نمایندگی پکیج بوتان اصفهان کجاست؟

نمایندگی پکیج بوتان اصفهان زیر نظر شرکت بوتان میباشد و برای ارتباط با نمایندگی خدمات پس از فروش پکیج بوتان در اصفهان باید به دفترچه راهنمای محصول خود مراجعه کنید. توجه داشته باشید گروه حامی سرویس نمایندگی پکیج بوتان در اصفهان نمیباشد اما تعمیرات آن را در منزل شما انجام میدهد. برای ارتباط با حامی سرویس با شماره تماس زیر در ارتباط باشید.

0313833

 

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

تعمیر پکیج بوتان در اصفهان

جهت تعمیر پکیج بوتان به غیر از نمایندگی میتوانید با گروه حامی سرویس با شماره تماس 0313833 در ارتباط باشید . ما بهترین تعمیرکاران پکیج بوتان را برای شما اعزام خواهیم کرد.

نمایندگی پکیج بوتان در اصفهان

نمایندگی بوتان اصفهان

جهت ارتباط با نمایندگی بوتان میتوانید با شماره تماس 1800 در ارتباط باشید.

شماره تلفن شرکت بوتان اصفهان

جهت ارتباط با شرکت بوتان میتوانید با شماره تماس 1800 در ارتباط باشید و جهت تعمیرات به غیر از نمایندگی با شماره 0313833 در ارتباط باشید.

تعمیرکار پکیج بوتان اصفهان

“ایجاد محیطی دنج و گرم تخصص ماست”

گروه حامی سرویس با داشتن تکنسین های متخصص و مجرب که به صورت دوره ای با گذراندن دوره های جدید، تخصص خود را به روز می کنند و همچنین تجهیز به امکانات و ابزارآلات مجهز آماده خدمات رسانی در تعمیر پکیج بوتان در اصفهان برای مشتریان عزیز است.

در صورت بروز هر مشکلی در پکیج بوتان شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با کالسنتر شرکت حامی سرویس تماس گرفته و درخواست ثبت پذیرش برای تعمیر پکیج بوتان در اصفهان کنید.

تعمیر پکیج بوتان در اصفهان

تکنسین شرکت بلافاصله با شما هماهنگ می شوند و به محل مراجعه می کنند. 

تمام مراحل تعمیرات در محل شما انجام می شود.

به دلیل داشتن اعتماد به دانش و مهارت کارشناسان خود، کلیه تعمیرات آنها را به مدت دو ماه گارانتی می کنیم. چنانچه طی دو ماه پس از پایان کار، مشکل قبلی به هر نحوی تکرار شد، به شرکت اطلاع دهید تا مجددا کارشناس مربوطه را اعزام کنیم و به صورت رایگان به شما خدمت رسانی کنند.

در این مطلب آموزش سرویس پکیج بوتان را برای شما به عنوان یک مصرف کننده (و نه یک تعمیرکار) بازگو می کنیم. گرچه که تعمیر و سرویس پکیج کاری تخصصی است و به دلیل اینکه پکیج با گاز و برق کار می کند از نظر ایمنی باید زیاد مراقب بود، اما مواردی از سرویس پکیج هست که خودتان می توانید انجام دهید. 

پس در ادامه این مطلب ما را همراهی کنید …

1) اسیدشویی پکیج بوتان :

برای بالا بردن راندمان دستگاه، باید هر چند وقت یکبار دستگاه را رسوب زدایی کرد. این رسوبات در مبدل های اولیه و ثانویه وجود دارد. 

مبدل ثانویه مربوط به تامین آب گرم مصرفی است و بیشترین رسوب هم در آن جمع می شود پس در پکیج هایی که دو مبدله هستند، اسیدشویی مبدل ثانویه در اولویت است و باعث تامین آب گرم مطلوب و کافی می شود.

برای اسیدشویی پکیج ابتدا دستگاه را از برق بکشید و بدنه رویی پکیج را باز کنید. حالا باید آب سیستم را خالی کنید. برای خالی کردن آب دستگاه باید شیر آب ورودی به پکیج را ببندید سپس شیر پرکن فشار را باز کنید و بعد از آن یکی از شیرهای آب گرم مصرفی منزل را باز کنید. 

مبدل ثانویه را باز کرده و پایین بیاورید. سپس داخل سوراخ های مبدل اسید بریزید تا رسوبات را بشوید. چند دقیقه بعد اسید را تخلیه کرده و مبدل را با آب شستشو دهید.

نکات مهمی که باید مورد توجه قرار دهید این است که:

حتما از ماسک و دستکش استفاده کنید . از جوهرنمک استفاده نکنید چون باعث خرابی و خوردگی دستگاه می شود. اسید را رقیق کنید.

2) هواگیری پکیج بوتان :

اینکار برای بالا برد فشار بار است. اگر فشار دستگاه از 1 پایین تر آمده باشد باید آن را هواگیری کرد.

شیر ورودی آب گرم را ببندید و شیر پرکن را باز کنید تا دستگاه هواگیری شود. فشار بار را بر روی 1 تا 1.5 تنظیم کنید.

پس از پایان کار شیر پرکن را محکم بسته و ورودی آب دستگاه را باز کنید.

3)هواگیری رادیاتورها :

اگر فشار دستگاه بالاتر 3 رفته باشد باید با هواگیری رادیاتورها آن را متعادل کرد.

سپس با آچار مخصوصی پیچ مخصوص هواگیری را باز کنید تا زمانی که فشار بار تنظیم شود. در ابتدا مقداری هوا و بعد از آن از رادیاتورها آب خارج می شود. به خاطر خروج آب، بهتر است که این کار راروی رادیاتور داخل حمام انجام دهید.

4) تمیزکردن فیلتر :

نصب صافی در مسیر برگشتی پمپ باعث می شود که دستگاه رسوبات کمتری بگیرد. حالا این صافی هرچند وقت یکبار باید تمیز و یا در صورت نیاز تعویض شود.

پکیج های بوتان از دو نوع آنالوگ و دیجیتال تشکیل شده و شامل چهار مدل به اسم های پرلا پرو (perlapro)، پاویا (pavia)، پارما (parma)، و بیتا (bita) میباشد.

– مدل های پرلاپرو و پاویا از نوع دیجیتال برند بوتان است.

– و مدل های پارما و بیتا از نوع آنالوگ برند بوتان می باشد.

ارزان ترین تا گرانترین مدل های پکیج بوتان به این ترتیب است:

بیتا ← پارما ← پاویا ← پرلاپرو

تماس فوری در تمام ساعات شبانه روز

03191002003

انجام تعمیرات در اسرع وقت و در محل شما 

همراه با ارائه فاکتور مورد تایید اتحادیه و گارانتی کتبی 

5/5 (5 نظر)