تعمیرات دوو در شیراز

تعمیرات دوو در شیراز

03191002003

تعمیرات محصولات دوو در شهر شیراز زیر نظر بهترین متخصصان درتعمیرات دوو در شیراز انجام میشود.
محصولات دوو شامل انواع یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و لوازم خانگی کوچک می باشد.
لوازم خانگی از کیفیت مطلوبی برخوردار میباشد. برند دوو یکی از قدیمی ترین برندهای کره جنوبی محسوب می شود.
علاوه بر تولید لوازم خانگی، محصولات صنعتی هم تولید می نماید. در صنعت خودرو سازی محصولات دوو فعالیت هایی در سالهای گذشته داشته است.

تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز


دوو ساخت کجاست

همانطور که مستحضر هستید دوو یکی از برندهای قدیمی کره جنوبی می باشد، که با شرکت اسنوا اصفهان وارد قراردارد همکاری شده و سپس محصولات دوو در خط تولید شرکت اسنوا مونتاژ می شود. این موضوع باعث می‌شود که علاوه بر اینکه شما یک برند با کیفیت و یک محصول با کیفیت را خریداری می کنید، به مبحث اشتغال زایی در کشور و ارزآوری در کشور هم کمک خواهید کرد.

عمدتاً محصولات دوو به دو صورت در ایران فروخته می شود. اگر قصد خرید محصولات دوو را دارید حتما توجه کنید اگر که می خواهید، محصولی با کیفیت خریداری فرمایید که بعدا دچار مشکل نشوید حتماً باید آن را با ضمانت انتخاب سرویس تهیه نمایید. در غیر این صورت این محصولات قاچاق و امکان اینکه محصول تقلبی به شما فروخته شود وجود دارد.


تعمیرات دوو در شیراز تعمیرات چه محصولاتی را انجام می دهد:

تعمیرات دوو در شیراز تعمیرات انواع یخچال فریزر کمبی و معمولی و ساید بای ساید و تعمیرات انواع ماشین لباسشویی های اتوماتیک انواع ماشین های ظرفشویی را در منزل شما انجام می دهد در زمینه تعمیرات شامل انواع لوازم صوتی تصویری و هم می باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان


تعمیرات یخچال دوو در شیراز

تعمیرات یخچال فریزر به علت بزرگی حجم و سخت بودن در جابجایی و هزینه بر بودن جابجایی در منزل شما انجام می شود. این تعمیرات شامل انواع شارژ گاز و نشت یابی است که سخت ترین نوع تعمیر یخچال فریزر می باشد در منزل شما انجام می شود. تکنسین های ما با وجود حساسیت بالای کار با استفاده از ابزار آلات پرتابل و حساس، تعمیرات یخچال فریزرهای دوو را در منزل شما انجام می دهند. ابزا آلات ما به روز هستند و باعث می‌شود که تعمیرات به صورت دقیق و تضمینی انجام شود.
ما سعی کرده ایم که حتی تعمیرات سیم کشی و رفع اتصالی بدنه یخچال فریزر را در منزل شما انجام دهیم تا شما در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

قطعات مورد استفاده در یخچال فریزر های دو کاملا اورجینال و اصلی می باشد.

 


ریست یخچال ساید بای ساید دوو

ریست یخچال ساید بای ساید دوو

یکی از سوالاتی که مشتریان عزیز در مورد یخچال دوو از ما زیاد می پرسند این است که روش ریست یخچال ساید بای ساید دوو چگونه است؟

در این قسمت نحوه ریست یخچال ساید بای ساید دوو را بخوانید:

در ابتدا کار می توانید یخچال فریزر از به مدت پنج دقیقه از برق بکشید و بعد آن را به برق متصل کنید.

با این کار تمام اطلاعات آن ریخته می‌شود و به حالت تنظیمات کارخانه برمی گردد. اگر که می خواهید فیلترهای یخچال فریزر را ریست کنید در مدل های مختلف تنظیمات مختلفی دارد که دو نمونه از آن را بررسی می‌کنیم.

در برخی مدل ها قفل صفحه کلید را باز نگه داریم و دکمه  ICE MAKER LOCK را به مدت 5 ثانیه نگه میداریم.

در مدل دیگر که صفحه آن تمام لمسی است، باید دکمه اسلیپ (SLEEP) را چند ثانیه نگه دارید تا یخچال فریزر و فیلترها ریست شود.
اگر می‌خواهید یخچال فریزر خود را به حالت برفک زدایی دستی نگه دارید باید دکمه refrigerator را نگه دارید و هشت مرتب دکمه freezer را بزنید.

 


 

تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در شیراز

 به علت سنگین وزن بودن ماشین لباسشویی دوو، در منزل شما با استفاده از تکنسین های مجرب و کار آزموده انجام می‌شود و تعمیرات شامل تعمیرات انواع بلبرینگ و کاسه نمد و حتی تعمیرات برد فرمان می باشد.
تعمیرات رفع صدا و لرزش در ماشین لباسشویی های دوو به صورت تضمینی و تعمیرات نشتی آب ماشین لباسشویی دوو و همه تعمیرات در منزل شما انجام می شود تا در وقت و هزینه شما صرفه جویی گردد.


تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در شیراز

ماشین ظرفشویی دوو دارای حساسیت بسیار بالا و سیستم پیچیده ای می باشد. به همین علت از واگذاری این تعمیرات به تعمیرکاران متفرقه جداً خودداری فرمایید و تعمیرات را به افراد متخصص بسپارید.

تمامی تعمیرکاران ما دارای تخصص و فن بسیار بالا در مورد تعمیرات دوو هستند و تمامی آنها دوره های خود را در شرکت دوو گذرانده اند و این باعث می شود که کیفیت تعمیرات بالا برود. ما سعی کردیم که در تعمیرات از تمامی قطعات اورجینال استفاده کنیم.

5/5 (5 نظر)