نمایندگی بوش در شیراز

نمایندگی بوش در شیراز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

نمایندگی تعمیرات بوش در شیراز

انتخاب لوازم خانگی از این لحاظ که  چه مدلی و از چه برندی ،کیفیت ، کارایی و طراحی  بهتری دارد ، کار سخت و پیچیده ایست . این روزها بازار لوازم خانگی پر از برند های با کیفیت شده است ولی برند بوش رتبه بالاتری را از لحاظ محبوبیت  و کیفیت دارا می باشد .

روزی که برای خرید جهیزیه همراه خانواده ام به لوازم خانگی های مختلف سر می زدیم را به خوبی به یاد دارم . در هر مغازه، از هر جنس حداقل ده نمونه را می پسندیدم و با ذوق و شوق مانند کودکی پنج ساله به آن خیره می شدم ، در حالی که پدرم عاقلانه ویژگی های آن را بررسی می کرد و در نهایت خیلی از گزینه ها حذف می شد ، وقتی بعد از چند روز بررسی کامل تمام فروشگاه های لوازم خانگی ، توانستیم مدل مورد نظرمان را خریداری کنیم، پدرم از صاحب فروشگاه پرسید ، شرکت معتبری برای تعمیرات لوازم خانگی میشناسند؟ …صاحب فروشگاه شرکت حامی سرویس را به پدرم معرفی نمود.

 

« شرکت تعمیراتی که بهتون معرفی میکنم ، تعمیر کاران فوق العاده ای دارند،کیفیت قطعاتشون عالیه ، حتی واحد فروش قطعه دارند ، اگر مشکل کوچیکی پیش بیاد ،بهتون مشاوره رایگان میدن ، هزینه هاشون هم تضمین شده است » .

پدرم با رضایت شماره شرکت حامی سرویس را از فروشنده گرفت و از من خواست که حتما آن را در گوشی ذخیره کنم .

بعد از ازدواج به حدی در استفاده از لوازم خانگی هوشمند نا وارد بودم که با نمایش هر گزینه ای روی نمایشگر لوازم خانگی با حامی سرویس تماس می گرفتم و از مرکز مشاوره آنها راهنمایی می خواستم، که شماره را از حفظ شدم .

تماس با شرکت حامی سرویس از طریق سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳  امکان پذیر است.

 

نمایندگی

نمایندگی بوش در ایران :

قابل ذکر است که شرکت حامی سرویس نماینده محصولات بوش نمی باشد وتنها تعمیرات تخصصی آنها را در شیراز انجام می دهد. نماینده این برند در ایران شرکت مارین تجارت سهره وردی، با ده سال سابقه نمایندگی لوازم خانگی بوش می باشد، که می توانید از طریق سایت خانه بوش محصولات مورد نظر خود را سفارش دهید .

آدرس خانه بوش  : استان تهران- شهر تهران ، خیابان شریعتی -بعد از  حسینیه ارشاد- کوی کامیار- پلاک ۱۷

شماره تماس : ۰۲۱۸۵۸۲

 

نمایندگی لباسشویی بوش در شیراز :

محصولات بوش از با کیفیت ترین و به روز ترین ها در زمینه لوازم خانگی می باشد  از جمله این محصولات می توان به ماشین لباسشویی اشاره کرد که جایگاه ویژه ای را میان مردم به خود اختصاص داده است .

 برخی از ویژگی های ماشین لباس شویی بوش شامل ظرفیت بالای درام ، امکان اضافه کردن لباس همزمان با شستشو ، شستشو در کوتاه ترین زمان ،کارکرد بدون لرزش و عمر طولانی و…..می باشد .

 

ارور های ماشین لباسشویی بوش :

خطاهای لباسشویی بوش را می توان در چند زمینه دسته بندی کرد :

  • خطاهای مربوط به درب لباسشویی
  • خطاهای مربوط به تخلیه و آبگیری ماشین لباسشویی
  • ارور های مربوط به نشتی لباسشویی یا عدم چرخش د