نمایندگی بوش در شیراز کجاست؟

گروه حامی سرویس تعمیرات این محصولات را در منزل شما انجام میدهد و نمایندگی این برند نیست در صورت نیاز به دریافت خدمات از نمایندگی میتوانید به دفترچه راهنمای محصول خود مراجعه کنید.

09175557310

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

 • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

نمایندگی تعمیرات بوش در شیراز را با حامی سرویس کجاست؟

نمایندگی لباسشویی بوش در شیراز زیر نظر شرکت وارد کننده محصول شما میباشد محصولات بوش توسط شرکت های سیهاوی کاراگستر و کاسپین وارد میشود برای دستیابی به شماره تماس این شرکت ها به دفترچه راهنمای محصول خود مراجعه کنید و حامی سرویس را با نمایندگی بوش به اشتباه نگیرید.

انتخاب لوازم خانگی از این لحاظ که چه مدلی و از چه برندی ، کیفیت ، کارایی و طراحی بهتری دارد ، کار سخت و پیچیده ایست . این روزها بازار لوازم خانگی پر از برندهای باکیفیت شده است ولی برند بوش رتبه بالاتری را از لحاظ محبوبیت و کیفیت دارا می باشد .

خاطره ای از خرید لوازم خانگی بوش

روزی که برای خرید جهیزیه همراه خانواده ام به لوازم خانگی های مختلف سر می زدیم را به خوبی به یاد دارم . در هر مغازه ، از هر جنس حداقل ده نمونه را می پسندیدم و با ذوق و شوق مانند کودکی پنج ساله به آن خیره می شدم ، در حالی که پدرم عاقلانه ویژگی های آن را بررسی می کرد و در نهایت خیلی از گزینه ها حذف می شد ، وقتی بعد از چند روز بررسی کامل تمام فروشگاه های لوازم خانگی ، توانستیم مدل مورد نظرمان را خریداری کنیم ، پدرم از صاحب فروشگاه پرسید ، شرکت معتبری برای تعمیرات لوازم خانگی میشناسند ؟ … صاحب فروشگاه شرکت حامی سرویس را به پدرم معرفی نمود .

« شرکت تعمیراتی که بهتون معرفی میکنم ، تعمیرکاران فوق العاده ای دارند ، کیفیت قطعاتشون عالیه ، حتی واحد فروش قطعه دارند ، اگر مشکل کوچیکی پیش بیاد ، بهتون مشاوره رایگان میدن ، هزینه هاشون هم تضمین شده است » .

پدرم با رضایت شماره شرکت حامی سرویس را از فروشنده گرفت و از من خواست که حتما آن را در گوشی ذخیره کنم .

بعد از ازدواج به حدی در استفاده از لوازم خانگی هوشمند نا وارد بودم که با نمایش هر گزینه ای روی نمایشگر لوازم خانگی با حامی سرویس تماس می گرفتم و از مرکز مشاوره آنها راهنمایی می خواستم ، که شماره را از حفظ شدم .

تماس با شرکت حامی سرویس از طریق سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ امکان پذیر است .

 

نمایندگی

نمایندگی بوش در ایران :

قابل ذکر است که شرکت حامی سرویس نماینده محصولات بوش نمی باشد وتنها تعمیرات تخصصی آنها را در شیراز انجام می دهد. نماینده این برند در ایران شرکت مارین تجارت سهره وردی، با ده سال سابقه نمایندگی لوازم خانگی بوش می باشد، که می توانید از طریق سایت خانه بوش محصولات مورد نظر خود را سفارش دهید .

آدرس خانه بوش  : استان تهران- شهر تهران ، خیابان شریعتی -بعد از  حسینیه ارشاد- کوی کامیار- پلاک ۱۷

شماره تماس : ۰۲۱۸۵۸۲

نمایندگی لباسشویی بوش در شیراز :

نمایندگی لباسشویی بوش در شیراز زیر نظر شرکت وارد کننده محصول شما میباشد محصولات بوش توسط شرکت های سیهاوی کاراگستر و کاسپین وارد میشود برای دستیابی به شماره تماس این شرکت ها به دفترچه راهنمای محصول خود مراجعه کنید و حامی سرویس را با نمایندگی بوش به اشتباه نگیرید.

محصولات بوش از با کیفیت ترین و به روزترین ها در زمینه لوازم خانگی می باشد از جمله این محصولات می توان به ماشین لباسشویی اشاره کرد که جایگاه ویژه ای را میان مردم به خود اختصاص داده است .

برخی از ویژگی های ماشین لباس شویی بوش شامل ظرفیت بالای درام ، امکان اضافه کردن لباس همزمان با شستشو ، شستشو در کوتاه ترین زمان ،کارکرد بدون لرزش و عمر طولانی و… می باشد .

ارور های ماشین لباسشویی بوش :

خطاهای لباسشویی بوش را می توان در چند زمینه دسته بندی کرد :

 • خطاهای مربوط به درب لباسشویی
 • خطاهای مربوط به تخلیه و آبگیری ماشین لباسشویی
 • ارور های مربوط به نشتی لباسشویی یا عدم چرخش دیگ آن
 • خطاهای مربوط به لرزش های شدید و صداهای عجیب در لباسشویی
 • خطاهای مربوط به روشن نشدن یا توقف بی موقع لباسشویی

در اینجا به چند مورد از کدهای خطا در ماشین لباسشویی بوش اشاره می کنیم:

ارور E16 یا F16 لباسشویی بوش :

 • دلیل ایجاد این کد باز بودن درب ماشین لباسشویی می باشد و برای برطرف کردن آن باید از بسته بودن درب ماشین مطمئن شوید ، سپس اگر ارور برطرف نشد میکروسوئیچ را بررسی کنید .

ارور E20 یا F20 ماشین لباسشویی بوش :

 • این ارور به دلیل وجود مشکل در سیستم گرمایشی رخ می دهد ،برای برطرف کردن این خطا باید ماشین لباسشویی را از برق بکشید و پس از پنج دقیقه دوباره متصل کنید ، اگر خطا برطرف نشده بود با تعمیرکار تماس بگیرید.

ارور E26 یا F26 لباسشویی بوش :

 •  این ارور به دلیل وجود مشکل در سنسور فشار آنالوگ ایجاد می شود ، برای برطرف کردن این ارور باید هیدروستات را بررسی کرده و در صورت نیاز تعویض نمایید ‌.

ارور F18 یا E18 ماشین لباسشویی بوش :

 • این ارور می تواند به دلیل طولانی شدن عملیات تخلیه لباسشویی یا مسدودیت پمپ تخلیه رخ  دهد. برای رفع این خطا ماشین لباسشویی را خاموش و روشن کنید، در نهایت پمپ و شیلنگ تخلیه را چک کنید .

نمایندگی تعمیر یخچال بوش در شیراز :

نمایندگی لباسشویی بوش در شیراز زیر نظر شرکت وارد کننده محصول شما میباشد محصولات بوش توسط شرکت های سیهاوی کاراگستر و کاسپین وارد میشود برای دستیابی به شماره تماس این شرکت ها به دفترچه راهنمای محصول خود مراجعه کنید و حامی سرویس را با نمایندگی بوش به اشتباه نگیرید.

یخچال فریزر بوش به دلیل طراحی زیبا ، عمر طولانی ، کیفیت بالا ، برچسب انرژی A++ ، طبقات شیشه ای و مقاوم و … محبوبیت ویژه ای در میان مردم پیدا کرده است .

ارورهای یخچال بوش :

در این مطلب چند نمونه از ارور های یخچال بوش و روش های رفع آن بیان شده است.

ارور d1 یخچال فریزر بوش :

 • این خطا به دلیل بروز مشکل در دیفراست یخچال می باشد که برای برطرف کردن آن باید ابتدا دیفراست و سیم کشی ها و اتصالات آن را بررسی کرده و در صورت نیاز تعویض نمایید.

ارور dr یخچال فریزر بوش :

 • این ارور به معنی خراب بودن کلید درب یخچال می باشد که برای برطرف کردن آن کافی است که کلید درب را تعویض نمایید .

ارور EG یخچال بوش :

 • این خطا به معنی وجود مشکل در شیر برقی یخچال می باشد ، برای رفع این خطا شیر برقی یخچال را تعویض کنید.

ارور r1 یخچال فریزر بوش :

 • این خطا در هنگام ارور دادن مکرر یخچال ، نمایش داده می شود . برای رفع آن باید ابتدا مقاومت سنسور محیطی را چک کرده و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید .

ارور E01 یخچال بوش :

 • این خطا به معنی وجود ایراد در سنسور دمای محفظه  یخچال می باشد که برای رفع آن باید سنسور را بررسی و در صورت نیاز تعویض نمایید.

ارور E02 یخچال بوش :

 • این خطا به دلیل وجود مشکل در سنسور دمای فریزر ایجاد می شود . برای برطرف کردن این خطا باید سنسور و اتصالات آن را بررسی کرده و در صورت نیاز تعویض کنید .

ارور E10 یخچال فریزر بوش :

 • این خطا به دلیل وجود ایراد در ماژول اصلی کنترل می باشد ،که برای رفع آن باید ابتدا یخچال را به مدت ده دقیقه از برق بکشید ،سپس  دوباره متصل کنید اگر ارور برطرف نشده بود باید ماژول اصلی کنترل را جایگزین کنید.

نمایندگی بوش در شیراز

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در شیراز :

نمایندگی لباسشویی بوش در شیراز زیر نظر شرکت وارد کننده محصول شما میباشد محصولات بوش توسط شرکت های سیهاوی کاراگستر و کاسپین وارد میشود برای دستیابی به شماره تماس این شرکت ها به دفترچه راهنمای محصول خود مراجعه کنید و حامی سرویس را با نمایندگی بوش به اشتباه نگیرید.

ماشین ظرفشویی بوش دارای مزیت های زیادی می باشد که باعث می شود در اولویت انتخاب شما قرار بگیرد . از این خصوصیات می توان به برچسب انرژی ++A  ، وجود سنسور آب ، قابلیت شستشوی ظروف بزرگ ، برنامه شستشوی شبانه با حداقل صدا و مصرف آب ، برنامه شستشوی نصف ظرفیت ، قفل کودک و تکنولوژی محافظت از شیشه برای شستشوی ظروف شیشه ای و ….

ارور های ماشین ظرفشویی بوش :

از خطاهای ایجاد شده در ماشین ظرفشویی بود که از بروز مشکل در آن خبر می دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد :

ارور E01 یا F01 ماشین ظرفشویی بوش :

 • در هنگام بروز این خطا باید هیتر المنت و المنت حرارتی  را بررسی کنید  و در صورت وجود مشکل آن را تعویض نمایید ، سپس سنسور دما را بررسی کنید.

ارور E12 یا F12 ماشین ظرفشویی بوش :

 •  علت ایجاد این خطا تجمع گرد و خاک بر روی المنت ماشین ظرفشویی می باشد که برای رفع آن کافیست المنت را تمیز کنید.

ارور E22 یا F22 ماشین ظرفشویی بوش :

 • این کد به دلیل گرفتگی فیلتر کف و یا پمپ تخلیه ایجاد می شود که برای برطرف کردن آن باید فیلتر و پمپ را بررسی نمایید .

ارور E19 یا F19 ماشین ظرفشویی بوش :

 • دلیل بروز این خطا با محفظه قرص ظرفشویی در ارتباط است و برای رفع آن باید اتصالات محفظه قرص ماشین ظرفشویی را چک کنید .

ارور  E04 یا F04 ماشین ظرفشویی بوش :

 • این خطا به دلیل وجود مشکل در سنسور کنترل فشار آب و آبپاش ،ایجاد می شود.برای برطرف کردن آن باید سنسور کنترل فشار آب رابررسی کنید که دچار مسدودیت نشده یا خراب نشده باشد.

بوش ساخت کجاست ؟

شرکت بوش بزرگ ترین تولید کننده لوازم خودکار در سال ۱۸۸۶ توسط رابرت بوش در کشور آلمان تاسیس شد و در سال ۱۸۹۱  تعداد شرکایش را به پانزده نفر رساند، ولی یک سال بعد به مرز ورشکستگی رسید ولی شکست را قبول نکرد وبا تلاش های فراوان در سال ۱۹۰۰ کارخانه خود را تأسیس کرد .

ابتدا تنها ۳۰ نفر در آن کارخانه کار می کردند ، بوش فکر می‌کرد که نمیتواند ظرفیت دویست نفره کارخانه را پر کند ، ولی کاملا در اشتباه بود زیرا هشت سال بعد پنج کارخانه و هزار کارگر در کارخانجات بوش فعالیت می کردند . شرکت بوش در سال ۱۹۹۱ ، به عنوان سومین تولید کننده بزرگ لوازم خانگی در جهان معرفی شد .

این شرکت در زمینه تولیدات صنعتی ، فناوری خودکار ، لوازم خانگی و همچنین لوازم ساختمانی باکیفیت فعالیت دارد .

ارور های یخچال فریزر بوش

5/5 (38 نظر)