ارور E5 ماشین لباسشویی دوو

ارور E5 ماشین لباسشویی دوو

ارور لباسشویی

مواردی که باید مورد بررسی قرار گیرد :

  1. خرابی موتور
  2. گیر کردن لباس بین دیگ و درب ماشین لباسشویی
  3. خرابی بلبرینگ ها
  4. خرابی سه نظام
  5. سیم کشی دستگاه
  6. برد فرمان ماشین لباسشویی

کد خطای E5 ماشین لباسشویی دوو : خطای ولتاژ بالا

اگر تعمیر کار نیستید مطالب زیر را بخوانید .

روش رفع خطای E5 ماشین لباسشویی دوو (راه حل اورژانسی) :

زمانی که ماشین لباسشویی دوو شما در حالت جام کردن باشد و موتور به سختی شروع به حرکت کند باعث می شود خطای ولتاژ دهد . و کد خطای E5 ماشین لباسشویی دوو در صفحه نمایشگر ؛ نمایان شود .

ارور E5 ماشین لباسشویی دوو

زمانی که ارور خطای E5 درماشین لباسشویی دوو شما عزیزان نمایان میشود باید بررسی کنید که لباسها بین لاستیک و درب گیر کرده نباشد . و اگر به همین روند ماشین لباسشویی به کار گرفته شود باعث خسارت بیشتر در ماشین لباسشویی شما می شود .

اگر موارد ذکر شده مورد بررسی قرار گرفت ولی مشکل ماشین لباسشویی دوو حل نشد و شما می خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن ؛ مشکل ماشین لباسشویی خود را حل کنید . ما شرکت حامی سرویس را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم . کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی شما به تخصصی ترین شکل توسط تکنسین های گروه حامی سرویس انجام می شود . تعمیرات شامل گارانتی تعمیرات می شود و هم هزینه های تعمیرات زیر نظر اتحادیه می باشد .

هزینه های تقریبی مربوط به رفع ارور E5 ماشین لباسشویی دوو :

1.موتور ماشین لباسشویی در اکثر موارد خرابی قابل تعمیرمی باشد . و هزینه های تقریبی از 250 هزار تا 2 میلیون تومان می باشد .

2.سه نظام و بلبرینگ های ماشین لباسشویی اگر مشکل پیدا کند فقط باید تعویض گردد . و هزینه تقریبی تعمیرات حدودا از 300 هزار تا 1.5 میلیون تومان می باشد.

3.سیم کشی ماشین لباسشویی در اکثر مواقع قابل ترمیم و بازسازی می باشد و هم قابل تعویض . که حدود هزینه از 100 تا 350 هزار تومان می باشد.

4.تعمیرات برد فرمان ماشین لباسشویی احتمال پنجاه درصد میباشد و در غیر اینصورت باید تعویض گردد . هزینه های تعمیرات بستگی به قسمت های خرابی دارد که حدود هزینه تعمیرات از 150 هزار تا 1 میلیون تومان می باشد .

حداکثر قیمت بد بینانه ((2.000.000 تومان))
حداقل قیمت خوش بینانه ((100.000 تومان))

‫5/5 ‫(2 نظر)