ارور CD ماشین لباسشویی ال جی

ارور CD ماشین لباسشویی ال جی

علت ارور CD ماشین لباسشویی ال جی

دلایل مختلفی وجود دارد که می تواند باعث ایجاد این ارور شود، از جمله:

  • خرابی هیتر خشک کن: هیتر خشک کن وظیفه گرم کردن هوای داخل ماشین لباسشویی را بر عهده دارد. اگر هیتر خشک کن خراب شود، ممکن است هوای داخل ماشین لباسشویی به اندازه کافی گرم نشود و منجر به ارور CD شود.
  • خرابی ترموستات خشک کن: ترموستات خشک کن وظیفه کنترل دمای هوای داخل ماشین لباسشویی را بر عهده دارد. اگر ترموستات خشک کن خراب شود، ممکن است دمای هوای داخل ماشین لباسشویی را به درستی کنترل نکند و منجر به ارور CD شود.
  • خرابی فن خشک کن: فن خشک کن وظیفه انتقال هوای گرم از اطراف هیتر خشک کن به داخل ماشین لباسشویی را بر عهده دارد. اگر فن خشک کن خراب شود، ممکن است هوای گرم را به طور موثری به داخل ماشین لباسشویی منتقل نکند و منجر به ارور CD شود.

روش رفع خطای CD ماشین لباسشویی ال جی (راه حل اورژانسی) :

ارور خطای CD در ماشین لباسشویی ال جی

CD = خطای فن خشک‌ کن

  • ارور خطای CD درماشین لباسشویی ال جی در واقع ارور نیست به معنای اعلام چرخه خشک کن و خنک سازی است که پیغام می‌دهد دستگاه در حال خنک شدن میباشد و به معنای سرد شدن میباشد که این یک پیام کاملاً عادی و طبیعی میباشد ، زمانی که لباسها بعد از پایان چرخه شستشو بلافاصله از ماشین خارج نشوند باعث چین و چروک در لباسها می‌شود .

علت ارور ue لباسشویی ال جی

عملکرد فرآیند خنک سازی :

می‌تواند مانع چین و چروک درلباسها شود ، در واقع به شما وقت اضافه می‌دهد که بعد از پایان برنامه شستشو تا 4 ساعت لباسها را در ماشین لباسشویی بماند و عملکرد خنک سازی انجام شودوازچین و چروک لباسها جلوگیری شود . همان طور که برای شما عزیزان ذکر کرده ایم نمایان شدن پیغام CD در نمایشگر ماشین لباسشویی به معنای خنک سازی میباشد و در طی زمان خنک سازی یک فن خنک کننده به مدت یک ساعت کار می‌کند تا هوای مربوط را از درون دستگاه خارج کند .
امکان دارد در مواقعی هم ایراد فنی از خود دستگاه باشد که اعلام خرابی فن و یا خرابی برد را اعلام می‌کند ، که باید توسط متخصص مورد بررسی قرار گیرد .

نتیجه گیری :

شرکت حامی سرویس کلیه تعمیرات را در محل شما و در کمترین زمان ممکن انجام می‌دهد .

خطای CD در ماشین لباسشویی ال جی

 

هزینه های تقریبی مربوط به ارور CD در لباسشویی ال جی :

1.فن خشک کن دستگاه احتمال تعمیر آن وجود دارد و اگر قابل تعمیر نباشد باید تعویض گردد و هزینه تقریبی از 100 تا 800 هزار تومان میباشد .
2.سیم کشی ماشین لباسشویی در اکثر مواقع قابل ترمیم بوده در غیر این صورت باید تعویض گردد که هزینه های آن از 100 تا 350 تومان میباشد .
3.برد فرمان دستگاه اگر قابل تعمیر باشد حدود هزینه تعمیرات از  150تا 1 میلیون میباشد .

 

 

ارور CD ماشین لباسشویی ال جی

شاید برای شما سوال باشد که :

اگر برد فرمان معیوب باشد قابل تعمیر است ؟

  • بله شرکت حامی سرویس برخوردار از بهترین و حرفه ای ترین تعمیر کاران برد الکترونیکی میباشد .

آیا اجرت تعمیرات مورد تایید اتحادیه میباشد ؟

  • بله بعد از پایان تعمیرات فاکتور مورد تایید اتحادیه به شما عزیزان ارائه میشود .

آیا تعمیرات و قطعات مصرفی دارای گارانتی میباشد ؟

  • بله تمامی تعمیرات و قطعات استفاده شده برای ماشین لباسشویی شما شامل گارانتی معتبر شرکت حامی سرویس میباشد .
5/5 (4 نظر)