نمایندگی بوش در شیراز

نمایندگی بوش در شیراز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

نمایندگی بوش در شیراز

انتخاب لوازم خانگی از این لحاظ که  چه مدلی و از چه برندی ،کیفیت ، کارایی و طراحی  بهتری دارد ، کار سخت و پیچیده ایست . این روزها بازار لوازم خانگی پر از برند های با کیفیت شده است ولی برند بوش رتبه بالاتری را از لحاظ محبوبیت  و کیفیت دارا می باشد .

روزی که برای خرید جهیزیه همراه خانواده ام به لوازم خانگی های مختلف سر می زدیم را به خوبی به یاد دارم . در هر مغازه، از هر جنس حداقل ده نمونه را می پسندیدم و با ذوق و شوق مانند کودکی پنج ساله به آن خیره می شدم ، در حالی که پدرم عاقلانه ویژگی های آن را بررسی می کرد و در نهایت خیلی از گزینه ها حذف می شد ، وقتی بعد از چند روز بررسی کامل تمام فروشگاه های لوازم خانگی ، توانستیم مدل مورد نظرمان را خریداری کنیم، پدرم از صاحب فروشگاه پرسید ، شرکت معتبری برای تعمیرات لوازم خانگی میشناسند؟ …صاحب فروشگاه شرکت حامی سرویس را به پدرم معرفی نمود.

« شرکت تعمیراتی که بهتون معرفی میکنم ، تعمیر کاران فوق العاده ای دارند   ، کیفیت قطعاتشون عالیه ، حتی واحد فروش قطعه دارند ، اگر مشکل کوچیکی پیش بیاد ،بهتون مشاوره رایگان میدن ، هزینه هاشون هم تضمین شده است »

پدرم با رضایت شماره شرکت حامی سرویس را از فروشنده گرفت و از من خواست که حتما آن را در گوشی ذخیره کنم .

بعد از ازدواج به حدی در استفاده از لوازم خانگی هوشمند نا وارد بودم که با نمایش هر گزینه ای روی نمایشگر لوازم خانگی با حامی سرویس تماس می گرفتم و از مرکز مشاوره آنها راهنمایی می خواستم، که شماره را از حفظ شدم .

تماس با شرکت حامی سرویس از طریق سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳  امکان پذیر است.

 

نمایندگی

نمایندگی بوش در ایران

قابل ذکر است که شرکت حامی سرویس نماینده محصولات بوش نمی باشد وتنها تعمیرات تخصصی آنها را در شیراز انجام می دهد. نماینده این برند در ایران شرکت مارین تجارت سهره وردی، با ده سال سابقه نمایندگی لوازم خانگی بوش می باشد، که می توانید از طریق سایت خانه بوش محصولات مورد نظر خود را سفارش دهید .

آدرس خانه بوش  : استان تهران- شهر تهران ، خیابان شریعتی -بعد از  حسینیه ارشاد- کوی کامیار- پلاک ۱۷

شماره تماس : ۰۲۱۸۵۸۲

 

نمایندگی لباسشویی بوش در شیراز

محصولات بوش از با کیفیت ترین و به روز ترین ها در زمینه لوازم خانگی می باشد  از جمله این محصولات می توان به ماشین لباسشویی اشاره کرد که جایگاه ویژه ای را میان مردم به خود اختصاص داده است .

 برخی از ویژگی های ماشین لباس شویی بوش شامل ظرفیت بالای درام ، امکان اضافه کردن لباس همزمان با شستشو ، شستشو در کوتاه ترین زمان ،کارکرد بدون لرزش و عمر طولانی و…..می باشد .

 

ارور های ماشین لباسشویی بوش

 

خطاهای لباسشویی بوش را می توان در چند زمینه دسته بندی کرد :

-خطاهای مربوط به درب لباسشویی

-خطاهای مربوط به تخلیه و آبگیری ماشین لباسشویی

-ارور های مربوط به نشتی لباسشویی یا عدم چرخش دیگ آن

– خطاهای مربوط به لرزش های شدید و صداهای عجیب در لباسشویی

– خطاهای مربوط به روشن نشدن یا توقف بی موقع لباسشویی

به دوستان خود در شهر اصفهان مارا پیشنهاد دهید: تعمیر ماشین لباسشویی بوش در اصفهان

در اینجا به چند مورد از کدهای خطا در ماشین لباسشویی بوش اشاره می کنیم:

 

ارور E16  یا F16  لباسشویی بوش

دلیل ایجاد این کد باز بودن درب ماشین لباسشویی می باشد و برای برطرف کردن آن باید از بسته بودن درب ماشین مطمئن شوید ، سپس  اگر ارور برطرف نشد میکروسوئیچ  را بررسی کنید.

 

ارور E20  یا F20  لباسشویی بوش

 این ارور به دلیل وجود مشکل در سیستم گرمایشی رخ می دهد ،برای برطرف کردن این خطا باید ماشین لباسشویی را از برق بکشید و پس از پنج دقیقه دوباره متصل کنید ، اگر خطا برطرف نشده بود با تعمیرکار تماس بگیرید.

 

ارور E26یا F26 لباسشویی بوش

 این ارور به دلیل وجود مشکل در سنسور فشار آنالوگ ایجاد می شود ، برای برطرف کردن این ارور باید هیدروستات را بررسی کرده و در صورت نیاز تعویض نمایید ‌.

 

 

ارور F18یا E18 لباسشویی بوش 

  این ارور می تواند به دلیل طولانی شدن عملیات تخلیه لباسشویی یا مسدودیت پمپ تخلیه رخ  دهد. برای رفع این خطا ماشین لباسشویی را خاموش و روشن کنید، در نهایت پمپ و شیلنگ تخلیه را چک کنید .

 

نمایندگی تعمیر یخچال بوش در شیراز

 

یخچال فریزر بوش  به دلیل طراحی زیبا ، عمر طولانی ، کیفیت بالا ، برچسب انرژی A++، طبقات شیشه ای و مقاوم و…..محبوبیت ویژه ای در میان مردم پیدا کرده است .

 

ارور های یخچال بوش

 

در این مطلب چند نمونه از ارور های یخچال بوش و روش های رفع آن بیان شده است.

 

ارور d1 یخچال بوش

این خطا به دلیل بروز مشکل در دیفراست یخچال می باشد که برای برطرف کردن آن باید ابتدا دیفراست و سیم کشی ها و اتصالات آن را بررسی کرده و در صورت نیاز تعویض نمایید.

 

ارور dr یخچال بوش

 

این ارور به معنی خراب بودن کلید درب یخچال می باشد که برای برطرف کردن آن کافی است که کلید درب را تعویض نمایید.

 

ارور EG  یخچال بوش

این خطا به معنی وجود مشکل در شیر برقی یخچال می باشد ، برای رفع این خطا شیر برقی یخچال را تعویض کنید.

 

ارور r1 یخچال بوش

این خطا در هنگام ارور دادن مکرر یخچال ،نمایش داده می شود . برای رفع آن باید ابتدا مقاومت سنسور محیطی را چک کرده و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید .

 

ارور E01 یخچال بوش

این خطا به معنی وجود ایراد در سنسور دمای محفظه  یخچال می باشد که برای رفع آن باید سنسور را بررسی و در صورت نیاز تعویض نمایید.

 

ارور  E02  یخچال بوش

این خطا به دلیل وجود مشکل در سنسور دمای فریزر ایجاد می شود . برای برطرف کردن این خطا باید سنسور و اتصالات آن را بررسی کرده و در صورت نیاز تعویض کنید .

 

ارور E10  یخچال بوش

این خطا به دلیل وجود ایراد در ماژول اصلی کنترل می باشد ،که برای رفع آن باید ابتدا یخچال را به مدت ده دقیقه از برق بکشید ،سپس  دوباره متصل کنید اگر ارور برطرف نشده بود باید ماژول اصلی کنترل را جایگزین کنید.

نمایندگی بوش در شیراز

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در شیراز

 

ماشین ظرفشویی بوش دارای مزیت های زیادی می باشد که باعث می شود در اولویت انتخاب شما قرار بگیرد . از این خصوصیات می توان به برچسب انرژی +++A  ، وجود سنسور آب ،قابلیت شستشوی ظروف بزرگ ، برنامه شستشوی شبانه با حداقل صدا و مصرف آب ، برنامه شستشوی نصف ظرفیت، قفل کودک و  تکنولوژی محافظت از شیشه برای شستشوی ظروف شیشه ای و……..

 

ارور های ماشین ظرفشویی بوش

از خطاهای ایجاد شده در ماشین ظرفشویی بود که از بروز مشکل در آن خبر می دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

ارور E01  یا F01  ماشین ظرفشویی بوش

در هنگام بروز این خطا باید هیتر المنت و المنت حرارتی  را بررسی کنید  و در صورت وجود مشکل آن را تعویض نمایید ، سپس سنسور دما را بررسی کنید.

 

ارور E12 یا F12  ماشین ظرفشویی بوش

 علت ایجاد این خطا تجمع گرد و خاک بر روی المنت ماشین ظرفشویی می باشد که برای رفع آن کافیست المنت را تمیز کنید.

 

ارور E22یا F22ماشین ظرفشویی بوش

این کد به دلیل گرفتگی فیلتر کف و یا پمپ تخلیه ایجاد می شود که برای برطرف کردن آن باید فیلتر و پمپ را بررسی نمایید .

 

ارور E19  یا  F19 ماشین ظرفشویی بوش

دلیل بروز این خطا با محفظه قرص ظرفشویی در ارتباط است و برای رفع آن باید اتصالات محفظه قرص ماشین ظرفشویی را چک کنید .

 

ارور E04یا F04  ماشین ظرفشویی بوش

 این خطا به دلیل وجود مشکل در سنسور کنترل فشار آب و آبپاش ،ایجاد می شود.  برای برطرف کردن آن باید سنسور کنترل  فشار آب را بررسی کنید که دچار مسدودیت نشده یا خراب نشده باشد.

بوش ساخت کجاست ؟

شرکت بوش بزرگ ترین تولید کننده لوازم خودکار در سال ۱۸۸۶ توسط رابرت بوش در کشور آلمان تاسیس شد و در سال ۱۸۹۱  تعداد شرکایش را به پانزده نفر رساند، ولی یک سال بعد به مرز ورشکستگی رسید ولی شکست را قبول نکرد وبا تلاش های فراوان در سال ۱۹۰۰ کارخانه خود را تأسیس کرد .

 ابتدا تنها ۳۰ نفر در آن کارخانه کار می کردند ،بوش فکر می‌کرد که نمی تواند ظرفیت دویست نفره کارخانه را پر کند، ولی کاملا در اشتباه بود زیرا هشت سال بعد پنج کارخانه و هزار کارگر در کارخانجات بوش فعالیت می کردند.  شرکت بوش در سال ۱۹۹۱  ، به عنوان سومین تولید کننده بزرگ لوازم خانگی در جهان  معرفی شد .

 

این شرکت در زمینه تولیدات صنعتی ،فناوری خودکار ، لوازم خانگی و همچنین لوازم ساختمانی  با کیفیت فعالیت دارد .

5/5 (8 نظر)