ارور C03 ماشین لباسشویی آبسال

ارور C03 ماشین لباسشویی آبسال

نمایندگی لباسشویی ابسال اصفهان کجاست؟

 

برای شناخت بیشتر علت ایجاد کد خطای C03 ، مطلب زیر را بخوانید .

ارور C03 لباسشویی آبسال : خطای بالانس

روش رفع ارورخطای C03 ماشین لباسشویی آبسال (راه حل اورژانسی) :

ماشین لباسشویی های تمام اتوماتیک امروزی که در بازار موجود می باشد یک سنسور نابالانسی در آن ها طراحی شده است که اگر ماشین لباسشویی به درستی هنگام کار بالانس نشود اجازه دور بالا موتور را نمی دهد تا از آسیب دیدن دستگاه جلوگیری کند.

ارور C03 ماشین لباسشویی آبسال

هنگامی که ارور C03 ماشین لباسشویی آبسال مربوط به نابالانسی در صفحه نمایش ماشین لباسشویی ظاهر می شود امکان دارد که با بررسی کردن این موارد مشکل دستگاه حل شود:

  • تنظیم بودن پایه ها
  • تراز بودن محل قرار گیری دستگاه
  • وزن زیادی لباس
  • ناهم وزن بودن لباس ها

ارور F09 لباسشویی آبسال

هزینه های تقریبی مربوط به رفع ارورC03 لباسشویی آبسال :

1.موتور ماشین لباسشویی در اکثر موارد خرابی ، قابل تعمیر می باشد . هزینه های تقریبی از دویست و پنجاه هزار تومان تا دو میلیون تومان می باشد .

2 .سنسور تاخو مدل های مختلفی دارد که حدود قیمت از صد و پنجاه هزار تومان تا چهارصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

3.کمک و فنر های نگهدارنده بنابر مدل و کیفیت قیمت های متفاوتی دارند که حدودا از صد و شصت هزار تومان  تا دویست و پنجاه هزار تومان می باشد.

4.لاستیک درب بنابر مدل و سایز دستگاه متفاوت است حدود قیمت از صد و هشتاد هزار تومان تا چهارصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

5.پایه های کامل لباسشویی بنابر کیفیت حدودا از ده هزار تومان تا پانزده هزار تومان می باشد.

6.سیم کشی ماشین لباسشویی در اکثر مواقع قابل ترمیم و بازسازی می باشد و هم قابل تعویض . که حدود هزینه از صد هزار تومان تا سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

7.تعمیرات برد فرمان ماشین لباسشویی احتمالا پنجاه درصد ممکن می باشد و در غیر اینصورت باید تعویض گردد . هزینه های تعمیرات بستگی به قسمت های خرابی دارد که حدود هزینه تعمیرات از صد هزار تومان تا یک میلیون تومان می باشد .

4.4/5 (5 نظر)