ارور خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ

 

اگر تعمیرکار نیستید مقاله زیر را بخوانید.

روش رفع ارور خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ:

ارور E1 ماشین لباسشویی سامسونگ

هیدروستات سطح آب:

در همه ماشین لباسشویی های امروزی بر حسب وزن و مدل ماشین لباسشویی سطح دمای آب تعیین شده که وظیفه اندازه گیری و میزان آب را قطعه ای به نام هیدروستات انجام می‌دهد که در مدل ها و شکل های مختلفی می باشد در ماشین لباسشویی هایی که دارای برد الکتریکی می باشند،نوع هیدروستات الکتریکی وظیفه کنترل سطح آب را به عهده دارد.

در ماشین لباسشویی های تایمری هیدروستات مکانیکی وظیفه کنترل آبگیری دستگاه را بر عهده دارد.در همه مدل‌های هیدروستات قطعاتی وجود دارد اعم از: یک شیلنگ باریک که رابطه هیدروستات می باشد ویک کپسول هیدروستات که اگر در مسیر کپسولی هیدروستات که به قسمت پایین درام لباسشویی متصل است مسدود شود.هیدروستات به درستی نمی تواند کار خود را انجام دهد یا اگر در مسیر شیلنگ ورودی که به هیدروستات متصل است اگر گرفتگی یا نشتی وجود داشته باشد هیدروستات در عملکرد خود دچار مشکل می‌شود.در غیر این صورت اگر هیدروستات و تمامی اتصالات آن سالم باشد مشکل از برد فرمان و یا در ماشین لباسشویی های تایمری مشکل از تایمر می باشد.

علائم کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ :

  • آبگیری ماشین لباسشویی متوقف نمی شود.

روش رفع ارور E1 ماشین لباسشویی سامسونگ :

  • ماشین لباسشویی خاموش شود و اتصالات بین هیدروستات بررسی شود.

راه حل اورژانسی ارور E1 ماشین لباسشویی سامسونگ:

  • از ماشین لباسشویی استفاده نشود تا زمانی که تعمیرات انجام شود . ممکن است آب گیری بیش از حد ماشین لباسشویی باعث خرابی برد و همچنین قطعات مربوطه شود و میزان آسیب دیدگی دستگاه بیشتر شود.

ارور خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور خطا 5e لباسشویی سامسونگ

4.2/5 (10 نظر)