروه حامی سرویس اینجاست تا شما با خیال راحت تعمیرات لباسشویی خود را به تکنسین های ماهر شرکت بسپارید . تکنسین های حامی سرویس در کوتاه ترین زمان ممکن با استفاده از قطعات با کیفیت تعمیرات لباسشویی  شما را در منزل انجام میدهند .

حامی سرویس شرکتی استارتاپی است و تعمیر کاران این شرکت زیر نظارت دقیق و مستقیم هستند . هزینه تعمیرات طبق تعرفه اتحادیه است ، همچنین خدماتی که تحت نظارت شرکت انجام میشود دارای دو ماه گارانتی میباشد . در صورتی که احتیاج به تعویض قطعه ای باشد ، تمام قطعات مورد استفاده اصل و ۲۰ روز گارانتی دارند .

برای تعمیر لباسشویی بکو در شیراز میتوانید از طریق سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ با شرکت حامی سرویس تماس بگیرید .

تعمیر لباسشویی بکو در شیراز

نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در شیراز را با حامی سرویس اشتباه نگیرید

شرکت حامی سرویس نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو در شیراز نیست ، اما برای تعمیر لباسشویی بکو در شیراز میتوانید در صورتی که گارانتی دستگاه تمام شده باشد ، از گروه حامی سرویس کمک بگیرید .

دکمه ها و تنظیمات ماشین لباسشویی بکو (BEKO) :

یکی از برند های مورد استقبال و معروف در ایران برند بکو است که ماشین لباسشویی هایی با فناوری  پیشرفته به بازار عرضه کرده ، که قادر است هر گونه لکه و کثیفی را از بین ببرد ، اما مثل هر وسیله دیگری برای بهره مندی بهتر از دستگاه آگاهی کامل از معانی واژه ها و عملکرد هر دکمه لازم و ضروریست..

آشنایی با دکمه های  ماشین لباسشویی بکو (BEKO) :

در قسمت پنل  ماشین لباسشویی دکمه هایی قرار دارند که به توصیف هرکدام از آنها میپردازیم :

 • دکمهdisplay در ماشین لباسشویی بکو : در خصوص انتخاب دما ، سرعت چرخش ، گزینه های منتخب ، دکمه قفل کودک ، مرحله شستشو و زمان باقی مانده تا پایان عملیات شستشو اطلاعاتی را در اختیار شما قرار میدهد .
 • دکمهTemp در ماشین لباسشویی بکو : با استفاده از این دکمه میتوانید دمای  آب لباسشویی را تنظیم میکند .
 • دکمهspin در ماشین لباسشویی بکو : سرعت چرخش دیگ در لباسشویی را تنظیم و نشان میدهد .
 • دکمهpre wash در ماشین لباسشویی بکو : از این برنامه میتوانید برای شستشوی اولیه لباس های خیلی کثیف استفاده کنید .
 • کلیدQuicker wash در ماشین لباسشویی بکو : این برنامه برای شستشوی تند و سریع لباس است و برای لباس های خیلی کثیف کارایی مطلوبی ندارد .
 • دکمهExtra Rinse در ماشین لباسشویی بکو : از دیگر دکمه های ماشین لباسشویی بکو که برای آبکشی اضافه  کاربرد دارد و برای شستن لباس های خیلی کثیف گزینه خوبی است .
 • کلید start/ pause در ماشین لباسشویی بکو : کاربرد این دکمه شروع و توقف برنامه شستشو است .
 • دکمه on/off در ماشین لباسشویی بکو : برای روشن و خاموش کردن ماشین لباسشویی از این کلید استفاده می شود .

راهنمای برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی بکو

راهنمای برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی بکو :

آگاهی از انواع برنامه های شستشوی دستگاه ، شما را در زمینه استفاده درست و بهینه  و همچنین صرف انرژی کمتر و شستشوی بهتر یاری میکند . ادامه این مطلب را به معرفی برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی بکو اختصاص داده ایم .

 • برنامهsynthetic در ماشین لباسشویی بکو : این برنامه مخصوص البسه با الیاف مصنوعی تعبیه شده است .
 • برنامهMix fabrics در ماشین لباسشویی بکو : این برنامه برای شستشوی لباس های متفاوت  با طیف رنگی مختلف  مورد استفاده قرار می گیرد و شستن لباس های ظریف مثل لباس های  ابریشمی  در این برنامه سفارش نمیشود .
 • برنامهshirts در ماشین لباسشویی بکو : این برنامه برای شستن تیشرت هاست و دمای ایده ال برای آن ۴۰ درجه سانتی گراد است .
 • برنامهDark care در ماشین لباسشویی بکو : برای شستشو و مراقبت از لباس های تیره استفاده میشود و همچنین بهترین دمایی که برای این برنامه توصیه میشود ۳۰ تا ۴۰  درجه سانتی گراد است .
 • برنامه woolens در ماشین لباسشویی بکو : مناسب ترین حالت برای لباس های پشمی در لباسشویی بکو حالت woolens  است که از آسیب دیدن تار و پود لباس های شما جلوگیری میکند .
 • برنامهHand wash 20 در ماشین لباسشویی بکو : از این برنامه برای شستشوی لباس های حساس با جنس ظریف و خاص همچون لباس های ابریشمی استفاده میشود .این برنامه به شیوه ای طراحی شده است که مراقبت حداکثری از لباس ها را داراست ، همچنین آب کمتری استفاده میکند و جذب آب لباس در این حالت کمترین حد ممکن است .
 • برنامه  Rinse در لباسشویی بکو : لباسشویی در حالت ابکشی و خشک کن است . آب لباس ها را گرفته و از چروک شدن  آنها پیشگیری میکند . ماندن آب در لباس در صورتی که ۲۴ ساعت  در لباسشویی مانده باشد سبب پوسیدگی الیاف پارچه به تدریج و سبب ایجاد بوی بد در آن میگردد .
 • برنامه  Gentle care در ماشین لباسشویی بکو : برای شستشوی لباس هایی با جنس خیلی ظریف کاربرد دارد . کیفیت لباس را حفظ میکند و در سالم ماندن لباس های شما تاثیر بسزایی دارد .
 • برنامه Hygiene 20 در ماشین لباسشویی بکو :  این برنامه ضد حساسیت میباشد و برای شستشوی لباس هایی با حساسیت زیاد مانند لباس زیر زنانه و لباس های کودکان کاربرد دارد .
 • برنامه super short در ماشین لباسشویی بکو : در لباسشویی بکو از این برنامه برای شستن لباس های روزانه به صورت خیلی سریع استفاده میشود و برای این حالت ۱۴ دقیقه زمان کافیست و دمای مناسب برای استفاده از آن نیز ۰ تا ۳۰ درجه سانتی گراد است .شستشوی لباس کثیف در این حالت اصلا توصیه نمیشود .
 • برنامه   Anti Allergy در لباسشویی بکو : این برنامه برای شستشوی لباس کودکان و افراد حساس استفاده میشود . این حالت هیچ گونه حساسیتی برای افراد ایجاد نمیکند ، بویژه لباس کودکان که پوستی همچون گل حساس و مستعد آلرژی دارند .
 • برنامه cotton در ماشین لباسشویی بکو : این حالت در ماشین های لباسشویی بکو برای لباس هایی با جنس کتان و نخ که بسیار حساس و آسیب پذیر هستند مورد استفاده واقع شده است .

علت های متفاوت و مختلفی وجود دارد که امکان پایین آمدن کیفیت شستشو و عملکرد ماشین لباسشویی بکو را فراهم میکند . برخی از این مشکلات سطحی است و این امکان وجود دارد که شما بتوانید بدون نیاز به تعمیر کار حرفه ای ، خودتان مشکل را رفع کنید ، اما  اگر به مشکل پیچیده ای نظیر کار نکردن دستگاه ، تخلیه ، آبگیری مجدد ، سر و صدا و یا لرزش زیاد دستگاه و ایراداتی از این دست برخورد کردید میتوانید روی کمک گروه حامی سرویس برای رفع مشکل و تعمیر لباسشویی خود در شیراز ، با پشتیبانی بخش خدمات به صورت ۲۴ ساعته  حساب کنید .

ایرادات رایج در لباسشویی بکو :

 • تخلیه نکردن آب :

ممکن است مسائل مختلفی عملکرد تخلیه آب دستگاه را دچار مشکل کرده باشد،مطمئن شوید که شیلنگ تخلیه آب دستگاه پیچ نخورده یا جمع نشده باشد.امکان اینکه راه فیلتر سد شده باشد زیاد است.درصورتیکه برای باز کردن محفظه فیلتر و بررسی کردن گرفتگی و کثیف بودن آن مشکلی ندارید،حتما بررسی لازم را انجام دهید.همچنین برای اطمینان از اینکه فیلتر پمپ مسدود نشده یا گیر نکرده ،آن را بررسی کنید، این قطعه در قسمت جلویی دستگاه قرار گرفته است.

محفظه زیرین را باز کنید و این قطعه را مخالف جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا به راحتی جدا شود.

برخی از مدل های لباسشویی بکو یک شلنگ تخلیه آب اضطراری دارند که بغل فیلتر قرار گرفته است.

شلنگ تخلیه را از جای خود بیرون آورید ، محافظ انتهایی آن را برداشته و آب را تخلیه کنید .قبل از گذاشتن  قطعه ، شلنگ تخلیه را به جای خود برگردانید.

مواظب آب های آلوده ای که موقع برداشتن فیلتر ممکن است خارج شود باشید.

این قطعه را از جهت وجود اشیاء کوچک،مو یا آلودگی بررسی کنید و در جهت عقربه های ساعت در جای خود قرار دهید.اگر مشکل رفع نشد برای تعمیر لباسشویی بکو در شیراز با شرکت حامی سرویس تماس بگیرید.

خدمات پس از فروش بکو شیراز کجاست ؟

 • متوقف شدن ماشین لباسشویی در حین چرخه شستشو :

مشکلی غیر مکانیکی ( مثل ایراد در ارسال فرمان بوسیله برد الکتریکی ) ممکن است در چرخش دستگاه شما موثر باشد ، این امکان وجود دارد که مشکل از نوع و اندازه لباس هایی که در آن قرار داده اید باشد .

سعی کنید بیش از حد لباسشویی خود را سنگین نکنید . اگر معمولا این مشکل را تجربه میکنید ، حوله ها و لباس های پشمی را هم زمان با لباس های سبک  داخل لباسشویی نریزید .

در روز چند بار از لباسشویی استفاده نکنید ، این مشکل ممکن است بر اثر گرم شدن بیش از حد بروز کند ، اجازه بدهید دستگاه خنک شود و در صورت درست نشدن، دکمه های تایمر را چک کنید .

بنابراین در صورت جلو رفتن تایمر و مجدد راه اندازی دستگاه در دیگر برنامه های شستشو ، این مورد احتیاج به بررسی توسط تکنسین تعمیرات لباسشویی بکو دارد ، میتوانید از گروه حامی سرویس در شیراز کمک بگیرید .

ایرادات رایج در لباسشویی بکو

 • فعال شدن خود به خود قفل کودک :

ممکن است روش غیرفعال یا فعال کردن قفل کودک بسته به نوع دستگاه شما متفاوت باشد ، اگر درزمان روشن بودن دستگاه نمیتوانید از هیچکدام از دکمه های لباسشویی استفاده کنید این امکان وجود دارد که قفل کودک فعال شده باشد .

در صورتیکه ماشین لباسشویی بکو شما نمایشگر دیجیتال داشته باشد با فشردن هر دکمه child lock on به معنی فعال بودن قفل کودک نشان داده میشود .

برای غیرفعال کردن این حالت ، کلید نشان قفل کودک رابه مدت ۳ ثانیه نگه دارید.الان child lock غیرفعال شده و طبیعتا باید دوباره دکمه ها فعال شده باشد . اگر روش های توصیه شده مشکل شما را حل نکرد ، میتوانید از کتابچه راهنمای دستگاه استفاده کنید .

خدمات پس از فروش بکو شیراز کجاست ؟

 • باز نشدن درب لباسشویی :

اگر درب لباسشویی بکو شما قفل شده و باز نمیشود اولین اقدامی که باید انجام دهید اطمینان حاصل کردن از تخلیه آب است ، مطمئن شوید دستگاه پراز آب نباشد .

ممکن است هنوز در دیگ مقداری آب وجود داشته باشد که علت باز نشدن درب لباسشویی است.درواقع این یک ویژگی ایمنی است که برای خروب آب از دستگاه تعبیه شده است این امکان وجود دارد که در فیلتر آلودگی وجود داشته باشد و همین امرسبب بروز این مشکل شده ، فیلتر را بیرون آورده و آن را تمیز کنید .

اگر در دستگاه شما آب نیست و همچنان درب لباسشویی باز نمیشود ممکن است سوئیچ فشار درب خراب شده باشد .

در داخل درب لباسشویی های بکو کلید فشاری وجود دارد که در پایان عملیات شستشو باز میشود .

اگر این کلید به خوبی عمل نمیکند میتوانید ۱۰ دقیقه دستگاه را از پریز برق بکشید و دوباره راه اندازی کنید ، به احتمال ۸۰ درصد مشکل شما رفع خواهد شد .

درصورت باز نشدن درب لباسشویی میتوانید از  شرکت حامی سرویس جهت تعمیر لباسشویی بکو در شیراز کمک بخواهید .

علت بروز این مشکل خراب یا فرسوده بودن لولای درب لباسشویی نیز میتواند باشد . خدمات پس از فروش بکو شیراز کجاست ؟

 • ایجاد سر و صدای زیاد و لرزش در زمان شستشو :

اگر لباس هایی که در لباسشویی قرار میدهید بیش از حد مجاز و یا حتی کمتر از حد مجاز باشد میتواند دستگاه را دچار صدا و یا لرزش کند .

از قرار دادن ملافه های بزرگ، پتو یا حوله های سنگین در لباسشویی بپرهیزید . آب زیادی که این نوع پارچه ها به خود میگیرند باعث لرزش و تولید صدا در دور های بالا میشود و میتواند آسیب های جدی به قطعات لباسشویی وارد کند .

برای تعمیر ماشین لباسشویی بکو که در پروسه شستشو سر و صدا  و یا لرزش های  شدید دارد بهتر است سریعاً اقدام به رفع مشکل کنید.بروز این مشکل میتواند صدمات جدی برای لباسشویی بهمراه داشته باشد .

 • ماشین لباسشویی در حین شستشو متوقف میشود :

این امکان وجود دارد شما به صورت تصادفی ماشین لباسشویی را روی ” نگه داشتن شستشو ” تنظیم کرده باشید .

5/5 (6 نظر)