ارور خطا DE ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور خطا DE ماشین لباسشویی سامسونگ

اگر تعمیرکار نیستید مقاله زیر را بخوانید.

روش رفع خطای DE ماشین لباسشویی سامسونگ:

ارور DE ماشین لباسشویی سامسونگ

خطای درب ( میکروسوئیچ ) :

میکروسوئیچ مانند یک کلید در ماشین لباسشویی عمل می‌ کند ، که از باز شدن درب ماشین لباسشویی هنگام شستشو جلوگیری میکند .

علائم کدخطا DE ماشین لباسشویی سامسونگ :

  • زمانی که ماشین لباسشویی روشن شود و هیچ گونه عملکردی از خود نشان ندهد یعنی موتور شروع به چرخش نکند یا ماشین لباسشویی ، آبگیری و تخلیه نکند ارور DE نمایش داده می شود که مشکل از بسته نشدن درب می باشد .

روش رفع ارور DE ماشین لباسشویی SAMSUNG :

  • میکروسوئیچ همانند یک کلید عمل می‌ کند که باعث جلوگیری از باز شدن در هنگام شستشو می شود . اگر میکروسوئیچ معیوب باشد ؛ ماشین لباسشویی قادر به انجام هیچگونه عملکردی نمی باشد . در صورت خرابی میکروسوئیچ باید میکروسوئیچ تعویض گردد .
  • اگر زبانه درب یا دستگیره درب ماشین لباسشویی شکسته باشد باعث می‌ شود که میکروسوئیچ درب عملکردی از خود نشان ندهد . زمانی که ماشین لباسشویی برنامه شستشو را به پایان می‌ رساند باید بین ۳ تا ۵ دقیقه صبر کنید تا قفل میکروسوئیچ باز شود و در غیر اینصورت باعث شکسته شدن دستگیره یا زبانه درب می شود .

نمایندگی سامسونگ در شیراز کجاست؟

  • لاستیک درب ماشین لباسشویی اگر فرم حالت خود را از دست بدهد باعث بسته نشدن درب می شود و اگر لباس در بین درب و لاستیک قرار بگیرد در به درستی بسته نمی شود و ارور DE در صفحه نمایش ماشین لباسشویی نمایان می‌ شود .
  • سیم کشی و اتصالات سوکت ها اگر قطع یا اکسیده شوند میکروسوئیچ فرمانی را دریافت نمی‌ کند و هیچ گونه عملکردی از خود نشان نمی‌ دهد و ماشین لباسشویی شروع به زدن ارور DE می کند.
  • اگر همه موارد ذکر شده بررسی کرده اید و هیچ گونه مشکلی در قطعات و سیم کشی ماشین لباسشویی وجود نداشت باشد ؛ قطعا برد فرمان ماشین لباسشویی شما دچار مشکل شده است. که باید تعمیر یا تعویض شود .

راه حل اورژانسی ارورDE لباسشویی سامسونگ :

  • دستگیره درب و زبانه مورد بررسی قرار بگیرد . در صورت سالم بودن درخواست تکنسین ماهر و متخصص برای حل مشکل ماشین لباسشویی کنید .

ارور خطا DE ماشین لباسشویی سامسونگ

5/5 (13 نظر)